|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: [1]
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   celo noč jok
16.12.2009 8:27:38   
*alja*
Ob 15 do 20 jo je dal spat, ob 20.15 se je zbudila pa do zdaj je jokala. Govori da jo boli uho, vendar vnetje ušes je mela dostikrat, tudi angine je prebolela 6 ali 7 krat in nikoli ni jokala, nikoli ni sploh rekla da jo kaj boli, zdaj pa joče v en glas.. Novembra je imela operacijo mandljev in žrelnice, zdaj sem mislila da bo boljše. In evo že spet nekaj je.

Zdaj pa kličem v ZD, doktorco ki nadomešča najino (najina začne delati ob 2), če bi lahko prišle ker do 2 je še dolgo pa mi reče naj ji dam nekaj proti bolečinam, sem ji rekla da sem ji že 2 krat dala Calpol, pa je rekla da nič ne more ker imajo posvetovalnico, pa bom pač mogla počakat.

Kaj ji naj še dam, da je nebo tako bolelo, da bo zdržala do 2?user posted image user posted image user posted image
Evo zdaj je spala 5 minut, po celi neprespani noči, pa že spet jočeuser posted image user posted image user posted image user posted image


_____________________________

25.08.2005 Alja

Vse v življenju enkrat mine! Sreča, žalost, smeh in solze; vse je le trenutno stanje. Zato uživajmo vsak trenutek posebej in bodimo srečni.


Neposredna povezava do sporočila: 1
   RE: celo noč jok
16.12.2009 8:31:41   
ledenaa
če prej ni jokala zaradi vnetega ušesa to ne pomeni da nikoli ne bo
jaz sploh ne bi čakala in niti nikoli nisem

(odgovor članu *alja*)
Neposredna povezava do sporočila: 2
   RE: celo noč jok
16.12.2009 8:33:44   
*alja*
Kam pa naj grem? Če mi je rekla da me nebo sprejela?

Nikoli še nisem mela tako nujnega primera, pa ne vem na koga se obrnit, oziroma kje zahtevat naj jo sprejmejo!


_____________________________

25.08.2005 Alja

Vse v življenju enkrat mine! Sreča, žalost, smeh in solze; vse je le trenutno stanje. Zato uživajmo vsak trenutek posebej in bodimo srečni.



(odgovor članu ledenaa)
Neposredna povezava do sporočila: 3
   RE: celo noč jok
16.12.2009 8:34:28   
nana 27
Se mi zdi, da so ušesa user posted image  Zakaj pa ne pokličeš v dežurno ambulanto (kar za odrasle) v vašem ZD pa pelješ otroka tja? Pri nas je tako tulil samo pri ušesih in to otroka zelo boli.

(odgovor članu *alja*)
Neposredna povezava do sporočila: 4
   RE: celo noč jok
16.12.2009 8:36:06   
nana 27
Nič ne kliči..kar pelji jo k zdravniku za odrasle v dežurno in vztrajaj! Ponavadi je dežurna ambulanta v vsakem ZD in takle čas ni gužve. Mi naše peljemo, če je hudo in za ušesa smo še vedno dobili zdravila.

(odgovor članu nana 27)
Neposredna povezava do sporočila: 5
   RE: celo noč jok
16.12.2009 8:36:20   
*alja*
OK grem direkt v ZD! Nekdo naju bo že sprejel!

_____________________________

25.08.2005 Alja

Vse v življenju enkrat mine! Sreča, žalost, smeh in solze; vse je le trenutno stanje. Zato uživajmo vsak trenutek posebej in bodimo srečni.



(odgovor članu nana 27)
Neposredna povezava do sporočila: 6
   RE: celo noč jok
16.12.2009 8:48:09   
ledenaa
nobeden zdravnik ne more rečt ne bom vas sprejel
da vidimo če mene ne bi sprejel ko bi prišla z otrokom
verjemi da bi,ker bi vse grmelo po Zd

(odgovor članu *alja*)
Neposredna povezava do sporočila: 7
   RE: celo noč jok
16.12.2009 8:55:07   
mika
IZVIRNO SPOROČILO: ledenaa

nobeden zdravnik ne more rečt ne bom vas sprejel
da vidimo če mene ne bi sprejel ko bi prišla z otrokom
verjemi da bi,ker bi vse grmelo po Zd



se podpišem!!!!!

Našo pupo je prvič bolelo uho pred dvema mesecema (pri skoraj 5ih letih), pa je že prej imela vnetja in ni rekla, da bi jo uho bolelo.

(odgovor članu ledenaa)
Neposredna povezava do sporočila: 8
   RE: celo noč jok
16.12.2009 8:57:00   
uškinamama
IZVIRNO SPOROČILO: *alja*

Kam pa naj grem? Če mi je rekla da me nebo sprejela?

Nikoli še nisem mela tako nujnega primera, pa ne vem na koga se obrnit, oziroma kje zahtevat naj jo sprejmejo!



Seveda, da te bo sprejela. Saj je tudi urgenca .

_____________________________

Najina Uš : staršem prijazen otrok.


(odgovor članu *alja*)
Neposredna povezava do sporočila: 9
   RE: celo noč jok
16.12.2009 10:39:40   
pupika
Jaz v sem v takih primerih šla v zdravstveni dom, pa če ni delala P od malega, ga je pa drugi P pregledal. Tak, da tudi če vaše pediatrinje ni, mora biti v zdravstvenem domu drugi, ki jo nadomešča.

Drugače pa je našemu malemu zelo pomagalo olje od teaa tree, sem malo namočila v palčko za ušesa in mu namazala malo ušesno votlinico z palčko, ali pa operil kapljice, ko še nismo imeli izdelkov od justa, pa z kremo tea tree malo za ušesom in je minilo v trenutku. Toda pri nas je mali samo malo zajamral da ga boli ušesek in sem to takoj prakticirala, prej pred kakim letom, pa smo na 14 dni letali k zdravniku, ker še nismo imeli tega, pa z operilom malo poskusili omilit zadevo.

Je kar hudo, ušesa res fejst bolijo, bogi so naši malčki.

(odgovor članu uškinamama)
Neposredna povezava do sporočila: 10
   RE: celo noč jok
16.12.2009 13:23:16   
metka_zone
Takoj pojdita v ZD in konec.Da moj takole joka,pa da mi rečejo,da ne morem priti,bi jim pokazala celega user posted image ...

(odgovor članu pupika)
Neposredna povezava do sporočila: 11
   RE: celo noč jok
16.12.2009 22:28:49   
TinkiBinki
Ja, takoj pojdita, naši je tako zaradi pritiska počil bobnič, to so hude bolečine. Vaju bodo že sprejeli! Pa srečno!

(odgovor članu metka_zone)
Neposredna povezava do sporočila: 12
   RE: celo noč jok
17.12.2009 10:24:06   
*alja*
No sem šla najprej k zdravnici ki nadomešča najino, pa mi je rekla da je danes ne more sprejet ker ima posvetovalnico. Rekla je naj ji dam nekaj proti bolečinam. Potem sem šla v ZD tam so mi rekli da to ni njihovo delo ker moja zdravnica ima eno ki jo nadomešča. Komaj sem jim dopovedala da me noče vzet. Nato so mi rekli naj grem na ZZZS dat prijavo in vprašat kdo bi me moral vzet.
Takrat sem popizdila pa rekla da se vsedem v čakalnico in nekdo jo mora pregledat. In res je potem jo ena pregledala, ampak to tako "šlampasto" polek je klela pa govorila da to ni njeno delo, pa kaj si mi mislimo, pa če bi ona to vse tak sprejemala pol nima časa za svoje paciente,...

Vglavnem jaz bom res napisala prijavo in jo pošljem na ZZZS! Upam da bodo vsaj prebrali.


_____________________________

25.08.2005 Alja

Vse v življenju enkrat mine! Sreča, žalost, smeh in solze; vse je le trenutno stanje. Zato uživajmo vsak trenutek posebej in bodimo srečni.



(odgovor članu TinkiBinki)
Neposredna povezava do sporočila: 13
   RE: celo noč jok
17.12.2009 11:19:13   
mika
Ja, pa kaj si ti nor!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Pa sta dobile pol zdravila?

Napiši prijavo!!!!!!!!!!!!!!!!!!

(odgovor članu *alja*)
Neposredna povezava do sporočila: 14
Stran:   [1]
Stran: [1]
Pojdi na:





Zakaj je ustvarjanje odlično za otrokov ra...
Ustvarjanje z otrokom ni le odličen način kakovostnega preživljanja časa, ampak dokazano pozitivno vpliva na otrokov raz...
Otroke uspavam zgodaj
Moji otroci so vedno šli zgodaj spat. Zapadli smo v rutino, ko so smo se odrekli dnevnemu spancu, približno tretje ali č...




NOSEČNOST
пеперутка16

Kateri del nosečnosti vam je bil najbolj všeč oz. najlažji?