|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: [1]
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   decemberke
12.6.2005 16:22:06   
nina42
Kako ste kaj?
Počutje, kilogrami....
Namerava katera rodit v Postojni?
Sem iz LJ oz. MB ampak se mi postojnska porodnišnica vseeno zdi najboljša.
Moj trebuh je vsak dan večji in zgleda kot da sem noseča 6 mesecev.
Uživajte!:sloncek:
Neposredna povezava do sporočila: 1
   decemberke
12.6.2005 16:59:28   
devička
Halo, jaz se počutim boljše, sem sicer napihnjena kot žaba, a precej manj kot pred kakim mesecem.
Sama niham med POstojno in LJubljano, bomo še videli.
Glede trebuščka se pa pritožujem, da je premajhen (špeh ne šteje) :)
Rok imam 5. 12.
Pozdravček, S.

(odgovor članu nina42)
Neposredna povezava do sporočila: 2
   decemberke
12.6.2005 19:03:40   
Teja29
Zivjo!
Pocutje: psihicno bolj kilavo (caka me amniocenteza 21.6., ker je imela moja pikica povecano NS 2,9mm, tveganje 1:144), fizicno pa kar uredu (obcasno mi je se slabo-popoldan in zvecer, malo me boli trebuscek, malo me muci zaprtje)
Kilogrami: +1,5 kg, celulit na stegnih pa se mi je mocno povecal
PDP imam 2.12. in nameravam rodit v Postojni. Tam imam tudi svojega ginekologa in mi je ta bolnisnica nekako najblizje. V Postojni sem bila ze na HSG in laparoskopiji pred nosecnostjo in so bili vsi zelo fejst in prijazni.
Se mi zdi, da ce bom prezivela AC, oz. cas od danes pa do dneva ko bom dobila izvide, mi bo rodit se najmanjsa tezava.
lp, Teja

(odgovor članu nina42)
Neposredna povezava do sporočila: 3
   decemberke
12.6.2005 19:12:51   
ajis
Živjo srečke,
mi smo sredi 16 tedna. Trebušček je že viden, posebej zvečer je lepo napet.
Slabosti na srečo ni več, počutje je ok., razen hitrega utrujanja in zadihanosti.
Teja, držimo pesti zate, za dobre rezultate, pa da ti čas hitr mine.
Jz bom šla kot predhodno v ljubljansko porodnišnico z upanjem na EA.
pozdravček, Sija:nosecka:

(odgovor članu nina42)
Neposredna povezava do sporočila: 4
   decemberke
12.6.2005 19:27:11   
Anonimen
Zdravo!

Še ena Mariborčanka začasno v LJ. Počutje je OK, trebušček se počasi začenja poznat.
Komaj čakam morfologijo čez 3 tedne. Bo malo bolj zgodnja, ker gre potem moja g. na dopust. Glede porodnišnice pa še ne razmišljam, je še dovolj časa. V grobem pride v poštev MB ali LJ, eventuelno še PO. Najverjetneje pa bo LJ.

Lepo se imejte, naj vam naslednji teden hitro mine.

Teja, držim pesti, da bo vse OK. :miska:

(odgovor članu nina42)
  Neposredna povezava do sporočila: 5
   decemberke
12.6.2005 20:17:45   
nina42
Teja upam, da bo vse v redu.
Jaz sicer nisem bila na nuhalni, ker sem zamudila 5 minut in je zdravnik že odšel, potem pa več ni bilo nobenega termina prostega. Nekje sem pa potem brala, da je nuhalna itak brezvezna, zato ker lahko samo amniocenteza zares pokaže kako je stanje.
Je pa tudi tak, da ti lahko celo nosečnost govorijo, da je vse ok, pa potem pri rojstvu vidijo, da ni.
Tako, da se jaz ne zanašam preveč na zdravstvo. Pred kakim mesecem ali dvema je bil nekje en članek o eni punčki ki se je rodila brez rok, pa med nosečnostjo niso ničesar opazli. ****, če lahko določijo spol, bi pa tudi lahko videli, da dve roki manjkata al ne!!??!!Malo sem se razkurla......... Skratka lepo se imejte!:)

(odgovor članu nina42)
Neposredna povezava do sporočila: 6
   decemberke
12.6.2005 20:50:14   
BlankaT
Pozdravljene!

Še ena :nosecka: Štajerka. Tudi jaz sem na sredini 16.tedna, vendar pa je počutje pri meni še vedno veliko slabosti in to čez celi dan. Kilogramčki pa tudi lepo gredo gor +4. Mislim, da sem vsaj 2 kg dobila v zize (jaz :zmeden:, moj dragi : :bravo::)).

Na NS sem bila in so me potolažili, da je vse vredu.

Teja, upam, da bo vse vredu, držim pesti. V tolažbo in predvsem za spodbudo pa ti lahko napišem, da so eni moji znanki izmerili na NS izto kot tebi, potem na AC pa je bilo vse vredu in je sedaj vesela nosečnica. Javi kako boš uredila.

Lp, Blanka.

(odgovor članu nina42)
Neposredna povezava do sporočila: 7
   decemberke
13.6.2005 13:56:22   
anabana
No jaz sem prej v napačen topic pisala :ups: kaj naj, pozna se mi, da sm noseča in zato malce zmedena :ups: . Torej rok imam načeloma 1.12.05 vsaj od NS naprej. Kilce hmmm 7 kg!!!! Ok prsa so res 2x večja, še večja pa je rita in stegna :zmeden: glih to kar najbolj ljubim grrrr. Opazila sem tudi nekaj bolj vidnega celulita. Drugače se počutim zelo dobro, slabo mi ni bilo nič, ne bi vedela da sm noseča, če se ne bi redila :)-. Me pa zadnje dni bradavičke srbijo. Na pogled ni videti nobenih sprememb, prašek in mehč.uporabljam isti kot prej, tuširam se normalno kot prej. Imate morda podoben problem? Ali sm spet jst neki poesebnega, kot vedno se čudne stvari dogajajo ravno meni.
Nosečn.oblek še nimam, ampak najbrž bo treba, ker mi tudi te hlače niso več udobne, ki jih imam še edine v katere lahko zlezem.
Otroček že malo požgečka, kaj več pa še ne čuti, saj je verjetno še prekmalu. Tu in tam me še uščipne pri jajčnikih to pravijo je raztezanje maternice. Moram pazit, da se ne obračam preveč sunkovito, saj me takrat ful uščipne, da mi kar sapo vzame.


Kako pa kaj ve?

Uživajte še naprej! :sloncek:

(odgovor članu nina42)
Neposredna povezava do sporočila: 8
   decemberke
13.6.2005 15:41:08   
keja
Jaz imam rok 08.12.Kile +5, celulita neizmerno veliko.Trebušček majhen, vendar rita vedno večja.
Tudi jaz še nimam nosečniških oblek. Jaz sploh nič ne čutim dojenčka, kako to izgleda, ko ga začutite?
Vsem veliko sreče in LP!

(odgovor članu nina42)
Neposredna povezava do sporočila: 9
   decemberke
13.6.2005 16:01:21   
Teja29
Punce, hvala vam za vzpodbudne besede - to mi zelo veliko pomeni.
Upam, da bo vse uredu in da vam v zacetku julija sporocim dobre novice.

Uzivajte v nosecnosti in pridno bozajte svoje busije!!!

lp, Teja

(odgovor članu nina42)
Neposredna povezava do sporočila: 10
   decemberke
13.6.2005 16:19:20   
Yasminka
Sem med bolj poznimi decemberkami, saj imam rok 31.12. Busi imam ogromen, prsi so sle v kosarce gor kar za 3 stevilke :(, kilce so +5. Nuhalno imam 17.6.
Dobila sem ze prve nosecniske hlace in je prav super, ko te nic vec ne tisci :).

(odgovor članu nina42)
Neposredna povezava do sporočila: 11
   decemberke
13.6.2005 19:46:37   
pufi 2003
Pozdravček vsem!
Rok imam 11.12., kilce zelo prijazne z mano (le +1,5 kg), počutje kar v redu razen nekaj nihanj razpoloženja. Trebušček le malo viden, drugače sem OK. Rodila pa bom v PO!

(odgovor članu nina42)
Neposredna povezava do sporočila: 12
   decemberke
13.6.2005 19:56:02   
Anonimen
Lep pozdrav!

Predviden rok poroda imam trenutno 26.12.2005, malce bolj točnega pa bomo verjetno ugotovili ta teden, 16.06., ko imam pregled nuhalne svetline.
Zdravje in počutje sta odlično - kakor da ne bi bila noseča. Zredila sem se za cca. 3 kg, noseča sem cca. 12 tednov. Trebuha imam več kakor za 12 tednov, kajti ko sem bila prvič noseča, sem ga imela toliko šele v 5. mesecu (pa nimam dvojčkov).
Kar se porodnišnic tiče, se nagibam k Postojni (sem iz Ljubljane), ampak ker sem že prvega otroka rodila v 1 uri (od prvega popadka, ki sem ga začutila, naprej), bom mogoče kar v Ljubljani, saj naj bi drugega otroka rodila hitreje kot prvega in se bojim, da ga bom izgubila že po poti iz Jarš na Zaloško...

Pa-pa!

(odgovor članu nina42)
  Neposredna povezava do sporočila: 13
   decemberke
13.6.2005 22:01:38   
nina42
Jaz čutim, kot, da me od znotraj žgečka. Za ostale pa ne vem, povsod sicer piše, da je kot metuljeva krila ali prhutanje ampak jaz si ne znam predstavljat kak naj bi čutila prhutanje kril:zmeden::zmeden::zmeden::zmeden:
Uživajte!:sloncek:

(odgovor članu nina42)
Neposredna povezava do sporočila: 14
   decemberke
14.6.2005 8:03:18   
anabana
Keja!

No midve sva tam nekje na istem. Ta celulit me predvsem skrbi :(( . Moj lubek sicer pravi, da ga sploh ni toliko ampak jaz ga opazim in me moti. Ampak v končni fazi - veš kaj - bo pa rezultat vsega tega toliko lepši 9nebesa ko bo bučka prilezla ven.

Kako čutiš otročka? Jaz ga zaenkrat čutim zelo narahlo. Tko malo požgečka v bolj sp.delu trebuščka. Je zelo neopazna razlika med vetrovi ampak prepoznaš razliko ;). Težko je opisat. Ene ga začutijo šele v 20.tednu ali še kasneje tako da nič ne skrbi malo še počakaj. Meni se "oglaša" na vsake toliko časa predvsem zjutraj, ko pijem kakav :).

Ju3 imamo pregled in komaj čakam, da spet vidim mojo živalco in slišim srčka :bravo:

pa pa

(odgovor članu nina42)
Neposredna povezava do sporočila: 15
Stran:   [1]
Stran: [1]
Pojdi na:





Celodnevna avantura za bodoče starše in ml...
Pomlad prinaša sveže začetke in nove avanture, zato je popoln čas za Baby Expo, edinstven dogodek, ki združuje vse, kar ...
Zakaj tudi najbolj zdrave nosečnice slabo ...
99 odstotkov nosečnic se pritožuje nad kakovostjo spanja. Preverite, kateri so trije glavni razlogi, zakaj nosečnice pog...




NOSEČNOST
пеперутка16

Kateri del nosečnosti vam je bil najbolj všeč oz. najlažji?