|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: <<   < Prejšnja stran  1 [2]
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   RE: limit in nov račun
26.1.2010 11:29:59   
babyloverka
mastercard imam, samo ne vem točno kakšne so omejitve pri tej kartici. očitno bom mogla tudi to preverit

_____________________________

Bastian...največja ljubezen
30.04.2010

(odgovor članu Onasiss)
Neposredna povezava do sporočila: 26
   RE: limit in nov račun
26.1.2010 11:33:15   
Onasiss
Če imaš rdečo...imaš posojilno....

_____________________________

So what....

(odgovor članu babyloverka)
Neposredna povezava do sporočila: 27
   RE: limit in nov račun
26.1.2010 11:50:17   
RAKICA2007
IZVIRNO SPOROČILO: Onasiss

Kaj pa posilna mastercard kartica????? Tam imaš limit npr 600 €..... danes dvigneš preko POSa 200€ (toliko je dnevni omejeni dvig) in jutri 100... pa potem vsak mesec plačaš 1/3 porabljenega zneska.... Tu pri tej kartici nimaš članarine... dobiš jo v parih dneh... ko poplačaš jo kenslaš....


IZVIRNO SPOROČILO: Onasiss

Aja... sem pozabila omenit... imaš pa stroške pri dvigu na Posu...bi mogla pogledat v tarifo, ker ne vem na pamet.



D


Pri dvigih s posojilnih karticah ali klasičnih (mastercard ali VISA) se mora provizija za dvig gotovine takoj odšteti. Kar pomeni, da 1. dan lahko dvigneš 200,00 EUR in takoj odšteješ (od ostanka = 100,00 EUR) še od tega strošek dviga 10,43 EUR. Nato ti za naslednji dan ostane 100,00 EUR - 10,43 EUR - 10,43 EUR = 79 EUR za dvig gotovine.


(odgovor članu Onasiss)
Neposredna povezava do sporočila: 28
   RE: limit in nov račun
26.1.2010 11:54:29   
RAKICA2007
nekaj me zanima. imam odprt račun pri nlb, limit 600 evrov, kar je manj kot moja plača, sem prosila za povečanje limita na 1000 evrov pa mi niso odobrili ker sem trikrat presegla limit za 3 evre


kaj pa če bi se vseeno z vodjo poslovalnice dogovorila in pogovorila - pa se poskusi zmeniti, da ti vsaj ugodijo s postopnim zmanjševanjem limita. Če imaš res več kot 600 EUR plače, pomeni da lahko dobiš 2,5 kratnik ODja. Jaz bi se vseeno obrnila direkt na vodjo poslovalnice in ne na bančne uslužbence.

Lp

(odgovor članu babyloverka)
Neposredna povezava do sporočila: 29
   RE: limit in nov račun
26.1.2010 12:04:58   
Onasiss
IZVIRNO SPOROČILO: RAKICA2007

IZVIRNO SPOROČILO: Onasiss

Kaj pa posilna mastercard kartica????? Tam imaš limit npr 600 €..... danes dvigneš preko POSa 200€ (toliko je dnevni omejeni dvig) in jutri 100... pa potem vsak mesec plačaš 1/3 porabljenega zneska.... Tu pri tej kartici nimaš članarine... dobiš jo v parih dneh... ko poplačaš jo kenslaš....


IZVIRNO SPOROČILO: Onasiss

Aja... sem pozabila omenit... imaš pa stroške pri dvigu na Posu...bi mogla pogledat v tarifo, ker ne vem na pamet.


Pri dvigih s posojilnih karticah ali klasičnih (mastercard ali VISA) se mora provizija za dvig gotovine takoj odšteti. Kar pomeni, da 1. dan lahko dvigneš 200,00 EUR in takoj odšteješ (od ostanka = 100,00 EUR) še od tega strošek dviga 10,43 EUR. Nato ti za naslednji dan ostane 100,00 EUR - 10,43 EUR - 10,43 EUR = 79 EUR za dvig gotovine.


Če ima limita 600 €  lahko naslednji dan še vedno dvigne 100 € kajne????

_____________________________

So what....

(odgovor članu RAKICA2007)
Neposredna povezava do sporočila: 30
   RE: limit in nov račun
26.1.2010 12:06:02   
Onasiss
IZVIRNO SPOROČILO: RAKICA2007

nekaj me zanima. imam odprt račun pri nlb, limit 600 evrov, kar je manj kot moja plača, sem prosila za povečanje limita na 1000 evrov pa mi niso odobrili ker sem trikrat presegla limit za 3 evre


kaj pa če bi se vseeno z vodjo poslovalnice dogovorila in pogovorila - pa se poskusi zmeniti, da ti vsaj ugodijo s postopnim zmanjševanjem limita. Če imaš res več kot 600 EUR plače, pomeni da lahko dobiš 2,5 kratnik ODja. Jaz bi se vseeno obrnila direkt na vodjo poslovalnice in ne na bančne uslužbence.

Lp

Vodja poslovalnice je tista oseba, ki ima zadnjo besedo pri limitih... bančni uslužbenec vlogo za limit samo prejme in pripravi.

_____________________________

So what....

(odgovor članu RAKICA2007)
Neposredna povezava do sporočila: 31
   RE: limit in nov račun
26.1.2010 12:09:40   
RAKICA2007
Onasiss-imaš prav, samo stroške še odšteješ od drugega dviga user posted image

če je limita 600 € pomeni, da lahko za gotovino porabiš 1/2 = 300,00 €
ampak od teh 300,00 € še zraven odštevaš stroške:

1. dan = 200,00 €
2. dan = 100,00 € - 10,43 € - 10,43 € = 79,14 €

Vsak dvig se obračuna po tarifi za dvig gotovine.
Včasih tega ni bilo - se je računalo 1x na mesec (stroški dviga), sedaj pa se ti odšteva od ostanka limita za dvig.

(odgovor članu Onasiss)
Neposredna povezava do sporočila: 32
   RE: limit in nov račun
26.1.2010 12:10:53   
RAKICA2007
IZVIRNO SPOROČILO: Onasiss

IZVIRNO SPOROČILO: RAKICA2007

nekaj me zanima. imam odprt račun pri nlb, limit 600 evrov, kar je manj kot moja plača, sem prosila za povečanje limita na 1000 evrov pa mi niso odobrili ker sem trikrat presegla limit za 3 evre


kaj pa če bi se vseeno z vodjo poslovalnice dogovorila in pogovorila - pa se poskusi zmeniti, da ti vsaj ugodijo s postopnim zmanjševanjem limita. Če imaš res več kot 600 EUR plače, pomeni da lahko dobiš 2,5 kratnik ODja. Jaz bi se vseeno obrnila direkt na vodjo poslovalnice in ne na bančne uslužbence.

Lp

Vodja poslovalnice je tista oseba, ki ima zadnjo besedo pri limitih... bančni uslužbenec vlogo za limit samo prejme in pripravi.


Ja vem... zato se je lažje dogovarjat z vodjo poslovalnice kot pa se it 'telefončke' preko bančnih uslužbencev. To sem hotela povedat. Naj gre direkt k vodji in se pogovorita.

(odgovor članu Onasiss)
Neposredna povezava do sporočila: 33
   RE: limit in nov račun
27.1.2010 10:53:02   
sergy
Ne morem verjet da se ne bi dalo izposoditi teh 300 EUR
in se v treh mesecih vrne in je to to.

(odgovor članu RAKICA2007)
Neposredna povezava do sporočila: 34
Stran:   <<   < Prejšnja stran  1 [2]
Stran: <<   < Prejšnja stran  1 [2]
Pojdi na:





Ovulacija in plodni dnevi
Kaj je ovulacija? Kako izračunati kdaj ovulacija nastopi? Načini ugotavljanja ovulacije.
Nosečnost: Tabela rasti ploda po tednih
Kako velik je plod v posameznem tednu nosečnosti? Preveri, kako izgleda nosečnost po tednih!
Zgodbe malih junakov: 9 dni sem bila v ume...
Sprejeli so me v zelo kritičnem stanju na Infekcijsko kliniko, opravili nujen carski rez, intubirali. Potem sem bila v ...
Pesmi o mami in za mamo
Mama je nekaj posebnega, je popolna in ena sama. Ko ne najdemo besed, kako bi se ji zahvalili za vse, kar nam je dala, z...
Živilo, ki preprečuje pojav alergij pri ot...
Znanstveniki iz Nove Zelandije so prišli do zanimivega odkritja, da lahko samo z enim samim živilom v prehrani otroka zm...




NOSEČNOST
пеперутка16

Kateri del nosečnosti vam je bil najbolj všeč oz. najlažji?