|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: [1]
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   Čaj iz malinovih listov
27.9.2009 8:22:49   
Ajda A
Živjo!

A mi lahko prosim katera pove kje ga dobim. Namreč v Kranju smo imeli trgovino kjer sem ga lahko kupila, sedaj so pa to trgovino zaprli in ne vem več kje naj ga iščem. Ker se približuje čas poroda bi ga rada čim prej kupila.

lp
Neposredna povezava do sporočila: 1
   RE: Čaj iz malinovih listov
27.9.2009 9:09:46   
boob
Jst sm ga kupla v Sanolaborju

(odgovor članu Ajda A)
Neposredna povezava do sporočila: 2
   RE: Čaj iz malinovih listov
27.9.2009 9:18:22   
Bojana82
Od katerega tedna naprej se že ta čaj pije? Saj sem vedela, pa sem pozabila user posted image ....

(odgovor članu boob)
Neposredna povezava do sporočila: 3
   RE: Čaj iz malinovih listov
27.9.2009 9:20:15   
boob
eni pravijo od 34t, eni 36t

(odgovor članu Bojana82)
Neposredna povezava do sporočila: 4
   RE: Čaj iz malinovih listov
27.9.2009 9:47:59   
Bojana82
No, jaz sem sem pa ravno vmes, tko da ga bom kar začela pit user posted image ....hvala za info....

(odgovor članu boob)
Neposredna povezava do sporočila: 5
   RE: Čaj iz malinovih listov
27.9.2009 11:56:39   
kepica
Čaj iz malinovih listov se pije od 36. tedna dalje. Tako mi je rekla G. V Kranju ga pa lahko kupiš v čajnici v starem delu mesta-nasproti Kranjskega kolačka (v tisti ozki ulici) Mislim, da je Tavčarjeva ulica. 

(odgovor članu Bojana82)
Neposredna povezava do sporočila: 6
   RE: Čaj iz malinovih listov
27.9.2009 12:05:07   
Ajda A
o hvala!!! Ga grem jutri iskat:)

(odgovor članu kepica)
Neposredna povezava do sporočila: 7
   RE: Čaj iz malinovih listov
27.9.2009 13:04:55   
tanjusi
punce zakaj pa se to rabi, a mi lahko poveste nevednici!!user posted image

_____________________________

ne hodi pred menoj, morda ne bom sledil,
ne hodi za menoj , morda ne bom vodil.
hodi ob meni in mi bodi prijatelj.
(a camus)

(odgovor članu Ajda A)
Neposredna povezava do sporočila: 8
   RE: Čaj iz malinovih listov
27.9.2009 14:36:26   
manna
Čaj iz malinovih listov se pije pred porodom, za lažje odpiranje MV, za lažji porod, ker naj bi mehčal tkiva in porodne poti. Jaz sem ga pila od 35. tedna dalje. Pomagal mi ni NIČ ker po več kot 12 urah popadkov ni in ni šlo... na koncu sm mela CR. Toliko o čaju.

(odgovor članu tanjusi)
Neposredna povezava do sporočila: 9
   RE: Čaj iz malinovih listov
27.9.2009 17:58:01   
kepica
Jaz pa mislim, da mi je pomagal. Že teden pred porodom sem bila 2cm odprta, ko pa se mi je odluščil čep in odtekla voda, sem se do 6cm odprla brez bolečin in rodila v dveh urah. Sicer ne vem ali je bilo zaradi čaja tako ali ne. Škodovat pač ne more. Mi je pa G rekla, da ga tudi babice priporočajo, tako, da verjetno nekaj  je na tem. Verjetno pa enim pomaga, drugim pa pač ne.

(odgovor članu manna)
Neposredna povezava do sporočila: 10
   RE: Čaj iz malinovih listov
27.9.2009 21:33:46   
rožica13
Jaz sem spomladi nabrala malinove brstičke, ko še listi niso bili razviti, pa me zanima, če je to isto kot že razviti listi. Ker brstiči naj bi bili kot zeleni čaj?

(odgovor članu kepica)
Neposredna povezava do sporočila: 11
   RE: Čaj iz malinovih listov
9.10.2009 13:19:44   
Anonimen
Jaz imam doma nabrane liste od malin, pa se bojim da skuham premalo močnega, ker je čajček skoraj brez okusa user posted image .....sem pa brala, da je kao enim ful zanič okus user posted image .....
če ima katera izkušnje ali mi lahko napiše, kako močan naj bi bil okus čaja, vem da je to teško opisati....ampak ali se da piti brez sladkorja ali je preveč zanič, kakšna taka fora me zanima, da bom vsaj približno vedela kako močnega naj kuham user posted image

(odgovor članu rožica13)
  Neposredna povezava do sporočila: 12
   RE: Čaj iz malinovih listov
11.10.2009 18:09:56   
kepica
Jaz sem imela kupljenega in je na vrečki pisalo dve mali žlički na kavino skodelico. Pila sem ga pa dvakrat na dan in okus niti ni tako slab, da se ne bi dalo pit. 

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 13
   RE: Čaj iz malinovih listov
11.10.2009 18:19:11   
mayamaya
včeraj sem ga kupila v Sanolaborju.
po moje pa mislim, da naj bi se ga pilo brez sladkorja, vsaj po navadi je tako s temi zeliščinimi čaji user posted image .
ga pa še nisem poskusila tako, da se mi ne sanja kakšen okus ima.


_____________________________

Neja...sonček, ki ne zaide!!!

(odgovor članu kepica)
Neposredna povezava do sporočila: 14
   RE: Čaj iz malinovih listov
14.1.2010 11:21:13   
zala1
Pozdravljene, ali mi lahko pomagate - če ima katera izkušnje s pitjem čaja. Pomaga ali ne? hvala. lp

(odgovor članu mayamaya)
Neposredna povezava do sporočila: 15
   RE: Čaj iz malinovih listov
14.1.2010 11:22:10   
FLASK_A
IZVIRNO SPOROČILO: zala1
Pozdravljene, ali mi lahko pomagate - če ima katera izkušnje s pitjem čaja. Pomaga ali ne? hvala. lp


Meni ni pomagal.

(odgovor članu zala1)
Neposredna povezava do sporočila: 16
   RE: Čaj iz malinovih listov
15.1.2010 13:33:46   
kepica
Jaz lahko rečem, da mi je pomagal. Odpirala sem se že en teden pred porodom, brez popadkov. Ko mi je odtekla voda, sem rodila v dveh urah z ekspresnim odpiranjem. Mogoče naključje, mogoče pa po zaslugi čaja. Mi je pa tudi G povedala, da ga babice v porodnišnici priporočajo, tako, da mogoče le nekaj je na tem.
Jaz sem ga pila nesladkanega, drugače pa po moje ni važno, ali je sladkan ali ne. Mislim, da sladkor nima veze pri učinku.

(odgovor članu FLASK_A)
Neposredna povezava do sporočila: 17
Stran:   [1]
Stran: [1]
Pojdi na:





Koliko se lahko zredim med nosečnostjo?
Telesna teža med nosečnostjo ne narašča enkomerno. Koliko kilogramov je ravno prav, koliko preveč in koliko premalo?
Nosečnost: Tabela rasti ploda po tednih
Kako velik je plod v posameznem tednu nosečnosti? Preveri, kako izgleda nosečnost po tednih!




NOSEČNOST
пеперутка16

Kateri del nosečnosti vam je bil najbolj všeč oz. najlažji?