|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: <<   < Prejšnja stran  6 7 8 9 [10]
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   RE: Do konca bolano!!!!
22.6.2010 11:55:12   
aleunam
IZVIRNO SPOROČILO: ne eko

o.k. samo da nisem zmajuser posted image
Žal mi je da imaš tako snaho.
Kaj pa če ne bi nihče sodeloval,
obrekoval oziroma načenjal takih
tem, kjer se koga opravlja?
Jaz takrat obvezno utihnem ali se umaknem.
Me ne zanima kaj ima kdo o kom povedati
grdega....

Mislim da zdaj že preveč smetim temo.
Se opravičujem



Nič ne smetiš... Se še vedno vse drži nekega skupnega imenovalca. Sicer pa tisto o obrekovanju pri mizi bolj zgleda tako, da je pri nedeljskem kosilu popolnoma tiho, ko pa nanese tema na kakšno osebo, pa ve vse povedati (kar nas zanima in kaj ne). Res pa je, da dela v gostilni, kjer spet vsi vse vedo. user posted image

Normalno pa je, da se ljudje pogovarjamo o drugih, ampak v mojem primeru je ona kar konkretno obrekovala, ne gre za nedolžen pogovor o nekom, ko te sploh ne zanima.

Jaz sem tudi takšna, da me čenče ne zanimajo. V službi sem sama, sem mi noben ne nosi "informacij", imam en krog ljudi s katerimi se dobro razumem in naši pogovori so bolj na "free", briga me kaj se dogaja pri nekom doma, kakšne imajo odnose, itd oz. vse do neke mere. Od bližnjih bi pričakovala, da mi govorijo resnico. Če je slišala za čenče, mi jih ne rabi prenašati, dokler o tem nima 100% dokaza, da je res.

(odgovor članu ne eko)
Neposredna povezava do sporočila: 226
   RE: Do konca bolano!!!!
22.6.2010 12:37:59   
picola1
IZVIRNO SPOROČILO: ronja

Ni res, ne pričakujem da se bo spremenila MIR MI NAJ DA IN NAJ ŽIVI SVOJ LAJF

Lej, to dvoje ne more skupaj obstajat. Ona je taka, da NE DA mira in da NE ŽIVI svojega življenja, ločeno od vašega. Verjemi, da vem, o čem pišemuser posted image . Tudi moja tašča je (bila) taka. Ampak dejansko: ona taka je, da kliče, da hoče prit, da hoče met vse pod kontrolo, da morate bit skoz tam - to je ona, to je njeno življenje: vi ste njeno življenje, sploh vnuk. In če ti to ni všeč, se lahko edino ti sama distanciraš, pomaga ti pa seveda tvoj mož, on je tu ključni faktor in to, da jo ves čas zagovarja, tebi pa gre to na živce, je vajin problem, s katerim v bistvu nima ona nič - ona je samo povod. To rešita, pa bo vse lažje.

Sicer je principov reševanja veliko: ene se vse uspejo same zmenit, tem pravim jaz samo: kapo dol! Meni to ni ratalo, ap sem poizkušala, pa se mava radi. Ampak njo nekaj iz njene preteklosti tako boli, da ne more delovat drugače in takrat pač ne more gledat na druge, čeprav me ne bi rada prizadela. Samo ne zna drugače. Tako sem se jaz s tem pomirila, mogoče bo tudi tebi pomagalo. Lahko se pa poizkusiš ti zmenit z njo, mogoče bo tebe razumela bolj kot sina, ker ji ta ne pove direkt. Pri nama je obratno, jaz ne znam tako direkt povedat kot on...



Tejča, točno to sem hotela povedat...(hvala, ronja) To, da naj ti da ona mir, je v bistvu tvoja zahteva po tem, da se ona spremeni. Ti bi rada, da se ona neha vtikat vate. Super...sam ona tega ne bo nardila. Torej ostaneta samo še ti in mož, da nekaj naredit v zvezi s tem. Če seveda hočeš, da bo bolje.
Me razumeš, kaj ti želim povedat?
Mogoče še en primer...Ženo pretepa mož. Ona vse težave vidi v njemu, ker jo pretepa. Ne vidi pa tega, da se ona pusti pretepat. In ona bo 10 let od njega zahteva, ga prosila itd., da se spremeni. Ampak on tega ni zmožen naredit. Kaj potem? Kakšne še možnosti obstajajo, da se situacija spremeni? Ja ta, da gre ona stran! Se pravi, da je na koncu ona tista, ki se je spremenila (je spremenila svoje razmišljanje). Od drugih ne moremo pričakovat, da se bodo spremenili. Ne moreš ti nekomu rečt, zdej pa bodi drugačen, ker lahko komot tudi tist tadrugi tebi reče isto. Pa sta torej spet na nuli. Torej ostaneš samo ti sam s sabo in s svojimi odločitvami.

Upam, da sem bila sedaj kaj bolj jasna. user posted image

Drugače pa, ne držim s tvojo taščo (kot je ena omenila, da vse, ki pravimo, da se moraš spremenit ti, držimo z njo)...Upalena je sto na uro...Sam za rešitev situacije bo žal potrebna sprememba tebe, ker ona se ne bo...


_____________________________

Indijanska prerokba: Šele, ko boste posekali zadnje drevo, zastrupili zadnjo reko, ulovili zadnjo ribo, šele takrat boste spoznali, da denarja ne morete jesti.

(odgovor članu ronja)
Neposredna povezava do sporočila: 227
   RE: Do konca bolano!!!!
25.6.2010 10:29:02   
arabela*
IZVIRNO SPOROČILO: Tejča05

Cele zgodbe sploh nam razlagala ker je res škoda mojga časa pa še bolj bom slabe volje. Moj je mamin sinko in kar doma rečejo je zakon vse ostalo je mim ampak kaplja čez rob je pa bila ko mi je njegova mama rekla da bo naredila vse da bo zravne pri porodu v porodni sobi. Jst sm kar pogledala. Njemu pere možgane, da je to intimna stvar men pa prjav da bo nrdila vse da bo zravn v porodni. Kje ji je logika? Sm rekla da ni šans in potem sem še mojmu rekla da naj ji pove, sam meni kar ne da mir to. In ga bom prosila da ta teden govori z njo ker spat ne morm in da naj ne bo blizu porodnišnice ko se bo začel, ker če bo vztrajala pri tem bom naredila tako da noben nau vedu da sem šla rodit. Ker to mi je pa res mim in sploh ne dojamem da lahko nekdo sploh reče kaj takega. Po eni strani je to za njo intimna zadeva pr drugi bi bila pa ona zraven. Kaj pa ima ona tukaj????!!!!
Kaj naj naredim, res me mori, sploh mi ne gre iz glave in me kar strese ko se spomnim na to.

user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image

lp


OMG....user posted image user posted image user posted image ...kaj vse ene prenašate.....

_____________________________

Kdor zmore sanjati, najde vizijo. Kdor najde vizijo, poišče pot. Kdor najde pot, doseže cilj.

(odgovor članu Tejča05)
Neposredna povezava do sporočila: 228
   [Brisano sporočilo]
27.6.2010 16:06:29   
Brisani uporabnik
[Vsebina sporočila je bila izbrisana]

(odgovor članu arabela*)
  Neposredna povezava do sporočila: 229
   RE: Do konca bolano!!!!
29.6.2010 18:42:26   
Zamima

IZVIRNO SPOROČILO: charlyka

WTF??!!

PA KAJ IMA ONA ZRAVEN ZA DELAT????

JAZ BI POKLICALA REŠILCA IN REKLA, DA SE JE TAŠČI ZMEŠALO, PA NAJ JO V LJ POLJE PELJEJO !!

No, pa čisto zares - saj ona ne more biti zraven brez tvoje privolitve, tako da nič ne skrbi.
Svojemu fantu/možu - maminem sineku pa lepo razloži, da je skrajni čas, da neha svojo mamo poslušat ampak svojo ženo in mamo svojega otroka!!!!

Mater me takšne stvari razpiz... user posted image user posted image user posted image


pooodddpiiis , do konca bolano user posted image

_____________________________

Nekoč sem sanjala,.... zdaj živim svoje sanje <3

(odgovor članu charlyka)
Neposredna povezava do sporočila: 230
   RE: Do konca bolano!!!!
29.6.2010 18:44:07   
Zamima

IZVIRNO SPOROČILO: Saraya

IZVIRNO SPOROČILO: Tejča05

Cele zgodbe sploh nam razlagala ker je res škoda mojga časa pa še bolj bom slabe volje. Moj je mamin sinko in kar doma rečejo je zakon vse ostalo je mim ampak kaplja čez rob je pa bila ko mi je njegova mama rekla da bo naredila vse da bo zravne pri porodu v porodni sobi. Jst sm kar pogledala. Njemu pere možgane, da je to intimna stvar men pa prjav da bo nrdila vse da bo zravn v porodni. Kje ji je logika? Sm rekla da ni šans in potem sem še mojmu rekla da naj ji pove, sam meni kar ne da mir to. In ga bom prosila da ta teden govori z njo ker spat ne morm in da naj ne bo blizu porodnišnice ko se bo začel, ker če bo vztrajala pri tem bom naredila tako da noben nau vedu da sem šla rodit. Ker to mi je pa res mim in sploh ne dojamem da lahko nekdo sploh reče kaj takega. Po eni strani je to za njo intimna zadeva pr drugi bi bila pa ona zraven. Kaj pa ima ona tukaj????!!!!
Kaj naj naredim, res me mori, sploh mi ne gre iz glave in me kar strese ko se spomnim na to.

user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image

lp


OMG....user posted image user posted image user posted image ...kaj vse ene prenašate.....



Tašča gleda malo preveč telenovel user posted image

_____________________________

Nekoč sem sanjala,.... zdaj živim svoje sanje <3

(odgovor članu arabela*)
Neposredna povezava do sporočila: 231
Stran:   <<   < Prejšnja stran  6 7 8 9 [10]
Stran: <<   < Prejšnja stran  6 7 8 9 [10]
Pojdi na:





Ovulacija in plodni dnevi
Kaj je ovulacija? Kako izračunati kdaj ovulacija nastopi? Načini ugotavljanja ovulacije.
Nosečnost: Tabela rasti ploda po tednih
Kako velik je plod v posameznem tednu nosečnosti? Preveri, kako izgleda nosečnost po tednih!
Zgodbe malih junakov: 9 dni sem bila v ume...
Sprejeli so me v zelo kritičnem stanju na Infekcijsko kliniko, opravili nujen carski rez, intubirali. Potem sem bila v ...
Pesmi o mami in za mamo
Mama je nekaj posebnega, je popolna in ena sama. Ko ne najdemo besed, kako bi se ji zahvalili za vse, kar nam je dala, z...
Živilo, ki preprečuje pojav alergij pri ot...
Znanstveniki iz Nove Zelandije so prišli do zanimivega odkritja, da lahko samo z enim samim živilom v prehrani otroka zm...




NOSEČNOST
пеперутка16

Kateri del nosečnosti vam je bil najbolj všeč oz. najlažji?