|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: [1]
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   Dežniček-Zapp
2.6.2005 11:25:10   
lin
Punce zanima me,če obstaja od Quinnyja dežniček za Zappa,ker ma malo bolj debelo ogrodje in ta navaden gre težko gor.Mislim gre,ma hitro pade dol?
No sej ni blema sej za na palžo bomo itak vzeli Freestyla ker lahkov se živo natovorim gor,tam pa paše vsak dežnik.
Neposredna povezava do sporočila: 1
   Dežniček-Zapp
2.6.2005 22:32:41   
lin
A nobenega odgovora:((:((:((:((:((:((:((

(odgovor članu lin)
Neposredna povezava do sporočila: 2
   Dežniček-Zapp
2.6.2005 22:37:47   
andrejaz
Ni dežnička ekstra za zappa.
Poskusi navaden senčnik zmontirati ob strani na ožjo "cev", ki gre proti kolesu. Pride sicer precej nizko, vendar gre nekako.

(odgovor članu lin)
Neposredna povezava do sporočila: 3
   Dežniček-Zapp
3.6.2005 8:35:31   
TARA in MAJ
na zappa gre tudi navadni dežniček mi imamo rdečega kupljenega v pikapolonici;)


(odgovor članu lin)
Neposredna povezava do sporočila: 4
   Dežniček-Zapp
3.6.2005 11:46:59   
lin
A pol gre,ma ko sem jaz na hitro v trgovini probala mi je takoj padu dol,pol pravite da probam še na uno nižjo štango ki je ožja.
Hvala punce,ma itak ga rabim bolj za Freestyla na katerega gredo vsi,ma se mi zdi fajn da bi šlo tudi na Zappa.
Drugače smo pa z Zappom fuuuul zadovoljni in na dopustu je Lin notri zaspala pa sem ji samo s pleničko malo glavco podložila na eni starni da ji nevisi in je blo o.k.

(odgovor članu lin)
Neposredna povezava do sporočila: 5
   Dežniček-Zapp
3.6.2005 21:52:47   
andrejaz
Lin - a ti nameravaš na freestyle uporabljati samo marelo? Meni je bolj enostavno odpeti zadrgo od strehice in nato samo strehico premikati, tako da sem maredlo odmontirala dol in sem brez.

(odgovor članu lin)
Neposredna povezava do sporočila: 6
   Dežniček-Zapp
3.6.2005 22:05:22   
lin
Andrejaz
Ma veš kaj ko gremo včasih na sprehod s Freestylom tako glupo sveti to sonce ker cesta ni ravna pol pa malo sonce sveti odspredaj malo od strani malo odzadaj,tako da sem jaz tudi uni del s predali dala dol,da če zaspi ma malo zraka in strehico pustim tako kot je, spredaj bi pa naštimala umbrelo-dežnik.
Naša Lin že ful cajat ni spala v vozičku zdaj pa je spet neki začela.No sej se ne pritožujem.
A ste na Zappu začeli že uporabljati sedeči del ali mate še zmraj lupinico?A ste bli kaj v zadnjem mesecu v Portorožu,ker sem vidla enega Zappa z lupinico pa sem se spomnila nate.

(odgovor članu lin)
Neposredna povezava do sporočila: 7
   Dežniček-Zapp
3.6.2005 22:30:20   
andrejaz
Meni je veliko bolj na Freestylu praktično strehico premikat dol in gor glede na sonce, kot vsakič marelo naštimavat.

Na Zappa pa smo naštimalo športni del kakšen mesec nazaj - si lahko ogledaš v mojem albumu.
V portorožu pa že zelo, zelo dolgo nisem bila - se držim bolj na Gorenjskem.

(odgovor članu lin)
Neposredna povezava do sporočila: 8
Stran:   [1]
Stran: [1]
Pojdi na:





11 dih jemajočih fotografij PORODA DOMA!
Porod doma pomeni absolutno prevzemanje odgovornosti, vračanje k naravi in ??izkazovanje ženske moči – te fotografije to...
Poglejte, kako se med porodom premaknejo k...
Ta neverjetna fotografija porodnice dokazuje, kako neverjetno je človeško telo. Poglejte, kako je videti anatomija porod...




Nos.
пеперутка16

Kako majhnim otrokom čistite nos?