|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: <<   < Prejšnja stran  1 [2]
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   RE: Tečaj tujega jezika za malčke
9.1.2010 21:30:39   
Anonimen
IZVIRNO SPOROČILO: Ulla80

sam to se lohk doma tud. če bi se komu dalo, recimouser posted image



midva se obvezno skregava user posted image  pri vsaki stvari, ki jo delava skupaj user posted image

(odgovor članu Ulla80)
  Neposredna povezava do sporočila: 26
   RE: Tečaj tujega jezika za malčke
9.1.2010 21:32:23   
Anonimen
IZVIRNO SPOROČILO: Ulla80

Ker s tem zabijaš ego otroka, ki ga določena zadeva veseli.


zdej mi pa razloži, kako 4letnik pride sam do tega, da ga tečaj ang. veseliuser posted image in da bi hodiluser posted image

veseli starše, njega pa tud pol mogoče, ker se tam verjetno skoz igro in tko učijo. sam to se lohk doma tud. če bi se komu dalo, recimouser posted image



Moja nečakinja je sama izrazila željo. V zadnjem letu vrtca se je vse skupaj odvijalo. Trenutno obiskuje oddelek za talentirane v nižji stopnji. OŠuser posted image

Pa govor je o 5 letniku, ki je precej bolj zrel kot 4 letnik. Ne mi zdej spet bla bla bla

(odgovor članu Ulla80)
  Neposredna povezava do sporočila: 27
   RE: Tečaj tujega jezika za malčke
9.1.2010 21:33:48   
Ulla80
IZVIRNO SPOROČILO: mizantrop

IZVIRNO SPOROČILO: Ulla80

sam to se lohk doma tud. če bi se komu dalo, recimouser posted image



midva se obvezno skregava user posted image  pri vsaki stvari, ki jo delava skupaj user posted image


ja ne vem no, men pa neb blo kul toleuser posted image mal se najbrš zdej hecaš in obvezno bo padla ša kakšna supeRRmamahuser posted image sam čist tko - jst bi probala neki ful spremenit, ker drugač ne vem- a čem celj lajf plačevat neke inštruktorje pa vseznalce, ker sva z otrokom tko mimo, da mu treh angleških besed ne morem predstavituser posted image


_____________________________

..tko ovdje ne poludi, taj nije normalan!

Spet se mi je na bolš poslabšalo!!

Ja znam da me ljubite, u ljubavi je spas, izpred oči mi se gubite, volim i ja vas!

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 28
   RE: Tečaj tujega jezika za malčke
9.1.2010 21:33:58   
Tanja55
IZVIRNO SPOROČILO: ona

Kaj se vam zdi dat za tečaj angleščine za otroke od 5 do 8 let 170€ za celo šolsko leto veliko?
Tečaj je 1x tedensko po 45 minut,se pravi,da je cca 35 ur,urna postavka je 5€?

Ne vem,meni je tole ful preveč....



O tovrstnih tecajih sem ze večkrat napisala svoje mnenje zato ga tokrat ne bom.

Bom komentirala samo ceno: meni se zdi zelo zelo ugodna. Zanima pa me, koliko bi po tvoje moral prit tak tecaj, da ti ne bi bilo ful prevec kot sama pravis?

Vsak fus-mojster, ki mi pride neki domov naredit, racuna vec kot 5 eur na uro. Nekdo, ki zna tuj jezik, naj dela pa za koliko? 2eura?

Pa se eno opozorilo: ni vsak ucitelj dober za poucevanje tujega jezika za stopnjo predsolskih otrok. Dandanes ze vsak  misli, da tistih nekaj besed, ki jih naj bi otroci znali, lahko nauci usput. Ce mas taksnega ucitelja je res bolje, da otrok gleda baby tv.

(odgovor članu ona)
Neposredna povezava do sporočila: 29
   RE: Tečaj tujega jezika za malčke
9.1.2010 21:34:15   
bumerang
Neee, ven me je zabrisalo. Še vedno me ni izučilo...

V glavnem:
Če mi denar ne bi predstavljal eksistenčnega problema, če bi otrok takrat bil prost drugih bolj pomembnih obveznosti in če bi želel it, bi. Sicer pa ne.
Mi smo letos imeli na izbiro angleščino in atletiko in brez pomislekov sem izbrala slednje.
Sem mnenja, da se otrok jezika lahko nauči na kakem dvomesečnem poletnem tečaju, ko ga vržeš v tuje govorečo deželo in vpišeš na jezikovni tečaj. In pride nazaj tuje govoreč.
Imam kar nekaj znancev, ki so šli v svet v države, katerih jezika niso poznali, nazaj pa prišli perfektno govoreči. Nenazadnje tudi sama že kar nekaj časa perfektno, skorajda na ravni materinega jezika, govorim jezik pri katerem sem v srednji šoli težko spackala skupaj dvojko.

Otrok se bo nekega jezika naučil le takrat, ko je tuj jezik jezik njegovega vsakodnevnega okolja in od malih nog naprej, vsi ti tečaji so le neka oblika preživljanja prostega časa.

_____________________________

Ustavi se in prišel boš!

(odgovor članu Ulla80)
Neposredna povezava do sporočila: 30
   RE: Tečaj tujega jezika za malčke
9.1.2010 21:48:04   
Petka09
Joj, babe, pa kaj res mora bit na vsaki temi skoraj chick-fight user posted image user posted image user posted image ??

No, mene so jeziki zlo zanimali kot predšolsko frkljo. Star ata je prihajal iz Nemčije na vsake tolk in me je učil besede... Pa babica tudi... Pa strašno me je zanimalo kaj hudiča pomeni Massey Ferguson - je pisalo na našem traktorju na dvorišču, hehehehehe user posted image user posted image user posted image . Pa mi je star ata razložu, da je to pač ime traktorja, pa sm ga menda ene pol leta masirala, zakaj hudiča ima beseda Massey, dva S-ja... pa pol mi še nikak ni mogu razložit, da je tisti Y pač kot neke vrste J in da ni V, kot sem ga jaz prepričevala user posted image .

(odgovor članu bumerang)
Neposredna povezava do sporočila: 31
   RE: Tečaj tujega jezika za malčke
9.1.2010 21:48:46   
Anonimen
IZVIRNO SPOROČILO: Ulla80

IZVIRNO SPOROČILO: mizantrop

IZVIRNO SPOROČILO: Ulla80

sam to se lohk doma tud. če bi se komu dalo, recimouser posted image



midva se obvezno skregava user posted image  pri vsaki stvari, ki jo delava skupaj user posted image


ja ne vem no, men pa neb blo kul toleuser posted image mal se najbrš zdej hecaš in obvezno bo padla ša kakšna supeRRmamahuser posted image sam čist tko - jst bi probala neki ful spremenit, ker drugač ne vem- a čem celj lajf plačevat neke inštruktorje pa vseznalce, ker sva z otrokom tko mimo, da mu treh angleških besed ne morem predstavituser posted image



menda sem bila tud jaz taka. povsod drugod sem znala, samo doma ne. sem mami enkrat rekla, da jaz znanje pustim v šoli. user posted image  

(odgovor članu Ulla80)
  Neposredna povezava do sporočila: 32
   RE: Tečaj tujega jezika za malčke
9.1.2010 21:52:36   
Petka09
Ja, res je odvisno tut od karakterja otroka.. Eni ful znajo v šoli, doma nič, eni pa doma razturajo, v šoli pa jim ne gre... Mene je mama sprot med lupljenjem krompirja kej učila, jaz sm se pa igrala al pa domačo nalogo delala. Pa sva se pogovarjali - o zgradbi spisov (uvod, jedro, zaključek), o poštevanki, abecedi... kasneje tudi kaj iz zgodovine in tko. To mi bo vedno ostalo v lepem spominu.
Sam je pa res odvisno od otroka, koliko je dovzeten za takšno učenje doma.

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 33
   RE: Tečaj tujega jezika za malčke
9.1.2010 21:57:49   
Ulla80
samo to kaj je pol v šoli, nima dost veze s tečaji predšolskih otrok. in če bi se starši mal več skoz igro in vsakdanja opravila s takimi rečmi ukvarjali z otroci in ne za vsak drek inštruktorja in tečajev, bi mogoče tud v šoli pol se dalo skupaj normalno it čez kako snov pa nalogouser posted image

_____________________________

..tko ovdje ne poludi, taj nije normalan!

Spet se mi je na bolš poslabšalo!!

Ja znam da me ljubite, u ljubavi je spas, izpred oči mi se gubite, volim i ja vas!

(odgovor članu Petka09)
Neposredna povezava do sporočila: 34
   RE: Tečaj tujega jezika za malčke
9.1.2010 22:04:18   
Anonimen
IZVIRNO SPOROČILO: Ulla80

samo to kaj je pol v šoli, nima dost veze s tečaji predšolskih otrok. in če bi se starši mal več skoz igro in vsakdanja opravila s takimi rečmi ukvarjali z otroci in ne za vsak drek inštruktorja in tečajev, bi mogoče tud v šoli pol se dalo skupaj normalno it čez kako snov pa nalogouser posted image


sorry, ne gre user posted image
evo, zdajle sva poslušala eno pesem, pa rečem, da zapoje "zaplesala", tamal pa takoj ne, ne reče user posted image  on dobi eno idejo in ni, da ga premakneš. ko mu bo pa en drug isto povedal, bo pa verjel user posted image

(odgovor članu Ulla80)
  Neposredna povezava do sporočila: 35
   RE: Tečaj tujega jezika za malčke
9.1.2010 22:07:40   
Ulla80
pa sej ne govorim zate, sem pozabla poudarituser posted image ste že bolj čudni primerkiuser posted image

sam tako, na splošno, a se ti hne zdi možno?

če se otroka skoz nekam pomika, kar se teh izobraževalnih zadev tiče, kak nej bo starš neka avtoriteta na tem področjuuser posted image sej otrok hitro skuži, da on stric, ko pokasira 180€ ziher bolj ve, da je krava cowuser posted image


_____________________________

..tko ovdje ne poludi, taj nije normalan!

Spet se mi je na bolš poslabšalo!!

Ja znam da me ljubite, u ljubavi je spas, izpred oči mi se gubite, volim i ja vas!

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 36
   RE: Tečaj tujega jezika za malčke
9.1.2010 22:20:55   
Anonimen
IZVIRNO SPOROČILO: Ulla80

pa sej ne govorim zate, sem pozabla poudarituser posted image ste že bolj čudni primerkiuser posted image

sam tako, na splošno, a se ti hne zdi možno?

če se otroka skoz nekam pomika, kar se teh izobraževalnih zadev tiče, kak nej bo starš neka avtoriteta na tem področjuuser posted image sej otrok hitro skuži, da on stric, ko pokasira 180€ ziher bolj ve, da je krava cowuser posted image



hvala, hvala. user posted image  no, potem jaz nisem neka referenca in bom rekla samo: ja, čisto možno. user posted image

(odgovor članu Ulla80)
  Neposredna povezava do sporočila: 37
   RE: Tečaj tujega jezika za malčke
10.1.2010 0:07:40   
ona

IZVIRNO SPOROČILO: Tanja55



O tovrstnih tecajih sem ze večkrat napisala svoje mnenje zato ga tokrat ne bom.

Bom komentirala samo ceno: meni se zdi zelo zelo ugodna. Zanima pa me, koliko bi po tvoje moral prit tak tecaj, da ti ne bi bilo ful prevec kot sama pravis?

Vsak fus-mojster, ki mi pride neki domov naredit, racuna vec kot 5 eur na uro. Nekdo, ki zna tuj jezik, naj dela pa za koliko? 2eura?

Pa se eno opozorilo: ni vsak ucitelj dober za poucevanje tujega jezika za stopnjo predsolskih otrok. Dandanes ze vsak  misli, da tistih nekaj besed, ki jih naj bi otroci znali, lahko nauci usput. Ce mas taksnega ucitelja je res bolje, da otrok gleda baby tv.



Ok,samo informativno me je zanimalo,ker sem pa tudi že slišala,da npr. v vrtcih organizirajo take tečaje za 30€ za celo šolsko letouser posted image
Zato sem spraševalauser posted image

(odgovor članu Tanja55)
Neposredna povezava do sporočila: 38
   RE: Tečaj tujega jezika za malčke
10.1.2010 1:27:11   
ribica.
KO je naša lani hodila še v vrtec, je bilo tudi več kot 200 eur na leto. Če bi bilo občutno manj bi jo dala. Drugače pa menim, da če otroka po malem sam seznanjaš z angleščino, takega tečaja ne potrebuje. Jaz našo seznanjam že od drugega leta, in je že lani, ko so ostali hodili na angleščino ona znala več kot pa tisti s tečaja. Tako da tista ena urca na teden, prej pa nič, je tud kr neki. Če mene vprašate bi se starši morali bolj trudit da bi otroci znali malo manj v dialektu tolči kadar je treba, ne pa da jih na tečaje angleščine vozijo.

(odgovor članu Ulla80)
Neposredna povezava do sporočila: 39
   RE: Tečaj tujega jezika za malčke
10.1.2010 11:37:54   
skuštrana
Evo za primerjavo, moja prijateljica uči španščino v eni jezikovni šoli tukaj pri nas ( Hr), za predšolske otroke je cena 270 e, 2krat tedensko po 60 min. 

< Sporočilo je popravil skuštrana -- 10.1.2010 11:38:49 >


_____________________________

Ne brinite što vas djeca uvijek ne slušaju, brinite se zbog toga što vas neprekidno promatraju (R. Fulghum)

"A clean house is a clear sign of a wasted life"

(odgovor članu ona)
Neposredna povezava do sporočila: 40
   RE: Tečaj tujega jezika za malčke
10.1.2010 19:11:18   
travica
ZELO UGODNO
mi damo 30€ na mecec (4 obiski po 45 min)

(odgovor članu skuštrana)
Neposredna povezava do sporočila: 41
   RE: Tečaj tujega jezika za malčke
12.1.2010 7:02:21   
ZARA
IZVIRNO SPOROČILO: Dashenka
Cena je zelo ugodna.
Ali je obiskovanje tečaja tujega jezika za tvojo 5 letno hčer primerno, pa lahko presodiš le sama - nihče ne pozna bolje svojega otroka.

Se strinjam. Mi smo imeli ponudbo 1x /teden po 1 uro - 50 € /mesec!!

_____________________________

This will take some time depending on
your operating sistem and hardware.
(plačano oglasno sporočilo).

(odgovor članu Dashenka)
Neposredna povezava do sporočila: 42
   RE: Tečaj tujega jezika za malčke
12.1.2010 7:12:52   
romy


[/quote]


Ena ura tedensko je odžiranje otroštva? Pa tam verjetno tudi ne sedijo pribiti kot cveki, ampak to počnejo skozi igro in animacijo. In cena sploh ni visoka.
[/quote]

SE POPOLNOMA STRINJAM!!

Moj 5 letnik hodi na angleščino 1x tedensko 45 minut. Cena je 170 eur za celo šol.leto.
Zdi se mi super. Zelo ga je zanimalo zato sem ga tudi vpisala in ni mi žal, ker se je veliko že naučil in si jezik približal.

Vse pa poteka skozi igro in animacijo kot je že napisala predhodnica.

lp

(odgovor članu Volga)
Neposredna povezava do sporočila: 43
   [Brisano sporočilo]
12.1.2010 8:01:49   
Brisani uporabnik
[Vsebina sporočila je bila izbrisana]

(odgovor članu romy)
  Neposredna povezava do sporočila: 44
   RE: Tečaj tujega jezika za malčke
1.8.2011 17:11:00   
brezka
Tud jaz sem mnenja, da je dobro, da se otrok uči angleškega jezika in to skozi igro. Otrok se namreč v začetnih letih velik laži nauči jezika, za kar jezikovni tečaji poskrbijo. Vsekakor je pa tud res, da je še vedno najboljš, da otroka pri 15 letih pošlješ v tujino in naj se tam sam znajde in bo jezik več kot obvladal. Res pa je tudi, da je to potrebno prilagoditi za vsakega otroka posebej. Vsak otrok je človek zase, ki mu je potrebno prilagoditi vse kar je. 

(odgovor članu Brisani uporabnik)
Neposredna povezava do sporočila: 45
   RE: Tečaj tujega jezika za malčke
1.8.2011 18:21:45   
~Biba~
IZVIRNO SPOROČILO: brezka

Tud jaz sem mnenja, da je dobro, da se otrok uči angleškega jezika in to skozi igro. Otrok se namreč v začetnih letih velik laži nauči jezika, za kar jezikovni tečaji poskrbijo. Vsekakor je pa tud res, da je še vedno najboljš, da otroka pri 15 letih pošlješ v tujino in naj se tam sam znajde in bo jezik več kot obvladal. Res pa je tudi, da je to potrebno prilagoditi za vsakega otroka posebej. Vsak otrok je človek zase, ki mu je potrebno prilagoditi vse kar je. 
ZA REKLAMIRANJE NA RR SE OBRNI NA MODERATORJE!

(odgovor članu brezka)
Neposredna povezava do sporočila: 46
Stran:   <<   < Prejšnja stran  1 [2]
Stran: <<   < Prejšnja stran  1 [2]
Pojdi na:





Norice ali vodene koze
photo
Norice ali vodene koze so najpogostejša nalezljiva bolezen z izpuščaji. Bolezen se pojavlja skozi vse leto, v večjem šte...
Kdaj je čas za kahlico?
Tako kot na skoraj vseh področjih otrokove vzgoje se tudi pri navajanju na kahlico teorija in praksa skozi čas spreminja...




Število partnerjev
danuska

koliko partnerjev ste že imeli?

1 (25%)

2-5 (48%)

5-10 (13%)

več kot 10 (13%)


Število vseh glasov: 460

Hvala za glasove. Glasoval/a si že za vse aktualne ankete. Lahko pa ustvariš svojo anketo!