|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: <<   < Prejšnja stran  195 196 197 198 [199]
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   RE: Septemberke*2010
13.4.2010 16:30:46   
tejči28
natalija jaz sem že nekaj spraševala,če bi se mariborčanke javle,pa se pol nismo uspele dogovorit.To misliš romanso na pobrežju?




_____________________________

8.9.2008 nas je razveselil prvi sonček
8.9.2010 pa smo dobili drugo sončico

(odgovor članu katrinka)
Neposredna povezava do sporočila: 4951
   RE: Septemberke*2010
13.4.2010 16:53:46   
bambinca
katrinka od mojega bogastva boste bolj malo meli...kak kredit vam lahko damuser posted image user posted image user posted image

_____________________________

moje poslanstvo so moji otroci

(odgovor članu tejči28)
Neposredna povezava do sporočila: 4952
   RE: Septemberke*2010
13.4.2010 16:58:26   
tejči28
haha,to lahko tudi jaz dam.user posted image

predlagam na gremo počasi na drugi del,ker če napišemo stran do konca se pol izbriše avtomatsko in bomo na nuli in ne bomo mogle nič pogledat za nazaj. Ste za?


_____________________________

8.9.2008 nas je razveselil prvi sonček
8.9.2010 pa smo dobili drugo sončico

(odgovor članu bambinca)
Neposredna povezava do sporočila: 4953
   RE: Septemberke*2010
13.4.2010 17:02:00   
malecka_mateja
jaz sem tudi imela rdečo belo kobinacijo obleke. Sem mela najprej šampanjec in ko sem 14 dni pred poroko šla na probo mi je rekla da je dobila novo obleko in ko mi jo je pokzala sem se zaljubila v njo, sem pa imela 5 metrov vlečke zadaj. jaz ko sem spomnim bi se takoj še enkrat poročila.user posted image user posted image

natalija sam romansa nima dobrih tortic vsaj jaz imam slabo izkušnjo z njimi. ko sem mojemu rekla da mi je žal da nebom šla na kako srečanje je reko ti kr idi bom jaz doba če bo kdo prišouser posted image user posted image user posted image user posted image tak da mogoče se vam pridružim ampak bom vidla kaj bo G v torek rekla. jaz sem za kako pohorsko, pa še ambient je lepi.no sej je vseeno sam da se vidimo.

natalija zakaj pa si v bolniški?


_____________________________

Otrok najbolj potrebuje tvojo ljubezen takrat, ko si jo najmanj zasluzi!!!
Tjaša je dobila brateca po imenu Tin

(odgovor članu bambinca)
Neposredna povezava do sporočila: 4954
   RE: Septemberke*2010
13.4.2010 17:27:03   
Božička09

IZVIRNO SPOROČILO: tejči28

haha,to lahko tudi jaz dam.user posted image

predlagam na gremo počasi na drugi del,ker če napišemo stran do konca se pol izbriše avtomatsko in bomo na nuli in ne bomo mogle nič pogledat za nazaj. Ste za?



Ja, pomoje se vse strinjamo. Kar odpri nov del :)

_____________________________

Rasti, rasti - pazim te, že zdaj si mi vse :*

(odgovor članu tejči28)
Neposredna povezava do sporočila: 4955
   RE: Septemberke*2010
13.4.2010 18:00:56   
Klemcy
Tudi moj pregled je mimo, če bi lahko temu tako rekli. Namreč UZ niso delali, ampak samo preleteli izvide krvi in urina. Sicer sem do zdaj itak imela že 3 UZ + na nuhalni, tako da na vsakem pregledu, mi ga ni nujno delat. Kri malo slaba, toksa je pozitivna, ampak stara okužba,juuupiii, kar sem tudi pričakovala, saj sem od rojstva rasla z mački in itak da se potem kaj hitro okužiš. Je pa tako najbolje, da sem jo že prebolela in sem lahko zdaj brez skrbi. Urin je pa čist zanič, zdaj že drugič.user posted image Več bi mogla pit tekočine, jaz pa komaj kdaj kak požirek čez dan naredim!
No in tako bomo še čakali in čakali, da izvemo za spol.
Sem fuuuuul vesela za vaju - tejči in love loveuser posted image user posted image user posted image

No morfologijo imam pa 7. maja in takrat bomo pa končno zvedli!!!

(odgovor članu LoveLove)
Neposredna povezava do sporočila: 4956
Stran:   <<   < Prejšnja stran  195 196 197 198 [199]
Stran: <<   < Prejšnja stran  195 196 197 198 [199]
Pojdi na:





Kaj vzeti s seboj v porodnišnico?
Da česa ne bi pozabili, smo vam pripravili spisek stvari, ki jih vzemite s seboj v porodnišnico.
Zgodnji znaki nosečnosti: Izcedek
Zanositev povzroči številne spremembe v ženskem telesu in ena od teh je trdnost in položaj materničnega vratu. S spremlj...




Nos.
пеперутка16

Kako majhnim otrokom čistite nos?