|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: <<   < Prejšnja stran  1 2 3 [4]
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   RE: Obletnica
30.12.2009 17:06:23   
uškinamama
IZVIRNO SPOROČILO: mizantrop

IZVIRNO SPOROČILO: Raho

IZVIRNO SPOROČILO: uškinamama

Samo Raho, zakaj bi dala gargameli široko čez pas? Ali mogoče česa ne vem user posted image


Zato, da ji skrije pomanjkljivosti od ritke do poddude predela



tisti del je še najmanj problematičen. user posted image  imam ozek pas in mal trebuha. imam pa široko rit pa velike joške user posted image  moje mere so 100-65-110 user posted image


Pa ravno zaradi tvojega vitkega pasa sem raho spraševala zakaj hoče to skriti. Če imaš tako postavo kot ti - absolutno ne skrivaj svojega aduta. TE hlače ti bodo lepo podarile najbolj pas, potem prsa(odvisno če boš imela puli - bolj, če boš imela srajco -manj) in boke skrile, ker so take padajoče. Pa tudi štikle te bodo naredile višjo in optično podaljšale noge, tako ,da bodo zgledali ožji.

_____________________________

Najina Uš : staršem prijazen otrok.


(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 76
   RE: Obletnica
30.12.2009 17:07:01   
uškinamama
IZVIRNO SPOROČILO: Raho

IZVIRNO SPOROČILO: mizantrop

a lahko v treh tednih shujšam 10 kg? user posted image

user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image

ej, a mislite, da bi jaz take hlače spravila nase????user posted image


ja, lahko shujšaš - želim ti prijetne praznike ob vodiuser posted image user posted image user posted image user posted image



negazirani , seveda user posted image

_____________________________

Najina Uš : staršem prijazen otrok.


(odgovor članu Raho)
Neposredna povezava do sporočila: 77
   RE: Obletnica
30.12.2009 17:29:08   
Anonimen
se pravi, take hlače in tisto modro bluzo, pa ene čevlje s peto (najbrž bodo skrite pod hlačami)? user posted image

juhu, vem kako se oblečt user posted image

(odgovor članu uškinamama)
  Neposredna povezava do sporočila: 78
   RE: Obletnica
30.12.2009 17:34:27   
Raho
Dieta????

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 79
   RE: Obletnica
30.12.2009 17:41:24   
uškinamama
IZVIRNO SPOROČILO: mizantrop

se pravi, take hlače in tisto modro bluzo, pa ene čevlje s peto (najbrž bodo skrite pod hlačami)? user posted image

juhu, vem kako se oblečt user posted image


Kaj boš imela od nakita ?

_____________________________

Najina Uš : staršem prijazen otrok.


(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 80
   RE: Obletnica
30.12.2009 17:54:20   
Anonimen
nakit? user posted image  itak nič nimam razen ene tanke zlate verižice. user posted image  kaj pa paše na tisto modro bluzo? user posted image

p.s. uška, a ti si še v službi, al imaš računalnik doma? user posted image  raho, dieta ja, kot vsako leto user posted image

(odgovor članu uškinamama)
  Neposredna povezava do sporočila: 81
   RE: Obletnica
30.12.2009 18:08:36   
uškinamama
IZVIRNO SPOROČILO: mizantrop

nakit? user posted image  itak nič nimam razen ene tanke zlate verižice. user posted image  kaj pa paše na tisto modro bluzo? user posted image

p.s. uška, a ti si še v službi, al imaš računalnik doma? user posted image  raho, dieta ja, kot vsako leto user posted image


sem eko zavedna user posted image  in nimam računalnika doma user posted image user posted image user posted image

Jaz bi ti dala na tisto bluzo en dober nakit, tudi moder - malo močnejši odtenek. Če prideš k nam pred to fešto ti ga posodim.



_____________________________

Najina Uš : staršem prijazen otrok.


(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 82
   RE: Obletnica
30.12.2009 18:22:21   
Anonimen
ma jst pa ne bi kaj prevec z nakitom pretirava pri tej bluzi. ker je sama sebi zadost. mogoce kake uhane, kako spango v lase, pa tanko, ozko verizico na easy.

(odgovor članu uškinamama)
  Neposredna povezava do sporočila: 83
   RE: Obletnica
30.12.2009 18:24:46   
Raho
kje pa je bluza? je še nism videla

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 84
   RE: Obletnica
30.12.2009 18:32:24   
Anonimen
IZVIRNO SPOROČILO: mizantrop

tale mi je všeč

pa tale tud

niti cene niso tako hude user posted image


raho, drugi link user posted image

(odgovor članu Anonimen)
  Neposredna povezava do sporočila: 85
   RE: Obletnica
30.12.2009 18:37:23   
Raho
kjuuuut

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 86
   RE: Obletnica
30.12.2009 18:39:06   
Anonimen
IZVIRNO SPOROČILO: Raho

kjuuuut


še pravkat v trgovini, jutri že v rahini omari user posted image  in najbrž tudi moji (samo še odločit se moram) user posted image

(odgovor članu Raho)
  Neposredna povezava do sporočila: 87
Stran:   <<   < Prejšnja stran  1 2 3 [4]
Stran: <<   < Prejšnja stran  1 2 3 [4]
Pojdi na:





Ovulacija in plodni dnevi
Kaj je ovulacija? Kako izračunati kdaj ovulacija nastopi? Načini ugotavljanja ovulacije.
Nosečnost: Tabela rasti ploda po tednih
Kako velik je plod v posameznem tednu nosečnosti? Preveri, kako izgleda nosečnost po tednih!
Zgodbe malih junakov: 9 dni sem bila v ume...
Sprejeli so me v zelo kritičnem stanju na Infekcijsko kliniko, opravili nujen carski rez, intubirali. Potem sem bila v ...
Pesmi o mami in za mamo
Mama je nekaj posebnega, je popolna in ena sama. Ko ne najdemo besed, kako bi se ji zahvalili za vse, kar nam je dala, z...
Živilo, ki preprečuje pojav alergij pri ot...
Znanstveniki iz Nove Zelandije so prišli do zanimivega odkritja, da lahko samo z enim samim živilom v prehrani otroka zm...




NOSEČNOST
пеперутка16

Kateri del nosečnosti vam je bil najbolj všeč oz. najlažji?