|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: <<   < Prejšnja stran  1 [2]
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   RE: vreča za spanje
11.2.2010 13:28:53   
soncek3
Take lepo mehko sem zasledila v Sparu od Sparkija. Velikost 110, cena 9.90€, kar verjet nisem mogla, posezonska razprodaja.

(odgovor članu barni)
Neposredna povezava do sporočila: 26
   RE: vreča za spanje
11.2.2010 18:13:22   
Katy78
IZVIRNO SPOROČILO: mini86

katy kako ga imaš pa oblečenega pod to spalno vrečo iz H&M-a..namreč js sm prvo spalno vrečo kupila v pikapolonici in sedaj drugo v h&M-U..pa se mi zdi ta v primerjavi z uno iz user posted image malo debelejša in pa bolj zaprta in ga mam čeprav je brezrokavov uzgori samo v bodiju..ne vem a bi jo nesla nazaj al kr mela 


Jaz ga imam spodaj v pižami-pajacu. Ima pa celo noč okno na škarje odprto, tudi zdaj pozimi. Ko bo pa malo topleje, bo imel pa spodaj samo body. Saj veš, koliko imaš spodaj oblečenega, je odvisno, koliko imaš v sobi ponoči toplo/mrzlo. Mi imamo ca. 19C.

(odgovor članu mini86)
Neposredna povezava do sporočila: 27
   RE: vreča za spanje
11.2.2010 18:14:49   
Katy78
Sem pa H&M-jevo vrečo končno dobila. user posted image

(odgovor članu Katy78)
Neposredna povezava do sporočila: 28
   RE: vreča za spanje
11.2.2010 18:15:38   
Katy78
IZVIRNO SPOROČILO: soncek3

Take lepo mehko sem zasledila v Sparu od Sparkija. Velikost 110, cena 9.90€, kar verjet nisem mogla, posezonska razprodaja.


To je pa ugodno ja, ker H&M-jeva je 18 EUR. user posted image

(odgovor članu soncek3)
Neposredna povezava do sporočila: 29
   RE: vreča za spanje
11.2.2010 20:55:39   
sanelaa
IZVIRNO SPOROČILO: Katy78

Sem pa H&M-jevo vrečo končno dobila. user posted image


In kako je?

A je okej?

Meni so se napogled te spalne vreče iz HMa zdele tako ozke.............grem jutri še enkrat pogledat.

(odgovor članu Katy78)
Neposredna povezava do sporočila: 30
   RE: vreča za spanje
11.2.2010 21:03:42   
Anonimen
IZVIRNO SPOROČILO: sanelaa

IZVIRNO SPOROČILO: Katy78

Sem pa H&M-jevo vrečo končno dobila. user posted image


In kako je?

A je okej?

Meni so se napogled te spalne vreče iz HMa zdele tako ozke.............grem jutri še enkrat pogledat.


mi jo mamo tud - pa če maš zeleno, pazi kako jo boš prala, ker naša se vsakič ful zmečka - pa eno smo že menjali, ker se je fuuuuuuul skrčla

(odgovor članu sanelaa)
  Neposredna povezava do sporočila: 31
   RE: vreča za spanje
11.2.2010 21:55:06   
Andromeda
http://www.recinko.si/spalna-vreca-otroka-104-p-2317.php

Mi smo zelo zadovoljni s tole. Sicer je malce dražja, ampak vredna svojega denarja!

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 32
   RE: vreča za spanje
12.2.2010 19:33:16   
Katy78
IZVIRNO SPOROČILO: sanelaa

IZVIRNO SPOROČILO: Katy78

Sem pa H&M-jevo vrečo končno dobila. user posted image


In kako je?

A je okej?

Meni so se napogled te spalne vreče iz HMa zdele tako ozke.............grem jutri še enkrat pogledat.


Ja, meni je super. Je do zdaj tudi imel H&M-jevo, ampak mu je ratala prekratka. Je res zgoraj bolj ozka ampak naš Nik je kar konkreten dečko pa mu ni preozka.

(odgovor članu sanelaa)
Neposredna povezava do sporočila: 33
   RE: vreča za spanje
12.2.2010 19:34:04   
Katy78
IZVIRNO SPOROČILO: nya

IZVIRNO SPOROČILO: sanelaa

IZVIRNO SPOROČILO: Katy78

Sem pa H&M-jevo vrečo končno dobila. user posted image


In kako je?

A je okej?

Meni so se napogled te spalne vreče iz HMa zdele tako ozke.............grem jutri še enkrat pogledat.


mi jo mamo tud - pa če maš zeleno, pazi kako jo boš prala, ker naša se vsakič ful zmečka - pa eno smo že menjali, ker se je fuuuuuuul skrčla


Hm, jaz ponavadi perem na 60C pa ni nikoli ful zmečkana oz. bolj zmečkana kot ostalo perilo.

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 34
   RE: vreča za spanje
14.2.2010 14:38:14   
Anonimen
IZVIRNO SPOROČILO: Katy78

IZVIRNO SPOROČILO: nya

IZVIRNO SPOROČILO: sanelaa

IZVIRNO SPOROČILO: Katy78

Sem pa H&M-jevo vrečo končno dobila. user posted image


In kako je?

A je okej?

Meni so se napogled te spalne vreče iz HMa zdele tako ozke.............grem jutri še enkrat pogledat.


mi jo mamo tud - pa če maš zeleno, pazi kako jo boš prala, ker naša se vsakič ful zmečka - pa eno smo že menjali, ker se je fuuuuuuul skrčla


Hm, jaz ponavadi perem na 60C pa ni nikoli ful zmečkana oz. bolj zmečkana kot ostalo perilo.


a maš tako zeleno? ker mi imamo dve - eno zeleno in eno belo

bela je super, zelena pa ne, je tudi tanjša od bele

boš sporočila, ko jo opereš

(odgovor članu Katy78)
  Neposredna povezava do sporočila: 35
   RE: vreča za spanje
14.2.2010 22:17:23   
Katy78
IZVIRNO SPOROČILO: nya

IZVIRNO SPOROČILO: Katy78

IZVIRNO SPOROČILO: nya

IZVIRNO SPOROČILO: sanelaa

IZVIRNO SPOROČILO: Katy78

Sem pa H&M-jevo vrečo končno dobila. user posted image


In kako je?

A je okej?

Meni so se napogled te spalne vreče iz HMa zdele tako ozke.............grem jutri še enkrat pogledat.


mi jo mamo tud - pa če maš zeleno, pazi kako jo boš prala, ker naša se vsakič ful zmečka - pa eno smo že menjali, ker se je fuuuuuuul skrčla


Hm, jaz ponavadi perem na 60C pa ni nikoli ful zmečkana oz. bolj zmečkana kot ostalo perilo.


a maš tako zeleno? ker mi imamo dve - eno zeleno in eno belo

bela je super, zelena pa ne, je tudi tanjša od bele

boš sporočila, ko jo opereš


Ja, do zdaj je imel zeleno, gor je ena sova narisana, pa drevo in rdeča mušnica. user posted image  Zdaj sem pa belo dobila in sem jo tudi že oprala pa tudi ni bila zmečkana.

Mogoče si pa imela smolo in si naletela na slabše blago, verjetno je tudi to možno.


(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 36
   RE: vreča za spanje
16.2.2010 11:52:44   
kristinaj
jaz jo imam od odeje škofja loka .. ni zimska... naša noče bit noter... nikoli rabljena ... cena 45 eur...

_____________________________

polona 5.4.2007, 55 cm 3900 g
vili 19.10.2008, 57 cm, 3910 g

bila bi neustavljiva, če bi lahko začela....

(odgovor članu Katy78)
Neposredna povezava do sporočila: 37
   RE: vreča za spanje
16.2.2010 12:20:27   
Hope2
IZVIRNO SPOROČILO: kristinaj

jaz jo imam od odeje škofja loka .. ni zimska... naša noče bit noter... nikoli rabljena ... cena 45 eur...


user posted image tak draga. Madoniš jaz jo kupim vedno za največ 13-15 evrov, pa še zimsko. Kaj pa ima ta da je tak draga, zlate nitkeuser posted image .

Jaz je tudi nisem našla v h&m-u (so imeli le majhne), sem jo pa potem dobila v mullerju. Aja pa se mi tudi ni še nobena pomečkala, in sušim v sušilcu

(odgovor članu kristinaj)
Neposredna povezava do sporočila: 38
   RE: vreča za spanje
16.2.2010 12:34:31   
Anonimen
ta bele so ok - zeleno imam pa že drugo, ker se je prva skrčila ful - ta se mi pa tud ful mečka

(odgovor članu Hope2)
  Neposredna povezava do sporočila: 39
   RE: vreča za spanje
16.2.2010 12:35:59   
Anonimen
IZVIRNO SPOROČILO: Hope2

IZVIRNO SPOROČILO: kristinaj

jaz jo imam od odeje škofja loka .. ni zimska... naša noče bit noter... nikoli rabljena ... cena 45 eur...


user posted image tak draga. Madoniš jaz jo kupim vedno za največ 13-15 evrov, pa še zimsko. Kaj pa ima ta da je tak draga, zlate nitkeuser posted image .

Jaz je tudi nisem našla v h&m-u (so imeli le majhne), sem jo pa potem dobila v mullerju. Aja pa se mi tudi ni še nobena pomečkala, in sušim v sušilcu


vam jo bom fotkaLA, ko operem

(odgovor članu Hope2)
  Neposredna povezava do sporočila: 40
   RE: vreča za spanje
19.2.2010 14:18:02   
Anonimen
evo, oprana in skoraj suha zgleda tkole:

user posted image

user posted image

(odgovor članu Anonimen)
  Neposredna povezava do sporočila: 41
   RE: vreča za spanje
19.2.2010 14:19:02   
Anonimen
In to je druga, ki jo imamo, ker smo prvo menjlai - napisali pa so, da je bila poškodba pri pranjuuser posted image  - pa jo perem na 40

(odgovor članu Anonimen)
  Neposredna povezava do sporočila: 42
   RE: vreča za spanje
21.2.2010 22:02:21   
Katy78
IZVIRNO SPOROČILO: nya

In to je druga, ki jo imamo, ker smo prvo menjlai - napisali pa so, da je bila poškodba pri pranjuuser posted image  - pa jo perem na 40


Je pa res precej zmečkana. user posted image  Kaj pa če si stroj preveč nafilala? Samo potem bi bilo tudi ostalo perilo zmečkano.

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 43
   RE: vreča za spanje
22.2.2010 6:34:52   
Hope2
Kaj pa centrifiga na stroju, na kolk jo imaš, probaj jo malo zmanjšat. sICER BO MALO BOLJ MOKRA VEN PRIŠLA, AMPAK MOGOČE MANJ ZMEČKANA

(odgovor članu Katy78)
Neposredna povezava do sporočila: 44
   RE: vreča za spanje
22.2.2010 22:14:37   
Anonimen
IZVIRNO SPOROČILO: Katy78

IZVIRNO SPOROČILO: nya

In to je druga, ki jo imamo, ker smo prvo menjlai - napisali pa so, da je bila poškodba pri pranjuuser posted image  - pa jo perem na 40


Je pa res precej zmečkana. user posted image  Kaj pa če si stroj preveč nafilala? Samo potem bi bilo tudi ostalo perilo zmečkano.


kadar perem ta belo je čist ok, tko da ne vem, kaj bi lahko bilo

(odgovor članu Katy78)
  Neposredna povezava do sporočila: 45
   RE: vreča za spanje
22.2.2010 22:15:24   
Anonimen
IZVIRNO SPOROČILO: Hope2

Kaj pa centrifiga na stroju, na kolk jo imaš, probaj jo malo zmanjšat. sICER BO MALO BOLJ MOKRA VEN PRIŠLA, AMPAK MOGOČE MANJ ZMEČKANA


sam al ona se tko pomečka, da se kr mal skup da - si predstavljaš? Jo moram pol raztegnit ful

(odgovor članu Hope2)
  Neposredna povezava do sporočila: 46
   RE: vreča za spanje
24.2.2010 20:31:37   
Urska09

IZVIRNO SPOROČILO: nya

evo, oprana in skoraj suha zgleda tkole:

user posted image

user posted image

Hmmm, točno tako imamo mi in je čist ok. Perem na 60, sušim v sušilcu. Prej smo imeli pa uno belo, do 1 leta. Obe sta super!

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 47
Stran:   <<   < Prejšnja stran  1 [2]
Stran: <<   < Prejšnja stran  1 [2]
Pojdi na:





BLOG: Kaj je zdravje?
Nacionalna agencija za javno zdravje poroča, da število izdanih receptov skozi leta ves čas narašča. Živimo torej dlje, ...
Razhod: menjata se starša, ne otroci
Ločeni milenijci vse pogosteje puščajo svoje otroke, da živijo v družinskem domu, medtem ko starša živita z njimi v izme...




NOSEČNOST
пеперутка16

Kateri del nosečnosti vam je bil najbolj všeč oz. najlažji?