|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: [1]
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   avtosedež schmidt
9.6.2005 10:07:00   
jen
živjo. a mi zna kdo pojasnit kako se pride preko ljubelja do schmidta v celovcu?. a se splača it tja pogledat za avtosedeže, ali je boljš v toysu in kiki.

hvala za info. potrebujem info do večera :), če se da.

hvala in lep dan
jen
Neposredna povezava do sporočila: 1
   avtosedež schmidt
9.6.2005 14:35:36   
Mina1
Na tvojem mestu bi odmislisla Schmida, ker zadnje čase razočara in tako, pa ni se zanašati več nanj. Je bil pa svoje čase najboljši.

KIKA ima skratka vse, pa same novosti in tako. pa XXXLutz, ki je malo naprej od Kike tudi.

V Toysu pa jaz opreme ne bi kupovala, pa ne povem zakaj.

Drugače je pa Schmid malo naprej od Kike in Lutza, zaviješ desno pri eni tabli, kjer je narisan en kot nemški orel. Skratka, vse je na isti cesti. Najprej Kika, potem XXXLutz in nato malo po cesti naprej zaviješ desno še Schmid v eni veliki družinski hiši.

Ampak Kika te ne bo arazočarala.

pa-pa Mina1;)


(odgovor članu jen)
Neposredna povezava do sporočila: 2
   avtosedež schmidt
9.6.2005 21:00:00   
jen
na zdaj si me pa v dilemo spravla. zakaj pa toys ni v redu. ok, če ne moreš povedat, ampak me res zanima, ker se ne bi rada nasrala po domače povedano.

lp jen

(odgovor članu jen)
Neposredna povezava do sporočila: 3
   avtosedež schmidt
10.6.2005 14:25:57   
Mina1
JEN: se ne v tem smislu, da bi bilo kaj narobe, ampak enkrat je prodajalka razlagala (leta 2002), ko smo še ogledovali stvari za prvega, da imaj oni včasih poceni robo zato, ker so določene stvari, sedžki in vozički II. kvalitete oz. imajo neke vrste "kopijo" nečesa.

Potem si pa predstavljaj...:zmeden: Imajo tudi zelo stare zaloge sedežev oz. predpotopen model (sej tudi v BC v LJ je tako, pa jih še vedno predrago prodajajo). Pa ne mislim, da zdej, če nekaj drago plačaš, da je potem tudi super dobro in tako, ampak pri otroški opremi bi to moralo biti!!! Če recimo kupiš Maxi Cosi, potem veliko plačaš, ampak ne plačaš samo designa, ampak predvsem kvaliteto in varnost, če me razumeš...

Ampak je potem dodala, da imajo vseeno veliko prometa, ker je ceneje kot pri konkurenci.:zmeden2:

Zdej pa sama presodi, mi tam opreme nikoli ne kupimo, kupili smo le kakšno igračko in tako.

Drugače pa sej punce tam veliko kupujejo in so zadovoljne, če se ne motim.

pa-pa Mina1;)

(odgovor članu jen)
Neposredna povezava do sporočila: 4
Stran:   [1]
Stran: [1]
Pojdi na:





11 dih jemajočih fotografij PORODA DOMA!
Porod doma pomeni absolutno prevzemanje odgovornosti, vračanje k naravi in ??izkazovanje ženske moči – te fotografije to...
Kaj vzeti s seboj v porodnišnico?
Da česa ne bi pozabili, smo vam pripravili spisek stvari, ki jih vzemite s seboj v porodnišnico.




NOSEČNOST
пеперутка16

Kateri del nosečnosti vam je bil najbolj všeč oz. najlažji?