|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: [1]
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   kaj vse zraven v bolnišnico
19.10.2009 15:57:36   
*alja*
Saj že v naslovu sem povedala kaj me zanima.
28 ima user posted image sprejem v bolnišnico. Jaz bom z njo tam.
Kaj vse rabive sabo. Malo glupo vprašanje, ampak jaz grem prvič v življenju v bolnišnico, tako da nimam pojma.

Pa še eno vprašanje. Koliko se plača 1 dan v bolnišnici ko si prisoten pri otroku? To se plača tam ali na položnico?

To vse bi lahko jaz že tam vprašala, ampak sem čist pozabila.user posted image


_____________________________

25.08.2005 Alja

Vse v življenju enkrat mine! Sreča, žalost, smeh in solze; vse je le trenutno stanje. Zato uživajmo vsak trenutek posebej in bodimo srečni.


Neposredna povezava do sporočila: 1
   RE: kaj vse zraven v bolnišnico
19.10.2009 16:09:31   
ledenaa
Kaj vse rabiš v bistvu nič
kot samo  stvari za osebno higieno,polnilec,evrčke,zase za preoblečt če ne boš hodila domov,pa copate za oba.

Nič nisem plačevala

(odgovor članu *alja*)
Neposredna povezava do sporočila: 2
   RE: kaj vse zraven v bolnišnico
19.10.2009 16:09:31   
ribica.
Vzami kakšno igračko za stiskat, ostalo pa kaj plastičnega, da se lahko potem umije. Pa kakšno knjigico, pa kaj za risat mogoče?? Ne vem kaj tvoj otrok rad počne. Preveš pa le ne nesi, toliko da ima nekaj za zamotit, saj tam se tudi kaj najde.
Za plačilo pa govorim samo na podlagi izkušenj, mislim da sem jaz lani dala 20 za en dan..... kolikor se spomnim.koliko je zdaj, pa ne vem.

(odgovor članu *alja*)
Neposredna povezava do sporočila: 3
   RE: kaj vse zraven v bolnišnico
19.10.2009 16:11:17   
Felicita
a ni zdej bivanje enega starša z otrokom do 5. leta zastonj?

sicer pa je, ne pozabita ninice, če jo ma, pa stvari s katerimi se bosta zaposlili med preiskavami.


_____________________________

Accept certain inalienable truths: prices will rise, politicians will
philander, you too will get old. And when you do you’ll fantasize
that when you were young prices were reasonable, politicians were
noble and children respected their elders.

(odgovor članu ribica.)
Neposredna povezava do sporočila: 4
   RE: kaj vse zraven v bolnišnico
19.10.2009 16:14:11   
hektorina
Sem bila zraven user posted image zastonj (z obveznim zdr, zavarovanjem).

(odgovor članu Felicita)
Neposredna povezava do sporočila: 5
   RE: kaj vse zraven v bolnišnico
19.10.2009 17:37:36   
Splišni
IZVIRNO SPOROČILO: Felicita

a ni zdej bivanje enega starša z otrokom do 5. leta zastonj?

sicer pa je, ne pozabita ninice, če jo ma, pa stvari s katerimi se bosta zaposlili med preiskavami.



Ja, zastonj je zdaj.

Drugače pa ja, igrače, igrače, igrače, pa odvisno, zakaj bosta tam. Jaz npr. sem, kos em bila s sinom zaradi borelije, sem imela svoj čaj s seboj, ker je moral veliko pit in je le tistega imel rad. Ampak saj ti vse še lahko naknadni prinesejo.

Drugače pa, če je npr. navajena spati v vreči, bi jaz tudi vrečo vzela.

(odgovor članu Felicita)
Neposredna povezava do sporočila: 6
   RE: kaj vse zraven v bolnišnico
19.10.2009 17:42:22   
*alja*
Hvala za odgovore.
Pa še nekaj. Mene je vprašala če bom zraven pa sem rekla ja, a to pomeni da moram bit ves čas tam, ali se lahko naprimer z mojim menjava kako popoldan?
A jaz sem lahko tam čez dan normalno oblečena?

Za plačilo mi pa verjetno že tam povejo če moram plačat ali kako sploh majo.

Saj se vidi da mam prvič kako tako bolj resno zdravstveno stvar, ker res nič ne vem o tem. Dokler na rabiš se sploh ne zanimaš za te stvari.


_____________________________

25.08.2005 Alja

Vse v življenju enkrat mine! Sreča, žalost, smeh in solze; vse je le trenutno stanje. Zato uživajmo vsak trenutek posebej in bodimo srečni.



(odgovor članu hektorina)
Neposredna povezava do sporočila: 7
   RE: kaj vse zraven v bolnišnico
19.10.2009 19:14:46   
tins
Midve sva bile v ljubljanski novi pediatrični in je fuul dobro založena z igračami, tako, da sva bili obe fino zaposleniuser posted image .
Sestre vprašaj, kje je igralna sobica in akcija! Drugače so ti pa že vse ostale napisale, kaj vzet. Jest sem enkrat, ko sva bili cel teden v bolnici še radio s sabo vzela, ampak so me pa že mal postrani gledaliuser posted image .
Pa dobro opravita in naj hitro mine!


< Sporočilo je popravil tins -- 19.10.2009 19:15:41 >

(odgovor članu *alja*)
Neposredna povezava do sporočila: 8
   RE: kaj vse zraven v bolnišnico
19.10.2009 19:32:27   
neisha80
Ja,bivanje je brezplačno.
Midve sva imeli  zraven svoja oblačila,pripomočke za higieno.Igrač in knjig je tam dovolj.

(odgovor članu tins)
Neposredna povezava do sporočila: 9
   RE: kaj vse zraven v bolnišnico
19.10.2009 22:29:34   
2ursae
Kjer sva bila mi2 (infekcijska klinika) se je bilo možno zamenjat s partnerjem kadarkoli čez dan. Ti si pa normalno oblečena, v civilu, ja.

_____________________________

moj 3-letni otrok na morju, navdušeno in razneženo opazuje mravlje: "iii, mravljica! Nosi drugo speštano mravljico!"


(odgovor članu neisha80)
Neposredna povezava do sporočila: 10
   RE: kaj vse zraven v bolnišnico
20.10.2009 11:10:11   
katarinas
Kje pa boš spala? Na stolu ali postelji? Če boš na stolu si vzemi še kakšen povšter, ker te bo drugače bolel vrat user posted image ali pa ti ga bodo prijazne sestre same dale. Mi smo imeli s sabo nekaj igrač, da se je lahko stiskala s svojimi najljubšimi, nekaj igrač imajo tudi tam , samo mi nismo bili veliko v igralnici, ker je ravno razsajal rotavirus.

Sicer boš pa sproti videla kaj potrebujeta in ti lahko kdo prinese.
Pa ne pozabi copatkeuser posted image

Ni pa nujno, da si ti ves čas prisotna, če te ima kdo zamenjati naj kar, da si boš lahko malo odpočila. Pri nas je vskočila tudi babica. V NM je brezplačno, za drugje pa ne vem. Kje pa boš ti?

< Sporočilo je popravil katarinas -- 20.10.2009 11:14:00 >

(odgovor članu 2ursae)
Neposredna povezava do sporočila: 11
   RE: kaj vse zraven v bolnišnico
20.10.2009 13:24:10   
lilka
Ja zdej je brezplačno, lahko te mož zamenja, tudi babica, samo če pa želita zamenjati z možem ponoči more pa še on dat svojo kartico, pri nas ne komplicirajo, mož je prišel že ob osmih zjutraj da me je zamenjal, mi smo se v Slovenj Gradcu na otroškem oddelko dobro počutili(v skaldu z razmerami)

Jaz sem imela zase:
- toaletne potrebščine
- pižamo
- copate

za Tinko pa:
- igrače in to jih je mož prinašal in sva menjavala, zelo težko je zaposliti otroka da je skos v sobi zaprt, rabiš igrače
- flaško, mleko(ki so  ga dajale v hladilnik) in rižolino
- noniko
- barvice in knjige
- copatke

To je vse kar se zdaj spomnim...

_____________________________

Atijeva gosenica in mamin sonček je naša Tinka, zdej pa imava še malega princa Ožbeja.

(odgovor članu katarinas)
Neposredna povezava do sporočila: 12
   RE: kaj vse zraven v bolnišnico
20.10.2009 15:58:45   
*alja*
Hvala za odgovore. Mi je res v pomoč.user posted image
Kje bom spala ne vem. Mislila sem da v postelji, a lahko na ležalniku tudiuser posted image

bo pa v bolnišnici v MS.


_____________________________

25.08.2005 Alja

Vse v življenju enkrat mine! Sreča, žalost, smeh in solze; vse je le trenutno stanje. Zato uživajmo vsak trenutek posebej in bodimo srečni.



(odgovor članu lilka)
Neposredna povezava do sporočila: 13
Stran:   [1]
Stran: [1]
Pojdi na:





Kdaj se vaš otrok začne spominjati?
Noben otrok nikoli ne pozabi materinega glasu. "Eden najzgodnejših spominov je spomin na materin glas."
Norice ali vodene koze
photo
Norice ali vodene koze so najpogostejša nalezljiva bolezen z izpuščaji. Bolezen se pojavlja skozi vse leto, v večjem šte...




NOSEČNOST
пеперутка16

Kateri del nosečnosti vam je bil najbolj všeč oz. najlažji?