|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: [1]
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   [Brisano sporočilo]
3.11.2009 17:31:15   
Brisani uporabnik
[Vsebina sporočila je bila izbrisana]
  Neposredna povezava do sporočila: 1
   RE: vneta ritka?!
3.11.2009 18:49:17   
moder
Moj sin je prav tako imel rdečo ritko, naslednji dan pa že močno rdeče razjede. Mazala sem ga s praško pasto, ki jo dela lekarna LJubjlan. Ena rjava krema.  V približno enem tednu se je ritka pozdravila. 

_____________________________

Nika 12.10.2005
Nejc 12.3.2007
Leon 5.11.2008

(odgovor članu Brisani uporabnik)
Neposredna povezava do sporočila: 2
   RE: vneta ritka?!
3.11.2009 18:55:02   
Dudica1
Isto je imel moj 6 mesečnik...pomagalo ni nič...probala sem praško,hladilno,bepanthen,tee tree...NIČ!!!

Zdravnica mi reče da ima glivice in mi je dala daktarin,je blo še slabš pomoje sploh ni imel glivicuser posted image ...pol mi pa kolegica da testerček ki je njenemu ful pomagal...LASEPTON...je pa full pomagal in ma zdaj samo še malo.Probaj...jaz sem jo pol kupila v lekarni je 4€ pa nekaj.

(odgovor članu moder)
Neposredna povezava do sporočila: 3
   RE: vneta ritka?!
3.11.2009 23:42:46   
nananaja
Kako kaka? Če trdo, je lahko tudi zato krvavo.

pri glivicah pa po moje ni krvava ritka, le mazila ne pomagajo.

(odgovor članu Dudica1)
Neposredna povezava do sporočila: 4
   [Brisano sporočilo]
4.11.2009 8:38:54   
Brisani uporabnik
[Vsebina sporočila je bila izbrisana]

(odgovor članu nananaja)
  Neposredna povezava do sporočila: 5
   RE: vneta ritka?!
4.11.2009 8:51:51   
zmajaz
IZVIRNO SPOROČILO: UmpaLumpa
bom videla ali se to zgodi šele po kakanju ali imajo kaj veze robčki, ki smo jih menjali ta mesec.


To j ečisto možno - naša je imela samo 1x zares vneto ritko, tako vneto, da smo jo zdravili cel teden, in to takrat, ko smo uporabili ene druge robčke. Uporabljali smo Niveine svetlo modre (Soft and Care), potem jih pa 1x ni bilo in smo vzeli temno modre, pa je bila reakcija grozna. Šele, ko smo ugotovili, da je v robčkih problem in smo jih dali stran, smo lahko ritko pozdravili. Drugače smo pa še tudi pozneje uporabljali več različnih robčkov, pa nikoli ni bilo problema - samo tistih temno modrih pa nismo nikoli več kupili.

(odgovor članu Brisani uporabnik)
Neposredna povezava do sporočila: 6
   RE: vneta ritka?!
4.11.2009 9:55:07   
Inigo
nam pomaga bepanthen ali pa sudokcrem. oboje je fajn.

je pa res, da so lahko krivi robci. probaj umivat rit z vodo, čisto do suhega posušit, in pol namazat s katero od zgoraj omenjenih kremic.

(odgovor članu zmajaz)
Neposredna povezava do sporočila: 7
   RE: vneta ritka?!
4.11.2009 10:30:49   
mate0ja
pred kakim mesecem so bili pri nas isti problemi. Sem probala vse sorte kreme, štirinajst nobenega učinka. Tudi v vrtcu so jo previjali ko nori (štirikrat na dan) pa ni pomagalo. Mi smo jo pozdravili s sodo bikarbono in Canestenom. Noževo konjico sode bikarbone daš v vodo, ko otročiča kopaš. Le ta iz telesa vleče sečno kislino. Pol smo jo pa trikrat na dan mazali s Canestenom, vmes pa z sudocream. V enem tednu ne duha ne sluha o rdečini. Res pa je da moraš s Canestenom mazati tudi po tistem, ko težava že izgine. Če so glivice se rade ponovijo.

Vlažne robčke jaz uprabaljam samo takrat, ko nisem doma in nimam vode pri roki. Sicer pa voda in vata. Priporočam.


_____________________________

Če bi rad bil srečen, BODI!!

(odgovor članu Inigo)
Neposredna povezava do sporočila: 8
   RE: vneta ritka?!
4.11.2009 21:43:38   
frutka_
Hojla!
Naša mala je imela full težave z vnetji in je najbolj od vseh žavb pomagalo Lampretovo mazilo. Dobiš ga v lekarni in obstajata dva tipa: za vnetje ter drugo za dnevno nego. Res priporočam! Stane cca 8eur.

(odgovor članu mate0ja)
Neposredna povezava do sporočila: 9
   RE: vneta ritka?!
6.11.2009 18:56:23   
nia5
Nam pomaga le praška pasta, pa ko ima vneto rito, ji vedno spiram z vodo, ne z robčki.

_____________________________

21.05.2008 nama je življenje za vedno polepšala najina pikica Nia.

(odgovor članu frutka_)
Neposredna povezava do sporočila: 10
Stran:   [1]
Stran: [1]
Pojdi na:





Prehlad, gripa ali angina?
Smrkav nosek, pordele oči, kašelj, kihanje, razbolelo grlo in splošno slabo počutje – vam je znano? Kako prepoznati, ali...
Kako lahko tudi najcenejši avtosedeži reši...
Najboljše razmerje med ceno in kakovostjo pri izbiri avtosedeža. Naj gre za lupinico za dojenčka ali otroški sedež - var...




NOSEČNOST
пеперутка16

Kateri del nosečnosti vam je bil najbolj všeč oz. najlažji?