|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: [1]
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   Aventov digitalni grelec stekleničk
14.11.2009 12:56:00   
lejla969
kako se obnese? Tiste,ki ga imate mi prosim napišite, če se mi ga splača kupit. Kaj lahko še pogrevam v njem?
Neposredna povezava do sporočila: 1
   RE: Aventov digitalni grelec stekleničk
14.11.2009 13:30:23   
rea27
mi imamo od tommee teepeeya..super zadevica. Če ne od začetkapa potem ko boš adaptirano mleko uvajala..super..

_____________________________

rea27


(odgovor članu lejla969)
Neposredna povezava do sporočila: 2
   RE: Aventov digitalni grelec stekleničk
14.11.2009 13:57:21   
Zvezdici
Mene tudi nekaj zanima.
Ali gredo katerekoli stekleničke (različne firme ter plastične in steklene) v aventov grelec?


_____________________________

26.03 ob 23.32h je tudi zame posijal sonček z imenom Tija :)

(odgovor članu rea27)
Neposredna povezava do sporočila: 3
   RE: Aventov digitalni grelec stekleničk
14.11.2009 14:16:59   
rožca26
IZVIRNO SPOROČILO: Zvezdici

Mene tudi nekaj zanima.
Ali gredo katerekoli stekleničke (različne firme ter plastične in steklene) v aventov grelec?



Za aventov grelec ne vem, sam od tommee teepee pa je vseeno katera steklenička je. Mi mamo nukove stekleničke, pa se je do vidovga 5 m to obneslo, pol je pa mlekeca zmanjkalo.user posted image

_____________________________

Doma imam dva sončka - Vida in Elo.

(odgovor članu Zvezdici)
Neposredna povezava do sporočila: 4
   RE: Aventov digitalni grelec stekleničk
14.11.2009 14:36:09   
Zvezdici
rozca - pa saj ubistvu za čaj - da pogreješ vodo, se tudi da?
A potem, ko ste mu še dodajali mleko v prahu nisi več grela v grelcu?
Spet neki bluzim. Sem najbrš narobe razumela.


_____________________________

26.03 ob 23.32h je tudi zame posijal sonček z imenom Tija :)

(odgovor članu rožca26)
Neposredna povezava do sporočila: 5
   RE: Aventov digitalni grelec stekleničk
14.11.2009 14:41:33   
rožca26
IZVIRNO SPOROČILO: Zvezdici

rozca - pa saj ubistvu za čaj - da pogreješ vodo, se tudi da?
A potem, ko ste mu še dodajali mleko v prahu nisi več grela v grelcu?
Spet neki bluzim. Sem najbrš narobe razumela.



Ne, sm dala vodo kr lepo v grelc za vodo. Tist k je pa za stekleničke je pa tak, da daš notr mrzel mlekec (ki si si ga izčrpala) in ga pol v steklenički segreješ, da se ti ni treba mučt 10 min pod vročo vodo gret.
Ta grelc pa res rabiš sam takrat, ko moraš otroka hrant po steklenički. Če se dojita ne potrebuješ nič.
Da pa pogreješ čaj - hm, sm ga na začetku raje sama naredila v manjših količinah. Sm prekuhala vodo, pol pa dala v vodo semena od kumine in janeža (od maestra, ki jih dobiš v vrečki). Jest mu instant čaja nisem nikoli dala.

_____________________________

Doma imam dva sončka - Vida in Elo.

(odgovor članu Zvezdici)
Neposredna povezava do sporočila: 6
   RE: Aventov digitalni grelec stekleničk
14.11.2009 15:10:12   
Zvezdici
Hvala rožca. Potem je najboljše, da malo počakam s tem grelcem, pa bom videla kako in kaj.


_____________________________

26.03 ob 23.32h je tudi zame posijal sonček z imenom Tija :)

(odgovor članu rožca26)
Neposredna povezava do sporočila: 7
   RE: Aventov digitalni grelec stekleničk
14.11.2009 15:48:16   
lejla969

IZVIRNO SPOROČILO: rea27

mi imamo od tommee teepeeya..super zadevica. Če ne od začetkapa potem ko boš adaptirano mleko uvajala..super..


hvala za odgovor.
Kaj adaptirano mleko si najprej zamešala z mrzlo prekuhano vodo in potem dala stekleničko v grelec?
Verjetno se bom odločila za nakup, ker tudi 16m Miran mi še vedno pije adaptirano mleko in januarja ga bom verjetno tudi rabila za dojenčka. Pa še v akciji je zdaj v BC iz 40 eur znižan na 30 eur.

(odgovor članu rea27)
Neposredna povezava do sporočila: 8
   [Brisano sporočilo]
14.11.2009 15:48:35   
Brisani uporabnik
[Vsebina sporočila je bila izbrisana]

(odgovor članu Zvezdici)
  Neposredna povezava do sporočila: 9
   RE: Aventov digitalni grelec stekleničk
14.11.2009 16:23:58   
rožca26
IZVIRNO SPOROČILO: metulj333

mleko sm pri prvem crpala 4m, pa nikoli nisem uporabljala grelca - v grelniku vode sm zavrela vodo, vanjo postavila flasko z mlekom in v min, dveh je blo mleko toplo. po mojem je to brezvezen nakup.


Ja, se kr strinjam s tabo. Mi ga mamo, ker ga je tašča kupila, če ne ga ne bi jest nabavljala.

_____________________________

Doma imam dva sončka - Vida in Elo.

(odgovor članu Brisani uporabnik)
Neposredna povezava do sporočila: 10
   RE: Aventov digitalni grelec stekleničk
14.11.2009 16:25:12   
rožca26
IZVIRNO SPOROČILO: lejla969


IZVIRNO SPOROČILO: rea27

mi imamo od tommee teepeeya..super zadevica. Če ne od začetkapa potem ko boš adaptirano mleko uvajala..super..


hvala za odgovor.
Kaj adaptirano mleko si najprej zamešala z mrzlo prekuhano vodo in potem dala stekleničko v grelec?


Ne, vodo prekuhaš ali segreješ, pa pol dodaš mlek. Tko k piše na navodilih.

_____________________________

Doma imam dva sončka - Vida in Elo.

(odgovor članu lejla969)
Neposredna povezava do sporočila: 11
   RE: Aventov digitalni grelec stekleničk
14.11.2009 22:11:40   
Anonimen

IZVIRNO SPOROČILO: metulj333

mleko sm pri prvem crpala 4m, pa nikoli nisem uporabljala grelca - v grelniku vode sm zavrela vodo, vanjo postavila flasko z mlekom in v min, dveh je blo mleko toplo. po mojem je to brezvezen nakup.

Ja, se kr strinjam s tabo. Mi ga mamo, ker ga je tašča kupila, če ne ga ne bi jest nabavljala.




Se tud strinjam z vamauser posted image

(odgovor članu Brisani uporabnik)
  Neposredna povezava do sporočila: 12
   RE: Aventov digitalni grelec stekleničk
15.11.2009 15:15:02   
misamuk
Jst sem imela točno tega digitalnega in sem ga vrnila v trgovino. Enkrat je pogrel preveč, drugič premalo, ma živa katastrofa. Preštudirala navodila totalno, naredila en kup testov, poklicala predstavništvo, pa ni in ni dobro delal.
Nakar sem si nabavila najbolj osnovno mikrovalovko in je blo isto.
Zdaj pa itak iz termoske vročo vodo vzamem, zmešam mleko in dodam še hladno vodo ali pa ohladim pod pipo.
Vglavnem mene je razočaral.

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 13
   RE: Aventov digitalni grelec stekleničk
15.11.2009 18:13:12   
jullie
IZVIRNO SPOROČILO: misamuk

Jst sem imela točno tega digitalnega in sem ga vrnila v trgovino. Enkrat je pogrel preveč, drugič premalo, ma živa katastrofa. Preštudirala navodila totalno, naredila en kup testov, poklicala predstavništvo, pa ni in ni dobro delal.
Nakar sem si nabavila najbolj osnovno mikrovalovko in je blo isto.
Zdaj pa itak iz termoske vročo vodo vzamem, zmešam mleko in dodam še hladno vodo ali pa ohladim pod pipo.
Vglavnem mene je razočaral.


..js sem ga kupila lani in je po enem mesecu pokrov začel štekat (ni prav zapiral) zato sem ga nesla zamenjat..trajalo je seveda več kot mesec, da sem dobila novega (trgovke so me pozabile poklicat user posted image ) in ko sem ga končno imela ga nisem več potrebovala..svoje mleko sem prej grela v grelcu medtem ko sem za AM itak uporabljala toplo vodo..
..no letos pa mi spet pride prav, ker si mleko črpam in tako ga hitro pogrejem..ga imam kar v spalnici pri roki.. je pa res,da moraš dati vode več kot piše v navodilih in tudi za količino moraš dati več.. js trenutno grejem cca. 80ml mleka, pa vedno pritisnem za 140ml, da je ravno prav toplo...
..skratka trenutno sem zadovoljna z njim (zdaj, ko ga obvladamuser posted image )..ga pa drugače še ne bi enkrat kupila..pa lani je bil 55 evrovuser posted image user posted image

(odgovor članu misamuk)
Neposredna povezava do sporočila: 14
Stran:   [1]
Stran: [1]
Pojdi na:





Koliko se lahko zredim med nosečnostjo?
Telesna teža med nosečnostjo ne narašča enkomerno. Koliko kilogramov je ravno prav, koliko preveč in koliko premalo?
Nosečnost: Tabela rasti ploda po tednih
Kako velik je plod v posameznem tednu nosečnosti? Preveri, kako izgleda nosečnost po tednih!




NOSEČNOST
пеперутка16

Kateri del nosečnosti vam je bil najbolj všeč oz. najlažji?