|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: [1]
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   [Brisano sporočilo]
15.10.2009 11:39:02   
Brisani uporabnik
[Vsebina sporočila je bila izbrisana]
  Neposredna povezava do sporočila: 1
   RE: Naj ceveljcke nosi tudi mlajsi bratec...
15.10.2009 11:40:10   
špelin@
Moje osebno mnenje: če niso iztrošeni (po domače "zgonjeni"), ja.

(odgovor članu Brisani uporabnik)
Neposredna povezava do sporočila: 2
   RE: Naj ceveljcke nosi tudi mlajsi bratec...
15.10.2009 11:40:44   
urška
jaz jih ne bi dala mlajšemu. 

(odgovor članu špelin@)
Neposredna povezava do sporočila: 3
   RE: Naj ceveljcke nosi tudi mlajsi bratec...
15.10.2009 11:41:32   
Gordana-3
naša ta mlajša nosi od sestre tiste čevlje, ki jih ta večja ni tako zelo uničila. največkrat jih ima za okrog hiše. ko pa so čevlji že od ta večje kar precej uničeni, pa romajo kar v koš.

(odgovor članu Brisani uporabnik)
Neposredna povezava do sporočila: 4
   RE: Naj ceveljcke nosi tudi mlajsi bratec...
15.10.2009 11:42:22   
blaža
jaz dam ta malemu samo tiste, ki jih je ta starejši samo ene par krat obul. Včasih je mel ta starejši kar nekaj obutve in pol ene sploh ni nosil.

Drugače pa če je čevelj že dobro uhojen, mu jih ne dajem, da mu ne pokvari nogice.

_____________________________

Tvoj čas je omejen, zato ga ne zapravljaj tako, da živiš življenje nekoga drugega!
Naj hrup drugih mnenj ne utiša tvojega notranjega glasu!

Steve Jobs

(odgovor članu urška)
Neposredna povezava do sporočila: 5
   RE: Naj ceveljcke nosi tudi mlajsi bratec...
15.10.2009 11:42:35   
Naja31
Jaz sem se tudi podobno spraševala, pa sem se potem odločila, da tudi sama ne nosim rabljenih čevljev, tako tudi otrok ne bo. Kar verjamem, da si vsake nogice po svoje "izoblikujejo" čevelj in ni ravno dobro, da nosi že rabljene čevlje.
Od starejšega brata je "podedoval" samo dva para superg ki sta bila zelo malo nošena. Vse ostalo pa starejši brat zako uniči, da so samo še za smeti.

(odgovor članu Brisani uporabnik)
Neposredna povezava do sporočila: 6
   RE: Naj ceveljcke nosi tudi mlajsi bratec...
15.10.2009 11:49:55   
ksenija12
ja, naš mlajši jih nosi od starejšega..še sploh to velja za tiste do cca 3 leta, ko še niso zelo uničeni in jih je starejši hitro prerasel. Zakaj pa naj jih ne bi?


_____________________________

http://www.popolna-kmetica.blogspot.com/


(odgovor članu Naja31)
Neposredna povezava do sporočila: 7
   RE: Naj ceveljcke nosi tudi mlajsi bratec...
15.10.2009 12:02:22   
zmajaz
Kolegici je začel mali nogico med hojo not obračat, ko mu je obuvala rabljene čevlje, ki jih je dobila od neke druge kolegice, katere otroček je grdo hodil. Tako da je odvisno tudi od tega, kako ta večji otrok hodi - da ne bi čevlji pokvarili ta malemu potem nogice. Pri nas pa ta dilema itak odpade, ker je ta prva punčka, ta drugi pa fantek in bi mali težko nosil čevlje za punčke. user posted image

(odgovor članu ksenija12)
Neposredna povezava do sporočila: 8
   [Brisano sporočilo]
15.10.2009 12:05:47   
Brisani uporabnik
[Vsebina sporočila je bila izbrisana]

(odgovor članu ksenija12)
  Neposredna povezava do sporočila: 9
   RE: Naj ceveljcke nosi tudi mlajsi bratec...
15.10.2009 12:18:01   
Naja31
Pri nas starejši sin uničuje čevlje že od začetka. Zdaj je star 4 leta in pol.  Mogoče so res ohranjeni tisti,ki jih je imel za prve korake. Vsi ostali so že navidez taki, da samo še v smeti pašejo. Pa kupujemo dobre čevlje, ne nek bofl. 

(odgovor članu Brisani uporabnik)
Neposredna povezava do sporočila: 10
   RE: Naj ceveljcke nosi tudi mlajsi bratec...
15.10.2009 12:42:06   
metka_zone
Naš je podedoval vse čevlje od starejšega,ampak le tiste,ki jih je starejši nosil dokler ni shodil in ki jih nikoli ni nosil ( ene je samo poizkusil v trgovini,doma pa mu niso bili več ''moderni''user posted image ).Ostali so šli v koš,čeprav so bili zelo lepi...Baje pride do deformacije stopal.Še dobro,da ne velja isto za oblačila user posted image ...
Lp

(odgovor članu ksenija12)
Neposredna povezava do sporočila: 11
   RE: Naj ceveljcke nosi tudi mlajsi bratec...
15.10.2009 13:03:21   
livia
Mi se kar držimo tega, da tudi drugi kupujemo nove. Že tako in tako vse podeduje in nose vse rabljeno, čevelj se mi zdi pa da je fajn, da je izoblikovan po nogi.
Izjemo naredimo pri crocsicah, pri copatkih alla Robeez, pri snežkah in pancarjih. Se pravi v prvih dveh primerih zato, ker se podplat čevlja itak z nosenjem ni spremenil, pri drugih dveh pa zato, ker sta nošeni en teden, največ 14 dni.
Obdržim pa vse čevlje od starejše, za primer, če bi bile njene kaj mokre, umazane,... tako, za ponosit kak dan dva.
Tako je moje stališče glede tega.

(odgovor članu metka_zone)
Neposredna povezava do sporočila: 12
   RE: Naj ceveljcke nosi tudi mlajsi bratec...
15.10.2009 13:06:58   
bskrle
Ponosimo vse. Ampak ponavadi imajo ta stare za doma, nove pa za v vrtec in za obiske.  pa noge jim ne rastejo enako. 

_____________________________

Mama štirih deklic in 5ra

(odgovor članu livia)
Neposredna povezava do sporočila: 13
   RE: Naj ceveljcke nosi tudi mlajsi bratec...
15.10.2009 13:07:25   
bskrle
Seveda jih operem in zrihtam, da so čim lepši.

_____________________________

Mama štirih deklic in 5ra

(odgovor članu bskrle)
Neposredna povezava do sporočila: 14
   RE: Naj ceveljcke nosi tudi mlajsi bratec...
15.10.2009 13:13:22   
Anonimen
sem enkrat brala en prispevek od ortopeda, da načeloma ni nič s tem narobe. oz. je narobe, če ima  otrok ortopedske čevlje, take ki nogo utesnjujejo itd. da čevlji, ki se pa priporočajo, se pravi udobni, mehki in široki, brez vložka za lok itd., pa absolutno nima kaj bit narobe, k otrok jih parkrat obuje, pa preraste. pa da je veliko boljše. da se otroku kupi čevlje ki so  mu res prav in jih za njim še kdo ponosi, kot pa da se vsakemu otroku kupuje nove, pa kako št. prevelike, da so za dlje.

(odgovor članu livia)
  Neposredna povezava do sporočila: 15
   RE: Naj ceveljcke nosi tudi mlajsi bratec...
15.10.2009 13:28:38   
kjava
Jaz sem prve čevlje kupila nove, potem je pa mela tud bratčeve, amapk ker je druga punčka, sem ji še vseen kupila precej novih, bolj punčkastih, tko da je mela ponošenih bolj malo. Tretji bo pa mel, kot rečeno, prve nove, za naprej pa od tavelkih-odvisno kok so ponošeni. Marsikatere mamo take, ki sta jih mela samo parkrat.

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 16
   RE: Naj ceveljcke nosi tudi mlajsi bratec...
15.10.2009 20:36:42   
Naja31
IZVIRNO SPOROČILO: ulla80

sem enkrat brala en prispevek od ortopeda, da načeloma ni nič s tem narobe. oz. je narobe, če ima  otrok ortopedske čevlje, take ki nogo utesnjujejo itd. da čevlji, ki se pa priporočajo, se pravi udobni, mehki in široki, brez vložka za lok itd., pa absolutno nima kaj bit narobe, k otrok jih parkrat obuje, pa preraste. pa da je veliko boljše. da se otroku kupi čevlje ki so  mu res prav in jih za njim še kdo ponosi, kot pa da se vsakemu otroku kupuje nove, pa kako št. prevelike, da so za dlje.


No,tega pa res ne počnem. Kupujem prevelike čevlje, da bi jih otrok nosil dalj časa.


(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 17
   RE: Naj ceveljcke nosi tudi mlajsi bratec...
15.10.2009 21:00:52   
kajajaka
Načeloma ne, jaz jih moji z veseljem kupim.
Ima pa izredno majhno nogico (št.18 pri 16 mesecih) in ker nisem dobila tako majhnih čeveljcev sem z veseljem sprejela ene od kolegicine punčke, ki praktično niso bili skoraj nič nošeni.

(odgovor članu Naja31)
Neposredna povezava do sporočila: 18
   RE: Naj ceveljcke nosi tudi mlajsi bratec...
15.10.2009 22:11:45   
Solero
IZVIRNO SPOROČILO: metulj333

konkretneje sprasujem za obdobje do 3 let, ko prakticno na 2-3m menjas ceveljcke.


Ja. Naš prvi pušča za sabo zelo lepo ohranjene čevlje in copatke in jih bomo s pridom porabili za drugega, ne glede na spol, saj smo večinoma kupovali unisex modele. Pri teh abnormalnih cenah otroške obutve me to zelo veseli.
Mislim, da smo v dveh letih le en par zavrgli.
Seveda pa to ne bi bilo možno, če bi čevlji bili preveč shojeni in raznošeni.

(odgovor članu Brisani uporabnik)
Neposredna povezava do sporočila: 19
Stran:   [1]
Stran: [1]
Pojdi na:





Otroci, ki se zbujajo zgodaj zjutraj so ...
Se vaš malček zjutraj prebuja skupaj s petelini, ne glede na to ali je delovni dan ali vikend? Imamo dobro novico za vas...
Prehlad, gripa ali angina?
Smrkav nosek, pordele oči, kašelj, kihanje, razbolelo grlo in splošno slabo počutje – vam je znano? Kako prepoznati, ali...




NOSEČNOST
пеперутка16

Kateri del nosečnosti vam je bil najbolj všeč oz. najlažji?