|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: [1]
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   Žulj, res veliki žulj
9.8.2009 19:13:29   
Raho
Kako si jih negujete - fasala sem ga, ker sem šla v sandalah, ki so spredaj odprte pri 33 plusa v šoping, otekla mi je noga... Pod nohtom na palcu se mi je naredil res OGROMEN žulj in me boli za pop*****. Sicer mi je počil, ampak...
Neposredna povezava do sporočila: 1
   RE: Žulj, res veliki žulj
9.8.2009 19:22:01   
Anonimen
Uf, pojma nima, se mi ni se nikoli pod nohtom naredil, auč.

(odgovor članu Raho)
  Neposredna povezava do sporočila: 2
   RE: Žulj, res veliki žulj
9.8.2009 19:24:33   
FLASK_A
user posted image Aua! Nevem ti svetovat- upam pa da kmalu neha bolet.

_____________________________

Si doma? Doma si. http://www.facebook.com/doma.si.vesna

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 3
   RE: Žulj, res veliki žulj
9.8.2009 20:59:31   
miapia
IZVIRNO SPOROČILO: Raho

Kako si jih negujete - fasala sem ga, ker sem šla v sandalah, ki so spredaj odprte pri 33 plusa v šoping, otekla mi je noga... Pod nohtom na palcu se mi je naredil res OGROMEN žulj in me boli za pop*****. Sicer mi je počil, ampak...

Hansaplast ima obliže za žulje, izgledajo pa kot koža, držijo pa na koži do 3 dni. Jaz sem ga imela na podplatu in res lažje hodiš. Tudi tuširaš se lahko. V bistvu je nekako kot druga koža.

_____________________________

Tri stvari so nam ostale iz raja: zvezde, cvetlice in otroci. (Dante Alighieri)

(odgovor članu Raho)
Neposredna povezava do sporočila: 4
   RE: Žulj, res veliki žulj
9.8.2009 21:10:05   
barika
jaz si vsak žulj prepiknem in razkužim, pa zavijem, ker me tista bula ful boli.
pod nohtom je pa ajejaj...HB še nikoli imela.

(odgovor članu miapia)
Neposredna povezava do sporočila: 5
   RE: Žulj, res veliki žulj
9.8.2009 21:34:29   
Felicita
jest bi načelno svetvala obliž za žulje salvequick (se mi je boljš obnesu kot hansaplast), ampak za pod nohtom pa dvomim da pomaga user posted image jest bi verjetno zadevo par dni zalivala s tea tree-jem, čimveč zračla in pazila kakšne čevlje nosim (da ne bi še dodatno pritiskal gor in to), pol bi se mogla pa zadeva počas že umirit...

_____________________________

Accept certain inalienable truths: prices will rise, politicians will
philander, you too will get old. And when you do you’ll fantasize
that when you were young prices were reasonable, politicians were
noble and children respected their elders.

(odgovor članu barika)
Neposredna povezava do sporočila: 6
   [Brisano sporočilo]
9.8.2009 21:40:02   
Brisani uporabnik
[Vsebina sporočila je bila izbrisana]

(odgovor članu Felicita)
  Neposredna povezava do sporočila: 7
   RE: Žulj, res veliki žulj
9.8.2009 22:00:31   
bumerang
Počim, iztisnem tekočino in odtrgam kožico in namažem z Bivacinom ali Garamicinom (antibiotično mazilo) in prekrijem z obližem. Naslednje jutro se že pozna, da se rana celi. Brez vnetij, brez bolečin.

_____________________________

Ustavi se in prišel boš!

(odgovor članu Brisani uporabnik)
Neposredna povezava do sporočila: 8
   RE: Žulj, res veliki žulj
10.8.2009 9:02:47   
Splišni
IZVIRNO SPOROČILO: bumerang

Počim, iztisnem tekočino in odtrgam kožico in namažem z Bivacinom ali Garamicinom (antibiotično mazilo) in prekrijem z obližem. Naslednje jutro se že pozna, da se rana celi. Brez vnetij, brez bolečin.


Ja, tole je tudi po moje najboljše (samo da jaz ne bi ničesar iztiskala in proč trgala, brrrrr). Treba je pazit, da se rana ne okuži, posebej, ker je na tako izpostavljenem mestu.

(odgovor članu bumerang)
Neposredna povezava do sporočila: 9
   RE: Žulj, res veliki žulj
10.8.2009 9:05:27   
Raho
Danes je že malo boljše, okolica žulja ni več vijoličasta. Namazala z bivacinomuser posted image , žulj pa je sam počil. Ampak obute bom pa še kak teden lahko imela samo japonkeuser posted image user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu Splišni)
Neposredna povezava do sporočila: 10
   RE: Žulj, res veliki žulj
10.8.2009 15:17:43   
bumerang
Tekočino iztisnem, ker bi itak sama zmezela in sprala mazilo, koža je pa naslednji dan sicer tako trda, da ovira pri hoji. Raho, naslednjič namaži z bivacinom takoj pa se ne bo nič vnelo, zdaj pa si lahko daš čez tiste debele silikonske flajštre, ki tako zaščitijo kožo, da lahko obuješ tudi pancarje in greš smučat pa ne boš čutila pritiska.

_____________________________

Ustavi se in prišel boš!

(odgovor članu Raho)
Neposredna povezava do sporočila: 11
   RE: Žulj, res veliki žulj
11.8.2009 16:52:17   
citrončica
IZVIRNO SPOROČILO: Felicita

jest bi načelno svetvala obliž za žulje salvequick (se mi je boljš obnesu kot hansaplast), ampak za pod nohtom pa dvomim da pomaga user posted image jest bi verjetno zadevo par dni zalivala s tea tree-jem, čimveč zračla in pazila kakšne čevlje nosim (da ne bi še dodatno pritiskal gor in to), pol bi se mogla pa zadeva počas že umirit...


pa compeed je tud podoben kot salveqick, še v različnih velikostih obstaja,
jaz imam na obeh petah žulje od balerink-po tednu japank z boso nogo v balerinkeuser posted image ,pa sem jih danes spet imela in spodaj ta obliž-deluje, komot hodiš, le odtrgat ga ne smeš stran, ker odtrgaš tud kožo, pa je spet vse živa ranica....

(odgovor članu Felicita)
Neposredna povezava do sporočila: 12
   RE: Žulj, res veliki žulj
12.8.2009 17:24:50   
šnucika
kolegica je zaradi enega takega žulja fasala gnojno vnetje...potem pa antibiotike in cepljenje proti tetanusu

_____________________________

kaR te ne ubije,te okrepi!




(odgovor članu citrončica)
Neposredna povezava do sporočila: 13
Stran:   [1]
Stran: [1]
Pojdi na:





Ovulacija in plodni dnevi
Kaj je ovulacija? Kako izračunati kdaj ovulacija nastopi? Načini ugotavljanja ovulacije.
Nosečnost: Tabela rasti ploda po tednih
Kako velik je plod v posameznem tednu nosečnosti? Preveri, kako izgleda nosečnost po tednih!
Zgodbe malih junakov: 9 dni sem bila v ume...
Sprejeli so me v zelo kritičnem stanju na Infekcijsko kliniko, opravili nujen carski rez, intubirali. Potem sem bila v ...
Pesmi o mami in za mamo
Mama je nekaj posebnega, je popolna in ena sama. Ko ne najdemo besed, kako bi se ji zahvalili za vse, kar nam je dala, z...
Živilo, ki preprečuje pojav alergij pri ot...
Znanstveniki iz Nove Zelandije so prišli do zanimivega odkritja, da lahko samo z enim samim živilom v prehrani otroka zm...




NOSEČNOST
пеперутка16

Kateri del nosečnosti vam je bil najbolj všeč oz. najlažji?