|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: <<   < Prejšnja stran  1 2 [3]
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   RE: ognjemet na poroki
21.1.2010 13:48:04   
uškinamama
kako srbiiii....stavim, da imam ušiiii

_____________________________

Najina Uš : staršem prijazen otrok.


(odgovor članu ajataja)
Neposredna povezava do sporočila: 51
   RE: ognjemet na poroki
21.1.2010 13:48:33   
baguSka
IZVIRNO SPOROČILO: ZARA

IZVIRNO SPOROČILO: baguSka
caki zdej.... k te bo metla pometla... user posted image
Ne bo prvič in verjetno tudi zadnjič ne. user posted image  


Aha.. si ze navajena. Ql.user posted image


_____________________________

Poslušaj svoje srce in življenje bo poslušalo tebe.

(odgovor članu ZARA)
Neposredna povezava do sporočila: 52
   RE: ognjemet na poroki
21.1.2010 13:50:27   
baguSka
nisva imela ne ognjemeta in ne lampiončkov ,ampak dva bela golobčka ki sva jih spustila v zrak


drugac sm pa jst bla na dveh porokah kjer so mel bele balone in so jih spuscal v zrak... se ena opcija!user posted image


_____________________________

Poslušaj svoje srce in življenje bo poslušalo tebe.

(odgovor članu ajataja)
Neposredna povezava do sporočila: 53
   RE: ognjemet na poroki
21.1.2010 13:51:25   
barika
IZVIRNO SPOROČILO: uškinamama

IZVIRNO SPOROČILO: barika

IZVIRNO SPOROČILO: ZARA

IZVIRNO SPOROČILO: vesna_b
ha ha ha, smo se pa razpričale.  no, tud to je treba.
pupe, kaj naj rečem, upam, da ste uživale na svojih porokah oz vse, ki ste na istem, kot jaz, pa želim lepe in uspešne priprave, pa kot je rekla uškinamama - upam, da mamo vse prave ženine oz može...
Itak. In "ognjemete" raje hranite za v spalnico. user posted image

user posted image user posted image user posted image

baguska, če bi šla zdej še enkrat preračunavat, bi jih bilo sedem manj, zaradi medsebojnih odnosov ...na konc bi pa prišla samo do prič user posted image user posted image


no, fanj, da na konc ne prideš sama user posted image


eh, mogoče bi mojga pa le povabla zram ... user posted image user posted image user posted image  če bi bil pridn

(odgovor članu uškinamama)
Neposredna povezava do sporočila: 54
   RE: ognjemet na poroki
21.1.2010 13:53:02   
baguSka
pa na eni smo se full zabaval.... k je zenin v gatah po cesti in mostu laufu, da je sopek dobil nazaj... al pa na eni je blo fajn, ko sta se zenin in prica mogla vrzt v bazen in plavat... user posted image to so ble take simpaticne, poceni in luskane stvarce za vse svate!user posted image mal se pa mora dogajat haha.. 

_____________________________

Poslušaj svoje srce in življenje bo poslušalo tebe.

(odgovor članu baguSka)
Neposredna povezava do sporočila: 55
   RE: ognjemet na poroki
21.1.2010 14:01:45   
baguSka
drugace mate pa tukile eno fino pravljico drage neveste.... user posted image

http://static.ringaraja.net/1108332853/big/0ad1678164a83afebf1fcb19aedd2fe3.jpg


_____________________________

Poslušaj svoje srce in življenje bo poslušalo tebe.

(odgovor članu baguSka)
Neposredna povezava do sporočila: 56
   RE: ognjemet na poroki
21.1.2010 16:03:51   
oka
IZVIRNO SPOROČILO: uškinamama

kako srbiiii....stavim, da imam ušiiii


user posted image pa popraskaj se.

(odgovor članu uškinamama)
Neposredna povezava do sporočila: 57
   RE: ognjemet na poroki
22.1.2010 9:48:34   
bubu_bibi
IZVIRNO SPOROČILO: baguSka

Ognjemet na piknik poroki? A ti zdržijo svatje tako dolgo (no sicer ne vem koliko časa misliš imeti vse skupaj), ker za fajn ognjemet rabi bit že tema, a ne?


zakaj pa ne!?user posted image jst do zdej sem bla zihr ze na 20ih porokah, pa vedno traja do jutra.... user posted image



Saj je moja tudi trajala do jutra, samo smo bili noter. user posted image
Nisem še bila na piknik poroki (ok, tudi piknik poroke so lahko različne), ki bi od zunaj trajala dolgo v noč... Sam spet - odvisno kakšno piknik poroko imaš v mislih... user posted image

(odgovor članu baguSka)
Neposredna povezava do sporočila: 58
   RE: ognjemet na poroki
22.1.2010 10:51:29   
baguSka
IZVIRNO SPOROČILO: bubu_bibi

IZVIRNO SPOROČILO: baguSka

Ognjemet na piknik poroki? A ti zdržijo svatje tako dolgo (no sicer ne vem koliko časa misliš imeti vse skupaj), ker za fajn ognjemet rabi bit že tema, a ne?


zakaj pa ne!?user posted image jst do zdej sem bla zihr ze na 20ih porokah, pa vedno traja do jutra.... user posted image



Saj je moja tudi trajala do jutra, samo smo bili noter. user posted image
Nisem še bila na piknik poroki (ok, tudi piknik poroke so lahko različne), ki bi od zunaj trajala dolgo v noč... Sam spet - odvisno kakšno piknik poroko imaš v mislih... user posted image



Ja seveda mas razlicne... na tej k sm jaz bla - je bla meni najlepsa in najboljsa poroka k si jo clovek lohk zamisli!!!user posted image RES! Kapo dol moji prjatlci!!! Vse je blo tok lepo in tok sprosceno in tok prijetno... pa se direkt iz plesisca si lohk vrata odpru v svojo sobo in su spat.user posted image Zjutri 1x.. pa pol se frustek in kopanje v bazenu itd itd. Mislim res svaka cast!!


_____________________________

Poslušaj svoje srce in življenje bo poslušalo tebe.

(odgovor članu bubu_bibi)
Neposredna povezava do sporočila: 59
   RE: ognjemet na poroki
25.1.2010 11:54:34   
Martinčka
baguska tako sem imela tudi jaz... s tem da pri meni si iz obreda kar odprl vrata na večerjo in zabavo, ter nato še spati in naslednji dan zajtrk in plavanje za tiste ki so želeli:)
hihi

aja pozabila sem rečt da ena izmed stvari ki so jo svatje pohvalili so bile tudi znamke na "save the date" karticah in zahvalah ker sva jih dala perosnalizirat in je bilo res fajn, malo drugače...

drugače pa je vsaka poroka čudovita in prelepa.. neveste so vse prekrasne, bleščeče in srečne... tako je tudi prav!

(odgovor članu baguSka)
Neposredna povezava do sporočila: 60
Stran:   <<   < Prejšnja stran  1 2 [3]
Stran: <<   < Prejšnja stran  1 2 [3]
Pojdi na:





Ovulacija in plodni dnevi
Kaj je ovulacija? Kako izračunati kdaj ovulacija nastopi? Načini ugotavljanja ovulacije.
Nosečnost: Tabela rasti ploda po tednih
Kako velik je plod v posameznem tednu nosečnosti? Preveri, kako izgleda nosečnost po tednih!
Zgodbe malih junakov: 9 dni sem bila v ume...
Sprejeli so me v zelo kritičnem stanju na Infekcijsko kliniko, opravili nujen carski rez, intubirali. Potem sem bila v ...
Pesmi o mami in za mamo
Mama je nekaj posebnega, je popolna in ena sama. Ko ne najdemo besed, kako bi se ji zahvalili za vse, kar nam je dala, z...
Živilo, ki preprečuje pojav alergij pri ot...
Znanstveniki iz Nove Zelandije so prišli do zanimivega odkritja, da lahko samo z enim samim živilom v prehrani otroka zm...




NOSEČNOST
пеперутка16

Kateri del nosečnosti vam je bil najbolj všeč oz. najlažji?