|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: <<   < Prejšnja stran  1 [2]
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   RE: pripravljeni obroki
17.10.2009 8:50:46   
PC Baby

IZVIRNO SPOROČILO: Najaa


Je pa zanimivo, kolk ene komplicirate. Verjetno, ker je to prvi otrok. user posted image



A ni fino ko dobiš direktno drugega otroka in vse veš?

(odgovor članu Najaa)
Neposredna povezava do sporočila: 26
   RE: pripravljeni obroki
18.10.2009 11:25:31   
Najaa
Ne, direktno drugega nisem dobila, je pa res da tud pri prvem nisem tako komplicirala. Vsaj pri GH ne, mogoče sem pa kje drugje ja, kakor je Hope2 napisala.

mogoče bom pa zdej tud pri gh začela komplicirat, ko mi tadruga skoraj nič noče jest.


< Sporočilo je popravil Najaa -- 18.10.2009 11:38:49 >

(odgovor članu PC Baby)
Neposredna povezava do sporočila: 27
   RE: pripravljeni obroki
18.10.2009 11:35:35   
DanijelaNeli
Oj!
Mi teh Hippotiv in Alete nismo nikoli prakticirali.Le enkrat sem moji pupici dala neko Hippovo zelenjavno mešanico s testeninami... najprej sem jaz poizkusila,in so bile ogabne,ona pa ni niti požrla...je vse pljuniula ven.


Jaz pravim, tako..na tržišču se da dobit mini termos posodice,v katere shraniš tople obroke,ki se jih skuha  doma preden se odpraviš na pot.In ko je čas kosila,daš papico svojemu malčku...

(odgovor članu urska238)
Neposredna povezava do sporočila: 28
   RE: pripravljeni obroki
18.10.2009 20:12:00   
Monni
Moje mnenje glede teh kašic je, da niso nič manj kvalitetne od doma pripravljene hrane, razen  v primeru, da uporabljate domače meso in zelenjavo in veste, kakšno krmo so uživale živali, ter ali je zelenjava zrasla brez pesticidov.  Kmetje, ki dobavljajo zelenjavo trgovinam uporabljajo na tone različnih in tudi zelo škodljivih škropiv, ker brez tega bi imeli slabšo letino in s tem manj dobička. Ta zelenjava ne gre čez nobene kontrole, med tem ko morajo proizvajalci otroške hrane dosegat visoka merila glede kakovosti. 

(odgovor članu DanijelaNeli)
Neposredna povezava do sporočila: 29
Stran:   <<   < Prejšnja stran  1 [2]
Stran: <<   < Prejšnja stran  1 [2]
Pojdi na:





Kakšna je prava postelja za dojenčka in ot...
Ko se odpravite v trgovino z otroško opremo, osupli obstanete: koliko različnih posteljic in zibelk! Le katera bi bila n...
Neverjeten trik: Uspavajte dojenčka v eni ...
video
Po internetu je zakrožil nenavaden trik. Neki očka, ki je poskušal na vse mogoče načine uspavati dojenčka, je uspel z ze...




NOSEČNOST
пеперутка16

Kateri del nosečnosti vam je bil najbolj všeč oz. najlažji?