|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: [1]
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   vsako jutro ob 6-h
12.8.2009 6:59:16   
Jožica Č.
user posted image preberem rubriko najstniki-vse teme! moram vam  povedat da se čisto drugače počutim po branju in če še kaj dodam je to vse ,da dobim novi zagon dela za ves dan .Ko vidim da nisem v ničemer sama ,da smo vsi nekje na istem ,se tolažim ,da bo minilo ,tako kot je minilo pri prvi punci ,pa vendar sem bila takrat mlajša .Ker sem odsotna iz računalnika kar celi dan si zvečer kaj pregledam ali pa zjutraj in takrat vidim ,da se je tudi pri vas enako dogajalo . hvala za vse prispevke in klepete pri naših najstnikih
VČERAJ zvečer je bila nora ura pri nas ,skregali sma se z najstnico ,kar se da ,pa vendar sedaj sem bila v tej rubriki in si po svoje mislila ,da le ni bilo tako hudo-če bi ji malo dala prav bi se drugače končalo .mislim ,da ji včasih ne dovolim dihat ( sem obsedena z očitki)mogoče nevem več kaj je prav kaj pa ne.
Neposredna povezava do sporočila: 1
   RE: vsako jutro ob 6-h
12.8.2009 7:05:53   
anajmad
Neki je mogl bit,ker midve sva se tudi cel dan kregale,pol sem bla pa jst na konc tečna in stara


_____________________________

* na žalost , štirje jurji so že tukaj.....smrk*

(odgovor članu Jožica Č.)
Neposredna povezava do sporočila: 2
   RE: vsako jutro ob 6-h
12.8.2009 7:31:07   
Jožica Č.
ja pomoje je moglo neke bit v zraku. sem pa bila pri starejši hčeri dopoldan sem ji pomagala ,ker ma dve mali (2l. ena pa 4 mes. ) pa sta bile tud mali dve nemogoči 

(odgovor članu anajmad)
Neposredna povezava do sporočila: 3
   RE: vsako jutro ob 6-h
12.8.2009 8:12:52   
tikatonka
Ja tudi naš 5 letnik je bil pravi user posted image včeraj. Sem mislila da se bo men scufal. Potem je prišel mož iz službe je še njemu najedal tako da hvala bogu je včerajšnji dan za nami. Upam da bo danes boljeuser posted image .

_____________________________

"Odločitev imeti otroka je pomembna. To pomeni odločiti se za vedno, da bo naše srce hodilo naokoli zunaj našega telesa."

Prijatelji so kot baloni: če jih spustiš, jih morda nikoli več ne ujameš.

(odgovor članu Jožica Č.)
Neposredna povezava do sporočila: 4
   RE: vsako jutro ob 6-h
12.8.2009 8:23:39   
tailor
pri nas pa je bla tamala vredu je pa 2 dni nazaj bila neznosna.jaz pa sem bila včeraj čist brez energije meje kar cel dan metalo na kavč.

(odgovor članu tikatonka)
Neposredna povezava do sporočila: 5
   RE: vsako jutro ob 6-h
12.8.2009 10:12:44   
matkica
Tudi pri nas je bilo včeraj vse narobe. Otroci so se samo kregali pa me ob živce spravljali. Hvala bogu je včerajšnjega dneva konec.

(odgovor članu Jožica Č.)
Neposredna povezava do sporočila: 6
   RE: vsako jutro ob 6-h
12.8.2009 15:49:00   
Jožica Č.
pa se mi zdi ,da tudi danes ni nevem kakšne razlike v naporu,nekaj jemlje voljo ,razpoloženje in energijo

(odgovor članu matkica)
Neposredna povezava do sporočila: 7
Stran:   [1]
Stran: [1]
Pojdi na:





To so znaki, ki kažejo na psihopatijo pri ...
Strokovnjaki na področju duševnega zdravja govorijo predvsem o teh štirih znakih.
Razhod: menjata se starša, ne otroci
Ločeni milenijci vse pogosteje puščajo svoje otroke, da živijo v družinskem domu, medtem ko starša živita z njimi v izme...




NOSEČNOST
пеперутка16

Kateri del nosečnosti vam je bil najbolj všeč oz. najlažji?