|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: [1]
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   že cel dan lažni popadki
3.2.2010 11:04:00   
*lena*
že cel dan imam lažne popadke (otrdevanje trebuha, rahle bolečine, malo me boli križ na čase). Ker sem bila pri ginekologu, vem, da so to lažni popadki, nisem še nič odprta .

Zanima me če je katera imela enako izkušnjo in kdaj so se ji potem pojavili pravi popadki?

hvala

_____________________________

Lena
Neposredna povezava do sporočila: 1
   RE: že cel dan lažni popadki
3.2.2010 11:05:14   
Anonimen
odpreš se lahko tudi v 1 uri

(odgovor članu *lena*)
  Neposredna povezava do sporočila: 2
   RE: že cel dan lažni popadki
3.2.2010 11:08:09   
FLASK_A
IZVIRNO SPOROČILO: *lena*

že cel dan imam lažne popadke (otrdevanje trebuha, rahle bolečine, malo me boli križ na čase). Ker sem bila pri ginekologu, vem, da so to lažni popadki, nisem še nič odprta .

Zanima me če je katera imela enako izkušnjo in kdaj so se ji potem pojavili pravi popadki?

hvala


Jaz sem pred porodom imela cel dan popadke. Točno na 5minut. Samo niso me nevemkako boleli.

Torej- popadki so se začeli že v soboto ponoči. V nedeljo so trajali cel dan (na5min). Zvečer pa me je že tako bolelo da sem šla v P (res boleči popadki na 4min). Sprejeta ob 23h, odprta 4cm, rodila ob 3h zjutraj.

Seveda- prvi otrok.

(odgovor članu *lena*)
Neposredna povezava do sporočila: 3
   RE: že cel dan lažni popadki
3.2.2010 11:08:59   
AnciM
*lena* jaz imam te težave že 1 mesec. V ponedeljek je CTG narisal celo en popadek in G je ugotovila, da sem odprta 1cm. Pa je njena diagnoza še vedno, da bomo imeli Prešerna. user posted image Malo bo še treba potrpet, potem bomo pa zibale.

_____________________________

27.8. 2008 se nama je pridružil čmrlj Uroš.
17. 2. 2010 pa še Blaž.

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 4
   RE: že cel dan lažni popadki
3.2.2010 11:12:13   
FLASK_A
IZVIRNO SPOROČILO: AnciM

*lena* jaz imam te težave že 1 mesec. V ponedeljek je CTG narisal celo en popadek in G je ugotovila, da sem odprta 1cm. Pa je njena diagnoza še vedno, da bomo imeli Prešerna. user posted image Malo bo še treba potrpet, potem bomo pa zibale.


Ufh, men je CTG risal že en mesec prej ko zmešan. Pa odprta tudi 1cm. G me je že v P pošiljala, cote sem imela vse pripravljene, torbo tut. Ampak rodila sem pa tako kot sem napisala zgoraj. 10dni čez rokuser posted image

Od takrat naprej mi je CTG larifari.

< Sporočilo je popravil FLASK_A -- 3.2.2010 11:14:01 >

(odgovor članu AnciM)
Neposredna povezava do sporočila: 5
   RE: že cel dan lažni popadki
3.2.2010 11:36:06   
Alči
Hej! že 14 dni sem odprta, popadke že imam rahle čez cel dan, čep seje odluščil, zgleda kot da je vse pripravljeno že zadnjih 14 dni...pa ni še nič. Prvega sem rodila čez rok, pa sem se nekak sprijaznila da bom tut tegauser posted image

_____________________________

Freedom is just another word for nothing left to lose!!!

(odgovor članu *lena*)
Neposredna povezava do sporočila: 6
   RE: že cel dan lažni popadki
3.2.2010 12:34:56   
Taddy78
1cm sem bila odprta že v 8.mesecu (pregled pri G), zaradi lažnih popadkov kak teden kasneje pristala v porodnišnici. Čutila sem samo pritisk navzdol in trebuh mi je otrdeval. CTG je risal popadke, ki pa jih nisem čutila.

Kake 10 dni pred rokom, sem spet imela lažne, ki so trajali kake 2 uri. Na koncu sem rodila 4 dni preko roka, zaradi premalo plodovnice so mi porod sprožili.

(odgovor članu Alči)
Neposredna povezava do sporočila: 7
   RE: že cel dan lažni popadki
3.2.2010 14:10:58   
divans1
Kako pa vidijo, koliko si že odprt, z ginekološkim pregledom? user posted image

(odgovor članu Taddy78)
Neposredna povezava do sporočila: 8
   [Brisano sporočilo]
3.2.2010 14:12:23   
Brisani uporabnik
[Vsebina sporočila je bila izbrisana]

(odgovor članu divans1)
  Neposredna povezava do sporočila: 9
   RE: že cel dan lažni popadki
3.2.2010 14:14:03   
Anonimen
divans lepo z roko pregledajouser posted image
jaz sem bila odprta 4 cm v 34 tednu.V roku 1 ure sem se odprla  še 5 cm.

(odgovor članu Brisani uporabnik)
  Neposredna povezava do sporočila: 10
   RE: že cel dan lažni popadki
3.2.2010 14:14:47   
tejči28
divans1 ja z ginekološkim pregledom ugovotijo kolko si odprta.Meni je bilo to kar malo boleče in zoprno.

_____________________________

8.9.2008 nas je razveselil prvi sonček
8.9.2010 pa smo dobili drugo sončico

(odgovor članu Brisani uporabnik)
Neposredna povezava do sporočila: 11
   RE: že cel dan lažni popadki
3.2.2010 14:17:45   
Anonimen
Sem imela na 4 minute popadke 2 dni pred porodom.Na koncu so mi sprožili ( 3 dni čez rok), ker je bila plodovnica že zelena. Sej bo!user posted image

(odgovor članu tejči28)
  Neposredna povezava do sporočila: 12
   RE: že cel dan lažni popadki
3.2.2010 14:21:36   
divans1
Aha, se mi je zdelo. Hvala! user posted image

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 13
   RE: že cel dan lažni popadki
3.2.2010 14:24:15   
blaža

IZVIRNO SPOROČILO: Anonimen

odpreš se lahko tudi v 1 uri


točno tako. Jaz sem se v 30 min iz 2 cm na 10 cm.user posted image user posted image

Pri prvem otroku sem pa mela take kot maš ti zjutraj in so rekli, to bo čez en teden, kadar sem mela rok, pa sem zvečer že prišla rodit. Zjutraj nisem bla nič odprta, rodila sem pa točno 24 h po teh lažnih popadkih.user posted image

_____________________________

Tvoj čas je omejen, zato ga ne zapravljaj tako, da živiš življenje nekoga drugega!
Naj hrup drugih mnenj ne utiša tvojega notranjega glasu!

Steve Jobs

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 14
Stran:   [1]
Stran: [1]
Pojdi na:





Porodna zgodba: Moj dojenček je doživel mo...
Mali Tim je bil težko pričakovano dete. Veselili smo se ga vsi, tako mami in ati, kot njegova velika sestrica Tia.
Resnična čudežna zgodba: Vaš sin ne bo pre...
photo
Na vhodu bolnišnice je mamo pričakala zdravnica in ji povedala, da sin, star en teden, ne bo preživel.




NOSEČNOST
пеперутка16

Kateri del nosečnosti vam je bil najbolj všeč oz. najlažji?