|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: [1]
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   angleščina
1.1.2010 17:24:25   
gaja56
no moja pa hodi v 5. razred pa ma mal težav z angleščino...a ma kdo predlog za kakšne vaje ali podobno user posted image bi bila vesela vsakega odgovora user posted image hvala vsem če boste odgovorili!
Neposredna povezava do sporočila: 1
   RE: angleščina
1.1.2010 17:29:13   
zmajaz
Otrok v 5. razredu, bo težko kar sam delal neke vaje, ki bi mu dejansko pomagale - to je le tuj jezik. Razen če bi kupila kake tiste CD-je z računalniškim programom za učenje angleščine, kjer so zraven še slušalke in mikrofon - to bi ji morda koristilo - samo ne bo pa to nujno snov, ki jo delajo v šoli. Drugače pa je najboljša varianta, da ji pomaga nekdo, ki zna angleščino, sicer ne bo nikamor prišla.

(odgovor članu gaja56)
Neposredna povezava do sporočila: 2
   RE: angleščina
1.1.2010 18:11:24   
gaja56
Ja...sej že iščemo user posted image ker drugače je v vseh predmetih odlična sam tuki se ji je neki zataknil,pa nism jst nč rekla sam ko je pred počitnicam iz šole pršla je rekla da hoče znat anglešk pa pika!
Kar si pa vtepe v glavo,je pa težko izbit iz ne user posted image no drugač sm pa že dobila ene inštrukcije...moja sodelovka nekej pozna pa tko user posted image tko da res ti hvala tut CD bomo probal user posted image

(odgovor članu zmajaz)
Neposredna povezava do sporočila: 3
   RE: angleščina
1.1.2010 18:28:15   
juniorka
Jaz se kaksne filme oz. oddaje v angl. jeziku svetujem, brez podnapisov, ala Hana Montana... bo hitro osvojila pomojeuser posted image .
No, vsaj meni je pomagalo, ko smo meli avstrijski program na tv, in nisem pr nemscini mela nobenih problemov!

(odgovor članu gaja56)
Neposredna povezava do sporočila: 4
   RE: angleščina
1.1.2010 18:31:20   
gaja56
Bomo probal  to Hannah Montano itak  skos hoče gledat in pomoje bo pomagal user posted image

(odgovor članu juniorka)
Neposredna povezava do sporočila: 5
   RE: angleščina
1.1.2010 18:57:46   
mateyka
probaj tudi kak dobre animirane filme brez podnapisov.

(odgovor članu gaja56)
Neposredna povezava do sporočila: 6
   RE: angleščina
1.1.2010 19:00:29   
ledenaa
Mi imamo za učenje angleščine od 4 let naprej

(odgovor članu mateyka)
Neposredna povezava do sporočila: 7
   RE: angleščina
1.1.2010 20:37:19   
Anonimen

IZVIRNO SPOROČILO: ledenaa

Mi imamo za učenje angleščine od 4 let naprej


Mi tut, pa sam vsake tolk prah dol s CD-jk pobrišem.user posted image Upam, da bosta vsaj mlajša dva hotla to kdaj uporabljat. Pa tako fejst igre so gor, madona kolk sm se jst preigrala, ka sm mislila, da bo tut malega potegnil, pa nič - tema - čist brez efekta.user posted image

(odgovor članu ledenaa)
  Neposredna povezava do sporočila: 8
   RE: angleščina
1.1.2010 20:58:52   
alda
imam jaz full tega,ker rabim pri vsakdanjem delu....me kontaktiraj na zs. ti lahk po e-pošti pošljem kake razlage slovnice primerno za 5.šolko pa tudi kake vaje, ali pa koristne povezave!!

_____________________________

Kdor govori za menoj, govori z mojo ritjo!!

I saw an angel become the devil
Still they look pretty good hand in hand
Well baby, I don't need any of them
Heaven nor hell
Volbeat!!

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 9
   RE: angleščina
10.1.2010 17:57:25   
korinca
Moji je v 6 razredu malo poškripalo pri angleščini.
Pogledala sem kaj delajo v šoli in potem naloge teh snovi potegnila dol z neta. Takih vaj je na netu ogromno. Ugotovila sem , da jim profesorica v šoli daje za nalogo točno take primere.

(odgovor članu alda)
Neposredna povezava do sporočila: 10
Stran:   [1]
Stran: [1]
Pojdi na:





Otroci, ki se zbujajo zgodaj zjutraj so ...
Se vaš malček zjutraj prebuja skupaj s petelini, ne glede na to ali je delovni dan ali vikend? Imamo dobro novico za vas...
BLOG: Danes sem slaba mama
Slaba mama. Danes sem slaba mama. Zjutraj sem ti oblekla prvo stvar, ki mi je prišla pod roke, niti pogledala nisem ali ...




NOSEČNOST
пеперутка16

Kateri del nosečnosti vam je bil najbolj všeč oz. najlažji?