|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: [1]
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   Nakupi v Avstriji
5.7.2005 14:37:07   
andrejalj
So nakupi potrebščin za dojenčke in mamice res boljši in ugodnejši kot v Slo?
Bila sem v Italiji in moram priznati, da sem razočarana nad cenami in izbiro (tako kot pri nas) in ker sem z dolenjske, se človek vpraša, če je nakup v tujini ugodnejši, če zraven prišteješ še stroške prevoza, razen, če seveda nisi 'slučajno' tam.

andrejalj
Neposredna povezava do sporočila: 1
   Nakupi v Avstriji
5.7.2005 14:43:06   
Anonimen
Za cunje sem 100-odstotna, da se splača, pa tudi za vozičke, samo poiskati je treba. V Toys'r'us sem ga jaz dobila več kot polovico ceneje kot pri nas.

(odgovor članu andrejalj)
  Neposredna povezava do sporočila: 2
   Nakupi v Avstriji
5.7.2005 15:33:14   
SISI25
Odvisno od izdelka. Določene stvari se splača, ampak moraš malo pogledati kaj.

(odgovor članu andrejalj)
Neposredna povezava do sporočila: 3
   Nakupi v Avstriji
5.7.2005 15:34:06   
SISI25
Aja, mi smo naprimer kupili 2 vozička - marele v Avstriji za ceno enega pri nas. Ampak ne velja pa to za vse vozičke.

(odgovor članu andrejalj)
Neposredna povezava do sporočila: 4
   Nakupi v Avstriji
5.7.2005 17:08:28   
Marogica
Poglej pod "IKEa-se nakupi izplačajo ". Tam boš dobila nekaj odgovorov. Mi se odpravljamo v Avstrijo 2-3x na leto, da se izplača, pa čeprav smo iz MB.
Oblačila za otroke definitivno, plenice in otroška hrana

(odgovor članu andrejalj)
Neposredna povezava do sporočila: 5
   Nakupi v Avstriji
6.7.2005 17:58:46   
ursk@
Mi smo pa iz okolice Ptuja in gremo v Avstrijo vsak mesec po plenice in hrano. Kupujemo plenice Active fit, ki jih pri nas ni in Hippove kašice so neprimerno cenejse kot pri nas. Imam dvojcici in se resnicno pozna. Oblacila pa tudi kupujemo v H&M, C&A pa tudi v Toy r us. Vedno pa prej na internetu preverimo cene, kaksne so v kateri trgovini, ker se kar gibajo. Kupimo pa tam kjer je ugodneje. Aja pa tudi robcke za ritke prisat so cenejsi, saj obstajajo mega pakiranja.

(odgovor članu andrejalj)
Neposredna povezava do sporočila: 6
Stran:   [1]
Stran: [1]
Pojdi na:





Porodna zgodba: Moj dojenček je doživel mo...
Mali Tim je bil težko pričakovano dete. Veselili smo se ga vsi, tako mami in ati, kot njegova velika sestrica Tia.
Kaj vzeti s seboj v porodnišnico?
Da česa ne bi pozabili, smo vam pripravili spisek stvari, ki jih vzemite s seboj v porodnišnico.




NOSEČNOST
пеперутка16

Kateri del nosečnosti vam je bil najbolj všeč oz. najlažji?