|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: [1]
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   poleg utripa zaznani tudi gibi otročka?
4.10.2009 20:45:15   
zvezda33
Imam napravo angel sound s katero poslušam utrip svojega cukerčka. Noseča sem 18 tednov. Utip sem pred parimi dnevi slišala na enem mestu zelo dobro, zdaj pa zraven utrioa čujem še nekakšne žvizge, poke, potem moram utripe znova iskat. Mislite, da bi to lahko bili gibi? Sem prvič noseča in žal nevem, kako to izgleda. Hvala

< Sporočilo je popravil Bonnie_RR -- 5.10.2009 12:41:16 >
Neposredna povezava do sporočila: 1
   RE: Prosim za mnenje
4.10.2009 21:32:57   
nincrli
Jap, user posted image ti veselo skače sem ter tja zato moraš vedno znova iskati utripeuser posted image

_____________________________

Optimism always works!!!
Dedek mraz mi je prinesel najlepše darilo :D


(odgovor članu zvezda33)
Neposredna povezava do sporočila: 2
   RE: Prosim za mnenje
5.10.2009 10:11:40   
Bojana82
Ja, to so otročkovi gibi user posted image ( pokanje in žvižganje ter podobni glasovi )....

(odgovor članu nincrli)
Neposredna povezava do sporočila: 3
   RE: Prosim za mnenje
5.10.2009 11:00:08   
spelka12
Jup to so gibi. Utri pa lahko izgubiš tudi po 1 sekundi, če je otroček živahen. Uživaj v poslušanju.user posted image

(odgovor članu Bojana82)
Neposredna povezava do sporočila: 4
   RE: Prosim za mnenje
5.10.2009 12:26:52   
Teja K
Angel Sound? Kje se to kupi, koliko stane, kdaj lahko začneš poslušat srček? Razjasnite me, jaz bi tudi poslušala srček!!!user posted image user posted image  čestitke za srček in gibe

(odgovor članu spelka12)
Neposredna povezava do sporočila: 5
   RE: Prosim za mnenje
5.10.2009 22:06:35   
zvezda33
Hvala vsem za prisrčne besede!
Angel sounds se da kupiti v trgovini Baby center, Pikapolonica un tudi na internetu.( Cena je 68 EUR ) Utripi naj bi se po teoriji slišali že pri 3 mesecih, jaz pa sem jih nekoliko kasneje.

(odgovor članu Teja K)
Neposredna povezava do sporočila: 6
   RE: Prosim za mnenje
6.10.2009 6:12:05   
valerija77
Teja angelsound se da kupiti v otroških trgovina (Baby center, pikapolonica,...), lahko pa kupiš tudi rabljenega na internetu in je ponavadi dosti cenejši.

(odgovor članu zvezda33)
Neposredna povezava do sporočila: 7
   RE: Prosim za mnenje
6.10.2009 6:14:04   
valerija77
http://www.mama.si/forum/index.php?topic=70429.0

(odgovor članu valerija77)
Neposredna povezava do sporočila: 8
   RE: Prosim za mnenje
8.10.2009 13:55:28   
Teja K
Ojla punce!

Od katerega tedna naprej pa slišiš srček? Je težko najdet utrip?



(odgovor članu valerija77)
Neposredna povezava do sporočila: 9
   RE: Prosim za mnenje
8.10.2009 14:05:14   
Gwendolen
Najbolj sigurno naj bi bilo tam nekje od 11., 12. tedna dalje, čeprav kakšni izmed nosečk uspe tudi prej. Ti pa toplo priporočam in polagam na srce, da si ga naroči po ebayu, ker pri nas stane 69 eur, jaz sem pa zanj dala 26 eur s poštnino vred in to iz Hong Konga. Sicer je res trajalo več kot 3 tedne, da je prispel in sem vmes že dočakala brce, ampak je neprimerljivo cenejši, tako da se splača počakati. Ga pa uporabim, ko se naše dete odloči pol dneva ali več prespati, da se prepričam, da je vse okej. Ampak to je čedalje redkeje. user posted image

_____________________________

Pokukaj! ;-) http://www.mojalbum.com/gwendolen
-------------------------------------------------------------
We're walking in the air
We're floating in the moonlit sky
The people far below are sleeping as we fly

(odgovor članu Teja K)
Neposredna povezava do sporočila: 10
   RE: Prosim za mnenje
8.10.2009 14:22:56   
Teja K
Gwendolin hvala za nasvet in odgovor. Jaz sem noseča "šele" 8 tednov, ampak ker imam 1. pregled šele 6.11, ko bom noseča 11. tednov, skoraj 12. sem hotela že sedaj preverit ali se sliši bitje srčka, da se prepričam, če je vse ok. Malo me nareč skrbi, da ni prazna GV al pa katera od drugih stvari, ki so opisane na tem forumu....

Nič bom vseeno morala počakat na 1. prgled, pol pa si ga omislim user posted image .

(odgovor članu Gwendolen)
Neposredna povezava do sporočila: 11
   RE: Prosim za mnenje
8.10.2009 20:37:04   
ellie
Jaz sem utrip slišala od 8. tedna dalje. Sicer sem ga prvič kar enih 20min iskala...ker nisem vedela, kako se mora slišat. Potem pa sem približno vedela, kje je najpogosteje in sem ga našla takoj. Se je pa tud premikal včasih na par sekund. Zdaj pa to tud čutim po brcah...da ful menjava položajeuser posted image

(odgovor članu Teja K)
Neposredna povezava do sporočila: 12
   RE: Prosim za mnenje
9.10.2009 9:48:53   
Teja K
Ellie hvala za odgovor!

Mogoče pa si tudi jaz kar nabavim angel sound user posted image user posted image

(odgovor članu ellie)
Neposredna povezava do sporočila: 13
   RE: Prosim za mnenje
17.11.2009 13:24:56   
3Sonček3
Js sm user posted image svojga user posted image prvič slišala pri 14. tednih, našla sm ga takoj in ga potem tut redno spremljala, štela utripe ... Zdej pa ko čutim brcike je uporabe čedalje manj, se pa še kak večer razvajam s poslušanjem. In ja z AS se sliši in srček in brcike in riganje in kolcanje, tvoj utrip, uglavnem use kar proizvaja tvoj user posted image v trebuščku. Želim vam velik lepih trenutkov v poslušanju in v celi nosečnosti. Pa brez skrbi, učasih se user posted image zabubi bl zadej pa ga ni dobr slišat.

_____________________________

<center><embed src="http://www.widdlytinks.com/tickers/birthday/birthdayticker.swf" FlashVars="t1=I'm Having a Birthday!&t2=days until my birthday!&t3=Today is the day!&bckimg=17&y=2013&m=2&d=23&colorNumber=1&fonttype=Romantic" quality="high" w

(odgovor članu Teja K)
Neposredna povezava do sporočila: 14
Stran:   [1]
Stran: [1]
Pojdi na:





11 dih jemajočih fotografij PORODA DOMA!
Porod doma pomeni absolutno prevzemanje odgovornosti, vračanje k naravi in ??izkazovanje ženske moči – te fotografije to...
Kaj vzeti s seboj v porodnišnico?
Da česa ne bi pozabili, smo vam pripravili spisek stvari, ki jih vzemite s seboj v porodnišnico.




NOSEČNOST
пеперутка16

Kateri del nosečnosti vam je bil najbolj všeč oz. najlažji?