|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: <<   < Prejšnja stran  195 196 197 198 [199]
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   RE: Julijke 2010
26.6.2010 10:33:46   
sonček33
Hihi, Sonček, a mal vohuniš? Še čisto malo, ja! Pojutrišnjme odvežemo cerklažo, pol pa bo kr bo! Hvala, ker misliš name! POzdrav tudi za tvoja dva korenjaka!


Ma nisem ravno vohunila, sem pa vidla nov post iz tvoje strani in hitro skočila prebrat. KOmaj čakam novičko!

_____________________________

...svet je poln lepih rožic tete Pehte...



(odgovor članu rozinca33)
Neposredna povezava do sporočila: 4951
   RE: Julijke 2010
26.6.2010 10:46:45   
Fargesia
candy, iskrene čestitke!!!user posted image user posted image user posted image

_____________________________

Nenehno izgubljam kilograme, pa me vedno najdejo.

(odgovor članu sonček33)
Neposredna povezava do sporočila: 4952
   RE: Julijke 2010
26.6.2010 10:49:47   
balem
candy iskrene čestitke, lepo se cartajte!
Mala biba in mišu user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image

Vsak dan pregledam samo da vidim kaj je kej novega... Držim pesti, da bo vse ok!

(odgovor članu Fargesia)
Neposredna povezava do sporočila: 4953
   RE: Julijke 2010
26.6.2010 11:07:14   
Kiwa
Sem šla nazaj spat in spala do sedaj...

Joj, sem upala, da to otrdevanje nekaj pomeni in da bo zelo kmalu kaj. Bo treba pač počakat. Še vedno pa ne vem, kam bom šla rodit. Ker si namreč želim ultivo ali epiduralno. Se bom odločila, ko se bo začelo?

Balem, kakšna je bila prva noč doma?

(odgovor članu balem)
Neposredna povezava do sporočila: 4954
   RE: Julijke 2010
26.6.2010 11:13:15   
šipek
Candy24: čestitam ob veselem dogodku!!! Imate pa pravega korenjaka - je Oskar upravičil svoje ime! user posted image  
Po meritvah, ki mi jih je G opravila pred 3 tedni tudi pri nas kaže, da bomo imeli približno takega korenjaka. Kakšen je bil kaj porod? So te kaj rezali? Naj ti čim prej minejo tile 3 dnevi v P, potem pa veselo domov!

(odgovor članu rozinca33)
Neposredna povezava do sporočila: 4955
   RE: Julijke 2010
26.6.2010 11:19:07   
šipek
Še nekaj sem se spomnila! user posted image
Punce, ki ste že rodile, če boste imele kaj časa, dajte nam napisat kakšne so kaj razmere v P. Mene sicer najbolj zanima za LJ, samo verjetno bo dobrodošel podatek za katerokoli P. Ali je dovolj vložkov in ostalih potrebščin, kaj se splača še prinesti s sabo, pa kako je kaj z zasedenostjo sob - je gužva... Karkoli boste povedale, bo super. Ko boste imele spet čas za pisanje, seveda! user posted image

(odgovor članu šipek)
Neposredna povezava do sporočila: 4956
   RE: Julijke 2010
26.6.2010 13:35:13   
Srčekgirll
Candy -  čestitke ob rojstvu sina Oskarja, oreng dečko....user posted image lepo se cartejte.



_____________________________

ponosna mamica treh fantov maj 2008, julij 2010 & oktober 2012

(odgovor članu soncekray)
Neposredna povezava do sporočila: 4957
   RE: Julijke 2010
26.6.2010 14:16:46   
buškolinka
Punce, sem Candy24 predala vaše čestitke in lepe želje in je sporočila naslednje:
"Veselite se poroda. Je nekaj čudovitega!! Hvala vsem za čestitke in dobre želje. Z Oskarjem vas vse lepo pozdravljava in vam želiva srečno. Lp"
 
Je pa Candy24 ena tistih srečnic, pri kateri je porod od vstopa v P do rojstva trajal skupaj dve uri
user posted image user posted image user posted image  
 
 

(odgovor članu Srčekgirll)
Neposredna povezava do sporočila: 4958
   RE: Julijke 2010
26.6.2010 14:19:10   
Martinčka
Candy še tukaj čestitkeuser posted image

jaz sem tudi danes bolj slabo spala.. in sicer sem po četrti uri ves čas hodila na stranišče.. in tako čudno se danes počutim.. brez energije, slabo mi je bilo da je zajtrk pristal v stranišču... mah ne vem... tole vreme kr fajn vpliva name... zjurtaj je bila še pupa čist nizko dol da me je vse tiščalo, zdaj pa je bolje... se grem malo spočit po kosilu v dnevno za kakšno urico...





(odgovor članu Srčekgirll)
Neposredna povezava do sporočila: 4959
   RE: Julijke 2010
26.6.2010 14:48:01   
kenya
Dan punce,
Candy, čestitke za konkretne mere user posted image  user posted image   user posted image   user posted image . Pa porod je bil tudi hiter.
Je lepo videt, da je skoraj vsak dan kakšen nov user posted image . Čeprav sama bom verjetno itak med zadnjimi user posted image , čeprav že dva dni hodim naokoli kot raca user posted image . Vsakič ko vstanem me ful zaštiha ena ostra bolečina v nožnici, ki je sploh ne znam opredelit user posted image .

Mala biba user posted image   user posted image   user posted image  za vas tri, da bo vse čimprej o.k.

Mišu, tudi tebi user posted image  user posted image  user posted image , da bosta dva tedna čimprej minila. So pa to res čist hormoni. Jaz sem bila pri prvi en teden v p., zaradi forsiranja z dojenjem in neješčnosti, sem še tam fasala mastitis na obe dojki in sem bila tretji dan tudi na robu solz. To so pač podivjani hormoni in ravno tretjemu dnevu rečejo jokavi dan. Verjamem pa da je hudo, če si tako sama. Drži se.

Pri nas še vedno vlada žalost zaradi črne kosmatinke in tudi ta mali sta že pokapirali, da je nebo več.
Naja7, bogica vaša Sena. Kolk je bila pa stara? Naša je bila stara 8 let, smo jo dobili iz Koroške, do sedaj nikoli nobenih težav in tudi ta operacija naj nebi bila živjnesko nevarna. So sedaj ugotovili, da je poginila zaradi nezdravljenega čira na želodcu, ki ni prenesel vseh zdravil ki jih je prejela sedaj zaradi ene bule na kolku,in je prišlo do sepse. Pa zadnji mesec smo bili vsaj 2x na teden pri veterinarju user posted image

Smo hoteli danes mal na morje se namočit, pa se je vreme skisalo in nismo šli, čeprav zdaj poslušam, da na obali je pa lepo. Samo, baje je morje mal mrzlo še. Mah, jutri bomo nekam šli, da se mali dve malo namočita, zame mora itak imet voda vsaj 25 stopinj, drugače ni šans da grem notri user posted image , ker sem bolj zmrznjene sorte.

LP

_____________________________

Nobody promised you easy life.

(odgovor članu Martinčka)
Neposredna povezava do sporočila: 4960
   RE: Julijke 2010
26.6.2010 15:53:51   
naja7
 kenya naša je bla stara 7 let. Iz Koroške???? Mogoče iz legla kjer je bla mati Tera??? Pri Matjažu???? Naša je bila od tam... Če je od te psičke, naj ti povem da tudi nje ni več, vendar ona je bila stara 13 let rekord za bernca verjetno... Zares najbol občutljiva pasma kar sem jih kdaj videla pa tudi najbol prisrčno scarklanauser posted image user posted image user posted image user posted image user posted image

OOOO Candy prav zavidam ti, ker si dala porod čez, mene je iz dneva v dan bolj strah, sicer ne vem česa se bojim, ampak je konstantno prisoten...

Punce mislim, da bo treba odpreti drugi del naših debatic, da se res tale nebo zbrisal al kako ste zadnjič naštudirale, da gre to??

(odgovor članu kenya)
Neposredna povezava do sporočila: 4961
   RE: Julijke 2010
26.6.2010 16:41:19   
kenya
IZVIRNO SPOROČILO: naja7

 kenya naša je bla stara 7 let. Iz Koroške???? Mogoče iz legla kjer je bla mati Tera??? Pri Matjažu???? Naša je bila od tam... Če je od te psičke, naj ti povem da tudi nje ni več, vendar ona je bila stara 13 let rekord za bernca verjetno... Zares najbol občutljiva pasma kar sem jih kdaj videla pa tudi najbol prisrčno scarklanauser posted image user posted image user posted image user posted image user posted image



Ja, iz Črne na Kroškem, tam kjer dejalo pozimi tiste gradove. Gleda na to, da je bila naša Sea, sta bli pa pol tvoja in naša še iz istega legla, sestrici user posted image . Svet je res majhen user posted image .  Enkrat kmalu ko smo jo dobili smo šli potem še na srečanje vseh lastnikov, ki so jih kupili pri njih.  Res je bla naša tud scrklanka.  

_____________________________

Nobody promised you easy life.

(odgovor članu naja7)
Neposredna povezava do sporočila: 4962
   RE: Julijke 2010
26.6.2010 18:04:27   
extra
Čestitke vsem novim mamicam!!!!
Mali bibi pa veliko sreče!!!

Jaz sem tudi ponoči zelo slabo spala...kar sem spala, vse skupaj nič. Danes spet na CTGJU ni blo nič posebnega, odprta tud nisem nič.
UZ mi pa danes ni naredil, ker je bil dežuren.
Ja trebuh pa kar otrdeva in otrdeva, ponoči je zelo neprijetno.

Še malo punce, še malo, pa se nam bo življenje zasukal za 360 stopinj.... to smo hotele.

Lep vikend¨!!¨¨¨¨



(odgovor članu kenya)
Neposredna povezava do sporočila: 4963
   RE: Julijke 2010
26.6.2010 21:29:58   
balem
Mela že napisan vse, pa mi je zbrisalouser posted image
Prva noč... ja no pestro je blo, se pa navajamo en na drugiga... V celjski porodnišnici je vsega dovolj, od vložkov pa do tistih mrežastih hlačk...
Drgače pa punce nič bat, čimbolj sproščene bodte in FUL POSLUŠITE babico! Tud pri nas je šlo kar hitro, največja akcija je trajala okol 4 ure, prav v porodni smo bli pa okoli 3.
Držim pesti za vse, ki še sledite.user posted image
Drugače pa ideja, če je katera bol vešča s forumi in to bi mogoče lahko pripravla zasebni forum?

(odgovor članu extra)
Neposredna povezava do sporočila: 4964
   RE: Julijke 2010
26.6.2010 22:07:42   
buškolinka

user posted image




SONČKI 2010





         datum                                                   ime
        rojstva        nickname        PDP          otroka    teža    dolžina
user posted image   11.5.2010  Chihuahua  05.07.2010     Črt         1490 g  41 cm
user posted image  16.6.2010   Mala Biba    02.07.2010     Nejc       2900 g  48 cm
user posted image  19.6.2010   Balem          08.07.2010    Neža      3410 g  51 cm

user posted image  20.6.2010   mišu            29.07.2010    Carin      1800 g  43 cm
user posted image   24.6.2010   Niky31        14.07.2010     Kris         2120 g  44 cm
user posted image  25.6.2010   Candy24     03.07.2010     Oskar     4190 g  54 cm







user posted image  = 4   user posted image  = 2

(odgovor članu buškolinka)
Neposredna povezava do sporočila: 4965
   RE: Julijke 2010
26.6.2010 22:10:03   
buškolinka
hmmm...sem hotla objavit na novoodprtem forumu "Julijke 2010 - 2.del" pa sem očitno zajuser posted image
kakorkoli že: punce vabljene na prvo od mnogih strani v drugem delu user posted image !

(odgovor članu buškolinka)
Neposredna povezava do sporočila: 4966
   RE: Julijke 2010
26.6.2010 22:16:39   
Srčekgirll
IZVIRNO SPOROČILO: buškolinka

hmmm...sem hotla objavit na novoodprtem forumu "Julijke 2010 - 2.del" pa sem očitno zajuser posted image
kakorkoli že: punce vabljene na prvo od mnogih strani v drugem delu user posted image !

user posted image user posted image še mal pa bo 200tkauser posted image user posted image


_____________________________

ponosna mamica treh fantov maj 2008, julij 2010 & oktober 2012

(odgovor članu buškolinka)
Neposredna povezava do sporočila: 4967
   RE: Julijke 2010
26.6.2010 22:22:05   
Srčekgirll
Čer!

Kako smo kaj? Men se zdi da imam čedalje večji trebuh te zadnje dni pred PDPjem. Včasih mam občutek k da me bo razneslouser posted image sploh pa če kaj pojem. Sm kr mal pozabla kok je blo pr prvemuser posted image k sm bla pa še po vrh čez rok. No, sam tam sm bla bl zatečena, zdej nism pa nč, HB.
Kako se pa kaj ostale držite? Komaj čakate spoznat svoje user posted image . Jst ja, čeprav mi je po en stran kr luštno bit nosečauser posted image .
Nč, grem še mal po netu brskat.
Nočko


_____________________________

ponosna mamica treh fantov maj 2008, julij 2010 & oktober 2012

(odgovor članu Srčekgirll)
Neposredna povezava do sporočila: 4968
   RE: Julijke 2010
26.6.2010 22:23:08   
Srčekgirll
IZVIRNO SPOROČILO: buškolinka

Punce, sem Candy24 predala vaše čestitke in lepe želje in je sporočila naslednje:
"Veselite se poroda. Je nekaj čudovitega!! Hvala vsem za čestitke in dobre želje. Z Oskarjem vas vse lepo pozdravljava in vam želiva srečno. Lp"
 
Je pa Candy24 ena tistih srečnic, pri kateri je porod od vstopa v P do rojstva trajal skupaj dve uri
user posted image user posted image user posted image  
 
 


user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image


_____________________________

ponosna mamica treh fantov maj 2008, julij 2010 & oktober 2012

(odgovor članu buškolinka)
Neposredna povezava do sporočila: 4969
   RE: Julijke 2010
26.6.2010 22:33:33   
katy83
punce se opravičujem, da vdiram na vašo temo, ampak sem tak vesela. user posted image
Moja svakinja (vaša KERI) je pred približno pol ure s carskim rezom rodila punčko Lariso. user posted image user posted image user posted image  Naš 3 mesečni sonček je dobil sestrično. user posted image user posted image user posted image  Mer še ne vemo, Keri se dobro počuti. Kaj več pa vam bo sama napisala. user posted image

lp, Katy

(odgovor članu Srčekgirll)
Neposredna povezava do sporočila: 4970
Stran:   <<   < Prejšnja stran  195 196 197 198 [199]
Stran: <<   < Prejšnja stran  195 196 197 198 [199]
Pojdi na:





Celodnevna avantura za bodoče starše in ml...
Pomlad prinaša sveže začetke in nove avanture, zato je popoln čas za Baby Expo, edinstven dogodek, ki združuje vse, kar ...
10 najpogostejših prvih znakov nosečnosti
Vsaka ženska drugače občuti prve znake nosečnosti, mi vam predstavljamo najpogostejše.




NOSEČNOST
пеперутка16

Kateri del nosečnosti vam je bil najbolj všeč oz. najlažji?