|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: [1]
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   Moji strahovi
15.10.2009 8:52:05   
žirafa30
Pozdravljeni,

prosim za pomoč..

Imam čudovito hčerko, staro dva meseca. Moj problem pa se skriva drugje. Pred časom sem na intrnetu zasledila članek o koncu sveta ter o 3. svetovni vojni. Ker so oboje napovedali ljudje, ki so že napovedali veliko stvari, sem zelo prestrašena. Če ne bi imela hčerke, ne bi delala take panike in zganjala histerije, zdaj me je pa tako strah, kaj bo z mojo punčko :( Vedno, ko jo gledam, si mislim, kaj se bo zgodilo in mi gre kar na jok, ker me je res strah, da bo trpela.

Zdaj res pišem, kot da bi bila neka nora, ampak ko nekaj takega prebereš, kaj vse so napovedali, pa se je uresničilo, ti ni ravno vseeno :( Hčerka mi pomeni vse na svetu in me je res zelo strah, če se bo karkoli zgodilo in bo mogla trpeti in ne bo mogla odraščati v miru, ljubezni in sreči :(

Vem, da ne bi smela (da me ne bi bilo še bolj strah), ampak sem malo brskala po internetu glede 3. sv. vojne, in je res en zelo strašen posnetek. Ko sem si ga pogledala, sem kar obstala in nisem mogla več nič :(

Prosim, ne recite, da sem nora.. Sem v skrbeh in zdi se mi, da počasi res zgubljam zdravo pamet. To me res obremenjuje in ne vem, kaj naj storim. Vem, naj se ne sekiram, ampak zame to ni dovolj :( Res so me prestrašili :(
Neposredna povezava do sporočila: 1
   RE: Moji strahovi
15.10.2009 8:56:06   
bskrle
Če imaš strahove, pokliči osebno zdravnico in ji povej, morda svetuje kakega psihologa.
Sicer pa vsako mamico kdaj obidejo kaki strahovi.


_____________________________

Mama štirih deklic in 5ra

(odgovor članu žirafa30)
Neposredna povezava do sporočila: 2
   RE: Moji strahovi
15.10.2009 9:01:06   
kalbo
Bodi raje vesela, da se je tvoj otrok rodil na tem koncu planeta, da ima streho nad glavo, ljubeče starše in hrano. Veliko otrok na tem svetu brska po smeteh, da preživijo, delajo za pol EUR na dan...


(odgovor članu bskrle)
Neposredna povezava do sporočila: 3
   RE: Moji strahovi
15.10.2009 9:01:48   
Anonimen
poglej še z druge perspektive: koliko so pa enega sranja napovedali, pa ne NI uresničilo. V življenju se ti vsak dan lahko zgodi kaj manj apokaliptičnega, pa zato še zmerom hudega - recimo, da te povozi avto. Pa zato še vedno vsi rinemo ven. Hočem reči, da nima velikega smisla razmišljati o stvareh, ki se morda nikoli ne bodo zgodile, pač pa je treba poskrbeti, da se imaš dobro tu in zdaj. Če te skrbi preveč obremenjujejo, pa kot je rekla predhodnica - poišči nekoga, ki se bo res znal s tabo pogovoriti.

(odgovor članu bskrle)
  Neposredna povezava do sporočila: 4
   RE: Moji strahovi
15.10.2009 9:06:37   
miapia
Draga moja... v današnji družbi, nasičeni s tako in drugačno fantastiko, je verjamem zelo težko obdržati zdravo pamet. Z rojstvom otroka tudi drugače gledaš na svet, ker se zanj bojiš. Nima pa smisla razmišljati o tem, kar slišiš, vidiš, bereš v medijih. Vedeti moraš, da je ta napoved Majev o koncu sveta 2012 stara (če se ne motim) 5000 let. Maji so napovedali ne konca, uničenja sveta, ampak konec starega in začetek nečesa novega. V njihovih časih je bilo vse drugače in tega sveta, ki ga mi živimo, še v sanjah niso videli. 2012 se za njih konča njihov koledar, naš pa bo trajal, dokler bo obstajalo neskončno število. Tudi Nostradamus je napovedal, da bosta dve ptici prileteli v dvojčka. Ko se je zgodil napad na WTC, je svet bil takoj pameten in je to povezal z Nostradamusovo napovedjo. Dejstvo je, da on ni imel v glavi dva nebotičnika, dva letala in teroriste.
V filmu, ki sem ga nedavno gledala, 2012 Doomsday, opisuje prav "konec sveta" leta 2012. In veš, kako se konča? Ok, morje res zalije zahodno obalo Amerike, London je v požarih, konec filma je pa rojstvo otroka v svetišču Majev v krogu parih ljudi, ki verujejo in ali pa so začeli verovati v boga (takega ali drugačnega). In svet se je znova začel.

Upam, da ti je kaj lažje in prosim, izbriši si to iz glave, poglej danes ven, ko je tak lep sonček, stopi na balkon, zadihaj, pojdi z malčkom na sprehod, na kavico, in razmišljaj o tem, kako srečna si s tem, kar imaš.

Pa srečno.

_____________________________

Tri stvari so nam ostale iz raja: zvezde, cvetlice in otroci. (Dante Alighieri)

(odgovor članu žirafa30)
Neposredna povezava do sporočila: 5
   RE: Moji strahovi
15.10.2009 9:11:04   
čmrgelj
če imaš strahov ko kaj tacga bereš, potem tega nikar ne beri več, ne glej TV nasploh dnevnika, ker so sami bavbavi tam, Pomisli na to da sta obe zdravi in se imata lepo, zamoti se z dobrimi in lepimi stvarmi na slabo pozabi in odstrani.
Bodi hvaležna za danes na jutri ne misli preveč da se starhovi v tebi pomirijo, š  časoma boš na svet gledala drugače, je pa res ne obreminjuj se s stvarmi ki ti budijo strahove. Ker tvoj strah čuti tudi otrok, vsaj v tej starosti še, če boš ti srečna bo tudi on, če boš prestrašena bo tudi on.


_____________________________

Nasmeh in prijazna beseda sta nevidno orožje dobrega,
ki razoroži še tako nedostopno osebo. Lepota je v drobnih
stvareh in majhnih pozornostih. In ko boš drugim polepšala
dan, bo tudi tvoj dan postal povsem nekaj drugega,

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 6
   RE: Moji strahovi
15.10.2009 9:13:40   
5ra_28
Mal te še hormoni dajejo, verjetno. Ker po porodu sem se jaz tudi lahko zjokala za vsako figo, če sem le pomislila na otroka ali najbližje.

Uživaj v tem, kar si, o otrokom, v tem svetu in ne glej napovedi in poročil:)

_____________________________

Končno smo trije:)

(odgovor članu miapia)
Neposredna povezava do sporočila: 7
   RE: Moji strahovi
15.10.2009 10:02:38   
mini11
Tudi jaz sem imela v začetku leta takšne strahove. Vendar sem se sprijaznila z dejstvom, da na to itak nimam nobenega vpliva. Nekaj se sigurno bo zgodilo, vendar mislim da se nam bo ta vojna bolj kazala v obliki človek proti naravi. Torej plazovi, poplave... ker tega je čedalje več. Vendar v tem primeru ne moreš storiti ničesar. Kar pa se tiče raznih napovedovanj (sem tudi jaz brala po internetu) pa takole: Baba Vanga naj bi napovedala smrt princese Dijane... ja zanimivo, da je to prišlo šele danes ven, a ne? Zakaj ji ni takrat povedala... Pa še nekaj podobnih vraž. Tako da se ni vredno zato sekirati. Jasnovidci napovejo, ko je že vsega konec kaj so predvideli. Sem v začetku leta gledala oddajo na RTL ko so bili priznani jasnovidci iz Evrope in so govorili kaj se bo v tem letu zgodilo z Nemčijo (glede volitev). Od 10 je ena napovedala zmago Merklovi... toliko o tem. user posted image

(odgovor članu žirafa30)
Neposredna povezava do sporočila: 8
   RE: Moji strahovi
15.10.2009 10:11:37   
TomTaylor

IZVIRNO SPOROČILO: žirafa30


Prosim, ne recite, da sem nora.. Sem v skrbeh in zdi se mi, da počasi res zgubljam zdravo pamet. To me res obremenjuje in ne vem, kaj naj storim. Vem, naj se ne sekiram, ampak zame to ni dovolj :( Res so me prestrašili :(


se strinjam z bskrle.
Si v poporodnem obdobju, hormoni divjajo in obstaja velika verjetnost depresije ali druge psihične motnje. Dejstvo je, da te ni samo strah, tebe je namreč dobesedno sama groza, zgolj ob strahu ne delaš iz muhe slona...Če bi te bilo samo strah bi tukaj na forumu vprašala nekaj v smislu "kaj si mislite o 3. sv. vojni?"...

Nisi nora imaš pa zelo očitno bolezensko motnjo. Obišči osebno zdravnico in ji povej za svoje strahove. Govorim iz lastnih izkušenj, le da so mene preganjali drugačni strahovi (strah pred prometno nesrečo in drugimi nesrečami)user posted image


_____________________________

Nihče vam ne more dati več, kot vam jaz lahko obljubim.

(odgovor članu žirafa30)
Neposredna povezava do sporočila: 9
   RE: Moji strahovi
15.10.2009 10:46:30   
žirafa30
IZVIRNO SPOROČILO: TomTaylor

Si v poporodnem obdobju, hormoni divjajo in obstaja velika verjetnost depresije ali druge psihične motnje. Dejstvo je, da te ni samo strah, tebe je namreč dobesedno sama groza, zgolj ob strahu ne delaš iz muhe slona...Če bi te bilo samo strah bi tukaj na forumu vprašala nekaj v smislu "kaj si mislite o 3. sv. vojni?"...

Nisi nora imaš pa zelo očitno bolezensko motnjo. Obišči osebno zdravnico in ji povej za svoje strahove. Govorim iz lastnih izkušenj, le da so mene preganjali drugačni strahovi (strah pred prometno nesrečo in drugimi nesrečami)user posted image



Res je, mene je res groza.. Ko samo pomislim na to, se zdrznem. Ponoči, ko se je mala najedla in zaspala, sem še pol ure sedela pri posteljici in jo gledala, bilo pa mi je tako hudo, ko so mi samo take grozote šle po glavi in sem si mislila - ne moja deklica!! Nočem, da trpi in hočem, da odrašča v miru, sreči in ljubezni!! Kaj bi dala, da bi res bilo vse vredu in da bi jo videla odraščati in da bi tudi ona imela možnost postati mamicauser posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image

Še enkrat hvala vsem za nasvete, bom poiskala tudi strokovno pomoč. Mi je pa lažje, da sem se izpovedala. Se počutim bolje. Pa tudi vaši odgovorili so me precej pomirili. Res vam hvala iz srca

(odgovor članu TomTaylor)
Neposredna povezava do sporočila: 10
   RE: Moji strahovi
15.10.2009 10:47:36   
žirafa30
HVALA vsem za odgovoreuser posted image user posted image user posted image user posted image

IZVIRNO SPOROČILO: kalbo

Bodi raje vesela, da se je tvoj otrok rodil na tem koncu planeta, da ima streho nad glavo, ljubeče starše in hrano. Veliko otrok na tem svetu brska po smeteh, da preživijo, delajo za pol EUR na dan...



Zavedam se tega, hvala..

IZVIRNO SPOROČILO: Majch

poglej še z druge perspektive: koliko so pa enega sranja napovedali, pa ne NI uresničilo. V življenju se ti vsak dan lahko zgodi kaj manj apokaliptičnega, pa zato še zmerom hudega - recimo, da te povozi avto. Pa zato še vedno vsi rinemo ven. Hočem reči, da nima velikega smisla razmišljati o stvareh, ki se morda nikoli ne bodo zgodile, pač pa je treba poskrbeti, da se imaš dobro tu in zdaj. Če te skrbi preveč obremenjujejo, pa kot je rekla predhodnica - poišči nekoga, ki se bo res znal s tabo pogovoriti.


Ni me toliko strah same napovedi konca sveta, kot napovedi 3. sv. vojne.. Če samo pogledaš kdaj poročila, vidiš tole sr**** glede jedrskega orožja v Iranu, ter to, ko se Amerika in Rusija dogovarjajo o tem.. Mislim, halo.. Zakaj delajo oni jedrsko orožje? Za miroljube namene? Pa ja...

IZVIRNO SPOROČILO: miapia

Draga moja... v današnji družbi, nasičeni s tako in drugačno fantastiko, je verjamem zelo težko obdržati zdravo pamet. Z rojstvom otroka tudi drugače gledaš na svet, ker se zanj bojiš.


Ja, to je pa resuser posted image

IZVIRNO SPOROČILO: čmrgelj

če imaš strahov ko kaj tacga bereš, potem tega nikar ne beri več, ne glej TV nasploh dnevnika, ker so sami bavbavi tam, Pomisli na to da sta obe zdravi in se imata lepo, zamoti se z dobrimi in lepimi stvarmi na slabo pozabi in odstrani.
Bodi hvaležna za danes na jutri ne misli preveč da se starhovi v tebi pomirijo, š  časoma boš na svet gledala drugače, je pa res ne obreminjuj se s stvarmi ki ti budijo strahove. Ker tvoj strah čuti tudi otrok, vsaj v tej starosti še, če boš ti srečna bo tudi on, če boš prestrašena bo tudi on.



Vem, se bom poskušala v bodoče temu izogibati.. Se pa tudi zavedam, da čuti tudi user posted image mojo stisko. Zato pa mi je še hujeuser posted image



(odgovor članu žirafa30)
Neposredna povezava do sporočila: 11
   [Brisano sporočilo]
15.10.2009 18:11:14   
Brisani uporabnik
[Vsebina sporočila je bila izbrisana]

(odgovor članu žirafa30)
  Neposredna povezava do sporočila: 12
   RE: Moji strahovi
15.10.2009 18:59:29   
Anonimen
Saj,če bo res konec sveta bo za vse ne le zate....pa tudi,če bo ne moremo nič ampak,da bi zdaj nonstop o tem študirali in premišljevali pa je brezveze...vsaj po mojem.

(odgovor članu Brisani uporabnik)
  Neposredna povezava do sporočila: 13
   RE: Moji strahovi
15.10.2009 19:56:33   
Gina
PO zakonu povprečja je zelo zelo malo verjetno, da bi bilo takrat konec sveta. Ali bo prišlo do neke vojne na našem področju pa še sam Bog ne ve. Če razmišljaš o tem preveč pogosto, si s tem jemlješ srečo današnjega dne. Današnji dan ne mine v sreči in ljubezni, ampak v grozotah razmišljanja o nekem daljnem dnevu, ki mogoče enkrat bo ali pa ne bo. Vsekakor pa dan mine v slabem občutju. A ti je tega treba? Vse je v glavi. Če hočeš punčki srečo, mir, ljubezen, naredi to v glavi.

Drugače pa je fajn, da se zavedaš, da ga ni otroka, ki bi živel samo v ljubezni, miru in sreči, pa še manj odraslega. Več tega, boljše je, prav res, ampak izognit se vsemu ostalemu gnoju v lajfu se pa glih ne moreš. Niti otrok. Sprejmi to, da to tako je in še bo, dokler bo obstajal svet in ljudje, kakršni smo, v njem.

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 14
   RE: Moji strahovi
16.10.2009 8:46:14   
rina22
Z vsemi se popolnoma strinjam, predvsem pa s temle:


IZVIRNO SPOROČILO: miapia

Draga moja... v današnji družbi, nasičeni s tako in drugačno fantastiko, je verjamem zelo težko obdržati zdravo pamet. Z rojstvom otroka tudi drugače gledaš na svet, ker se zanj bojiš. Nima pa smisla razmišljati o tem, kar slišiš, vidiš, bereš v medijih.


Z Žirafo sem včeraj osebno govorila, ker se tudi osebno poznava in sva spregovorili tudi o tem posnetku, ki ga je pogledala: www.mojvideo.com/ video-kako-bo-naj-bi-izgledala-3-svetovna-vojna/0d6f53e4e873026a4cbd

Pa povejte, če ti to res ne požene groze v kostiuser posted image

Vglavno, žirafa, tega videa nikar ne glej poovno in upam, da ti je kaj lažje po pogovoru in po vseh teh nasvetih user posted image user posted image

(odgovor članu miapia)
Neposredna povezava do sporočila: 15
   RE: Moji strahovi
16.10.2009 8:48:01   
rina22
Aja, še to - a ni tisti prizor iz tega videa bil že nekje v enem filmu, ko se mamice igrajo z otročki na igrišču? Se mi zdi znan prizor.

No, ta link sem dala zato, da bi mogoče majčkeno lažje razumeli Žirafo. Meni je zelo hudo zanjo, mogoče zato toliko bolj, ker jo, kot sem že napisala, poznam tudi osebno.

(odgovor članu rina22)
Neposredna povezava do sporočila: 16
   RE: Moji strahovi
16.10.2009 9:19:06   
miapia

IZVIRNO SPOROČILO: rina22

Aja, še to - a ni tisti prizor iz tega videa bil že nekje v enem filmu, ko se mamice igrajo z otročki na igrišču? Se mi zdi znan prizor.

No, ta link sem dala zato, da bi mogoče majčkeno lažje razumeli Žirafo. Meni je zelo hudo zanjo, mogoče zato toliko bolj, ker jo, kot sem že napisala, poznam tudi osebno.

Sem si pogledala video, zelo razumem Žirafo in upam, da bo strahove odgnala. Naj ve, da je to film, ki se svetu mora prodati in da to ne pomeni realnosti. Je pa na račun konca sveta ter takšnih in drugačnih katastrof posnetih nešteto filmov. Žirafa, ne glej tega, pa bo najbolje. Če boš pa čutila stisko, se pa obrni na strokovno pomoč, ki ti bo znala pomagat. Naj te malo potolažim, hormoni, sploh po porodu so zelo huda in zoprna stvar, ki sem jo doživela tudi sama, ki pa tudi mine.

_____________________________

Tri stvari so nam ostale iz raja: zvezde, cvetlice in otroci. (Dante Alighieri)

(odgovor članu rina22)
Neposredna povezava do sporočila: 17
   RE: Moji strahovi
16.10.2009 13:17:32   
kalbo
IZVIRNO SPOROČILO: kalbo

Bodi raje vesela, da se je tvoj otrok rodil na tem koncu planeta, da ima streho nad glavo, ljubeče starše in hrano. Veliko otrok na tem svetu brska po smeteh, da preživijo, delajo za pol EUR na dan...




Pa prosim ne tega vzet narobe. Mene točno te misli spravijo na realen tir.

(odgovor članu kalbo)
Neposredna povezava do sporočila: 18
   RE: Moji strahovi
16.10.2009 13:20:53   
liliana
Res je, ni lepo, ko kaj takega prebereš.....človek nehote in podzavestno začne premišljevati, kaj pa če bo to res.....glede na to, da pišeš o 3. svetovni vojni, si verjetno prebrala napovedi Babe Vange, katere so nedavno dešifrirali s pomočjo računalnika......

Pa glej na stvar tako.....Zakaj pa niso njene uresničene napovedi tako lepo kronološko zapisali kot so napisali njena videnja prihodnosti od leta 2010 let naprej, vse tja do leta 2300.....zakaj niso recimo zapisali:

2001 - teroristi napadali New York
2008 - bela hiša dobila prvega črnskega predsednika

in seveda vseh takih podrobnih dogodkov, ki so se zgodili vmes in se jih jaz zdaj ne spomnim....

Ampak so zgolj zapisali, da je baba Vanga napovedala napad na dvojčka, da je napovedala to in ono.......ker se verjetno dosti stvari od tega, kar je napovedala ni uresničilo.....pa v pravilno dešifrianje računalnika tudi ni mogoče 100% verjeti....tako, da mislim, da nas nič kaj tako strašnega ne čaka......

(odgovor članu žirafa30)
Neposredna povezava do sporočila: 19
   RE: Moji strahovi
17.10.2009 9:01:06   
žirafa30
Še enkrat - HVALA vsem user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image Moram povedati, da se res bolje počutim, ko sem vse to prebrala. Res ste mi zelo pomagali! Vsi!! zdaj ne razmišljam samo o tem. Ste me postavili na realna tla, ko sem premišljevala o vsakem odgovoru posebej. Res vam hvalauser posted image user posted image Včasih človek potrebuje ravno to - da čuti, da ga nekdo razume in mu pove kaj vzpodbudnih besed. In glej - svet naenkrat ni več tako tog in črno bel.

IZVIRNO SPOROČILO: Florina

Saj,če bo res konec sveta bo za vse ne le zate....pa tudi,če bo ne moremo nič ampak,da bi zdaj nonstop o tem študirali in premišljevali pa je brezveze...vsaj po mojem.


Moj problem ni (bil) v tem, da bi se bala konca sveta. Bolj se(m) se bala vojne.

IZVIRNO SPOROČILO: miapia

Sem si pogledala video, zelo razumem Žirafo in upam, da bo strahove odgnala. Naj ve, da je to film, ki se svetu mora prodati in da to ne pomeni realnosti. Je pa na račun konca sveta ter takšnih in drugačnih katastrof posnetih nešteto filmov. Žirafa, ne glej tega, pa bo najbolje. Če boš pa čutila stisko, se pa obrni na strokovno pomoč, ki ti bo znala pomagat. Naj te malo potolažim, hormoni, sploh po porodu so zelo huda in zoprna stvar, ki sem jo doživela tudi sama, ki pa tudi mine.


Ta video je res katastrofauser posted image Hvala, mi je veliko pomenilo to, kar si napisala.

IZVIRNO SPOROČILO: kalbo

IZVIRNO SPOROČILO: kalbo

Bodi raje vesela, da se je tvoj otrok rodil na tem koncu planeta, da ima streho nad glavo, ljubeče starše in hrano. Veliko otrok na tem svetu brska po smeteh, da preživijo, delajo za pol EUR na dan...




Pa prosim ne tega vzet narobe. Mene točno te misli spravijo na realen tir.


Nisem vzela narobe. Prav imaš. Saj se tega tudi zavedam. Sploh si ne moreš predstavljati, kak mi je hudo ob teh reklamah UNICEF-auser posted image Še posebno, odkar imam otroka. Že prej mi je bilo, ampak kot mama to še bolj občutim..

IZVIRNO SPOROČILO: liliana

Res je, ni lepo, ko kaj takega prebereš.....človek nehote in podzavestno začne premišljevati, kaj pa če bo to res.....glede na to, da pišeš o 3. svetovni vojni, si verjetno prebrala napovedi Babe Vange, katere so nedavno dešifrirali s pomočjo računalnika......

Pa glej na stvar tako.....Zakaj pa niso njene uresničene napovedi tako lepo kronološko zapisali kot so napisali njena videnja prihodnosti od leta 2010 let naprej, vse tja do leta 2300.....zakaj niso recimo zapisali:

2001 - teroristi napadali New York
2008 - bela hiša dobila prvega črnskega predsednika

in seveda vseh takih podrobnih dogodkov, ki so se zgodili vmes in se jih jaz zdaj ne spomnim....

Ampak so zgolj zapisali, da je baba Vanga napovedala napad na dvojčka, da je napovedala to in ono.......ker se verjetno dosti stvari od tega, kar je napovedala ni uresničilo.....pa v pravilno dešifrianje računalnika tudi ni mogoče 100% verjeti....tako, da mislim, da nas nič kaj tako strašnega ne čaka......



liliana, najlepša hvala. Kaj takega sem res rabila user posted image user posted image user posted image user posted image Tvoj post me je nekako najbolj postavil na realna tla in sem se zavedla, da je res brezveze, da se obremenjujem s tem. Čeprav me še vedno ta misel mori, mislim, da bo kaj hitro tonila v pozabo - upam...
Sem pa prvič slišala za dešifriranje računalnika - kaj je bilo to?Tega nisem vedela. Samo o njenih napovedih sem brala. O tem, kako so prišli do njih , pa ne.

IZVIRNO SPOROČILO: TomTaylor

Govorim iz lastnih izkušenj, le da so mene preganjali drugačni strahovi (strah pred prometno nesrečo in drugimi nesrečami)



Te lahko lepo prosim, da mi napišeš na zs, kaj si storila? Si šla do osebnega zdravnika? Kam te je napotil ,....? No, če želiš. Bila bi zelo hvaležna, resuser posted image

Še enkrat - iz srca hvala vsem user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image



(odgovor članu liliana)
Neposredna povezava do sporočila: 20
   RE: Moji strahovi
17.10.2009 17:02:55   
Anonimen
IZVIRNO SPOROČILO: žirafa30

Pozdravljeni,

prosim za pomoč..

Imam čudovito hčerko, staro dva meseca. Moj problem pa se skriva drugje. Pred časom sem na intrnetu zasledila članek o koncu sveta ter o 3. svetovni vojni. Ker so oboje napovedali ljudje, ki so že napovedali veliko stvari, sem zelo prestrašena. Če ne bi imela hčerke, ne bi delala take panike in zganjala histerije, zdaj me je pa tako strah, kaj bo z mojo punčko :( Vedno, ko jo gledam, si mislim, kaj se bo zgodilo in mi gre kar na jok, ker me je res strah, da bo trpela.

Zdaj res pišem, kot da bi bila neka nora, ampak ko nekaj takega prebereš, kaj vse so napovedali, pa se je uresničilo, ti ni ravno vseeno :( Hčerka mi pomeni vse na svetu in me je res zelo strah, če se bo karkoli zgodilo in bo mogla trpeti in ne bo mogla odraščati v miru, ljubezni in sreči :(

Vem, da ne bi smela (da me ne bi bilo še bolj strah), ampak sem malo brskala po internetu glede 3. sv. vojne, in je res en zelo strašen posnetek. Ko sem si ga pogledala, sem kar obstala in nisem mogla več nič :(

Prosim, ne recite, da sem nora.. Sem v skrbeh in zdi se mi, da počasi res zgubljam zdravo pamet. To me res obremenjuje in ne vem, kaj naj storim. Vem, naj se ne sekiram, ampak zame to ni dovolj :( Res so me prestrašili :(


Ne pravijo zastonj: Živi vsak dan, kot da bi bil tvoj zadnji dan! Pomemben je sedanji trenutek!

(odgovor članu žirafa30)
  Neposredna povezava do sporočila: 21
Stran:   [1]
Stran: [1]
Pojdi na:





Ovulacija in plodni dnevi
Kaj je ovulacija? Kako izračunati kdaj ovulacija nastopi? Načini ugotavljanja ovulacije.
Nosečnost: Tabela rasti ploda po tednih
Kako velik je plod v posameznem tednu nosečnosti? Preveri, kako izgleda nosečnost po tednih!
Zgodbe malih junakov: 9 dni sem bila v ume...
Sprejeli so me v zelo kritičnem stanju na Infekcijsko kliniko, opravili nujen carski rez, intubirali. Potem sem bila v ...
Pesmi o mami in za mamo
Mama je nekaj posebnega, je popolna in ena sama. Ko ne najdemo besed, kako bi se ji zahvalili za vse, kar nam je dala, z...
Živilo, ki preprečuje pojav alergij pri ot...
Znanstveniki iz Nove Zelandije so prišli do zanimivega odkritja, da lahko samo z enim samim živilom v prehrani otroka zm...




NOSEČNOST
пеперутка16

Kateri del nosečnosti vam je bil najbolj všeč oz. najlažji?