|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: <<   < Prejšnja stran  1 [2]
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   RE: Dodatno zdravstveno zavarovanje
6.2.2010 10:16:33   
Kerensa*
Jaz sem ti napisala samo možnosti, kako se prekine pogodba - ne posledic. user posted image

(odgovor članu arabela*)
Neposredna povezava do sporočila: 26
   RE: Dodatno zdravstveno zavarovanje
6.2.2010 10:40:47   
zmajaz
IZVIRNO SPOROČILO: Saraya
ja, samo če kar nehaš plačevat..avtomatsko dajo naprej na sodišče.tam pa tak veš,še dodatni stroški in v vsakem primeru moraš plačat tisto kar ti ostaneuser posted image user posted image


Če bi rada prekinila, jim samo pošlješ dopis (najboljše po priporočeni pošti) in ti bodo z naslednjim mesecem prekinili - saj ti morajo, če zahtevaš, nimajo izbire.

(odgovor članu arabela*)
Neposredna povezava do sporočila: 27
   RE: Dodatno zdravstveno zavarovanje
6.2.2010 11:08:01   
Klemy82
Seveda ti morajo prekiniti, če zahtevaš. Ko sem jaz sklepala dodatno zavarovanje, sem imela možnost skleniti za eno leto (in potem podaljšuješ vsako leto ali pač ne) ali do preklica. Se pravi, po drugi opciji moja pogodba velja do preklica, to pa je, dokler jim jaz pisno ne pošljem zahtevo, da mi prekinejo. Nobenih sankcij. Za nazaj pa seveda moraš plačati zapadle obveznosti, logično.

_____________________________

Jst.

(odgovor članu zmajaz)
Neposredna povezava do sporočila: 28
   RE: Dodatno zdravstveno zavarovanje
6.2.2010 11:10:38   
magda_velepič
Tri mesece je odpovedni rok.Če pa re nehaš samo tak plačevat pa te dajo na sodišče.

_____________________________

Največja tragedija ni vreščeč hrup slabih ljudi temveč grozna tišina 'dobrih'.

(odgovor članu Klemy82)
Neposredna povezava do sporočila: 29
   RE: Dodatno zdravstveno zavarovanje
6.2.2010 11:17:03   
Klemy82
Evo, sem šla prav gledat, moj odpovedni rok je 60 dni.user posted image

_____________________________

Jst.

(odgovor članu magda_velepič)
Neposredna povezava do sporočila: 30
   RE: Dodatno zdravstveno zavarovanje
6.2.2010 11:18:22   
nejcko
Jaz plačujem, priznam pa, da sem glede tega kot ovca - plačam in ne razmišljam dalje user posted image

(odgovor članu Klemy82)
Neposredna povezava do sporočila: 31
   RE: Dodatno zdravstveno zavarovanje
6.2.2010 11:19:55   
Moyca_

IZVIRNO SPOROČILO: Kerensa*

Jaz sem ti napisala samo možnosti, kako se prekine pogodba - ne posledic. user posted image


no Kreensa in kako bi komentirala naš primer.

(odgovor članu Kerensa*)
Neposredna povezava do sporočila: 32
   RE: Dodatno zdravstveno zavarovanje
6.2.2010 11:25:35   
Kerensa*
IZVIRNO SPOROČILO: Moyca RR
no Kreensa in kako bi komentirala naš primer.

A na tole:
Moj si je lani prerezal prst s kosilnico in je plačal za šivanje, povijanje vsake 2 dni in še za zdravila, tako da smo takrat dali enih 150 € za tako bederijo samo doplačila, pa mu se je prst še držal na roki in je imel 5 šivov

Najrž ne krijejo stroškov zdravljenja poškodb iz malomarnosti. user posted image

(odgovor članu Moyca_)
Neposredna povezava do sporočila: 33
   RE: Dodatno zdravstveno zavarovanje
6.2.2010 11:30:32   
Moyca_
šlo je za nesrečo, torej če se z avtom zabiješ, pa si sam kriv, ti tudi ne krijejo ker je iz malomarnosti???
Pa nihče ni napisal da se je nesreča zgodila iz tega ali onega razloga. Šivanje je bilo nujno, ker se krvavitev ni ustavila in v tem je poanta!

(odgovor članu Kerensa*)
Neposredna povezava do sporočila: 34
   RE: Dodatno zdravstveno zavarovanje
6.2.2010 11:35:34   
Kerensa*
Ne se jezit', no user posted image  - saj nisem zavarovalniški strokovnjak in nimam pojma, kaj dejansko počnejo in česa ne.
IZVIRNO SPOROČILO: Moyca RR
šlo je za nesrečo, torej če se z avtom zabiješ, pa si sam kriv, ti tudi ne krijejo ker je iz malomarnosti???

Možno. Ne vem. Nimam osebne izkušnje s tem.
Pa nihče ni napisal da se je nesreča zgodila iz tega ali onega razloga. Šivanje je bilo nujno, ker se krvavitev ni ustavila in v tem je poanta!

Saj najbrž mu ustavitve krvavitve (kar je nujno) niso računali, so mu pa (sodeč po prvem postu) računali previjanje (kar ni nujno, saj to lahko načeloma stori sam doma) in zdravila (verjetno je doplačeval).

(odgovor članu Moyca_)
Neposredna povezava do sporočila: 35
   RE: Dodatno zdravstveno zavarovanje
6.2.2010 11:40:56   
Moyca_

IZVIRNO SPOROČILO: Kerensa*

Ne se jezit', no user posted image  - saj nisem zavarovalniški strokovnjak in nimam pojma, kaj dejansko počnejo in česa ne.
IZVIRNO SPOROČILO: Moyca RR
šlo je za nesrečo, torej če se z avtom zabiješ, pa si sam kriv, ti tudi ne krijejo ker je iz malomarnosti???

Možno. Ne vem. Nimam osebne izkušnje s tem.
Pa nihče ni napisal da se je nesreča zgodila iz tega ali onega razloga. Šivanje je bilo nujno, ker se krvavitev ni ustavila in v tem je poanta!

Saj najbrž mu ustavitve krvavitve (kar je nujno) niso računali, so mu pa (sodeč po prvem postu) računali previjanje (kar ni nujno, saj to lahko načeloma stori sam doma) in zdravila (verjetno je doplačeval).


Doplačal je tudi šivanje samo, ki je bilo cca. 50 €

(odgovor članu Kerensa*)
Neposredna povezava do sporočila: 36
   RE: Dodatno zdravstveno zavarovanje
6.2.2010 11:41:12   
zmajaz
IZVIRNO SPOROČILO: Kerensa*
so mu pa (sodeč po prvem postu) računali previjanje (kar ni nujno, saj to lahko načeloma stori sam doma)

Ja to previjanje tam je itak brezveze hodit - sploh če ga moraš plačevat. Ko sem jaz pred leti padla s konja sem kao morala hodit na previjanje in vsak dan so mi potegnili kraste zraven dol, user posted image  potem sem pa imela tega dosti in nisem več šla, ker na ta način se mi rane še 100 let ne bi zacelile. Doma sem si pobrala lepo vse dol in pustila tako, pa je bilo še najboljše.

(odgovor članu Kerensa*)
Neposredna povezava do sporočila: 37
   RE: Dodatno zdravstveno zavarovanje
6.2.2010 11:43:56   
Kerensa*
IZVIRNO SPOROČILO: Moyca RR
Doplačal je tudi šivanje samo, ki je bilo cca. 50 €

Mogoče zato, ker za zaustavitev krvavitve ni bilo nujno (mogoče bi se jo dalo ustaviti tudi drugače), je bilo pa "nujno" za "lepotni popravek"?

(odgovor članu Moyca_)
Neposredna povezava do sporočila: 38
   RE: Dodatno zdravstveno zavarovanje
6.2.2010 11:46:56   
Moyca_

IZVIRNO SPOROČILO: Kerensa*

IZVIRNO SPOROČILO: Moyca RR
Doplačal je tudi šivanje samo, ki je bilo cca. 50 €

Mogoče zato, ker za zaustavitev krvavitve ni bilo nujno (mogoče bi se jo dalo ustaviti tudi drugače), je bilo pa "nujno" za "lepotni popravek"?


Kakorkoli, doplačat je treba bolj ali manj vse in potem če nimaš dodatnega lahko doplačaš toliko da te boli glava za en sam manjši poseg

(odgovor članu Kerensa*)
Neposredna povezava do sporočila: 39
   RE: Dodatno zdravstveno zavarovanje
6.2.2010 11:50:00   
Kerensa*
IZVIRNO SPOROČILO: Moyca RR
IZVIRNO SPOROČILO: Kerensa*
IZVIRNO SPOROČILO: Moyca RR
Doplačal je tudi šivanje samo, ki je bilo cca. 50 €

Mogoče zato, ker za zaustavitev krvavitve ni bilo nujno (mogoče bi se jo dalo ustaviti tudi drugače), je bilo pa "nujno" za "lepotni popravek"?

Kakorkoli, doplačat je treba bolj ali manj vse in potem če nimaš dodatnega lahko doplačaš toliko da te boli glava za en sam manjši poseg

Veš, mogoče pa ni "kakorkoli". Poskušam razmišljati z vidika zdravstvene blagajne, kjer določajo, kaj je nujno in kaj ne. Vem pa samo toliko, da se krvavitve iz prsta da ustaviti tudi drugače, kakor s šivanjem. Če so tudi oni razmišljali tako, potem šivanje ni šlo pod nujno in so ga zaračunali.

(odgovor članu Moyca_)
Neposredna povezava do sporočila: 40
   RE: Dodatno zdravstveno zavarovanje
6.2.2010 12:46:43   
uwaga
IZVIRNO SPOROČILO: mojčika

Vsak mesec dobivam zdravila za astmo, mož insuline in katetre za sladkorno tip1 (že 16 let), ima črpalko... ko bi videle te račune mesečno, potem ne pomišljaš in večkrat rečem HB, da je tako. V celem letu ne plačam zavarovalnici toliko, kot pride na mesec en recept.
Podpišem.
Ko mi vsake tri mesece v lekarni izstavi informativni račun za rastni hormon za hčerko, pa še vse ostale račune za njo in za mene sem srečna da dodatno zavarovanje obstaja.

(odgovor članu mojčika)
Neposredna povezava do sporočila: 41
   RE: Dodatno zdravstveno zavarovanje
17.10.2017 14:05:32   
Iwaa
hej,
sicer malenkost že stara tema, ampak me zanima, če je še vedno najbolj aktualno zavarovanje za tujino od Corisa - https://www.coris.si/si/856/turisticno-zavarovanje-za-tujino.aspx ali se mogoče splača sedaj katero drugo?

(odgovor članu uwaga)
Neposredna povezava do sporočila: 42
Stran:   <<   < Prejšnja stran  1 [2]
Stran: <<   < Prejšnja stran  1 [2]
Pojdi na:





Ovulacija in plodni dnevi
Kaj je ovulacija? Kako izračunati kdaj ovulacija nastopi? Načini ugotavljanja ovulacije.
Nosečnost: Tabela rasti ploda po tednih
Kako velik je plod v posameznem tednu nosečnosti? Preveri, kako izgleda nosečnost po tednih!
Zgodbe malih junakov: 9 dni sem bila v ume...
Sprejeli so me v zelo kritičnem stanju na Infekcijsko kliniko, opravili nujen carski rez, intubirali. Potem sem bila v ...
Pesmi o mami in za mamo
Mama je nekaj posebnega, je popolna in ena sama. Ko ne najdemo besed, kako bi se ji zahvalili za vse, kar nam je dala, z...
Živilo, ki preprečuje pojav alergij pri ot...
Znanstveniki iz Nove Zelandije so prišli do zanimivega odkritja, da lahko samo z enim samim živilom v prehrani otroka zm...




NOSEČNOST
пеперутка16

Kateri del nosečnosti vam je bil najbolj všeč oz. najlažji?