|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: [1]
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   Solaris Šibenik - Primerjava med hoteli v nas...
18.1.2010 14:14:19   
Ekaz
V Solarisu je pet hotelov. Štirje izmed njih imajo štiri zvezdica. Izjema je le hotel Jakov, ki ima tri zvezdice. Samo naselje nam je izredno všeč, zato bi ponovno šli tja. Lani smo bili namreč v hotelu Jure, ki pa nas je kljub temu, da ima štiri zvezdice, precej razočaral. Pogled z (večine) balkonov katastrofalen, oprema stara in precej uničena, po tleh polno madežev, staro (mini) dvigalo, v katerega se z vozičkom sploh nismo zbasali, zato smo tamalo nosili kot bebci po stopnicah. Kdo še ima izkušnje s hoteli v Solarisu. Naredimo primerjavo in ugotovimo, kateri izmed njih je najboljši. Baje so vsi precej podobni in dokaj slabi.
Neposredna povezava do sporočila: 1
   RE: Solaris Šibenik - Primerjava med hoteli v...
19.1.2010 10:33:31   
**Tinkara78**
Hotel Andrija:
- sobe miniaturne, smo imeli čevlje na balkonu, ki se pa ne da zaklenit, ampak na srečo se na njega ni dalo samo tako priti, razgled je bil na srečo na park.
- hrana povprečna - smo imeli ALL
- dvigalo je delalo in sem videla,da so se vozili z vozički,
- do interneta ni mogoče priti pa še tu si moral zraven stati,
- bazen bi lahko bil boljši,...

Bili in ne bomo več šli.

(odgovor članu Ekaz)
Neposredna povezava do sporočila: 2
   RE: Solaris Šibenik - Primerjava med hoteli v...
19.1.2010 18:33:09   
rija
kaj pa Ivan?
ker šibenik bi znal biti eden od naših letošnjih ciljev.....samo če je taka katastrofa, potem seveda odpadeuser posted image

_____________________________

...vox populi...

(odgovor članu **Tinkara78**)
Neposredna povezava do sporočila: 3
   RE: Solaris Šibenik - Primerjava med hoteli v...
20.1.2010 8:45:10   
Ekaz
Saj ni taka katastrofa. Vendar glede na to, da ima štiri zvezdice, res pričakuješ precej boljše oziroma drugi hoteli v katerih smo bivali in so imeli štiri zvezdice, so bili boljši. Drugače je pa naselje odlično: vse novo, čisto in res lepo.

(odgovor članu rija)
Neposredna povezava do sporočila: 4
   RE: Solaris Šibenik - Primerjava med hoteli v...
20.1.2010 8:57:34   
rija
kak je pa plaža?

_____________________________

...vox populi...

(odgovor članu Ekaz)
Neposredna povezava do sporočila: 5
   RE: Solaris Šibenik - Primerjava med hoteli v...
20.1.2010 12:35:15   
Ekaz
Plaža je lepa. Kamenčki drobni, na enem delu pesek. Tudi ni takoj globoka. Res idealno za majhne otroke. Zraven so tobogani, igrišče za odbojko tik ob plaži (otroci se v njem igrajo in z morja nosijo vodo), gusarski park, skozi naselje vozi turistični vlakec (mi smo bili non stop na njem).

(odgovor članu rija)
Neposredna povezava do sporočila: 6
   RE: Solaris Šibenik - Primerjava med hoteli v...
27.1.2010 12:44:03   
Naglo
Vsi hoteli v HN Solaris niso ne vem kaj... Smo bili v htl Andija in htl Jure. Glede na to, da smo v sobah bolj kot ne samo spali, ni bilo večjih "problemov". Oddtehta pa naselje samo po sebi z odlično plažo, igralih za otroke, dodatno ponudbo, Dalmatinsko selo... Pohvalil bi rad tudi Kompasovo animacijo, ki zabava otroke skozi cel dan! Tudi za odrasle se najdejo športne aktivnosti (odbojka na mivki, tenis...). Skratka smo bili in z veseljem še gremo v Solaris! Letos htl Jure (preko Kompasa)!

(odgovor članu Ekaz)
Neposredna povezava do sporočila: 7
   RE: Solaris Šibenik - Primerjava med hoteli v...
30.1.2010 20:22:00   
luka jan
Bili lani v hotelu Andrija in je bilo tako- tako. Hotel si zasluži največ 2-3 zvezdice, hrana sicer dobra ampak nič posebnega(smo imeli ALL), sobe res majhne, hotel le delno obnovljen, balkoni kot iz pamtiveka s koriti in suhimi rožami na balkonu, bazen zunaj povprečen in predvsem nagužvan..... Skratka hotel ima več - kot +.

Samo naselje Solaris pa meni daleč najlepše od jadranskih resortov, lepe plaže, odlična dalmatinska vas, veliko igral, lepe in veliko plaž, možen najem čolna in odkrivanje otočkov ki jih je okrog res ogromno, veliko igral, fajn gostiln s koktajli.....


Men je bil lani to najlepši dopust ofkar hodim na morje, seveda če odmislim hoteluser posted image . Tudi letos bi šla za kakšen teden dol, samo razmišljam o app v Solarisu. Kašni pa so ti, ker izgledajo ne tako slabo.user posted image

(odgovor članu Naglo)
Neposredna povezava do sporočila: 8
   RE: Solaris Šibenik - Primerjava med hoteli v...
2.2.2010 13:38:00   
Ekaz
Za app v Solarisu sem enkrat brala, da menda niso isti kot na sliki. Ena jih je precej skritizirala, spet druga hvalila. Zdaj pa vedi!

(odgovor članu luka jan)
Neposredna povezava do sporočila: 9
   RE: Solaris Šibenik - Primerjava med hoteli v...
2.2.2010 21:27:30   
Urša
Mi smo blii v Nikotu, mu bi dala 2 zvezdici, nič več.

_____________________________

Osrečujejo me zakladki Nika, Jaka in mali Izak:-)

(odgovor članu Ekaz)
Neposredna povezava do sporočila: 10
   RE: Solaris Šibenik - Primerjava med hoteli v...
3.2.2010 12:54:32   
Naglo
App so bili leta 2008 kompletno renovirani! 4*

(odgovor članu Urša)
Neposredna povezava do sporočila: 11
   RE: Solaris Šibenik - Primerjava med hoteli v...
14.3.2010 19:21:51   
JAPE
Za hotel Jure me zanima kako imajo urejeno s parkiriščem za avto? Kakšni kamenčki so na plaži? So ostri za otročke?
Koliko časa ste vozili v Šibenik?

(odgovor članu Naglo)
Neposredna povezava do sporočila: 12
   RE: Solaris Šibenik - Primerjava med hoteli v...
15.3.2010 17:36:31   
luka jan
IZVIRNO SPOROČILO: Naglo

App so bili leta 2008 kompletno renovirani! 4*

Lahko da so bili, samo videti ni. Za njih je komplet renoviranje to, da pobarvajo stene, malo zamenjajo postelje in to je to. Okni stari 30 let, ograje predpotopne, kopalnica tudi, tepihi stari...
Drugače pa kot je ena napisala, 2 zvezdici in to je to.

Sam Solaris pa odtehta meni vse, super lepa plaža, ogromno igral, sprehajalnih poti, super bari in še bolj odlična gostilna. Ko se bodo enkrat naučil še prenavlat bodo pa na konju.user posted image

< Sporočilo je popravil luka jan -- 15.3.2010 17:42:36 >

(odgovor članu Naglo)
Neposredna povezava do sporočila: 13
   RE: Solaris Šibenik - Primerjava med hoteli v...
15.3.2010 17:39:10   
luka jan

IZVIRNO SPOROČILO: JAPE

Za hotel Jure me zanima kako imajo urejeno s parkiriščem za avto? Kakšni kamenčki so na plaži? So ostri za otročke?
Koliko časa ste vozili v Šibenik?

Parkirišč je dovolj, plaža zelo raznolika, najdeš od grobega do čisto sipkega kamenja, vožnja pa se meni tudi ni zdela dolga. Greš na AC in potem še ene pol ure po navadni cesti in si tam. Smo bli v višku sezone in je zelo hitro minilo. Koliko točno pa ne vem, ponavadi ne gledam na uro ko sem na dopustu, meni pa se dopust začne ko se vsedem v avto.user posted image

(odgovor članu JAPE)
Neposredna povezava do sporočila: 14
   RE: Solaris Šibenik - Primerjava med hoteli v...
15.3.2010 23:06:21   
Anonimen
Hoteli v Solarisu so idealni, če iščeš bližino morja in če imaš tako divje otroke, da te je običajno strah za inventar hotela. Priporočam tudi za stroge diete-nisem zbirčna, a v Solarisu je bilo edino, kar sem jedla, kruh.

Torej-odlična izbira za dobro ciljano publiko.


(odgovor članu Ekaz)
  Neposredna povezava do sporočila: 15
   RE: Solaris Šibenik - Primerjava med hoteli v...
16.3.2010 9:10:59   
luka jan

IZVIRNO SPOROČILO: milijonarka

Hoteli v Solarisu so idealni, če iščeš bližino morja in če imaš tako divje otroke, da te je običajno strah za inventar hotela. Priporočam tudi za stroge diete-nisem zbirčna, a v Solarisu je bilo edino, kar sem jedla, kruh.

Torej-odlična izbira za dobro ciljano publiko.



user posted image user posted image user posted image

Sicer ne vem kje si bila, a meni hrana v hotelu Andrija res ni bila slaba, pa sem kar izbirčna. Ponavadi pogledam kaj imajo, jem veliko zelenjave in zraven kakšen kos mesa in tega vsega je bilo dovolj in dobro. Sicer pa jaz ponavadi grem na dopust tudi zato da malo vidim kaj kulinaričnega premorejo. Sicer v hotelu ni ravno nek presežek, ne samo v tem, skoraj v večini cro hotelov, samo Dalmatinska vas je pa špica. Tako smo mi kar nekaj večerij izpustili in smo si rajši privoščili par nepozabnih večerov.user posted image

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 16
   RE: Solaris Šibenik - Primerjava med hoteli v...
11.8.2010 16:07:45   
Maleal
Prišli iz hotela Jakov,bivali 10 dni all-2 odrasla,2 otroka,cena 1595 preko Sončka,otroka sta imela gratis,moje mnjenje-ni vredno toliko denarja,sobe brez balkonov,imaš le eno malo vrvico pri oknu in to si naj suši perilo 4 članska družina,tak da smo si sušili brisače in kopalke na ležalnikih pri bazenih,plaža pri hotelu grda,kamen,tak da bos težko prideš v vodo.Sobe male,a to me ni zelo motilo,saj smo hodili le spat,kopalnica miniaturna,wc čist poleg tuš kabine,tak da malega otroka težko umiješ.Hrana nič posebnega,samo ena vrsta mesa,riba,riž ali krompir,ter veliko solate:),pijača na šankomatu zelo mrzla,da se ti vname grlo,pika na i pa je bila,ko smo šli domov reče gospa na recepciji,da smo z minibara jemali neke stvari,z možem ji pravima da nismo in ne bomo plačali,potem ji rečem,naj pokliče tistega ki popisuje stvari,ki manjkajo v hladilniku,ona pa mi reče-ne razumijem vas,govorite možda engelski,haloooooooooooo,živeli smo skupaj v yugi ona pa me ne razume,sem ji rekla govorim slovensko in če imate interes me že boste razumeli,potem mi je rekla da je vse vredu,dala osebne in ni bilo več govora,da bi kaj manjkalo v minibaru.
Polno je Francozov,imajo animacije,ki so samo za njih-aerobika,lokostrelstvo,pinkponk,minidisco,animacije za otroke,..so prav tečni,obnašajo se,kot da je vse njihovo,tak da končno mnenje,sem več nikoli nebi šla:(

_____________________________

Ne išči nekoga, ki je popoln.
Ljubi nekoga, ki ni in ga naredi popolnega s svojo ljubeznijo.

(odgovor članu luka jan)
Neposredna povezava do sporočila: 17
   RE: Solaris Šibenik - Primerjava med hoteli v...
13.8.2010 12:34:00   
zofa
Se pridružujem mnenju Marcel Anite. Mi smo bili v hotelu Niko. Sobe majhne, hrana še kar dobra, vendra premastna, juha goveja kar neki...V hotelu letovali predvsem Italijani, ki so bili glasni, vse je bilo njihovo od animacij do jedilnice, bazena, neprestano smo poslušali njihovo dretje in vzklike Milano, Milano. Plaža brezvezna, obvezna uporaba copat za v vodo. Nam ni bilo všeč, smo pa šli letos na Bol na Braču, Hotel Bluesun Bonaca, varianta ALL, kjer je bilo pa res vse super in priporočamo.

(odgovor članu Ekaz)
Neposredna povezava do sporočila: 18
   RE: Solaris Šibenik - Primerjava med hoteli v...
13.8.2010 12:55:10   
**Tinkara78**
Bili smo v Solaris- Andrija in Bol- Bluesan Bonaca in se ne bi več vračali.


(odgovor članu zofa)
Neposredna povezava do sporočila: 19
   RE: Solaris Šibenik - Primerjava med hoteli v...
13.8.2010 13:31:01   
danee
Tinkara 78, sedaj sem pa malo zmedena kaj pa tebi v Bluesun Bonaci v Bolu ni bilo všeč ??
Sem namreč slišala same pohvale, tja pa mi potujemo  konec avgusta, zato bodo informacije dobrodošle !!

(odgovor članu Ekaz)
Neposredna povezava do sporočila: 20
   RE: Solaris Šibenik - Primerjava med hoteli v...
14.8.2010 21:45:38   
**Tinkara78**
Najbolj so me motile presladke avtomat pijače. Navadna voda je bila čudnega okusa. Torej smo kupovali brezalkoholne pijače v trgovini. Piva je pa bilo dovolj user posted image user posted image .

Sobe slabe, hrana glede na vse naše hotele do sedaj povprečna oziroma podpovprečna. Nonstop isto oziroma so tiste standardne stvari bile neokusne (jajčna omleta, hrenovke, slabo sadje....). Ne vem. Meni se ni dopadlo. Rezervirati ležalnike že pred zajtrkomuser posted image user posted image user posted image , ker drugače res ni šans da si kdaj na bazenu. Senčniki problem..

Drugače pa imamo BlueSun hoteli dobre izkušnje- Paklenica Alan, Brač Elaphusa,....

(odgovor članu danee)
Neposredna povezava do sporočila: 21
   RE: Solaris Šibenik - Primerjava med hoteli v...
14.8.2010 21:47:58   
Anonimen
Očitno moja klasifikacija hotelov (žal) še vedno drži.

(odgovor članu **Tinkara78**)
  Neposredna povezava do sporočila: 22
Stran:   [1]
Stran: [1]
Pojdi na:





Ovulacija in plodni dnevi
Kaj je ovulacija? Kako izračunati kdaj ovulacija nastopi? Načini ugotavljanja ovulacije.
Nosečnost: Tabela rasti ploda po tednih
Kako velik je plod v posameznem tednu nosečnosti? Preveri, kako izgleda nosečnost po tednih!
Zgodbe malih junakov: 9 dni sem bila v ume...
Sprejeli so me v zelo kritičnem stanju na Infekcijsko kliniko, opravili nujen carski rez, intubirali. Potem sem bila v ...
Pesmi o mami in za mamo
Mama je nekaj posebnega, je popolna in ena sama. Ko ne najdemo besed, kako bi se ji zahvalili za vse, kar nam je dala, z...
Živilo, ki preprečuje pojav alergij pri ot...
Znanstveniki iz Nove Zelandije so prišli do zanimivega odkritja, da lahko samo z enim samim živilom v prehrani otroka zm...




NOSEČNOST
пеперутка16

Kateri del nosečnosti vam je bil najbolj všeč oz. najlažji?