|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: <<   < Prejšnja stran  7 8 9 10 [11]
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   RE: mamice vegetarijanke
3.9.2009 12:27:07   
Anonimen
Joj, ta je pa huda, Ulla, user posted image user posted image user posted image .

Amapk ti pa res poznaš same od povprečja odstopajoče ljudi, res ne vem, kje jih najdeš user posted image .

V vednost: jem meso (poleg ostalih stvari). Psihič user posted image .

(odgovor članu Anonimen)
  Neposredna povezava do sporočila: 251
   RE: mamice vegetarijanke
3.9.2009 12:32:24   
Anonimen
Amapk ti pa res poznaš same od povprečja odstopajoče ljudi, res ne vem, kje jih najdeš


user posted image bohveres....mi ono višje zgleda hoče nekej povedat, sam ne zastopim glihuser posted image

v zagovor nej povem, da ta prjatu je čist ok, sam sestra je ucepljena, z njo pa jst nkol nisem nič melauser posted image vem sam tist, kar on poveuser posted image

(odgovor članu Anonimen)
  Neposredna povezava do sporočila: 252
   RE: mamice vegetarijanke
3.9.2009 12:32:58   
higuys
jao, huda user posted image  Otroci so pač otroci, jaz sem bila prepričana , da so vegetarijanci tisti, ki uporabljajo vegeto.

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 253
   RE: mamice vegetarijanke
3.9.2009 12:33:25   
sonček33
ulla ulla ...pa kje jih najdeš ... čeprav me je kar mal zmrazilo ob branju

_____________________________

...svet je poln lepih rožic tete Pehte...



(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 254
   RE: mamice vegetarijanke
3.9.2009 12:36:25   
mika
IZVIRNO SPOROČILO: higuys

jao, huda user posted image  Otroci so pač otroci, jaz sem bila prepričana , da so vegetarijanci tisti, ki uporabljajo vegeto.


Med te pa sodim jaz....user posted image

(odgovor članu higuys)
Neposredna povezava do sporočila: 255
   RE: mamice vegetarijanke
3.9.2009 12:37:18   
mika
IZVIRNO SPOROČILO: sonček33

ulla ulla ...pa kje jih najdeš ... čeprav me je kar mal zmrazilo ob branju


tudi mene

(odgovor članu sonček33)
Neposredna povezava do sporočila: 256
   RE: mamice vegetarijanke
3.9.2009 12:38:19   
Anonimen
ja pač otroci...to je približn tko kt un vic, ko rečejo fantku da je babica umrla in šla na oni svet, pa fantek reče hb, mamo zdej vsaj enga sorodnika v tujiniuser posted image

pač otroci drugač to dojemajo, pa vem da sem takrat res krepala od smeha, ma men je blo smešno, sploh to, kak te otrok hitro zaj.ebe s kako tako...še prjatu se je smejal pol, pa je za njegovo mamo šlo, jst sem se mu opravičla in to, sam je blo še bl smešno....no, mogoč pa le ni tolk normalen kot sem mislilauser posted image

(odgovor članu sonček33)
  Neposredna povezava do sporočila: 257
   RE: mamice vegetarijanke
3.9.2009 12:39:14   
Anonimen
IZVIRNO SPOROČILO: mika

IZVIRNO SPOROČILO: sonček33

ulla ulla ...pa kje jih najdeš ... čeprav me je kar mal zmrazilo ob branju


tudi mene


zdej si pa zmislite, kolk more zmrazit mamo, k ji otrok tako prjaviuser posted image

(odgovor članu mika)
  Neposredna povezava do sporočila: 258
Stran:   <<   < Prejšnja stran  7 8 9 10 [11]
Stran: <<   < Prejšnja stran  7 8 9 10 [11]
Pojdi na:





Hoja z držanjem za roko ni priporočljiva!
Vaš otrok še ne hodi, ima pa veliko željo, da bi ga držali za roko in bi z vašo pomočjo hodil. Fizioterapevtka, Špela Go...
Zakaj dojenje ni vedno najboljše?
Babica je iz svojih izkušenj ugotovila, da dojenje ni vedno najboljša možnost. Ob tem je razkrila, da je v resnici najpo...




NOSEČNOST
пеперутка16

Kateri del nosečnosti vam je bil najbolj všeč oz. najlažji?