|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: [1]
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   Ideja-darilo ob obletnici poroke
25.9.2009 13:49:19   
luka jan
Ker v kratkem moja dva praznujeta 30. obletnico poroke se moram na hitro nekaj domislit kaj kupit. Pravzaprav nimam nobene pametne ideje, ker takšna in drugačna razvajanja si privoščita velikokrat, nekaj za  doma mi je brezzveze za kaj takega kupovat, skratka ne vem kaj. Oba sta zelo vitalna, dost hodita okrog in uživata.
Malo sem imela v mislih nakup novega mobilnega telefona, seveda vsakemu svojega. Sicer ga imata, a že kar zastarela, tako da mi je edino to padlo na pamet.
A sedaj ne vem, ali naj to ali kaj drugega?user posted image

Če ima katera kakšno idejo čimprej z njo na dan, kajti počasi mi teče že voda v grlo.
Neposredna povezava do sporočila: 1
   RE: Ideja-darilo ob obletnici poroke
25.9.2009 14:02:20   
Anja24
Plačaj jima kak enodnevni ali dvodnevni izlet.



(odgovor članu luka jan)
Neposredna povezava do sporočila: 2
   RE: Ideja-darilo ob obletnici poroke
25.9.2009 15:25:46   
pikica*
Na netu poišči kako se imenuje 30. obletnica. Vem, da ima vsaka svoje ime....npr. papirna, usnjena itd. Potem jima pa kaj na to temo kupi. Če je npr. usnjena, kupi nekaj usnjenega. 

(odgovor članu luka jan)
Neposredna povezava do sporočila: 3
   RE: Ideja-darilo ob obletnici poroke
25.9.2009 21:02:20   
luka jan
IZVIRNO SPOROČILO: pikica*

Na netu poišči kako se imenuje 30. obletnica. Vem, da ima vsaka svoje ime....npr. papirna, usnjena itd. Potem jima pa kaj na to temo kupi. Če je npr. usnjena, kupi nekaj usnjenega. 


Sem cel net obrnila, pa nikjer nisem zasledila kako bi se reklo 30. obletnici.user posted image

Jutri grem malo v akcijo, malo bom pogledala po turističnih agencijah, pa še v Mobitelove
o štarcuno grem malo pogledat kaj imajo. Ker imata moja dva pri njih že sklenjeno naročnino bom verjetno vzela kar kakšen telefon in podaljšala. A jih moram imet zato zraven, ali lahko to uredim sama? Verjetno ne, kaj?

(odgovor članu pikica*)
Neposredna povezava do sporočila: 4
   RE: Ideja-darilo ob obletnici poroke
25.9.2009 21:37:29   
Shorty_
IZVIRNO SPOROČILO: luka jan

IZVIRNO SPOROČILO: pikica*

Na netu poišči kako se imenuje 30. obletnica. Vem, da ima vsaka svoje ime....npr. papirna, usnjena itd. Potem jima pa kaj na to temo kupi. Če je npr. usnjena, kupi nekaj usnjenega. 


Sem cel net obrnila, pa nikjer nisem zasledila kako bi se reklo 30. obletnici.user posted image


Jutri grem malo v akcijo, malo bom pogledala po turističnih agencijah, pa še v Mobitelove
o štarcuno grem malo pogledat kaj imajo. Ker imata moja dva pri njih že sklenjeno naročnino bom verjetno vzela kar kakšen telefon in podaljšala. A jih moram imet zato zraven, ali lahko to uredim sama? Verjetno ne, kaj?


30. obletnica je bisernauser posted image če se katero zanimajo imena imam doma spisek user posted image

(odgovor članu luka jan)
Neposredna povezava do sporočila: 5
   RE: Ideja-darilo ob obletnici poroke
25.9.2009 21:41:35   
botrca
Izlet v Benetke ali Pariz, kakšno kopanje z masažo in savno, ali pa kakšen aparat ali bon katerega trg. centra ali kaj podobnega.

_____________________________

Če želimo živeti z namenom, moramo poiskati tisto, kar najbolj goreče ljubimo, dati vse, kar imamo, nato pa to predati naprej kot štafeto tistim, ki nam sledijo.

(odgovor članu Shorty_)
Neposredna povezava do sporočila: 6
   RE: Ideja-darilo ob obletnici poroke
29.9.2009 14:28:43   
luka jan
 

Evo našla, biserna kopel v Zdravilišču Laško.user posted image user posted image

To bo en del darila, potem pa bom še vsakemu kupila en mobitel in tu zopet rabim pomoč.
Kupila bom telefon, ki se ne bo vezal na nobeno naročniško razmerje, ker če hočem naredit vezavo ju moram imet poleg, potem pa ne bi bilo presenečenja. V bistvu sploh nič ne vesta da kaj pripravljamo, vse od zabave do povabljenih bo eno veliko presenečenje.
V glavnem, kateri model naj izberem, da ne bo preveč kompliciran, pa ne prevelik, lahko tudi za oba različna?user posted image


(odgovor članu Shorty_)
Neposredna povezava do sporočila: 7
   RE: Ideja-darilo ob obletnici poroke
29.9.2009 15:04:25   
Tjašy
Jaz sem mojima dvema za 25.obletnico častila polet z balonom.Bila sta zeeeelo zadovoljna.user posted image

(odgovor članu luka jan)
Neposredna povezava do sporočila: 8
   RE: Ideja-darilo ob obletnici poroke
29.9.2009 17:12:40   
luka jan
IZVIRNO SPOROČILO: Tjašy

Jaz sem mojima dvema za 25.obletnico častila polet z balonom.Bila sta zeeeelo zadovoljna.user posted image


Super ideja, samo žal pri mojih to ne bi vžgalo, mami ima strah pred višino, tako da jo za noben denar ne spravim v zrak, pa vseeno hvala za idejo.user posted image

Sem malo brskala med poudniki telefonov in našla TALE telefon. Je sicer čisto osnoven model, precej nezahteven, poleg tega pa ima vse kar moja dva rabita. Je pa še zanimiv zato, ker ga lahko polniš kar s pomočjo sonca, baje da ena ura napajanja preko sonca zadostuje za 10 minut pogovora. Ker ne nameravam vzet nobene vezave mi je tudi cena ugodna. Sedaj bom pa res mogla mal pohitet, sobota se bliža.user posted image

Kaj mislite?

(odgovor članu Tjašy)
Neposredna povezava do sporočila: 9
   RE: Ideja-darilo ob obletnici poroke
13.10.2009 17:25:39   
Tooncie
Živjo, sem po naključju naletela na tole razpravo, in se mi zdi, da bi bila vesela enega od paketov Zvezdar, www.zvezdar.com. To so škatle, v katerih je knjižica s ponudbo različnih aktivnosti, in bon, s katerim si lahko eno od njih izbereta sama.

Zaenkrat je še nova zadeva (in tudi spletna stran še v nastajanju), ampak jih že lahko naročite po telefonu ali email naslovu. Že preizkušeno in deluje :)

(odgovor članu luka jan)
Neposredna povezava do sporočila: 10
   RE: Ideja-darilo ob obletnici poroke
27.10.2009 18:14:49   
luka jan

IZVIRNO SPOROČILO: Tooncie

Živjo, sem po naključju naletela na tole razpravo, in se mi zdi, da bi bila vesela enega od paketov Zvezdar, www.zvezdar.com. To so škatle, v katerih je knjižica s ponudbo različnih aktivnosti, in bon, s katerim si lahko eno od njih izbereta sama.

Zaenkrat je še nova zadeva (in tudi spletna stran še v nastajanju), ampak jih že lahko naročite po telefonu ali email naslovu. Že preizkušeno in deluje :)

Sem šele sedaj našla tvoj predlog. Hvala za idejo, ni slaba, samo zame je bilo prepozno.
S telefonom in kopeljo sem sem zadela u nulo, tvoja ideja pa mogoče naslednje leto.user posted image

(odgovor članu Tooncie)
Neposredna povezava do sporočila: 11
   RE: Ideja-darilo ob obletnici poroke
27.10.2009 19:42:02   
zmajaz
Če bi lahko kako prišla do njunih osebnih izkaznic, potem onadva ne bi rabila biti zraven, ko boš kupovala mobitele.

(odgovor članu luka jan)
Neposredna povezava do sporočila: 12
   RE: Ideja-darilo ob obletnici poroke
27.10.2009 23:33:37   
malania
Poznam primer, ko so paru, ki je praznoval 40. letnico, na večji papir na lepo napisali vseh 40 let obletnic (tako kot se jim reče..) pa dali v okvir.. Ni ne vem kako uporabno, je pa lahko lepo darilo oz. pozornost, še posebej če je narejeno doma in iz srca...

_____________________________

Ni grdih žensk, so samo lene.
H. Rubinstein

(odgovor članu zmajaz)
Neposredna povezava do sporočila: 13
   RE: Ideja-darilo ob obletnici poroke
28.10.2009 11:19:27   
felicia
evo tole so te obletnice


1. OBLETNICA: bombažna poroka
2. OBLETNICA: usnjena poroka
3. OBLETNICA: pšenična poroka
4. OBLETNICA: voščena poroka
5. OBLETNICA: lesena poroka
6. OBLETNICA: ciprova poroka
7. OBLETNICA: volnena poroka
8. OBLETNICA: makova poroka
9. OBLETNICA: lončena poroka
10. OBLETNICA: kositrna poroka
11. OBLETNICA: koralna poroka
12. OBLETNICA: svilena poroka
13. OBLETNICA: šmarnična poroka
14. OBLETNICA: svinčena poroka
15. OBLETNICA: kristalna poroka
16. OBLETNICA: safirna poroka
17. OBLETNICA: cvetna poroka
18. OBLETNICA: turkizna poroka
19. OBLETNICA: platnena poroka
20. OBLETNICA: porcelanasta poroka
21. OBLETNICA: opalna poroka
22. OBLETNICA: bronasta poroka
23. OBLETNICA: berilova poroka
24. OBLETNICA: satenasta poroka
25. OBLETNICA: srebrna poroka
26. OBLETNICA: žadova poroka
27. OBLETNICA: mahagonijeva poroka
28. OBLETNICA: nikljeva poroka
29. OBLETNICA: žametna poroka
30. OBLETNICA: biserna poroka
31. OBLETNICA: irhasta poroka
32. OBLETNICA: bakrena poroka
33. OBLETNICA: porfirna poroka
34. OBLETNICA: jantarjeva poroka
35. OBLETNICA: rubinasta poroka
36. OBLETNICA: muslinasta poroka
37. OBLETNICA: papirnata poroka
38. OBLETNICA: živosrebrna poroka
39. OBLETNICA: krepasta poroka
40. OBLETNICA: smaragdna poroka
41. OBLETNICA: železna poroka
42. OBLETNICA: biserovinasta poroka
43. OBLETNICA: flanelasta poroka
44. OBLETNICA: topazna poroka
45. OBLETNICA: pozlačena poroka
46. OBLETNICA: sivkina poroka
47. OBLETNICA: kašmirjeva poroka
48. OBLETNICA: ametistova poroka
49. OBLETNICA: cedrova poroka
50. OBLETNICA: zlata poroka
60. OBLETNICA: diamantna poroka
70. OBLETNICA: platinasta poroka
75. OBLETNICA: alabastrna poroka
80. OBLETNICA: hrastova poroka

(odgovor članu malania)
Neposredna povezava do sporočila: 14
   RE: Ideja-darilo ob obletnici poroke
28.10.2009 13:44:47   
inja2
luka jan, kje pa si našla tole biserno kopel na njihovi strani ne najdem....

(odgovor članu felicia)
Neposredna povezava do sporočila: 15
   RE: Ideja-darilo ob obletnici poroke
28.10.2009 22:05:31   
luka jan

IZVIRNO SPOROČILO: zmajaz

Če bi lahko kako prišla do njunih osebnih izkaznic, potem onadva ne bi rabila biti zraven, ko boš kupovala mobitele.

Ja, verjetno bi res šlo, samo nisem nikakor mogla dobit njunih osebnih. Glede na to da je bilo vse skupaj presenečenje, bi bilo malo čudno če bi ju prosila zanje.
Kaj hočem, sedaj je kar je, sem pač popušila 100 eurov. No ja, pa glavno da jima je bil telefon všeč, pa da sedaj le-tega z veseljem uporabljata.user posted image user posted image

Inja2Thermana Laško ima zeliščne biserne kopeli, sicer je osnova 20 minutna, pa sem vzela 3, tako da je skupaj 1 ura.

(odgovor članu zmajaz)
Neposredna povezava do sporočila: 16
   RE: Ideja-darilo ob obletnici poroke
29.10.2009 14:10:13   
HuAnita
IZVIRNO SPOROČILO: felicia

evo tole so te obletnice

OMG, kmalu me čaka tole...
11. OBLETNICA: koralna poroka

samo kaj, ko nisem poročena, a šteje tudi samo zunajzakonsko razmerje,,,?user posted image



(odgovor članu felicia)
Neposredna povezava do sporočila: 17
   RE: Ideja-darilo ob obletnici poroke
29.10.2009 15:27:17   
Anonimen
IZVIRNO SPOROČILO: felicia


28. OBLETNICA: nikljeva poroka


ojej, jaz sem pa alergična na nikelj user posted image

(odgovor članu felicia)
  Neposredna povezava do sporočila: 18
   RE: Ideja-darilo ob obletnici poroke
29.10.2009 22:41:41   
barika
moja dva sta lani dobila za obletnico garmina, ker vedno, ko sta kam šla, si je mami printala in printala cele gore papirjev user posted image user posted image

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 19
   RE: Ideja-darilo ob obletnici poroke
30.10.2009 17:38:28   
luka jan

IZVIRNO SPOROČILO: barika

moja dva sta lani dobila za obletnico garmina, ker vedno, ko sta kam šla, si je mami printala in printala cele gore papirjev user posted image user posted image


Tole je tudi dobra ideja, samo pri nas bi bil problem kako ga uporabljat. Moja dva sta bolj telebana za tehniko, stvari morajo bit čim bolj enostavne za uporabo. No ja, mogoče bi garmin potegnil.user posted image

(odgovor članu barika)
Neposredna povezava do sporočila: 20
Stran:   [1]
Stran: [1]
Pojdi na:





Glivična okužba nožnice – pogost vzrok nep...
Čeprav večinoma mine brez posebnosti, je glivična okužba nožnice ali bakterijska vaginoza precej pogost vzrok za neplodn...
Nosečnost: Tabela rasti ploda po tednih
Kako velik je plod v posameznem tednu nosečnosti? Preveri, kako izgleda nosečnost po tednih!
Zgodbe malih junakov: 9 dni sem bila v ume...
Sprejeli so me v zelo kritičnem stanju na Infekcijsko kliniko, opravili nujen carski rez, intubirali. Potem sem bila v ...
Otroci, ki se zbujajo zgodaj zjutraj so ...
Se vaš malček zjutraj prebuja skupaj s petelini, ne glede na to ali je delovni dan ali vikend? Imamo dobro novico za vas...
Živilo, ki preprečuje pojav alergij pri ot...
Znanstveniki iz Nove Zelandije so prišli do zanimivega odkritja, da lahko samo z enim samim živilom v prehrani otroka zm...




Nos.
пеперутка16

Kako majhnim otrokom čistite nos?