|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: [1]
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   najstniske sobe
2.2.2010 12:57:28   
Anonimen
Mene zanima,kaksne imajo vasi najstniki svoje sobe.
Moja 14letnica ima vecinoma bombo.Se mi zdi,da jo ves cas teram naj pospravla,tako,da imam ze sama vcasih slabo vest,kako jo skos samo nekaj maltratiramuser posted image Saj pospravi,ampak kaj,ko je koj isto kot prej.Pa za omaro recimo potrebuje pol dneva,da jo v red da,vmes kar nekaj meditira,plese,poje,gleda tv....katastrofa.Sem ravn sesala,grem v njeno sobo,mi je kar slabo postalo,kaksna je.Sem raje kar vrata zaprla.
Do pred kratkim,sem ji velikokrat jaz naredila generalno,mi ni bilo tezko,ker imam rada red,sicer sem kar zivcna.Zdaj imamo dojencka in mi ne znese.

Res katastrofa,sploh ne vem kako naj jo naucim redauser posted image
  Neposredna povezava do sporočila: 1
   RE: najstniske sobe
2.2.2010 13:04:39   
*pepelka*
Tudi pri nas imamo enak problem, le s to razliko, da imamo fanta teh let. Soba je prava hiša strahov, če pa se loti pospravljanja, pa rabi ogroooooooomnoooooo časa, da se kaj naredi. Skoz mu težim naj malo pospravi, a je vedno ja sej bom, potem pa kot praviš ti meditira in počne vse ostalo.
So v fazi, ko jih je treba nerpestano priganjati, da se kaj premakne.

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 2
   RE: najstniske sobe
2.2.2010 13:13:37   
Luni
Isto! Sicer imam dva fanta, 12,5 in skoraj 9, pa deklico 3 leta, ampak od tastarejšega soba je user posted image  Vsakič, ko pridem dol: ali znorim ali pa tako na hitro vrata zaprem, da ja ne bi kaj preveč videla. Tudi jaz težim non-stop, včasih imam občutek, da ne počnem nič drugega, kot s prstom kažem na stvari, katere je treba pospravit. Ne zaleže, da rečem, naj pospravi sobo! Dve stvari premakne, pa se mu zdi, da je ok. In to delam že skoraj 12 let...aaahhhh VZGAJAM!

_____________________________



(odgovor članu *pepelka*)
Neposredna povezava do sporočila: 3
   RE: najstniske sobe
2.2.2010 16:21:26   
Anonimen
pepelka-soba prava hisa strahovuser posted image user posted image user posted image Saj imas prav,samo tvoj ima olajsevalne okoliscine,ker je fantuser posted image .

luni-tudi pri meni prst cist prevec miga,ampak kaj,ko gre skozi eno uho notri,skozi drugo ven.Tocno vem,da me sploh ne poslusa,ker ima tisti trapasti pogled,kot da je v drugem svetu,jaz,zmaj,jo pa nerviram.

In sedenje na usesih,al kaj naj recem...ji recimo recem,odnesi smeti,ki so pod koritom dol v smetnjak...ona odnese vreco,ki je na hodniku.Potem,pospravi v kuhinji pomito posodo..pospravi iz pomivalca,na kuhinjskem pultu je ne vidi.
Ali pa,naj da svoj kroznik,kozarec...v pomivalca-ga da,ampak bog ne daj se kozarec,ali karkoli je takrat slucajno se v koritu.Potem pa odgovor-saj mi nisi reklauser posted image


(odgovor članu Luni)
  Neposredna povezava do sporočila: 4
   RE: najstniske sobe
2.2.2010 18:31:51   
malecka
Ja tud pri nas je enako, sicer ima sedaj kotiček v dnevni sobi( je svojo oddala svojima prestolonaslednikoma)..... sem mislila, da bo kaj bolj, ker ima veliko predalov in poličk        user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image pa se mi zdi da je še slabšeuser posted image

_____________________________

Živi tako, da bodo tvoji otroci pomislili nate,
ko bodo razmišljali o poštenosti,
ljubezni in pokončnosti.




(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 5
   RE: najstniske sobe
2.2.2010 18:44:59   
malecka
Aha pozabila sem napisati, da smo stari 14 let....user posted image

_____________________________

Živi tako, da bodo tvoji otroci pomislili nate,
ko bodo razmišljali o poštenosti,
ljubezni in pokončnosti.




(odgovor članu malecka)
Neposredna povezava do sporočila: 6
   RE: najstniske sobe
2.2.2010 20:06:22   
Urska09

IZVIRNO SPOROČILO: kleopatra28

Mene zanima,kaksne imajo vasi najstniki svoje sobe.
Moja 14letnica ima vecinoma bombo.Se mi zdi,da jo ves cas teram naj pospravla,tako,da imam ze sama vcasih slabo vest,kako jo skos samo nekaj maltratiramuser posted image Saj pospravi,ampak kaj,ko je koj isto kot prej.Pa za omaro recimo potrebuje pol dneva,da jo v red da,vmes kar nekaj meditira,plese,poje,gleda tv....katastrofa.Sem ravn sesala,grem v njeno sobo,mi je kar slabo postalo,kaksna je.Sem raje kar vrata zaprla.
Do pred kratkim,sem ji velikokrat jaz naredila generalno,mi ni bilo tezko,ker imam rada red,sicer sem kar zivcna.Zdaj imamo dojencka in mi ne znese.

Res katastrofa,sploh ne vem kako naj jo naucim redauser posted image


Hi, hi, pri našem je enako, samo da ima 11 let. Kot bi bomba treščila. Dokler nismo dobili dojenčka sem mu non-stop dihala za ovratnik in mu težila. Rezultat: soba je bila več ali manj ves čas pospravljena. Zdaj imamo drugačen režim, ker mi seveda teženje ne znese več. Enkrat tedensko mora v nulo pospraviti sobo, za ostalih 6 dni me pa ne briga. Naj živi v svinjaku. Jaz sem bila še hujša najstnica. Po več tednov nisem posesala svoje sobe, povsod so ležale umazane cunje. Mama se je ves čas spraševala, kakšen svinjak bom imela, ko bom šla na svoje. Ha, ha, ravno obratno! Pretirano redoljubna sem.

Skratka, ne sekiraj se. Velika večina najstnikov ni redoljubnih. In najstnice ne boš navadila na red.

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 7
   RE: najstniske sobe
4.2.2010 19:13:01   
Ulla80
jst se tud spomnem kolk mi je mami težila zarad sobeuser posted image groza! in sem si že takrat rekla da ne bom težila otrokom zarad sobe, no, upam da jim res ne bomuser posted image sicer sem še dauč od najstnikov, sam mi odkrito dol visi, kakšno masta v svoji sobi - ko grem čez sobo, malo pobrcam igrače levo in desno, da pridem mem brez poškodbuser posted image
včasih skupej pospravimo, dostkrat pa ula sama, se da lepo zment z njo. ko bosta pa večja, jima pa nikakor ne bom pospravljala sobe, niti slučajno. bosta pač v svinjaku živela, briga me, edin kar bom zahtevala - da so vrata zaprtauser posted image
tud umazanih cunj ne bom pobirala za njima, če bosta nesla v pranje, bosta imela, če ne bosta nosla, pač njun problemuser posted image sej otrok hitro skuži, sploh najstnik pa kakšne punce, k se stokrat preoblečejo, pa morjo bit zrihtane, pol pa kr naenkrat ni cunj, ni zoknov, ni tega, ni onga...ja ljubica, v pranje znosi, pa boš imelauser posted image


_____________________________

..tko ovdje ne poludi, taj nije normalan!

Spet se mi je na bolš poslabšalo!!

Ja znam da me ljubite, u ljubavi je spas, izpred oči mi se gubite, volim i ja vas!

(odgovor članu Urska09)
Neposredna povezava do sporočila: 8
   RE: najstniske sobe
10.2.2010 12:34:22   
Anonimen
Ulla,saj umazane cunje pri nas sploh niso problem,saj se ciste da za pranje,da jih le ni poterebno dat v omarouser posted image user posted image
Sva imeli pa ravn vceraj pogovor na to temo,pa pravi,da ona je tinejder,in oni so pac taki.Imajo vse kolegice isto...haloo,sama daje nekaj primerjave,da bi pa jaz kdaj omenila,kako sem imela jaz,pa moje kolegice...to pa ne,ker ona ni jaz ali drugiuser posted image

(odgovor članu Ulla80)
  Neposredna povezava do sporočila: 9
Stran:   [1]
Stran: [1]
Pojdi na:





Otroci, ki se zbujajo zgodaj zjutraj so ...
Se vaš malček zjutraj prebuja skupaj s petelini, ne glede na to ali je delovni dan ali vikend? Imamo dobro novico za vas...
Kdaj se vaš otrok začne spominjati?
Noben otrok nikoli ne pozabi materinega glasu. "Eden najzgodnejših spominov je spomin na materin glas."




NOSEČNOST
пеперутка16

Kateri del nosečnosti vam je bil najbolj všeč oz. najlažji?