|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: [1]
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   kdaj povedat v službi??? pa tudi doma?
28.6.2005 9:48:00   
soncka
Oj
povejte mi no, kdaj ste povedale v službi, da ste:nosecka:;)
Hvala:racka:
Neposredna povezava do sporočila: 1
   kdaj povedat v službi??? pa tudi doma?
28.6.2005 9:50:55   
žlička
jaz po NS, torej nekje v 13t

pa srečno:rozica:

(odgovor članu soncka)
Neposredna povezava do sporočila: 2
   kdaj povedat v službi??? pa tudi doma?
28.6.2005 9:51:14   
natja_
Hojla :bravo:

Hehe, jaz še nisem... bom počakala še nuhalno, potem pa moram v službi že povedat, ker sem kar precej napihnjena :)-

natja:nosecka:

(odgovor članu soncka)
Neposredna povezava do sporočila: 3
   kdaj povedat v službi??? pa tudi doma?
28.6.2005 9:51:39   
Grascakinja
Jaz sem povedala takoj, ko je bilo potrjeno s strani G. V 7t. Nekaterim se to zdi zgodaj, samo moj direktor je bil tega ful vesel, ker smo se lahko temeljito pripravili na mojo porodniško in novo poslovno leto - me je stisnu od veselja in me peljal na kosilo, da sva se v miru o vsem pogovorila. Bravo direktor!:bravo:

(odgovor članu soncka)
Neposredna povezava do sporočila: 4
   kdaj povedat v službi??? pa tudi doma?
28.6.2005 9:54:05   
žlička
bravo pupa za take direktorje, jih je zeloooooooooo malo, eni ti dajo knjizico, tvoj te je pa na kosilo peljal:bravo:

no doma sva povedala ze prej, nekje v 7t

(odgovor članu soncka)
Neposredna povezava do sporočila: 5
   kdaj povedat v službi??? pa tudi doma?
28.6.2005 9:55:37   
Anonimen
Jz sem v službi povedala po prvem pregledu v 7t, to pa zato, da če bi slučajno šlo kaj narobe ali če bi se zgodilo kaj hujšega, (da bi npr. začela nenadoma krvavet...) da se ne bi spraševali kaj se z menoj dogaja...Nisem se želela sprenevedat in "lagati". Poleg tega je vročina in mi je dostikrat slabo in to lahko mirno povem šefu in me razume...

Tudi doma sva povedala v 7t iz istega razloga. Pa konec koncev, zakaj bi skrivala, vraževerna pa tudi nisem.

(odgovor članu soncka)
  Neposredna povezava do sporočila: 6
   kdaj povedat v službi??? pa tudi doma?
28.6.2005 9:56:35   
majamo
Hojla!
Midva sva prvič, ko se je žal končalo s (missed ab) povedala pri 2 mesecih. Čez 14 dni sem pa šla na abrazijo. Obljubila sem si, da nikoli več ne povem tako hitro. Vsi so vse ven sčvekali in se samo o tem pogovarjali, tako so bili srečni,... Meni to ni bilo všeč, da so me na vakem koraku gledali in ocenjevali vsaki dan koliko sem se zredila.....Ful sem bila obremenjena s tem. Naslednjič ne povema nič. To bo najina skrivnost dokler pač bo.

No sem pa vesela, da mi je mama stala ob strani pri tej strašni preizkušnji, ko sem jokala kot dež,...

pa vseeno je izkušnja...

(odgovor članu soncka)
Neposredna povezava do sporočila: 7
   kdaj povedat v službi??? pa tudi doma?
28.6.2005 10:01:15   
Jessy
Midva sva doma povedala takoj, ko nama je G z UZ potrdil, da :duda: obstaja in živi, kar je bilo v 8. tednu.
V službi sem povedala v 11. tednu ravno z namenom, da lahko do časa poskrbijo za moje nadomeščanje in zaradi vseh pregledov, ki jih imaš, da se mi ni bilo treba lagati kam grem.

(odgovor članu soncka)
Neposredna povezava do sporočila: 8
   kdaj povedat v službi??? pa tudi doma?
28.6.2005 10:04:32   
Sash
ojla!
Midva z :love: sva povedala domačim kake 14 dni po prvem pregledu. Ostalim pa šele po NS in to le najožjim. Šele kasneje ko se mi je trebušček že videl so zvedeli še ostali. Vse skupaj sva si želela bolj v družinskem krogu zadrževat, seveda pa je veselje tako veliko, da ne gre skrivat.
:sloncek: :nosecka:Sash :kuza:

(odgovor članu soncka)
Neposredna povezava do sporočila: 9
   kdaj povedat v službi??? pa tudi doma?
28.6.2005 10:29:02   
simonas
Jaz sem doma povedala takoj, pri fantovih starših pa po prvem pregledu. Nisem mogla tajit, saj ponavadi doma precej fizično delam, potem pa sem se začela delu izogibat in sem bila vsekakor sumljiva.

V službi sem povedala v 8 tednu, ko me je dala G na bolniško zaradi izcedka. Zdi se mi prav da vedo. Tudi če bi šlo kaj narobe (kar seveda ne bo) morajo v službi vedet.

Sem pa bila zadnjič spet na pregledu. Plodek velik za 9t5d, veselo je brcal, ko sma ga zbudile in tudi srček dela tako kot treba... NS pa imam drug teden.

Simona

(odgovor članu soncka)
Neposredna povezava do sporočila: 10
   kdaj povedat v službi??? pa tudi doma?
28.6.2005 10:36:33   
lex
Jaz sem doma povedala ko sem bila v 7 tednu - po prvem pregledu (obem družinama isti dan), v službi je bilo pa tako: 30 junija sem imela podelitev diplome in sem povedala doma drugi dan sem pa šla na morje in ko sem prišla iz morja je bila šefica na dopustu ampak je že vedela! Ko sva potem končno skupaj prišle mi je samo čestitala in rekla, da naj se ne sekiram in da bomo moje nadomestilo iskali ko bo čas za to.
Je full vredu šefica, ravnatelj je pa tud vedel in ni kaj kompliciral ker ve da mu :duda: službo dajejo.

(odgovor članu soncka)
Neposredna povezava do sporočila: 11
   [Brisano sporočilo]
28.6.2005 11:11:05   
Brisani uporabnik
[Vsebina sporočila je bila izbrisana]

(odgovor članu soncka)
  Neposredna povezava do sporočila: 12
   kdaj povedat v službi??? pa tudi doma?
28.6.2005 12:45:44   
Anonimen
Pri nas je družina in služba eno in isto :)-
Tko, da smo povedali kar kmalu...mislim, da tam okoli 8-9T, ko sem imela prvi UZ.

Je boljš mal prej, da ti vsaj malo plačo popravijo :bravo:

(odgovor članu soncka)
  Neposredna povezava do sporočila: 13
   kdaj povedat v službi??? pa tudi doma?
28.6.2005 13:04:56   
soncka
ej tinka
mogoče doma ja, ma tle je bolj nevarnost,da ti jo znižajo:))
hvala za mnenja:)
lp

(odgovor članu soncka)
Neposredna povezava do sporočila: 14
   kdaj povedat v službi??? pa tudi doma?
28.6.2005 13:16:18   
SašaR
Jaz pa imam prvi pregled šele drugi teden, tako da doma ne povem še nekaj časa(upam da po drugem pregledu - če bo ratalo!!), šefu sem pa že povedala, ker imam bolj terensko službo, tako da je tud takoj razumel in me začel čuvati, kao da ne bo on kaj kriv.:bravo::bravo::bravo:

(odgovor članu soncka)
Neposredna povezava do sporočila: 15
   kdaj povedat v službi??? pa tudi doma?
28.6.2005 13:20:38   
Grascakinja
Soncka, najdejo se tudi taki, ki ti plačo zvišajo. Ne boš verjela. Jaz sem imela fuuul nizko osnovo in veliko dodatkov (malica, prevoz in tako), da je zneslo eno konkretno plačo. Pa sva z direktorjem naumila zvišat osnovo in zmanjšat dodatke, da imam zdaj več porodniške, ko pridem nazaj bo pa po prejšnjem sistemu. Pa z direktorjem nisva v sorodu ali karkoli, samo zna nas cenit. Vem, da so redki taki, ampak probat ni greh.

(odgovor članu soncka)
Neposredna povezava do sporočila: 16
   kdaj povedat v službi??? pa tudi doma?
28.6.2005 15:43:56   
LONA13
Jest sm doma povedala takoj - mi je menstruacija zamujala 4 dni pa sm test nardila pa je bil pozitivn.
V službi sm pa povedala ko sem v laboratoriju dobila potrjeno da je res. Se pravi cca 6 t. Pa je bil šef isto ful vesel-tko kot pri pupi, razen na kosilo me ni peljal. Pr nam v službi je pa tko - eden ve, vedo vsi!!!velik kolektiv.

Lp.

(odgovor članu soncka)
Neposredna povezava do sporočila: 17
   kdaj povedat v službi??? pa tudi doma?
28.6.2005 16:00:39   
amy26
jaz sem doma povedala v 12 tednu po UZ, v službi pa šele v 18 tednu.

(odgovor članu soncka)
Neposredna povezava do sporočila: 18
   kdaj povedat v službi??? pa tudi doma?
29.6.2005 7:47:01   
soncka
amy
a niso nič opazili v službi???:zmeden2:

(odgovor članu soncka)
Neposredna povezava do sporočila: 19
Stran:   [1]
Stran: [1]
Pojdi na:





Koliko se lahko zredim med nosečnostjo?
Telesna teža med nosečnostjo ne narašča enkomerno. Koliko kilogramov je ravno prav, koliko preveč in koliko premalo?
Nosečnost: Tabela rasti ploda po tednih
Kako velik je plod v posameznem tednu nosečnosti? Preveri, kako izgleda nosečnost po tednih!




NOSEČNOST
пеперутка16

Kateri del nosečnosti vam je bil najbolj všeč oz. najlažji?