|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: [1]
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   GH pri nedonošenčkih
16.9.2009 10:43:16   
zaspančka
Kako je z uvajanjem hrane pri nedonošenčkih? Mu začnem dajati GH glede na njegovo dejansko ali korigirano starost?

_____________________________

4.6.2009 - Tjaš
12.2.2013 - Tinkara
Neposredna povezava do sporočila: 1
   RE: GH pri nedonošenčkih
16.9.2009 10:46:28   
ledenaa
Ni pomembna starost,pomembni so znaki,če je otrok sploh pripravjen oz. zrel za gh

http://med.over.net/forum5/read.php?94,1978731,1978738#msg-1978738

(odgovor članu zaspančka)
Neposredna povezava do sporočila: 2
   RE: GH pri nedonošenčkih
16.9.2009 11:22:04   
Najaa
Se strinjam, da otrok mora biti zrel. Pri dejanski starosti to še sigurno ni.
Moja je rojena 7t prej in po navodilih P sem ji dala prvič GH pri kor. 4m, ampak je bilo prehitro. Danes je stara kor. 5,5m, pa še vedno hrane ne sprejema kot npr. njeni vrstniki, rojeni na rok. Zelo slabo ji gre in najraje se še vedno drži mleka. user posted image
Najbolje, da počakaš, da bo sama pripravljena.

(odgovor članu ledenaa)
Neposredna povezava do sporočila: 3
   RE: GH pri nedonošenčkih
16.9.2009 11:59:15   
Katy78
Moj je 33. tedenski in mi je P rekla, da naj začneva nekje vmes med dejansko im med korig. starostjo. No, midva sva začela ca. en teden pred  5. mesecem korig. starosti in je žličko zelo lepo sprejel. Vse mu je bilo dobro, mimo ni šlo nič, tudi pljuval ni ven nič z jezičkom (slinčkov nisem rabila), pojedel je zelo veliko, že po kakšnih 10 dneh je pojedel po 200ml sadja ali zelenjave s krompirjem pa se je še kislo držal, ko je zmanjkalo. user posted image  Zdaj se mu je apetit malo umiril, ni več tak požerušček, še vedno pa red je.

Jaz bi ti svetovala, da pač poskusiš pri kakšnih 5. mesecih korig. starosti ali pa kakšen teden prej. Saj boš hitro videla, ali je že pripravljen ali ne.

(odgovor članu Najaa)
Neposredna povezava do sporočila: 4
   RE: GH pri nedonošenčkih
16.9.2009 22:33:35   
PERSIDA
Mojadva sta rojena v 31em tednu  in nikoli mi ni P. rekla kdaj začet ,ko bo otrok pripravljen.Jaz sem jima začela dajat pri 4,5 korigirani starosti.Takrat sta začela okušat jabolko.Od začetka so ju bile samo očke kasneje čez mesec dni ,pa sta začela vse po vrsti.Danes sta stara 6mes.korigirano in pojesta kaj skuhamuser posted image .

(odgovor članu Katy78)
Neposredna povezava do sporočila: 5
Stran:   [1]
Stran: [1]
Pojdi na:





Hoja z držanjem za roko ni priporočljiva!
Vaš otrok še ne hodi, ima pa veliko željo, da bi ga držali za roko in bi z vašo pomočjo hodil. Fizioterapevtka, Špela Go...
Zgodbe malih junakov: 9 dni sem bila v ume...
Sprejeli so me v zelo kritičnem stanju na Infekcijsko kliniko, opravili nujen carski rez, intubirali. Potem sem bila v ...




NOSEČNOST
пеперутка16

Kateri del nosečnosti vam je bil najbolj všeč oz. najlažji?