|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: [1]
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   Skuta
3.6.2005 10:21:03   
**Petra**
Kolegica mi je rekla, da lahko začnej dajat svoji pikici skuto, ker pa se ravno ne vidiva zelo veliko, sprašujem vas, če mogoče veste na kakšno skuto je mislila!?!:zmeden::zmeden:

Ste ve tudi dajale svojim otročkom skuto? Pri kateri starosti pa? Moja bo čez 4 dni stara 5 mesecev?

Kaj pa sploh dajete otročkom jest (poleg mleka, seveda) pri tej starosti? Me 1x na dan jeva sadje (sadno kašo), zvečer pa Hippovo mlečno kašico, ki se pripravi z vodo. Priporočate še kakšno drugo jed na jedilnik?

Kdaj se začno dajat na jedilnik mlečni izdelki (jogurt, fruchzwerge, ...)???


:muca::muca: PROSIM POGAJATE!! :kuza::kuza:
Neposredna povezava do sporočila: 1
   Skuta
3.6.2005 10:22:11   
**Petra**
:((:(( UPS, POMAGAJTE IN NE POGAJATE, MAH, SPLOH VEČ NE VEM, KAJ PIŠEM!!! :zaspan::zaspan:

(odgovor članu **Petra**)
Neposredna povezava do sporočila: 2
   Skuta
3.6.2005 10:33:33   
ZARA
Jst sem ji dajala pri tej starosti samo zelenjavo in sadje...
Skuto,fruhtzwerge,jogurte...to pa vse po 7 mesecu in pol...pomje je še mal premala,za take vaje...
lp

(odgovor članu **Petra**)
Neposredna povezava do sporočila: 3
   Skuta
3.6.2005 10:46:28   
Anonimen
Do šestega meseca samo mleko, potem sadje in zelenjavo, kasneje stročnice, po 9. mesecu mlečne izdelke, kasneje ribe, mleko in meso po enem letu.

To bi bilo na hitro to, kar pediatri že dolgo priporočajo v svetu, enako pravi tudi WHO.


(odgovor članu **Petra**)
  Neposredna povezava do sporočila: 4
   Skuta
3.6.2005 15:31:54   
AEL
Meso tudi po enem letu?

(odgovor članu **Petra**)
Neposredna povezava do sporočila: 5
   Skuta
3.6.2005 15:32:49   
mtd
js meso pri 7 m

(odgovor članu **Petra**)
Neposredna povezava do sporočila: 6
   Skuta
3.6.2005 20:40:24   
HuAnita
Mi smo meso začeli jesti pri 7m, nekaj koščkov belega domačega piščančjega, v zelenjavno kašo. Mlajsk:bravo:

(odgovor članu **Petra**)
Neposredna povezava do sporočila: 7
   Skuta
4.6.2005 0:30:38   
frutka_
Skuto in kislo smetano sem mu v majhnih količinah začela dodajati po 6.mesecu. Po nasvetu pediatra.

Ribe je jedel preden je drugo meso sploh poskusil.

Sicer pa sm ga v tej starosti (5m) v glavnem še dojila, kasneje pa sem mu pripravljala kašice. Jabolko n riž pa mango in banane, mala žlička skute in breskve....

Mislim da še lahko počakaš kakšen mesec saj še je majhna. Mleko in en gosti obrok na dan sta v tej starosti čisto dovolj.


(odgovor članu **Petra**)
Neposredna povezava do sporočila: 8
   Skuta
7.6.2005 12:46:39   
* Mateja *
No, jaz sem pa mal v dilemi. Moj Nejc ima res že 7 mesecev, korigirano pa le 4, pa nama je pediatrinja rekla, da naj mu dajem kar vso hrano, od zelenjave do sadja, kuhanega in surovega do mesa. HM??!! Naj pa povem, da ima rad čisto vsako stvar, ki mu jo pripravim in nima nobenih prabavnih motenj!!
Kaj menite ve??

(odgovor članu **Petra**)
Neposredna povezava do sporočila: 9
   Skuta
7.6.2005 13:12:02   
Anonimen
Mateja

Mi smo še vedno samo na sadnju in zelenjavi. Jaz mislim z mesom malo počakati. Meni se zdi prehitro za njihov želodček. Pa moja tudi nima nobenih prebavnih motenj drugače. Drugače bi bili zdaj stari 4mesece in pol, gosto hrano pa uvajam cca. dva do tri tedne.

A si dobila moj mail?

Bojana

(odgovor članu **Petra**)
  Neposredna povezava do sporočila: 10
   Skuta
7.6.2005 18:49:20   
* Mateja *
Ja sem ga dobila, ( HVALA!!!! )mal sem si prebrala in zdej mu kuham mal po receptih od babic, mal pokukam te tvoje....in na koncu lepo priden vse poje!!! Nejc ima pa že 2 obroka gotovo na dan, lahko tudi 3, odvisno kako gremo na sprehod. Danes je bil prvič na fizioterapiji. Kaj Živa je tud kaj jokala, ko je telovadla?

LP, Mateja:sloncek:

(odgovor članu **Petra**)
Neposredna povezava do sporočila: 11
Stran:   [1]
Stran: [1]
Pojdi na:





Prvi mesec z dojenčkom: Zakaj je začel tol...
Dojenček, ki je bil prej »priden« in je jokal v mejah normale in predvsem, kadar je kaj potreboval, nenadoma dobi neutol...
Zgodbe malih junakov: Roditi bi se morala ...
photo
7. 11. 2019, ob 9.34 se je rodila naša Klara, v 25. tednu nosečnosti, težka 730g in velika 34cm. Teh podatkov si nisem m...




NOSEČNOST
пеперутка16

Kateri del nosečnosti vam je bil najbolj všeč oz. najlažji?