|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: <<   < Prejšnja stran  1 [2]
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   RE: "Kakšen fantastičen dan..."
5.11.2009 20:56:27   
kalbo
IZVIRNO SPOROČILO: AnjaPH

Jelinčič jim je predložil mnogo zgodovinskih dokazov in neizpodbitnih dejstev. To je eno.

Drugo je, da je t.i. arbitraža idealna rešitev za pomiritev obeh strani, saj imamo tako ovce občutek, da tretja stranka odloča o zadevi in da bo odločitev pravična.
Kakšna je resnica in kaj je že v naprej dogovorjeno pa jasno ne bomo izvedeli dokler ne bo prepozno.

O Jankoviću pa samo to - mislim da je naveza s Kučanom dovolj nazorna.

Srčno upam, da naslednji mandat dobi Janša, da naivni Pahor ne razproda cele Slovenije.






Kakšna dejstva pa Jelinčič podaja? Mejo na Mirni? Ja fer in pravično bi blo tud, da bi bil Trst naš, pa ni in nikoli ne bo, bodimo realni.

Tole s Kučanom imate tadesni že malo dolgo na jeziku, bo treba koga drugega poiskat.

Kar se pa Janše pa razprodaje Slovenije tiče...ha ha ha, ne me smejat no, lepo te prosim, kdaj boste spregledal, da JJ ni svetnik. Se pa strinjam, da je morda v tem trenutku boljša izbira kot Pahor, ker Pahor nima jajc. Dokler boš pa lapala stare lajne o komunistih, Kučanovem klanu in podobne traparije pa zame nisi nič boljša od tupoglavcev ala Branko Grims in niti ne mislim več debatirat s tabo, ker se itak ne da.

Pa še to, skrajni čas je, da se obe strani pomirijo in se končno začnemo ubadat s čim bolj pomembnim, kot je meja s Hrvaško, komunisti, Kučanom, drugo svetovno vojno in podobnimi blesarijami. Bi bil čas, da Janša vklopi svoj skoraj briljantni politični um in končno nekaj naredi, ne sam lapa. To mu pa lahko uspe edino tako, da se znebi puhlih glav v svojih vrstah.

PS: Janša je bil še najbolj zagrizen komunist, sam to tolk težko slište nekateri.


< Sporočilo je popravil kalbo -- 5.11.2009 20:59:55 >

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 26
   RE: "Kakšen fantastičen dan..."
5.11.2009 21:22:19   
Anonimen
Ah kalbo...še zmerej frustko.

Lepo si me opredelil za desno usmerjeno. Bravo.

Lahko pišeš kar želiš, moje mnenje ostaja nespremenjeno. Debatirati s teboj nimam namena, ti kar ostani tam kjer si.

(odgovor članu kalbo)
  Neposredna povezava do sporočila: 27
   RE: "Kakšen fantastičen dan..."
6.11.2009 7:46:25   
kalbo
A zdej sem pa frustko user posted image , če ne mislim po tvojeuser posted image .

Kolikor vem si ti začela s komunajzerji.

< Sporočilo je popravil kalbo -- 6.11.2009 7:51:01 >

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 28
   RE: "Kakšen fantastičen dan..."
6.11.2009 9:05:02   
liliana
IZVIRNO SPOROČILO: AnjaPH


Srčno upam, da naslednji mandat dobi Janša, da naivni Pahor ne razproda cele Slovenije.






Kaj pa je Pahor že do zdaj razprodal.....user posted image

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 29
   RE: "Kakšen fantastičen dan..."
6.11.2009 9:35:36   
Anonimen
IZVIRNO SPOROČILO: liliana

IZVIRNO SPOROČILO: AnjaPH


Srčno upam, da naslednji mandat dobi Janša, da naivni Pahor ne razproda cele Slovenije.






Kaj pa je Pahor že do zdaj razprodal.....user posted image



Boš izvedela po arbitraži.

(odgovor članu liliana)
  Neposredna povezava do sporočila: 30
   RE: "Kakšen fantastičen dan..."
6.11.2009 10:30:21   
liliana
Se opravičujem potem, sem predvidevala, da je tebi že jasno, kaj je razprodal.......user posted image

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 31
   RE: "Kakšen fantastičen dan..."
6.11.2009 20:26:09   
Anonimen
IZVIRNO SPOROČILO: liliana

Se opravičujem potem, sem predvidevala, da je tebi že jasno, kaj je razprodal.......user posted image


Meni se ni user posted image user posted image , ampak nisem od politike in zgodovine.
Je pa podpisal neki "junction". Who knows.

(odgovor članu liliana)
  Neposredna povezava do sporočila: 32
Stran:   <<   < Prejšnja stran  1 [2]
Stran: <<   < Prejšnja stran  1 [2]
Pojdi na:





Ovulacija in plodni dnevi
Kaj je ovulacija? Kako izračunati kdaj ovulacija nastopi? Načini ugotavljanja ovulacije.
Nosečnost: Tabela rasti ploda po tednih
Kako velik je plod v posameznem tednu nosečnosti? Preveri, kako izgleda nosečnost po tednih!
Zgodbe malih junakov: 9 dni sem bila v ume...
Sprejeli so me v zelo kritičnem stanju na Infekcijsko kliniko, opravili nujen carski rez, intubirali. Potem sem bila v ...
Pesmi o mami in za mamo
Mama je nekaj posebnega, je popolna in ena sama. Ko ne najdemo besed, kako bi se ji zahvalili za vse, kar nam je dala, z...
Živilo, ki preprečuje pojav alergij pri ot...
Znanstveniki iz Nove Zelandije so prišli do zanimivega odkritja, da lahko samo z enim samim živilom v prehrani otroka zm...




NOSEČNOST
пеперутка16

Kateri del nosečnosti vam je bil najbolj všeč oz. najlažji?