|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: [1]
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   [Brisano sporočilo]
13.1.2010 21:54:13   
Brisani uporabnik
[Vsebina sporočila je bila izbrisana]
  Neposredna povezava do sporočila: 1
   RE: darilo za poroko...
13.1.2010 22:00:18   
jakaracman
V prašičku 100 eur po eur ali pa v fancy škatli dobri bonboni in vmes denar.

(odgovor članu Brisani uporabnik)
Neposredna povezava do sporočila: 2
   RE: darilo za poroko...
13.1.2010 22:05:40   
Petka09
Ja, midva sva dobila prašička in not po en eur, da je blo 100 eur. In zraven še kladivo, na katerem je pisalo, da je namenjeno za "koline"... Prašiček je bil pa popisan s šaljivimi stavki.
Je pa dobra tut varianta z bomboni... Lahko kupiš une čokoladne, ko so v obliki eurov in vmes daš ta prave evre. Sej se takoj vidi razlika, ker uni so taki veliki, pravi evri so pa majhni. Ampak dobro bi izgledalo.

(odgovor članu jakaracman)
Neposredna povezava do sporočila: 3
   RE: darilo za poroko...
14.1.2010 0:25:14   
pupa06
meni je bilo ful originalno, ko sva dobila eno veliko plastično škatlo s pokrovom, notri 1/3 mivke posuto s štiriperesnimi deteljicami zelene barve, (pa ful je lepo dišalo, sam ne vem kaj, ali mivka ali tiste deteljice), potem so nam noter dali še plastične igrače za v mivko, noter pa 100 eurov kovančkov, pa sva dejansko morala s sitom in lopatkami ven dobit eurčke. obenem je bilo to darilo tudi za najinega otročka (bila noseča cele 3 mesece ampak tega še niso vedeli). tamala pa se je potem čez dve leti igrala z mivko, sam škatlo sva ven nesla na vrt.


(odgovor članu jakaracman)
Neposredna povezava do sporočila: 4
   RE: darilo za poroko...
14.1.2010 8:01:00   
sonček33
Jaz sem kupila en lep okvir, s steklom spredaj.... in vanj dala denar...jaz sem dala 200eurov..sem pa dala - bankovce za 100, 50, 20, 10, 5 pa tudi kovance... zgoraj pa napisala "V krizi razbij steklo".

< Sporočilo je popravil sonček33 -- 14.1.2010 8:02:40 >


_____________________________

...svet je poln lepih rožic tete Pehte...



(odgovor članu pupa06)
Neposredna povezava do sporočila: 5
   RE: darilo za poroko...
14.1.2010 8:30:22   
Anonimen
Kupiš eno veliko košaro pri Ribnčanu, noter daš 3 velike brisače, posuješ čez in čez bombone, noter pa denar. Zaviješ oz. aranžirat daš k enmu, ki ma dobro idejo.user posted image

(odgovor članu sonček33)
  Neposredna povezava do sporočila: 6
   RE: darilo za poroko...
14.1.2010 8:45:47   
skuštrana
Kaj pa kakšen porcelan zraven? Tale je meni všeč in originalen, samo tudi kar drago.
http://www.catbriyur.net/

_____________________________

Ne brinite što vas djeca uvijek ne slušaju, brinite se zbog toga što vas neprekidno promatraju (R. Fulghum)

"A clean house is a clear sign of a wasted life"

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 7
   RE: darilo za poroko...
14.1.2010 9:30:42   
špelin@
Vau, meni se zdita ideji, ki sta ju opisali pupa06 in sonček33, res domiselni in zabavni user posted image user posted image

(odgovor članu pupa06)
Neposredna povezava do sporočila: 8
   RE: darilo za poroko...
14.1.2010 9:39:26   
mate0ja
jest sm vidla na eni poroči tisto varianto s sliko. Enostavno za steklo manečkaš bankovče različnih vrednosti in kovančke vmes. Originalno zgleda. 

_____________________________

Če bi rad bil srečen, BODI!!

(odgovor članu špelin@)
Neposredna povezava do sporočila: 9
   RE: darilo za poroko...
14.1.2010 9:45:23   
HuAnita
Jaz sem že parkrat podarila doma izdelana vzglavnika za ženina in nevesto - sama kupila blago, šivilja zašila vzglavnike, napolnila sek jih z eko pirinimi otrobi, še kaj napisala gor šaljivega... Dodala kakšno kuharsko knjigo, za šalom da se mlada gospodinja lahko česa oprime...... Vsi so bili zelo veseli, saj je praktično, domiselno in lepo darilo...

(odgovor članu špelin@)
Neposredna povezava do sporočila: 10
   RE: darilo za poroko...
14.1.2010 10:16:34   
petarda
Če imaš kakšno njuno sliko, kjer sta skupaj slikana še kod fant in dekle lahko naročiš tole

http://www.looxis.com/si/k27.3D-portret_3D-portret-Va-185%3B-3D-posnetek-lasersko-graviran-podpovr-185%3Bjem-v-visko-kvaliternga-stekla.htm

Možno je spodaj dodati še podstavek z lučko, ki sliko osvetli. user posted image

Meni se zdi lepo darilo. Pa sliko jim lahko pošlješ, čez par dni greš pa iskat v Kolosej ali pa ti pošljejo domov. Pod sliko lahko tudi kaj gravirajo...kako misel željo....

(odgovor članu HuAnita)
Neposredna povezava do sporočila: 11
   RE: darilo za poroko...
14.1.2010 10:35:21   
Arwenko
Jaz sem dobila od sodelavcev denarni šopek, fenomenalna ideja, v bistvu je bil klasičen ful lep šopek z zelenjem, namesto cvetja, pa so bili cvetovi oblikovani iz 5-evrskih bankovcev, res je super zgledalo, nimam pa žal nobene fotke. Ko se je pa druga sodelavka poročila pol leta za mano, pa je naredila šopek v kateri je bila v sredini tista pletena krogla za dekoracije in potem v tisti krogli bankovci noter.

(odgovor članu petarda)
Neposredna povezava do sporočila: 12
   RE: darilo za poroko...
14.1.2010 10:35:48   
felicia
lahko tudi kakšno lepo leseno skrinjico, noter polno express srečk (neodprtih user posted image ), potem to lepo zaviješ, zraven lahko daš še denar.

(odgovor članu petarda)
Neposredna povezava do sporočila: 13
   RE: darilo za poroko...
14.1.2010 10:41:54   
petarda

IZVIRNO SPOROČILO: felicia

lahko tudi kakšno lepo leseno skrinjico, noter polno express srečk (neodprtih user posted image ), potem to lepo zaviješ, zraven lahko daš še denar.


user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu felicia)
Neposredna povezava do sporočila: 14
   RE: darilo za poroko...
14.1.2010 10:45:57   
pety78
IZVIRNO SPOROČILO: felicia

lahko tudi kakšno lepo leseno skrinjico, noter polno express srečk (neodprtih user posted image ), potem to lepo zaviješ, zraven lahko daš še denar.


A si ti nora???? Pol pa naj še katera srečka zadane...user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image


_____________________________



(odgovor članu felicia)
Neposredna povezava do sporočila: 15
   RE: darilo za poroko...
14.1.2010 10:47:00   
pety78
IZVIRNO SPOROČILO: felicia

lahko tudi kakšno lepo leseno skrinjico, noter polno express srečk (neodprtih user posted image ), potem to lepo zaviješ, zraven lahko daš še denar.


Ali pa samo srečke, brez dodanega denarja. Če kaj zadaneta, je denar njun, če pa ne, pa več sreče prihodnjič. user posted image


_____________________________



(odgovor članu felicia)
Neposredna povezava do sporočila: 16
   RE: darilo za poroko...
14.1.2010 10:53:01   
petarda

IZVIRNO SPOROČILO: pety78

IZVIRNO SPOROČILO: felicia

lahko tudi kakšno lepo leseno skrinjico, noter polno express srečk (neodprtih user posted image ), potem to lepo zaviješ, zraven lahko daš še denar.


Ali pa samo srečke, brez dodanega denarja. Če kaj zadaneta, je denar njun, če pa ne, pa več sreče prihodnjič. user posted image



user posted image user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu pety78)
Neposredna povezava do sporočila: 17
   RE: darilo za poroko...
14.1.2010 18:03:53   
water lily
Nama je bilo najboljš darilo od moje sodelavke-prijateljice.
Sva dobila vsak svojo denarnico(jaz rdečo k mnde denar privlačiuser posted image ), notr pa izpolnjena loto listkauser posted image ....nama je blo fenomenalno darilouser posted image

(odgovor članu petarda)
Neposredna povezava do sporočila: 18
Stran:   [1]
Stran: [1]
Pojdi na:





Ovulacija in plodni dnevi
Kaj je ovulacija? Kako izračunati kdaj ovulacija nastopi? Načini ugotavljanja ovulacije.
Nosečnost: Tabela rasti ploda po tednih
Kako velik je plod v posameznem tednu nosečnosti? Preveri, kako izgleda nosečnost po tednih!
Zgodbe malih junakov: 9 dni sem bila v ume...
Sprejeli so me v zelo kritičnem stanju na Infekcijsko kliniko, opravili nujen carski rez, intubirali. Potem sem bila v ...
Otroci, ki se zbujajo zgodaj zjutraj so ...
Se vaš malček zjutraj prebuja skupaj s petelini, ne glede na to ali je delovni dan ali vikend? Imamo dobro novico za vas...
Živilo, ki preprečuje pojav alergij pri ot...
Znanstveniki iz Nove Zelandije so prišli do zanimivega odkritja, da lahko samo z enim samim živilom v prehrani otroka zm...




NOSEČNOST
пеперутка16

Kateri del nosečnosti vam je bil najbolj všeč oz. najlažji?