|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: [1]
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   Zobje in sladkarije
26.1.2010 10:49:13   
SaaS
Zadnje čase se mi dogaja, da ko pojem kaj zelo sladkega, me skelijo zobje. Kadar pojem kašen piškot z marmelado (linške oči), auu user posted image .
A se da tu kaj pomagat. A ne obstajajo neke zobne paste za občutljive zobe ali nekaj takega? Zakaj se je to sploh pojavilo, a tudi kar tako mine kot se je pojavilo? Ima še katera take težave?
A je to samo način, kako mi telo sporoča naj neham sladko jest ("se s piškoti basat"user posted image ) in malo zgubim kile od porodauser posted image ?
Neposredna povezava do sporočila: 1
   RE: Zobje in sladkarije
26.1.2010 12:13:00   
Volga
Verjetno ti plombe ne dihtajo.

(odgovor članu SaaS)
Neposredna povezava do sporočila: 2
   RE: Zobje in sladkarije
26.1.2010 12:39:27   
Najaa
Baje da sensodine pomaga. 

(odgovor članu Volga)
Neposredna povezava do sporočila: 3
   RE: Zobje in sladkarije
26.1.2010 13:32:53   
Baby
Sensodin je zakon!
Poskusi!user posted image

(odgovor članu Najaa)
Neposredna povezava do sporočila: 4
   RE: Zobje in sladkarije
26.1.2010 15:44:26   
Felicita
jest sm mela take probleme s kislim in mrzlim, začela uporabljat sensodine je blo dobesedno v par dneh boljš...

_____________________________

Accept certain inalienable truths: prices will rise, politicians will
philander, you too will get old. And when you do you’ll fantasize
that when you were young prices were reasonable, politicians were
noble and children respected their elders.

(odgovor članu Baby)
Neposredna povezava do sporočila: 5
   RE: Zobje in sladkarije
26.1.2010 17:22:23   
mini86
tud mene grozn skeli če pojem kej sladkega..groza je čokolada..sam je pa zanimiv da ne vsakič..in to samo en zob..tud js ne vem kaj narest..ta sensodine pasta mi pa nekak ne potegne ker mam rada un kao svež okus v ustih..

_____________________________

Opazujem te kako mirno spiš, te pobožam in ti že stotič preštejem vse prstke...In šele, ko tvoja dlan leži v moji, opazim, kako zares majhen si. Tako majhen si-pomeniš pa mi ves svet!

(odgovor članu Felicita)
Neposredna povezava do sporočila: 6
   RE: Zobje in sladkarije
26.1.2010 17:29:41   
Felicita
IZVIRNO SPOROČILO: mini86

ta sensodine pasta mi pa nekak ne potegne ker mam rada un kao svež okus v ustih..


kupi si ustno vodico al pa osvežilec daha v spreju... pa se po umivanju zob našprici. če te samo en zob boli, je mogoče ali plomba (slabo narejena, odstopljena,...) al pa mogoče karies?


_____________________________

Accept certain inalienable truths: prices will rise, politicians will
philander, you too will get old. And when you do you’ll fantasize
that when you were young prices were reasonable, politicians were
noble and children respected their elders.

(odgovor članu mini86)
Neposredna povezava do sporočila: 7
   RE: Zobje in sladkarije
26.1.2010 19:12:46   
mini86
a majo senzodin v spreju al kako si samo en zob našpricam..
hja s tem zobom je pa tko...
mela sm not srebrno plombo in ko sm zamenala zobarja mi je kao zamenala z belo da bo lepš..najpovem da je žob 6-kauser posted image no in k sm pršla dam me je grozn skelel-da ne omenm kok me je šele k mi jo je delala..groza..no in sm šla nazaj in pregledala plombo in rekla da je ful lepo narjena in brez luknc..ker sm vztrajala da tko pač ne more bit se je odločila spet zbrust in narest novo belo..čeprav sem rekla da če mi bo karkol delala želim inekcijo mi je ni dala in je bolel k user posted image ..no ampak skelelo me je pa še 2 leti..zdj kšne pol leta al pa malenkost več me ne skeli..se je pa to začeluser posted image user posted image


_____________________________

Opazujem te kako mirno spiš, te pobožam in ti že stotič preštejem vse prstke...In šele, ko tvoja dlan leži v moji, opazim, kako zares majhen si. Tako majhen si-pomeniš pa mi ves svet!

(odgovor članu Felicita)
Neposredna povezava do sporočila: 8
Stran:   [1]
Stran: [1]
Pojdi na:





Ovulacija in plodni dnevi
Kaj je ovulacija? Kako izračunati kdaj ovulacija nastopi? Načini ugotavljanja ovulacije.
Nosečnost: Tabela rasti ploda po tednih
Kako velik je plod v posameznem tednu nosečnosti? Preveri, kako izgleda nosečnost po tednih!
Zgodbe malih junakov: 9 dni sem bila v ume...
Sprejeli so me v zelo kritičnem stanju na Infekcijsko kliniko, opravili nujen carski rez, intubirali. Potem sem bila v ...
Pesmi o mami in za mamo
Mama je nekaj posebnega, je popolna in ena sama. Ko ne najdemo besed, kako bi se ji zahvalili za vse, kar nam je dala, z...
Živilo, ki preprečuje pojav alergij pri ot...
Znanstveniki iz Nove Zelandije so prišli do zanimivega odkritja, da lahko samo z enim samim živilom v prehrani otroka zm...




NOSEČNOST
пеперутка16

Kateri del nosečnosti vam je bil najbolj všeč oz. najlažji?