|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: <<   < Prejšnja stran  196 197 198 199 [200]
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   RE: Aprilčice 2010 - 2. del
11.3.2010 16:37:55   
tropical
IZVIRNO SPOROČILO: Aprilčica10

IZVIRNO SPOROČILO: flora1983

IZVIRNO SPOROČILO: Aprilčica10

Eno vprašanje imam - spetuser posted image : ali je res, da moramo imeti mamice deodorant brez vonja??? Ker hm, so cene take, da te kap. Sem pa to nekje prebrala, pa še v materinski so nam to rekli, zdaj pa ne vem ali naj si grem kupit enega ali ne?



Ja ker te otrok na začetku prepoznava po vonju. Nam so celo odsvetovali vsee deodorante (tudi tiste brez vonja), rešitev je bla pač tuširanje večkrat na dan. Vendar je odločitev tvoja.



Hvalauser posted image Jaz si bom kupila enega, ker brez pa ne vem, če bom zdržala, ker se ogromno potim, zadnje čase je to prav obupno...



Aprilčica verjetno so to sedaj hormoni pol se bo stanje shormoni umirilo.

Nam so tudi odsvetovali nč nobenih deodorantov, tako da sem uporabljala samo za tuširanje.

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 4976
   RE: Aprilčice 2010 - 2. del
11.3.2010 16:44:02   
tropical
Odprla sem vam nov nalov

Aprilčice  2010 - 3. del


Uživajte v klepetu user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu tropical)
Neposredna povezava do sporočila: 4977
   RE: Aprilčice 2010 - 3. del
11.3.2010 16:46:19   
tropical
user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu tropical)
Neposredna povezava do sporočila: 4978
   RE: Aprilčice 2010 - 2. del
11.3.2010 17:38:03   
Anonimen
Zdravo..kako ste kaj ....jaz sem se danes naspala ...končno...
Flora čestitke....
Glede nakazila za paket..jaz ga nisem še dobila ..mogoče bo jutri....
Glede otrdevanje trebuhauser posted image ...se kar pojdite pokazati,,,jaz sem imela podobne probleme...user posted image user posted image user posted image user posted image
Jaz  upam ,da se mi moja bebica res obrne nazaj na glavico...
Tropical na seznam prosim...
NP..19.3.2010,pa UZ
KG 3,5..SKUPAJ 19,5
Glede dedoranta je res najbolje brez vonja ,čeprav so dragi....
Kepica upam ,da se ti je umerilo...ne vem kaj čakajo ,a ti ne sprožijo..saj je tvoj otrok donošen...
Pikica ti se tudi pojdi pokazati,pa ostale z podobnimi problemi....
ja nič lepo se imejte se še slišimo kaj...lp...


(odgovor članu tropical)
  Neposredna povezava do sporočila: 4979
Stran:   <<   < Prejšnja stran  196 197 198 199 [200]
Stran: <<   < Prejšnja stran  196 197 198 199 [200]
Pojdi na:





Celodnevna avantura za bodoče starše in ml...
Pomlad prinaša sveže začetke in nove avanture, zato je popoln čas za Baby Expo, edinstven dogodek, ki združuje vse, kar ...
VIDEO: Noro brcanje v trebuščku
video
Poglejte si nenavadno močno brcanje, ki ga je tale mamica doživljala v nosečnosti. Njen trebuh je dobesedno oživel, se p...




NOSEČNOST
пеперутка16

Kateri del nosečnosti vam je bil najbolj všeč oz. najlažji?