|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: [1]
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   JULIJKE
4.7.2005 15:13:57   
LONA13
Sm nas malce prestavila, da nas ne povozijo! Se mi zdi da nas vedno manj piše tuki!

Dejte se mal razpisat!!!
Kaj počnete, kaj ste skuhale, kaj boste počele popoldan!
Neposredna povezava do sporočila: 1
   JULIJKE
4.7.2005 15:19:00   
Anhelo2
Meni so ravno zmontirali klimo, in lepo počistili za seboj tako, da se sploh ne pozna, da so vrtali pa štemali ,... Pridni fantki. Sedaj pa že delain je že prijetno hladno. Sem lepo na 24 stopinj naštimala in bo tako konstantno.

Jaz sem sebi spekla na ramici belo piščančje meseko zraven pa solata iz paradižnika, paprike in kalčkov. Poskušam malo bolj previdno jesti.
Moj pa bo dobil karhrenovko ali pa topli sendvič ker nikoli ne vem kdaj pride in tudi nikoli ne komplicira.
Glede tega je res cuker.

Sedaj pa se grem malo pred TV počit.


(odgovor članu LONA13)
Neposredna povezava do sporočila: 2
   JULIJKE
4.7.2005 15:26:24   
LONA13
Mi bomo mel pa domačo govejo juhco, pa pečen krompirček pa zeleno solato! Dons brez mesa - včasih paše mal bolj na easy!

Blagor se teb, k maš klimo, jest mam pa žaluzije že cel dan spuščene - sm tko kt v grobnci!

Lp, Lona

(odgovor članu LONA13)
Neposredna povezava do sporočila: 3
   JULIJKE
4.7.2005 15:56:46   
pravljica
midva bova pa kar kaj na hiter pojedla, kdaj pa itak nikol ne vem...al pa bova šla k tašči...al pa kam drugam...v glavnem, jst ne kuham :ups:
drugač pa še zmeri pospravljam stanovanje...otroška soba pospravljena :bravo:, zdaj pa še posesam pa po tleh pobrišem...:kuza: skopam, na koncu pa še sebe, pol pa :love: počakam in še zavese zrihtam...za okna pa ne vem, a nej jih grem pomivat al ne, da me ne bo kdo od zunaj čudno gledal :zmeden2:

(odgovor članu LONA13)
Neposredna povezava do sporočila: 4
   JULIJKE
4.7.2005 16:01:20   
smrka
julijka smrka se base z lubenico in nagovarja bejbiko da pride cimprej ven, ker je tako lepo vreme, da se bove sprehajale z vozickom okoli. :kuza:

(odgovor članu LONA13)
Neposredna povezava do sporočila: 5
   JULIJKE
4.7.2005 17:54:09   
Pia73
Evo še mene, po kratkem premoru.

Do PDP-ja še 18 dni, kg še kar gredo gor,...... pa kaj čemo. Sedaj me že neznani ljudje ustavljajo na cesti in me sprašujejo kdaj bo,... pa kaj čem, čeprav mi je zoprno se poskusim nasmejati.

Sicer sem pa danes super spala, včeraj pa bolj slabo,... Če smo do sem prigurale bomo tudi naprej. Saj ni tako hudo.

Lp :nosecka: Pia73 in :duda: 37 3/7

(odgovor članu LONA13)
Neposredna povezava do sporočila: 6
   JULIJKE
4.7.2005 19:30:45   
Talči
Kuhali?
Torteline s sirom in zeleno solato s paradižnikom.
Zdaj pa počivamo... in klimo smo vklopili, da ni vroče.
LP
Talči

(odgovor članu LONA13)
Neposredna povezava do sporočila: 7
   JULIJKE
4.7.2005 19:38:34   
Rabarbara
Pozdravljene!

Ponavadi vas samo prebiram (redno), zdej bom pa tudi jaz kaj napisala.
Danes smo jedli domač! stročji fižol, pa domačo solato, pa malo pečenega krompirja. Ob tej vročini mi itak ne paše kakšnih pojedin jesti, kaj šele pripravljati.
Popoldne sem bila na ctg-ju, vse ok, kile stojijo na +13kg.
Včeraj je :love: sestavil posteljico, tako da sem danes že oblekla posteljnino. Zvečer pa si bom pripravila torbo za v porodnišnico, da ne bo potem panika.

Lp, Rabarbara 37t

(odgovor članu LONA13)
Neposredna povezava do sporočila: 8
   JULIJKE
4.7.2005 19:57:02   
CIPRESA
Ja tud mi smo imeli danes pečen krompirček pa solato pa en piščančji file.
Zmeri bolj pa tud jaz ostajam brez idej kaj naj skuham, ker vsak dan nekaj pol te pa že mine pa včasih kar po dva dni jem samo salamo pa kruh al pa hrenovke ker nimam enostavno več idej.

Jutri bomo pa ker bo bolj deževno češplove smoke z drobtinami...mljask to mam zeloooo rada.

Mi imamo tudi že vse pripravljeno le še v torbo moram napakirat pol je pa vse. Manjka mi le še nekaj drobnarij, ki jih moram jit iskat v lekarno.

Sam še čakam da me prime pa nevem no pomoje da bom mogla kar lepo počakat do 26 julija. Moj :love: dela zdele res fajn da bo mel pol konc meseca kaj frej da bo lahko z nama, ker tale zastopniška je pač taka, da moraš vse podelat če hočeš na dopust, te ne more nič počakat za naslednji mesec.
Pol se pa včasih vleže v posteljo pa mal sanja mi je lih včeraj začel sredi noči razlagati nekaj od vozička...bogi se mu že kar mal blede. Pa sem ga hitro potolažila da še ni čas in da še lahko spi.

Se mogoče še kaj javim sedajle pa pride šef mojega :love: delat revizijo in se moram skidat dol pa en prigrizek naredit.

Se pišemo kasneje!!!

LP CIPRESA :nosecka:

(odgovor članu LONA13)
Neposredna povezava do sporočila: 9
Stran:   [1]
Stran: [1]
Pojdi na:





Poglejte, kako se med porodom premaknejo k...
Ta neverjetna fotografija porodnice dokazuje, kako neverjetno je človeško telo. Poglejte, kako je videti anatomija porod...
Kaj vzeti s seboj v porodnišnico?
Da česa ne bi pozabili, smo vam pripravili spisek stvari, ki jih vzemite s seboj v porodnišnico.




NOSEČNOST
пеперутка16

Kateri del nosečnosti vam je bil najbolj všeč oz. najlažji?