|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: [1]
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   [Brisano sporočilo]
22.10.2009 9:29:48   
Brisani uporabnik
[Vsebina sporočila je bila izbrisana]
  Neposredna povezava do sporočila: 1
   RE: Nasveti in pripombe
22.10.2009 10:06:00   
bayb77
Varianta 1 je meni malo pusta, obvezno bi jo morala nadgraditi z zapestnico (zelooo lepa), kakšne ogrlice pa jaz tukaj ne bi. Če imaš en kos močnega nakita, naj bo ostalo minimalistično drugače dobiš efekt novoletne jelke. Kakšne uhane bi dodala, ne preveč upadljive, ampak elegantne, viseče. Celo opravo bi popestrila zanimiva večerna torbica močne barve.

Čevlji so moderni in zelo primerni. Nikakor ne obuj kožnih nogavic ampak črne 8 ali 15 den. brez prstnega všitka. Prodajajo tudi take, ki imajo na podplatu silikonske vstavke in potem čisto nič ne drsijo. Kadar imam jaz zelo visoke pete vedno obujem take in se super obneseuser posted image

Glede na opisano postavo te najbolj vidim v obleki d. Ima visok pas, to te bo optično podaljšalo in zožalo, roke so lepo pokrite, sam model obleke pa zakrije nepravilnosti okrog trebuha. Zapestnica bo dovolj, čevlji pašejo zraven, vse ostalo isto kot varianta 1.

Srajca in krilo je tudi dobra varianta. Glej takšne modele kril, ki imajo povišan pas, to je trenutno zelo modno in še lepo postavo naredi. Srajco jaz nebi nujno črno, krilo pa ja, da te optično stanjša.

_____________________________

Uživaj življenje...

(odgovor članu Brisani uporabnik)
Neposredna povezava do sporočila: 2
   RE: Nasveti in pripombe
22.10.2009 10:12:32   
Raho
Meni je všeč tale kombinacija.

In tako krojena črna obleka definitivno skrije vse kilograme

< Sporočilo je popravil Raho -- 22.10.2009 10:13:06 >

(odgovor članu bayb77)
Neposredna povezava do sporočila: 3
   [Brisano sporočilo]
22.10.2009 10:16:12   
Brisani uporabnik
[Vsebina sporočila je bila izbrisana]

(odgovor članu bayb77)
  Neposredna povezava do sporočila: 4
   RE: Nasveti in pripombe
22.10.2009 10:16:41   
HuAnita
Predzasnja varianta mi je zelo prefinjena.

Pa še nekaj - imaš 4,5 cm manj kot jaz, pa khm kg manj, tako da prosim o tem, da bi morala shujšati - imaš popolno postavo!!!

(odgovor članu Raho)
Neposredna povezava do sporočila: 5
   RE: Nasveti in pripombe
22.10.2009 10:18:11   
Raho
Pa še samo malenkost: 2 tako težka kosa nakita kot bi bila zapestnica in verižica, sta preveč. Lahko izbiraš - ali zapestnica ali verižica. Minimalistično dejstvo: manj je več.

(odgovor članu Brisani uporabnik)
Neposredna povezava do sporočila: 6
   RE: Nasveti in pripombe
22.10.2009 10:23:27   
Raho
Pa še komentar na osale variante:
1. varianta - a'la večerna toaleta
a)
user posted image
vprašanje:
ali k zgornji obleki gre takšna verižica in zapestnica (ta ogrlica mi je zelo draga in je stara že preko 50 let, nameravam pa še v istem vzorcu kupiti tole zapestnico od Lare Bohinc -isti vzorec)

Jaz bi nosila samo zapestnico. Izpostavila dejstvo v prejšnjem postu.
user posted image
in takšni čevlji (samo semiš, brez nekih blečšič) In glede na to, da so "open toe", se lahko zraven obuje nogavice kožne barve, ali kaj?
Lahko.
user posted image

b) (a tukaj še lahko uporabim gornji nakit in čevlje)
Ja, ampak en kos nakita.
user posted image

c) (nakit tukaj ne pride več v poštev, ali pač)
Tovrstni ne, kakšna tanjša verižica in nevpadljivi uhani pa.
user posted image

d) tukaj tudi brez nakita, ali bi bilo lahko kaj?
Brez, lahko pa se poigraš s torbico.
user posted image

e) tole se mi zdi fajn, ker bi lahko v drugo samo zamenjala gornji del (recimo kakšno srajco in širok pas), krilo mi pa še vedno ostane
Don't like it.
user posted image

2) manj večerna toaleta
Sama bi si anredila takšno krilo, kakšne čevlje tu obuti, visoka peta tu verjetno ne pride v poštev?:
lahko čevlji z visoko peto, ampak tanko.

user posted image

ali pa nekaj takšnega (črna srajčna bluza, tukaj pa lahko spet visoke pete, ali ne? Tukaj bolje paše nakit v belem zlatu ali rumenem?)

Meni osebno je na črno dosti bolj všeč nakit iz belega zlata.
user posted image  

(odgovor članu Raho)
Neposredna povezava do sporočila: 7
   [Brisano sporočilo]
22.10.2009 10:23:44   
Brisani uporabnik
[Vsebina sporočila je bila izbrisana]

(odgovor članu Raho)
  Neposredna povezava do sporočila: 8
   RE: Nasveti in pripombe
22.10.2009 10:25:10   
Raho
Ne, če je verižica tako tanka, potem ne, ampak napisala si tole:
ali k zgornji obleki gre takšna verižica in zapestnica (ta ogrlica mi je zelo draga in je stara že preko 50 let, nameravam pa še v istem vzorcu kupiti tole zapestnico od Lare Bohinc -isti vzorec)
user posted image  

(odgovor članu Brisani uporabnik)
Neposredna povezava do sporočila: 9
   [Brisano sporočilo]
22.10.2009 10:25:47   
Brisani uporabnik
[Vsebina sporočila je bila izbrisana]

(odgovor članu Raho)
  Neposredna povezava do sporočila: 10
   RE: Nasveti in pripombe
22.10.2009 11:09:55   
bayb77
Nogavice s silikonskimi vstavki se kupijo v Maxi Market-u, proizvajalec je MaxMara, Falke, Wolford.

Tvoja ogrlica paše na take obleke kot je na sliki, torej odprte, nikakor ne na kratek V izrez ali raven izrez. Je lepa, vendar zelo klasična. Jaz bi jo nosila za kakšne druge priložnosti.

_____________________________

Uživaj življenje...

(odgovor članu Brisani uporabnik)
Neposredna povezava do sporočila: 11
   [Brisano sporočilo]
23.10.2009 8:15:11   
Brisani uporabnik
[Vsebina sporočila je bila izbrisana]

(odgovor članu bayb77)
  Neposredna povezava do sporočila: 12
Stran:   [1]
Stran: [1]
Pojdi na:





Ovulacija in plodni dnevi
Kaj je ovulacija? Kako izračunati kdaj ovulacija nastopi? Načini ugotavljanja ovulacije.
Nosečnost: Tabela rasti ploda po tednih
Kako velik je plod v posameznem tednu nosečnosti? Preveri, kako izgleda nosečnost po tednih!
Zgodbe malih junakov: 9 dni sem bila v ume...
Sprejeli so me v zelo kritičnem stanju na Infekcijsko kliniko, opravili nujen carski rez, intubirali. Potem sem bila v ...
Pesmi o mami in za mamo
Mama je nekaj posebnega, je popolna in ena sama. Ko ne najdemo besed, kako bi se ji zahvalili za vse, kar nam je dala, z...
Živilo, ki preprečuje pojav alergij pri ot...
Znanstveniki iz Nove Zelandije so prišli do zanimivega odkritja, da lahko samo z enim samim živilom v prehrani otroka zm...




NOSEČNOST
пеперутка16

Kateri del nosečnosti vam je bil najbolj všeč oz. najlažji?