|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: <<   < Prejšnja stran  1 2 3 [4]
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   Izgubila sem otročka!
30.6.2005 12:45:53   
Anonimen
:((:((:((:((:((:((:((

Iskreno sožalje.

(odgovor članu Majči)
  Neposredna povezava do sporočila: 76
   Izgubila sem otročka!
30.6.2005 14:49:55   
Anitka
:((:((:((:((:((:((:((:((:((:((:((

:((:((:((:((:((:((:((:((:((:((:((

Ojoj, Majči, saj ne vem kako naj te potolažim :((:((:(( Izrekam ti iskreno sožalje in vedi, da smo tukaj in s tabo. Če rabiš kakršnokoli pomoč nam sporoči. Upam, da bo bolečina kmalu manjša, čeprav bo spomin bolel vekomaj.

Držita se :rozica::rozica::rozica::rozica::rozica::rozica::rozica::rozica::rozica:

(odgovor članu Majči)
Neposredna povezava do sporočila: 77
   Izgubila sem otročka!
30.6.2005 15:10:32   
Vrtnica1
Majči, iskrene sožalje. Pred tremi tedni sem sama rodila fantka in če pomislim, da bi ga izgubila, me kar solze oblijejo.
Vedno bo tvoj sinko, pa čeprav nekje drugje in ga ne bo ob tebi.
Sem v mislih z vami.
V. :rozica:

(odgovor članu Majči)
Neposredna povezava do sporočila: 78
   Izgubila sem otročka!
1.7.2005 5:22:35   
mammy26
joj kako mi je zelo hudo zate, za vas. :((:((:((

Ne morem ti reči, saj bo... ker to boli...a čas bo prinesel svoje. Morda ne takoj, ampak bo. Želim ti veliko poguma, moči ter upanje še naprej. Prišel bo dan, ko bo sonce posijalo samo zate.

(odgovor članu Majči)
Neposredna povezava do sporočila: 79
   Izgubila sem otročka!
1.7.2005 19:35:50   
špelin@
Ljuba Majči, srce se mi trga.. :(:((

Pojutrišnjem bo eno leto, odkar sem ravno tako v 20. tednu izgubila mojega sinka. Enostavno prenehalo mu je biti srce. Nato je sledila GK v LJ, porod, abrazija - skratka vse, kar si napisala in doživela tudi ti. Moja deklica je bila takrat stara 5 let, iskreno se je veselila bratca.

Ogromno sem že pisala o svoji izgubi, doživljanju,... Rada bi ti dala polno mero poguma, tolažilen objem, tople besede. Nisi sama. Popolnoma te razumem. Z možem sva se za drugega otročka trudila pol leta, a nama ni bilo usojeno slišati njegovega joka.

Mogoče ti lahko povem še tole: po izgubi nama je zelo hitro uspelo ponovno zanositi in naša tretja sončica bo jutri stara 1 mesec! Zato: NE izgubi ljubezni do življenja, tvoj angelček ti bo dal toliko poguma, da boš najmočnejša pod soncem! In trdno verjamem, da boš kmalu pod srčkom nosila novo pikico.

Mojemu angelčku sem posvetila spletno stran
http://www.babiesonline.com/babies/t/tomaz/
- vedno znova se zavem, kako je moja ljubezen do njega močna, ta ljubezen je tako velika, da jo delim še z njegovima sestricama, ki sta ob meni in mojim ljubim, ki je najboljši pod soncem!

Pošiljam ti svoje najbolj pozitivne misli in velikanski objem. Drži se, zmogla boš, le ljubezni odpri srce in bo ta premagala bolečino.

:angel:

(odgovor članu Majči)
Neposredna povezava do sporočila: 80
   Izgubila sem otročka!
4.7.2005 10:25:44   
Majči
Hvala, res hvala za tolažilne besede, sedaj sem že veliko boljše a rane v meni oz. v nama bodo ostale. Res je vse skupaj boleče, čakam na izvid obdukcije a že kar vem, da mi ne bo veliko povedal in bo vse ostalo v velikem vprašaju in pri meni v večnem Zakaju?

Res je teško preživeti take boleče trenutke a vem, da jih bom!

Hvala vsem puncam za spodbudo, sočustvovanje.....ko se malo poberem, bom pa spet med vami, kot nekoč!

l.p.

(odgovor članu Majči)
Neposredna povezava do sporočila: 81
Stran:   <<   < Prejšnja stran  1 2 3 [4]
Stran: <<   < Prejšnja stran  1 2 3 [4]
Pojdi na:





Celodnevna avantura za bodoče starše in ml...
Pomlad prinaša sveže začetke in nove avanture, zato je popoln čas za Baby Expo, edinstven dogodek, ki združuje vse, kar ...
Kamasutra za nosečnice: najboljši položaji...
Mnoge ženske ugotovijo, da se njihov spolni nagon med nosečnostjo poveča! Odkrijejo pa tudi, da je logistika lahko nepri...




NOSEČNOST
пеперутка16

Kateri del nosečnosti vam je bil najbolj všeč oz. najlažji?