|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: [1]
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   oktober
16.6.2005 10:42:22   
Udb
Punce, spet smo dol padle!! ;)

Ste kaj pridne?

A je dons tako vreme, al kuga? Pr ns v službi se že cel dan kregamo! Pa tečni! Groza! Komaj čakam da grem domov!

Neposredna povezava do sporočila: 1
   oktober
16.6.2005 11:14:26   
chips
Tudi z mano je danes nekaj narobe zjutraj sem komaj vstala ,me je tako glava bolela pa kr potila sem se.Šla sem se stušurat in je bilo malo boljše.Zdajle pa malo pospravljam ampak me kr neki kuha.Upam da ne bom zbolela ker grem v ponedeljek po 2 mesecih v službo.Pa še 14 dni sem oz. imam prisilnega dopusta.Je šefica mislila da ne bom prišla iz bolniške nazaj delat da mi bodo do onca podaljševali je pa našla nadomestilo za mene sedaj pa nimam it kaj delat.Me je dala pa zadnjič kr na dopust.Mi kr ni it za nazaj v službo,ker se pri nas tudi kr kregamo!!

(odgovor članu Udb)
Neposredna povezava do sporočila: 2
   oktober
16.6.2005 11:17:30   
cmokec
Jaz sem pa na srečo sama doma, pa se ne morem z nobenim kregat.

Sem bla pa v trgovini s čevlji in si kuoila ene natikače in si polepšala dan.

(odgovor članu Udb)
Neposredna povezava do sporočila: 3
   oktober
16.6.2005 11:20:17   
Udb
cmokec! :)-:)-:)- Saj je bolje, da se nimaš z nikomer kregat! Men je to tako zoprno!! Vsak misli samo na svojo rit!! DA bi pa cel sistem izboljšali, ne TO PA NE!! Živčni zlom lahko dobiš, če se preveč sekiraš, ker ljudi se res ne da premaknit!! ;)

Jaz sem včeraj kupila en kompletek za :duda: in sem bila tudi takoj boljše volje!! Kakšen se vam zdi? Sem ga dala v album!

(odgovor članu Udb)
Neposredna povezava do sporočila: 4
   [Brisano sporočilo]
16.6.2005 11:48:28   
Brisani uporabnik
[Vsebina sporočila je bila izbrisana]

(odgovor članu Udb)
  Neposredna povezava do sporočila: 5
   oktober
16.6.2005 11:59:04   
bevetko
jaz sem sedaj sicer na bolniski, vendar se v sluzbi vedno ful dobro razumemo. Se sedaj vse vsak dan slisimo in se malo pohecamo, tako da komaj cakam, da grem nazaj, upam, da ze naslednji teden. Res se mamo vedno fajn, pa se piknik majo ta teden, pa zal ne morem it.
:nosecka:

(odgovor članu Udb)
Neposredna povezava do sporočila: 6
   oktober
16.6.2005 12:04:19   
bebika
Ojla!
Tud midva se počutiva super - ravno mi je sodelovka prinesla sladoled :bravo:. No ja pri nas v službi je kar znosno, sicer nas je 10 v pisarni, ampak gre. Najbolje se mamo pa ko ni šefice-dones :bravo::bravo:huraaaaa!!!
Udb, ful lep kompletek, kje si ga kupila. Ne vem, če ne bo tud mene premamlo v soboto, ko gremo v Avstrijo - končno.

lp

bebika

(odgovor članu Udb)
Neposredna povezava do sporočila: 7
   oktober
16.6.2005 12:09:12   
žlička
ojla,

jaz sem pa kr dobro pocutim danes-zaenkrat, v sluzbi sem sama v pisarni, pa je prov super

udb-lusten kompletek, a ze ves kaj boste imeli? a bosta vprasala z dragijem?

lp

(odgovor članu Udb)
Neposredna povezava do sporočila: 8
   oktober
16.6.2005 12:21:47   
nana 27
Tudi jaz ponoč nisem mogla spat, kar obračala bi se in okrog hodila. V službi pa ni čisto nič fajn, ker imam sodelavko v sobi, ki se čisto nič ne pogovarja, samo čigumi naglas žveč, vmes svojega dečkota po telefonu nadira in je oh in sploh pametna. Prejle sem šla lulat pa me 2 minuti ni bilo, je zvonil telefon...ona mi pa ob prihodu nazaj v pisarno reče, da mi je telefon zvonil. Ko sem jo vprašala, kdo je klical, pa ženska izjavi, da se ji ni dalo vstat in telefona dvignit :zmeden: Komaj čakam, da grem na dopust, ker tole je nevzdržno...

(odgovor članu Udb)
Neposredna povezava do sporočila: 9
   oktober
16.6.2005 12:27:10   
Udb
nE VEMO še kaj bomo imeli - na UZ ni hotel nič pokazati!! ;) Imam še en UZ 5.7., tako da ....upam da bo takrat!

Kompletek sem kupila v H&M za 1990 sit!! Nisem se mogla upreti, ker je tako srčkan. PA na kapuci ima 2 ušeska!! ;) ;) Pa še plišast je, tako da bo ravno za v jeseni!!

(odgovor članu Udb)
Neposredna povezava do sporočila: 10
   oktober
16.6.2005 13:13:12   
MojcaG
hello punce!!!

prišla od g, imeli morfologijo, in to uspešno!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! :):):):):)

tako sem vesela, da vam ne znam opisati.. vse je ok, videli srček (prekati, žile, vse ok,..), videli želodček, mehur, rokice, prsteke, nogice, skratka vse! bebica se kar naprej premika, kar naprej ima roko v ustih, :love: je rekel, da je tako kot mama, da mora kar naprej nekaj imeti v ustih!!:)-:)-

in seveda.. bo balerina!! punčka je! je kar precej prepričana v to (g), je rekla, da se sicer zna zgoditi, da se potem punčka "spremeni" v fantka, ampak da to ne bo v našem primeru..

joooj, jaz sem tako vesela.. bi bila isto, če bi bil fantek, sam da je vse ok in vse bližje oktobru.:)
lep pozdrav vsem!!

(odgovor članu Udb)
Neposredna povezava do sporočila: 11
   oktober
16.6.2005 13:26:58   
žlička
hoj mojca, me veseli da je vse ok, jaz sem se tudi v torek kar naprej smejala, bi kar skoz gledala v tist ekran, 9nebesa9nebesa9nebesa

(odgovor članu Udb)
Neposredna povezava do sporočila: 12
   oktober
16.6.2005 13:59:47   
soncek&luna
oj punce, jaz sem tudi danes dobro....vreme ne vpliva name zaenkrat ;)... sicer pa imam sreco, ker imam v sluzbi svojo pisarno :)...se pa drugace razumemo, z enimi bolj z drugimi manj...

udb, zelo lep kompletek...malcek bo pravi lepotec ;)

mojca, upam, da se bo moj :duda: tudi meni pokazal v torek....

sem pa punce mal zalostna, zaradi izbire imena za mojega :duda:... opazam, da se je zadnje case kar velik anejev rodil, je bil moj izbor za malcka (sej sem zelo vesela za njih)...je zgleda ratal popularno ime :(...bom morala se spomnit drugo ime...

(odgovor članu Udb)
Neposredna povezava do sporočila: 13
   oktober
16.6.2005 14:13:48   
biba77
Punce, se par novick os Bambi:
* :metulj: se vedno caka na internet
* :metulj: bolnisko ima podaljsano; zelo verjetno kar do konca
* :metulj: trenutno je doma in se uci za izpit (29.6.)
* :metulj: jemala je zdravila za klamidijo :(:zmeden::( - je kar jezna na zdravnike, ker je niso ze prej testirali
* :metulj: v ponedeljek ima morfologijo
* :nosecka: se pritozuje na +10 kilogrami

Ce bo vse po sreci, se nam naslednji teden ze pridruzi na RR. :miska:

(odgovor članu Udb)
Neposredna povezava do sporočila: 14
   oktober
16.6.2005 14:30:45   
cmokec
Mojca, vesela sem, da si zadovoljna s pregledom ina d je vse v redu. :bravo::bravo::bravo:

Astra, ti si pa sploh ena pridna punca. Hvala za novičke, Bambi pa lepo pozdravi. Upam, da se 1.7. vidimo. :rozica::rozica::rozica::rozica::rozica:

(odgovor članu Udb)
Neposredna povezava do sporočila: 15
   oktober
16.6.2005 14:37:54   
biba77
Ja, itak!
9nebesa9nebesa9nebesa

(odgovor članu Udb)
Neposredna povezava do sporočila: 16
   [Brisano sporočilo]
16.6.2005 16:41:14   
Brisani uporabnik
[Vsebina sporočila je bila izbrisana]

(odgovor članu Udb)
  Neposredna povezava do sporočila: 17
   oktober
16.6.2005 18:22:40   
Udb
nalin, to je bilo pa tako lepo za prebrati!! Me je kar malo ....užalostilo! :( Moj ati je namreč umrl pred 5 leti. Uf, me prav zanima kako bi on reagiral na novico o vnučku.

(odgovor članu Udb)
Neposredna povezava do sporočila: 18
   oktober
16.6.2005 19:10:44   
chips
Moj ati se je kr razjokal ko je zvedu.Smo bili na pijači jaz,moj :love:,moja mami,in ati.Mami se je začela kr smejati ati se je pa kr razjokal tk da je mogu it v gostilni kr na WC,mu je mal nerodno ratalo!

(odgovor članu Udb)
Neposredna povezava do sporočila: 19
   [Brisano sporočilo]
16.6.2005 21:07:15   
Brisani uporabnik
[Vsebina sporočila je bila izbrisana]

(odgovor članu Udb)
  Neposredna povezava do sporočila: 20
Stran:   [1]
Stran: [1]
Pojdi na:





Koliko se lahko zredim med nosečnostjo?
Telesna teža med nosečnostjo ne narašča enkomerno. Koliko kilogramov je ravno prav, koliko preveč in koliko premalo?
Nosečnost: Tabela rasti ploda po tednih
Kako velik je plod v posameznem tednu nosečnosti? Preveri, kako izgleda nosečnost po tednih!




NOSEČNOST
пеперутка16

Kateri del nosečnosti vam je bil najbolj všeč oz. najlažji?