|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: [1]
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   JULIJE še enkrat
24.6.2005 15:22:41   
LONA13
SM NAS MAL VIŠJE PRESTAVLA, DA NAS NE ODNESE NA DRUGO STRAN.
TINKA MENE TUD TKO ŠRAUFA KOT PRI M. PA VSE ME BOLI. SM DONS TO PR ZDRAVNIK POVEDALA, PA JE SESTRA REKLA, DA SE JE TELO ZAČELO PRIPRAVLJAT NA POROD IN DA ME BO ZDEJ VSAK DAN FUL V KRIŽU BOLEL, KER SE TRTICA POMIKA NAZAJ ZA CCA 7 DO 9 CM. PA MEDENICA LEZE NARAZEN.:(:(:(:( (SE TKO SLIŠ K DA BI GROZLJIVKO SNEMAL:)-:)-:)-)

V GLAVNEM ME TRI SMO ZMENJENE ZA NASLEDNJI TEDEN TM OKROG 30, DA GREMO RODIT. PUPA ZDRŽ DO TAKRAT. AL PA ČE OTVORITEV NARDIMO 1 JULIJA.
Neposredna povezava do sporočila: 1
   JULIJE še enkrat
24.6.2005 15:46:07   
pravljica
hmm, lona...9cm nazaj :zmeden: auč!...mene še križ nič ne boli, šraufa me pa tu pa tam, da kar solzna postanem...bi rabla vsak dan enga, da bi pogledal če sem že kaj odprta :)- me ful zanima, če se kaj dogaja :)
a tako, kar zmenle ste se že...jaz bi tudi naslednji teden 9nebesa

(odgovor članu LONA13)
Neposredna povezava do sporočila: 2
   JULIJE še enkrat
24.6.2005 17:09:54   
Anonimen
7 do 9 cm ??? Ne morem verjet :zmeden: ujej
Pa v bistvu sem tečna :((
zdej sem pa res sama seb že odveč :((
Pa ne boli me v križu, mene bolijo vretenca med lopaticami, ker imam tam dva malo premaknjena...tko, da je križ okej :bravo: zaenkrat :zmeden:

Tole je čist nenormalno....pa taka čudna bolečina...se cel trebuh napne pa zaboli kot, da bi me na drisko hotlo tiščat, pol pa začne (hmmm kako nej najdem besede)...tko...pečt :zmeden: pa ne koža, ampak notri :zmeden:
Po mojem je boljš, da grem nazaj spat 9nebesa

Pravljica, se lahko tudi s tabo zmenimo...sicer boš ti v MB, me pa v LJ, ampak sej smo v mislih tko al tko skoz skupaj, a ne :rozica:

(odgovor članu LONA13)
  Neposredna povezava do sporočila: 3
   JULIJE še enkrat
24.6.2005 17:51:27   
valentina.

O, madonca lona, si sigurna da centimetrov?! :zmeden:
Mene celo nosečnost križ ni bolel čisto nič, zdaj pa že kakšen tretji dan šopa. To bo to; ampak 7-9 cm, to je res dosti :(.

(odgovor članu LONA13)
Neposredna povezava do sporočila: 4
   JULIJE še enkrat
24.6.2005 18:35:44   
LONA13
Sej vam povem da se je men kr cmok v grlu naredu, ko mi je to povedala. Zdej se nm bo vse začel premikat, vse bo lezlo levo, desno, naprej, nazaj... pomoje bi blo dobr mal z lepilnim trakom prelept, da ne bo kej narazn padl:)-:)-:)-:)-:)-.
joj dons mi gredo same bedarije po glavi, sem se zdle tako fino naspala:zaspan:, da mam energije too much preveč.

Punce še mal pa bomo zmagale, pol se pa nova zgodba začne!




(odgovor članu LONA13)
Neposredna povezava do sporočila: 5
   JULIJE še enkrat
24.6.2005 20:12:41   
CIPRESA
Tinka čist tko kot si ti napisala mene sedajle boli. Od znotraj trebuha taka pekoča bolečina kot bi me en špikal pol se pa še :duda: premakne je pa še huje. Pa križ... noro moram skos počivat.
Me je kar malo strah kaj bi to blo a je to normalno ali ni tele bolečine. Ker trebuh mi tko otrdi pol pa boli... za primerjavo kot takrat ko tečeš dolgo, pa te pri strani začne bolet tako mene boli cel trebuh tam okrog popka navzdol :zmeden2::zmeden2::zmeden2::zmeden2:???

A katera ve če je to normalno??

(odgovor članu LONA13)
Neposredna povezava do sporočila: 6
   JULIJE še enkrat
24.6.2005 20:49:29   
LONA13
Tko je mene bolel tm okrog 32t mislm. K se je :duda: premaknu sm mislila da me bo raztrgal. Sm prov čutila kako mi kosti narazen lezejo - ful je bolel. Potem sem šla h g. pa mi je rekla da naj ležim in magnesol jemljem. Čez par dni je pa to popustil, fora je pa bla da je bil tamal na glavo obrnjen in že čist v medenici - potem se je pa premislil in se je obrnu.


Počivej, lež, vzemi magnesol, če ne bo boljš pejt pa v ponedeljk k svoji g.


(odgovor članu LONA13)
Neposredna povezava do sporočila: 7
   JULIJE še enkrat
24.6.2005 20:51:55   
Anonimen
U madona, sem prišla na RR zdele samo, da mal preverim, kaj pomeni ta hudičeva bolečina...pa vidim, da nisem edina.
Lona, mene ne bolijo kosti, ampak notranja stran trebuha me PEČE :(( in trd trebuh ratuje :zmeden:
Sej ne vem...a sem blond al kaj je zdej s tem :zmeden:

Počivam, ležim, pijem Donat (nimam magnesola), pa v ponedeljek imam itak G :bravo:

(odgovor članu LONA13)
  Neposredna povezava do sporočila: 8
   JULIJE še enkrat
24.6.2005 20:57:04   
LONA13
Jest mislm da gremo počas vse proti koncu.....
Mene pa peče oz. kr reže v nožnici, pa skoz lulat hodm, pa ko se :duda:premakne me kr zaskeli.

Pomoje je to čist normalno zdej na koncu. Pa vse mamo tud že vsega povhn kufer pa še hormončki nas hecajo pa je.

(odgovor članu LONA13)
Neposredna povezava do sporočila: 9
   JULIJE še enkrat
24.6.2005 21:02:19   
Anonimen
Jah, najboljš, da gremo spat, pa bo jutri only 13 days to go :bravo:


(odgovor članu LONA13)
  Neposredna povezava do sporočila: 10
   JULIJE še enkrat
24.6.2005 21:40:04   
Pia73
Na brzino,... :kuza::kuza::kuza:

Ne vem, če se katera spomni ampak prejšnji teden sem bila jaz pri G, ker me je tako trebuh bolel, sicer ni bila pekoča bolečina je pa bila tako bolj od zunaj ampak notranja. Joj, kak opis, še sama ga ne razumem. Pa me je G pregledala pa je rekla, da se še čisto nič ne pripravlja MV še čisto zaprt in, da je vse v najlepšem redu. Je rekla, da bi mi plavanje pri tem full pomagalo, samo moja G odsvetuje bazene,... morje pa je predaleč,... Mogoče me je to bolelo, ker :duda: res noro brca. Sedaj me ta bolečina ne moti, samo da je z našim tako težko pričakovanim :duda: vse v redu!
Pa imam veliko raje, da full brca kot, da je bolj miren, ker takrat me šele skrbi,...

Se beremo jutri! :rozica:

(odgovor članu LONA13)
Neposredna povezava do sporočila: 11
   JULIJE še enkrat
25.6.2005 8:23:01   
malika
Pravi popadki se čutijo isto kot menstrualna bolečina. Začne se v spodnjem delu trebuha, razširi v križ in nato lahko čez cel trebuh-meni se ni, ostalo je locirano na sp. del trebuha in križ.Trebuh zraven tega otrdi.
Lažni popadek pa je brez bolečin, trebuh samo otrdi, vse skupaj pa spremlja zelo neprijeten občutek, da bo kožo razneslo.

Se pa lažni popadki zelo lepo rišejo tudi na CTG-ju.

Vse ostale bolečine, ki jih opisujete, pa dela raztezanje in brcanje tamalih :duda: .

Jaz imam na dan povprečno najmanj 10 čisto tapravih popadkov, o otrdevanju pa raje nebi, ker je trebuh itak skoz trd. Pijem magnesol, ki ne prime več; buscopan sem vzela 2x, ampak ga ne bom več, ker so popadki včeraj sami od sebe ob ležanju nehali.

Vsaj dva tedna naj še zdrži. Če sva tako daleč prigurala, me lahko vsaj 1x uboga a ne? :)-

Uživajte ob lepem vremenu :bravo:

(odgovor članu LONA13)
Neposredna povezava do sporočila: 12
   JULIJE še enkrat
25.6.2005 8:58:28   
Anhelo2
Pozdravljene!

Jaz mislim, da je točno tako kot je povedala Malika. Sicer ne vem glede popadkov ker sem prvič noseča glede te pekočene bolečine pa je ziher to od naših :duda: ko nas brcajo v notranjosti.
Mene najbolj boli in peče pod desno joško v območju rebrc ker ima tam nogice in z nogicami najbolj buta.

Tako da so te bolečine od znotraj ziher od tega.

Ko vas čitam se mi kar smeji ko vidim, da imamo vse iste probleme: pekoča bolečina, otrdevanje trebuha, križ boli, kolki bolijo,.......

LP sotrpinke

(odgovor članu LONA13)
Neposredna povezava do sporočila: 13
   JULIJE še enkrat
25.6.2005 9:50:58   
LONA13
Dobro jutro Julije,

se mi zdi da če naši :duda: preveč brcajo nam ni prov, če premal še manj. Po moje bomo vse pomirjene šele ko bodo v naših naročjih.

Še only 14 days to go!!!

Se beremo. Lp, Lona:bravo:

(odgovor članu LONA13)
Neposredna povezava do sporočila: 14
   JULIJE še enkrat
25.6.2005 12:03:22   
valentina.

Ja, res je Lona; naš je ful lenobica in sem stalno v strahu - bi raje vidla da brca non stop. Ampak verjetno nima prostota, če je bajsi po mamici :)-:)-.
Dokler se ne vidimo, ne bomo mirne:

LP, valentina :rozica:

(odgovor članu LONA13)
Neposredna povezava do sporočila: 15
   JULIJE še enkrat
25.6.2005 20:55:00   
Pia73
:):):) Danes smo pa imeli vroče, a ne? :):):)

Še dobro, da imamo klimo,.... :bravo::bravo::bravo:

(odgovor članu LONA13)
Neposredna povezava do sporočila: 16
Stran:   [1]
Stran: [1]
Pojdi na:





Kaj vzeti s seboj v porodnišnico?
Da česa ne bi pozabili, smo vam pripravili spisek stvari, ki jih vzemite s seboj v porodnišnico.
VIDEO: Noro brcanje v trebuščku
video
Poglejte si nenavadno močno brcanje, ki ga je tale mamica doživljala v nosečnosti. Njen trebuh je dobesedno oživel, se p...




NOSEČNOST
пеперутка16

Kateri del nosečnosti vam je bil najbolj všeč oz. najlažji?