|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: <<   < Prejšnja stran  24 25 26 27 [28]
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   RE: partnerji in nights out
3.1.2010 17:06:35   
Anonimen
IZVIRNO SPOROČILO: klupko

In kje so fantje (možje) praznovali Silvestrovo?user posted image


doma, zvezani na stol user posted image

(odgovor članu klupko)
  Neposredna povezava do sporočila: 676
   RE: partnerji in nights out
3.1.2010 17:08:37   
rija
moj za radiator.....si nora....bi šel stol z njimuser posted image

_____________________________

...vox populi...

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 677
   RE: partnerji in nights out
3.1.2010 17:11:15   
Anonimen
IZVIRNO SPOROČILO: rija

moj za radiator.....si nora....bi šel stol z njimuser posted image


nisem napisala kakšen stol user posted image

user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu rija)
  Neposredna povezava do sporočila: 678
   RE: partnerji in nights out
3.1.2010 17:12:29   
rija
a v tla zabetoniran?user posted image

_____________________________

...vox populi...

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 679
   RE: partnerji in nights out
3.1.2010 17:13:47   
Anonimen
IZVIRNO SPOROČILO: rija

a v tla zabetoniran?user posted image


ne. električni. user posted image user posted image user posted image  

(odgovor članu rija)
  Neposredna povezava do sporočila: 680
   RE: partnerji in nights out
3.1.2010 17:15:54   
Anonimen
moj zaspal ob 23-ih, jst pa pol ure za njim.

(odgovor članu Anonimen)
  Neposredna povezava do sporočila: 681
   RE: partnerji in nights out
3.1.2010 17:18:50   
barika

IZVIRNO SPOROČILO: miska_mccute

moj zaspal ob 23-ih, jst pa pol ure za njim.

fuul romantično user posted image user posted image

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 682
   RE: partnerji in nights out
3.1.2010 17:20:20   
Anonimen
IZVIRNO SPOROČILO: barika


IZVIRNO SPOROČILO: miska_mccute

moj zaspal ob 23-ih, jst pa pol ure za njim.

fuul romantično user posted image user posted image

ce ti pravim, da sva vceraj nazdravila in si voscila srecno 2010!

(odgovor članu barika)
  Neposredna povezava do sporočila: 683
   RE: partnerji in nights out
3.1.2010 17:53:53   
nia5
Ste pa se razpisale user posted image
No da odgovorim avtorici.
Pred rojstvom otroka sva oba delala v gostinstvu in sva tudi oba rada kaj spila, se pozabavala. Med mojo nosečnostjo ga je sicer ene parkrat odneslo, ampak mislim da je to bilo bolj tisto "ko se otrok rodi pa ne bom mogo več nikamor, družabno življenje se konča....", čeprav nikoli ni omenil tega. Po rojstvu otroka pa moram rečt, da je postal zgleden očka user posted image , no vsake kvatre malce pregloboko pogleda v kozarec, ampak glede na to da dela v gostinstvu, svaka mu čast, je še sam rekel da je penzija gratal user posted image . Jaz večkratnih pijančevanj na teden absolutno ne bi tolerirala, pa magari ostanem sama z otrokom, ker moj otrok ne bo odraščal ob vase zagledanem pijancu, če imam jaz kaj besede. Pa to, da sploh ne bi vedela kam gre, s kom gre, sorry le moj čevelj mu lahko v riti pristane, ker je to popolno nespoštovanje do tebe in do tvojega otroka, pa še rizična nosečnost...... Da ga ni sram, res!
Sorry če sem bila malce ostra, ampak mislim da si že sama vedela da to ni normalno, preden si napisala post in si iskala malce tolažbe. Če boš pa kaj ukrenila glede tega (v dobro sebe in svojih otrok) pa je čisto na tebi. Vso srečo!


_____________________________

21.05.2008 nama je življenje za vedno polepšala najina pikica Nia.

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 684
   RE: partnerji in nights out
3.1.2010 18:06:38   
rija
uh, dobra idejauser posted image

lahko pa drugo leto okrog bajte električnega pastirja prištimamuser posted image

_____________________________

...vox populi...

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 685
   RE: partnerji in nights out
3.1.2010 22:33:49   
klupko
No, miška, da je le bil doma. ;)
Mi smo pa povečerjali in...zadremali..dokler niso sosedje začeli pokat petarde pa žvižgat...5 min pred polnočjo.user posted image
Rogljiček je pa nekam izginila.....?

(odgovor članu rija)
Neposredna povezava do sporočila: 686
   RE: partnerji in nights out
3.1.2010 23:05:49   
Onasiss
IZVIRNO SPOROČILO: rogljicek

moj je zadnje case namrec zacel kar precej pogosto ven hodit, cc 2x do 3x na teden. Domov pride, ko se mu zljubi, tudi okrog 5ih zjutraj. Ce mu kaj recem je pa itak ogenj v strehi, pa da se obnasam, kot bi bla njegova mama.
Bi sla z njim, pa ne morem, ker sem zaradi rizicne nosecnosti primorana pocivat.
Pa mi povejte, ce je to normalno!!!


To ni normalno....user posted image je tako kot je Lisička napisala. Poleg tega se mi zdi to nezrelo početje. user posted image A si se kdaj vprašala oz. z njim pogovorila kako bo, ko bo otrok????? Mislim, da morata določene stvari še dorečt. Ne rečem, da se kdaj ne sme iti ven... ampak vseeno.
 
Moj ne hodi kaj dosti...pravzaprav niti ne more, saj dela do večera in prihaja pozno domov. To od pon do petka. Ko pa pride vikend se mi zdi, da je čas, ko ga MORAuser posted image preživeti s svojo družino, predvsem s sinom. Tako, da izhodi pač odpadejo.... razen v kakih izjemnih primerih.user posted image

_____________________________

So what....

(odgovor članu rogljicek)
Neposredna povezava do sporočila: 687
   RE: partnerji in nights out
4.1.2010 10:56:35   
kasso

IZVIRNO SPOROČILO: rogljicek

Varanja preprecit "zoprne" zene nikakor ne moremo, lahko ga pa vzpodbudimo s tem, da smo control friki (kar jaz trenutno delam).


Kako sta preživela praznike, silvestrovanje.....??? Upam, da te ni pustil same.user posted image
Kako napreduje kontrola?

(odgovor članu rogljicek)
Neposredna povezava do sporočila: 688
   RE: partnerji in nights out
4.1.2010 11:23:59   
ronja
Ne vem, če gre 2x na leto, pa še to ga je treba skor prosituser posted image . Do 3h je bil zmeraj nazaj, pa je to res maksimum, navadno je doma med 1 in 2, kadar že gre. KOlikorkrat gre bi lahko bil tudi do jutra zaradi mene;) Pije itak najrajši gosti sokuser posted image .

Gre pa na basket, to pa - takrat, ko začnejo šele ob 21h, igrajo do 24h in včasih zavlečejo do 1h - še kak čvek ali pijača potem. To me nič ne moti, ker nisem nič prikrajšana - malidve takrat spita in jaz lahko ustvarjam ali spim, kakor mi paše. Kličem ga takrat ne.

Če bi hodil ves čas ven in ne bi nikoli vedela, kdaj približno pride, mi pa ne bi bilo všeč, ker potem to vpliva na ostalo življenje, če se mu naslednji dan ne bi nič dalo.

pa ni nek mulc, ampak "zrel" 40-letnik.

ajaj, kaj nas čaka čez kakih 10 let...user posted image

(odgovor članu rogljicek)
Neposredna povezava do sporočila: 689
   RE: partnerji in nights out
4.1.2010 12:13:54   
itata
se lahk še jaz "prijavim" s svojimi izkušnjami. za nikogar na tem svetu ne dam roke v ogenj, da ne bo varal. tudi zase sem tako mislila... res pa je, da nisem tip za one-night-stande tko da to ne verjamem, da bi mi "useplo", ampak sem se pa zaljubila v drugega pa je trajalo cca 2 meseca skrivanja in vsega, predvsem iz stališča, da sem "preverila lastna čustva", da sem povedala takratnemu fantu. s tem "drugim fantom" sem sedaj tudi ostala in imava družino. pa sva stara 31 in 33 pa imava otroka 2 letnega in greva občasno vsak po svoje ven, večinokrat pa lepo skupaj. moj zabluzi 3x letno in to do jutra, ampak me vedno kliče, da ga pridem iskat in se vmes ene 2x javi kje je. sicer kar se mene tiče to ne bi bilo potrebno, ampak ok. tak je. načeloma s sodelavci ali kakimi bivšimi sošolci. po službi gre občasno na kakšno pivo. skupaj greva pa 2x mesečno kam ven al pa savna al pa kino. to je pa to. se mi zdi zelo pomembno, da greva predvsem sama kam in bi to, če se ne bi več hotel družit z mano absolutno razložila kot hud rdeč alarm v najini zvezi!!!
tako da po vseh teh izkušnjah sodeč bi rekla, da se tvoj mož izmika druženju s tabo ali pa ima drugo žensko. sej ni nič narobe, če hodiš ven. ampak za moje pojme hodi tvoj res malo prevečkrat. predvsem zato, ker "izkorišča" situacijo,d a ti ne moreš it zraven... pa še to po več letih "bivakiranja" doma... ne vem. mora obstajat še kak razlog poleg out-going prijatelja, da ga je privabil ven po toliko letih. sem sigurna, da ali mu ni več dobro s tabo ali pa ima drugo.
če bi pa moj omenil, da bo za silvestrovo drugje bi pa sigurno čez okno poletel tja pa naj ga pol še obdržijo!

_____________________________

www.pravni-nasvet.si

(odgovor članu ronja)
Neposredna povezava do sporočila: 690
   RE: partnerji in nights out
4.1.2010 13:53:19   
SINEJA
IZVIRNO SPOROČILO: rogljicek

moj je zadnje case namrec zacel kar precej pogosto ven hodit, cc 2x do 3x na teden. Domov pride, ko se mu zljubi, tudi okrog 5ih zjutraj. Ce mu kaj recem je pa itak ogenj v strehi, pa da se obnasam, kot bi bla njegova mama.
Bi sla z njim, pa ne morem, ker sem zaradi rizicne nosecnosti primorana pocivat.
Pa mi povejte, ce je to normalno!!!


Ne,ni normalno.Svetujem ti,da ga povprašaš o njegovih izhodih,saj si konec koncev njegova partnerka.Sem zagovornik tega,da kdaj pa kdaj partnerja gresta ven vsak zase.Pri nama je to približno dva do trikrat na leto(službene zadeve,valeta),če pa je kakšen rojstni dan od prijateljev,pa grema vedno skupaj.No tudi na nogometno tekmo gre moj sam,vendar je do 10 ure vedno doma.
Verjami mi,da se s tem ko hočeš vedet kam gre in ob kolkih se vrne,ne obnasšaš kot mama.V vsaki partnerski zvezi mora biti na prvem mestu zaupanje in če tega ni gre hitro vse navzdol.Ni mi jasno zakaj ti noče povedat kam gre.Kakšen pa je bil vajin odnos preden si zanosila?Včasih se nekateri moški(predvsem pri prvi nosečnosti)res ustrašijo odgovornosti in vseh sprememb,vendar tvoj ni več mladenič in mislim da dobro ve kaj prinese rojstvo otroka,saj je enkrat to že doživel in praviš da je dober oče.
rogljicek
titleAndStar(585,0,0,false,"","")



Objave: 585
Član od: 14.5.2007
Kraj: Stuttgart
Status: odsoten HAh, moj bo sel na silvestrovo verjetno kar sam zurat. Pa ne me vprasat s kom in kam.
Upam,da se to ni zgodilo,ker potem se je resno za zamislit,kaj skriva oziroma koga skriva pred teboj.Zahtevaj naj ti "nalije čistega vina"ker s temi dvomi,ki se porajajo v tebi(in bi se tudi pri vsaki normalni ženski)uničuješ svoj notranji mir,ki ga sedaj v tem stanju najbolj potrebuješ.
Želim ti,da vso zadevo kar najbolje rešiš.Daj mu vedet,da tega kar on počne pri svojih zrelih 40 letih ne odobravaš in da tega ne bi odobravala nobena ženska.
Če bi meni moj mož počel take neumnosti,bi kaj hitro zaorala že pri prvem izhodu do jutra(če ne bi imel tehtnega razloga),da pa bi mi omenil silvestrovo brez mene?!user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu rogljicek)
Neposredna povezava do sporočila: 691
   RE: partnerji in nights out
4.1.2010 13:59:04   
Kerensa*
IZVIRNO SPOROČILO: klupko
In kje so fantje (možje) praznovali Silvestrovo

Moj je bil doma z mano.

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 692
   RE: partnerji in nights out
4.1.2010 21:20:36   
ZmajTolovaj
IZVIRNO SPOROČILO: ronja

Ne vem, če gre 2x na leto, pa še to ga je treba skor prosituser posted image . Do 3h je bil zmeraj nazaj, pa je to res maksimum, navadno je doma med 1 in 2, kadar že gre. KOlikorkrat gre bi lahko bil tudi do jutra zaradi mene;) Pije itak najrajši gosti sokuser posted image .

Gre pa na basket, to pa - takrat, ko začnejo šele ob 21h, igrajo do 24h in včasih zavlečejo do 1h - še kak čvek ali pijača potem. To me nič ne moti, ker nisem nič prikrajšana - malidve takrat spita in jaz lahko ustvarjam ali spim, kakor mi paše. Kličem ga takrat ne.



a sva midve z istim poročeni????? aha, ne, zdaj vidim, do 3h je nazaj ... moj je doma ob 1h. prava puščoba user posted image


_____________________________

The only man who had his work done by Friday was Robinson Crusoe.

(odgovor članu ronja)
Neposredna povezava do sporočila: 693
   RE: partnerji in nights out
4.1.2010 23:09:51   
gita10
IZVIRNO SPOROČILO: Kerensa*

IZVIRNO SPOROČILO: klupko
In kje so fantje (možje) praznovali Silvestrovo

Moj je bil doma z mano.


moj je bil tudi doma je otroka čuval do 5 minut pred polnočjo potem sem se mu pa še jaz pridružla. Sem se skoraj ubila tako sem divjala domov, da sva lahko prvič od kar sva poročena bila skupaj  ob polnoči- no pa je ena dobra stran recesije, da letos ni bilo gužve v službi.  

(odgovor članu Kerensa*)
Neposredna povezava do sporočila: 694
   RE: partnerji in nights out
5.1.2010 9:39:32   
ronja
a sva midve z istim poročeni????? aha, ne, zdaj vidim, do 3h je nazaj ... moj je doma ob 1h. prava puščoba

Hehe, bi lahko bili - ker če dobro premislim: do 3h zunaj (sam, brez mene, da mu težim, da bi bla še malouser posted image ) je bil v bistvu samo 1x, ko sta šla skup s kolegom in je bil vezan na prevozuser posted image . Od takrat gre pa rajši s svojim avtom, hehe.
ma, taki fantje so mogoče nepraktični v študentskih žurerskih letih, ko jih je treba skoz nekam vlečt, samo so pa ful praktični potem, ko si omisliš otrokeuser posted image .

(odgovor članu ZmajTolovaj)
Neposredna povezava do sporočila: 695
   RE: partnerji in nights out
5.1.2010 9:44:03   
Anonimen
IZVIRNO SPOROČILO: Kerensa*
IZVIRNO SPOROČILO: klupko
In kje so fantje (možje) praznovali Silvestrovo

Moj je bil doma z mano.

tudi moj. prvič, kar imava otroka (prej je vedno delal).
sem pa šla spat že pred polnočjo in je (z mojim dovoljenjemuser posted image ) šel na ulice. se mi zdi, da je kar hitro prišel nazaj,... ure pa nisem gledala.

(odgovor članu Kerensa*)
  Neposredna povezava do sporočila: 696
   RE: partnerji in nights out
8.1.2010 14:42:12   
Nina00
Moj gre s svojimi "fanti" ven žurat 3-4x na leto. Navadno štartajo v petek po službi in pridejo v soboto popoldne domov. Se pravi v petek žur, nato spat pa zajtrk še malo počvekajo in na poti domov se udtavijo na kosilu.

Sicer pa se tu in tam dobi s kakim prijateljem za urco. To je cca 1x na mesec. Ostalo pa se kar družinsko dobimo s prijatelji kako popoldne (takimi, ki že imajo otroke in tudi takimi, ki jih še nimajo) in se imamo vsi lepo user posted image

Za kake bolj pogoste izhode pa ob službi nima želje. Bi nas preveč pogrešal user posted image

Aja, pa od "monotonega vsakdanjika", kot si napisala, se midva zelo rada odklapljava v dvoje (pa čeprav  je to samo crkljanje na kavču ali pozna večerja v dvoje, medtem ko otroka že spita.

Meni to, da bi hodil tako pogosto ven sam kot tvoj, sploh ne bi bilo všeč. Bi se spraševala kaj je narobe z najinim odnosom.

< Sporočilo je popravil Nina00 -- 8.1.2010 14:46:49 >

(odgovor članu rogljicek)
Neposredna povezava do sporočila: 697
Stran:   <<   < Prejšnja stran  24 25 26 27 [28]
Stran: <<   < Prejšnja stran  24 25 26 27 [28]
Pojdi na:





Ovulacija in plodni dnevi
Kaj je ovulacija? Kako izračunati kdaj ovulacija nastopi? Načini ugotavljanja ovulacije.
Nosečnost: Tabela rasti ploda po tednih
Kako velik je plod v posameznem tednu nosečnosti? Preveri, kako izgleda nosečnost po tednih!
Zgodbe malih junakov: 9 dni sem bila v ume...
Sprejeli so me v zelo kritičnem stanju na Infekcijsko kliniko, opravili nujen carski rez, intubirali. Potem sem bila v ...
Pesmi o mami in za mamo
Mama je nekaj posebnega, je popolna in ena sama. Ko ne najdemo besed, kako bi se ji zahvalili za vse, kar nam je dala, z...
Živilo, ki preprečuje pojav alergij pri ot...
Znanstveniki iz Nove Zelandije so prišli do zanimivega odkritja, da lahko samo z enim samim živilom v prehrani otroka zm...




NOSEČNOST
пеперутка16

Kateri del nosečnosti vam je bil najbolj všeč oz. najlažji?