|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: [1]
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   Nujno - plenice za nedonošenčke
25.2.2010 8:22:42   
zvesta
Rabim hiter odgovor.

Kje v MB bi lahko kupila pleničke za nedonošenčke?

Hvala za odgovore!
Neposredna povezava do sporočila: 1
   RE: Nujno - plenice za nedonošenčke
25.2.2010 8:28:09   
Fleka
Ali misliš od 2-5 kg(newborn)??Če misliš te bi jih morali imeti v vsakem hipermarketu(Mercator,Interspar,Leclerc,....)in v trgovinah DM,Muller,....user posted image

_____________________________

Ne želi drugim tistega,česar si tudi sam ne želiš,.....*

(odgovor članu zvesta)
Neposredna povezava do sporočila: 2
   RE: Nujno - plenice za nedonošenčke
25.2.2010 8:28:40   
Anonimen
fleka, te so prevelike. enkica...

(odgovor članu Fleka)
  Neposredna povezava do sporočila: 3
   RE: Nujno - plenice za nedonošenčke
25.2.2010 8:32:46   
zvesta

IZVIRNO SPOROČILO: Fleka

Ali misliš od 2-5 kg(newborn)??Če misliš te bi jih morali imeti v vsakem hipermarketu(Mercator,Interspar,Leclerc,....)in v trgovinah DM,Muller,....user posted image


Fleka, manjše rabim.... Ničlo :)

(odgovor članu Fleka)
Neposredna povezava do sporočila: 4
   RE: Nujno - plenice za nedonošenčke
25.2.2010 8:37:01   
mojcaziga
enkart so jih imeli v tisti trgovini pri vhodu v bolnico. Oziroma tam, kjer je NKBM banka (blok ob bolnici) in sta 2 trgovini s temi medicinskimi pripomočki. Vem, da jih je kolegica kupila tam, ampak to je bilo 3 leta nazaj.
lp

(odgovor članu zvesta)
Neposredna povezava do sporočila: 5
   RE: Nujno - plenice za nedonošenčke
25.2.2010 8:37:36   
Fleka
Jaz sem jih za hčerko(pred skoraj 13 leti) kupovala v Lekarni.Vprašaj,mogoče jih imajo.user posted image

_____________________________

Ne želi drugim tistega,česar si tudi sam ne želiš,.....*

(odgovor članu zvesta)
Neposredna povezava do sporočila: 6
   RE: Nujno - plenice za nedonošenčke
25.2.2010 8:38:19   
zvesta

IZVIRNO SPOROČILO: mojcaziga

enkart so jih imeli v tisti trgovini pri vhodu v bolnico. Oziroma tam, kjer je NKBM banka (blok ob bolnici) in sta 2 trgovini s temi medicinskimi pripomočki. Vem, da jih je kolegica kupila tam, ampak to je bilo 3 leta nazaj.
lp



oooo, hvala, hvala.... gre moj danes pogledat....

(odgovor članu mojcaziga)
Neposredna povezava do sporočila: 7
   RE: Nujno - plenice za nedonošenčke
25.2.2010 8:41:27   
mojcaziga
IZVIRNO SPOROČILO: zvesta


IZVIRNO SPOROČILO: mojcaziga

enkart so jih imeli v tisti trgovini pri vhodu v bolnico. Oziroma tam, kjer je NKBM banka (blok ob bolnici) in sta 2 trgovini s temi medicinskimi pripomočki. Vem, da jih je kolegica kupila tam, ampak to je bilo 3 leta nazaj.
lp



oooo, hvala, hvala.... gre moj danes pogledat....


Ni problema, upam, da je trgovina še tam in da jih imajo. Sta pa bile tam dve ali tri trgovine. Kupila je v tisti, kjer imajo tudi tehtnice za tamale in termometre, pa se mi zdi, da tudi te elastične nogavice in vse ostalo. Kar nasproti lekarne.

Javi, če ste jih uspeli dobiti.

Aja, jih je pa menda enkrat babycenter imel. Take do 2,5 kg, pa se ne spomnim ali so bile fixies ali ne. Bi mogla kolegico vprašat.

lp

(odgovor članu zvesta)
Neposredna povezava do sporočila: 8
   RE: Nujno - plenice za nedonošenčke
25.2.2010 8:44:24   
zvesta

IZVIRNO SPOROČILO: mojcaziga

IZVIRNO SPOROČILO: zvesta


IZVIRNO SPOROČILO: mojcaziga

enkart so jih imeli v tisti trgovini pri vhodu v bolnico. Oziroma tam, kjer je NKBM banka (blok ob bolnici) in sta 2 trgovini s temi medicinskimi pripomočki. Vem, da jih je kolegica kupila tam, ampak to je bilo 3 leta nazaj.
lp



oooo, hvala, hvala.... gre moj danes pogledat....


Ni problema, upam, da je trgovina še tam in da jih imajo. Sta pa bile tam dve ali tri trgovine. Kupila je v tisti, kjer imajo tudi tehtnice za tamale in termometre, pa se mi zdi, da tudi te elastične nogavice in vse ostalo. Kar nasproti lekarne.

Javi, če ste jih uspeli dobiti.

Aja, jih je pa menda enkrat babycenter imel. Take do 2,5 kg, pa se ne spomnim ali so bile fixies ali ne. Bi mogla kolegico vprašat.

lp




bom zdaj kar poklicala v BC na tržaški...

(odgovor članu mojcaziga)
Neposredna povezava do sporočila: 9
   RE: Nujno - plenice za nedonošenčke
25.2.2010 8:45:25   
mojcaziga
IZVIRNO SPOROČILO: mojcaziga

IZVIRNO SPOROČILO: zvesta


IZVIRNO SPOROČILO: mojcaziga

enkart so jih imeli v tisti trgovini pri vhodu v bolnico. Oziroma tam, kjer je NKBM banka (blok ob bolnici) in sta 2 trgovini s temi medicinskimi pripomočki. Vem, da jih je kolegica kupila tam, ampak to je bilo 3 leta nazaj.
lp



oooo, hvala, hvala.... gre moj danes pogledat....


Ni problema, upam, da je trgovina še tam in da jih imajo. Sta pa bile tam dve ali tri trgovine. Kupila je v tisti, kjer imajo tudi tehtnice za tamale in termometre, pa se mi zdi, da tudi te elastične nogavice in vse ostalo. Kar nasproti lekarne.

Javi, če ste jih uspeli dobiti.

Aja, jih je pa menda enkrat babycenter imel. Take do 2,5 kg, pa se ne spomnim ali so bile fixies ali ne. Bi mogla kolegico vprašat.

lp



Moltex so al nekaj takega. Kolegica je rekla, da je v BC kupila Fixies čisto tamale in so baje manjše od Pampresk in so ji pasale, tamala pa je imela 2100g, pa baje tudi od DM čisto majhne so ji tudi baje pasale.
Za nedonošenčke so jih imeli pa tudi v Sanolaborju.

lp

(odgovor članu mojcaziga)
Neposredna povezava do sporočila: 10
   RE: Nujno - plenice za nedonošenčke
25.2.2010 11:24:12   
minca_n
Imajo jih v trgovini z medicinskimi pripomočki v sodni ulici.

_____________________________

20.8.2008 sva dobila največje bogastvo: ob 14:58 Zoja 1400g, 39 cm in 15.23 Nia 1550g, 39,5cm

(odgovor članu mojcaziga)
Neposredna povezava do sporočila: 11
   RE: Nujno - plenice za nedonošenčke
25.2.2010 13:40:35   
Sulfinija
Moltex kupila lani julija v MB pri vhodu v bolnici je blok dve trgovini in tam v eni izmed njih imajo Moltex pleničke za nedonošenčke.V Sanalobaru in Orfam pa le po naročilu.Sporoči če si jih dobila.

32komadov 8,50Eurov.Lahko se zmeniš tudi v bolnici ti njih pamperske in za zamenjavo dobiš moltex pleničke takole so meni rekle lani sestre v MB porodnišnici.

LP mojcauser posted image

_____________________________

Najin sonček Val, rojen 9 tednov prezgodaj v 31. tednu nosečnosti, velik 39cm in težak 1600g, z obsegom glavice 28,5cm.

(odgovor članu minca_n)
Neposredna povezava do sporočila: 12
   RE: Nujno - plenice za nedonošenčke
25.2.2010 14:53:50   
zvesta

IZVIRNO SPOROČILO: Sulfinija

Moltex kupila lani julija v MB pri vhodu v bolnici je blok dve trgovini in tam v eni izmed njih imajo Moltex pleničke za nedonošenčke.V Sanalobaru in Orfam pa le po naročilu.Sporoči če si jih dobila.

32komadov 8,50Eurov.Lahko se zmeniš tudi v bolnici ti njih pamperske in za zamenjavo dobiš moltex pleničke takole so meni rekle lani sestre v MB porodnišnici.

LP mojcauser posted image


Mojca, hvala tebi kot tudi vsem ostalim... :)

Moj je zdaj prinesel fixies 1, pa so res manjše od Pampers,a še vedno prevelike.user posted image

Bo mi pa šal kolegica jutri v tole trgovino pri bolnici.

Aja, letos pa MB p nima več Moltexovih.... te so bile tako fajn. zdaj imajo ene druge, ki so trše, meni so bile Moltexove 3 leta nazaj boljše.

(odgovor članu Sulfinija)
Neposredna povezava do sporočila: 13
   RE: Nujno - plenice za nedonošenčke
25.2.2010 14:57:50   
Sulfinija
Med over net poglej forum nedonošenčke ful podarjajo ali prodajajo te moltex pleničke malo še tam poglej in s  katero stik navežipa jih ziher dobiš.

LP mojcauser posted image

_____________________________

Najin sonček Val, rojen 9 tednov prezgodaj v 31. tednu nosečnosti, velik 39cm in težak 1600g, z obsegom glavice 28,5cm.

(odgovor članu zvesta)
Neposredna povezava do sporočila: 14
   RE: Nujno - plenice za nedonošenčke
25.2.2010 15:47:58   
zvesta

IZVIRNO SPOROČILO: Sulfinija

Med over net poglej forum nedonošenčke ful podarjajo ali prodajajo te moltex pleničke malo še tam poglej in s  katero stik navežipa jih ziher dobiš.

LP mojcauser posted image


mojca, bom, hvala...

sem pa cel teden vsak dan se vsaj 1x ustavila pri sliki tvojega Vala :)

(odgovor članu Sulfinija)
Neposredna povezava do sporočila: 15
   RE: Nujno - plenice za nedonošenčke
25.2.2010 17:12:40   
sayuri
zvesta, poglej malce na tejle spletni strani http://www.helpy.si/program/otroske-plenice.aspx

LP

(odgovor članu zvesta)
Neposredna povezava do sporočila: 16
   RE: Nujno - plenice za nedonošenčke
25.2.2010 18:26:29   
zvesta

IZVIRNO SPOROČILO: sayuri

zvesta, poglej malce na tejle spletni strani http://www.helpy.si/program/otroske-plenice.aspx

LP



ja, to sem že pogledala... pa žal ni spletnega naročila :)

(odgovor članu sayuri)
Neposredna povezava do sporočila: 17
   RE: Nujno - plenice za nedonošenčke
25.2.2010 19:27:06   
Sulfinija
Zvesta,tole rabiš za svojega otročka?Imaš tudi ti nedonošenega ali sem jaz kaj zmanjkala oziroma nisme kaj zasledila.Kdaj rabiš te pleničke in od kod si doma?V sredo grem z Valom v MB in bi šla pogledat če ne rabiš takole nujno saj točno vem kje sem jih kupila....Javi se mi na zs,ok???

LP Mojcauser posted image

_____________________________

Najin sonček Val, rojen 9 tednov prezgodaj v 31. tednu nosečnosti, velik 39cm in težak 1600g, z obsegom glavice 28,5cm.

(odgovor članu zvesta)
Neposredna povezava do sporočila: 18
   RE: Nujno - plenice za nedonošenčke
25.2.2010 20:38:24   
zvesta

IZVIRNO SPOROČILO: Sulfinija

Zvesta,tole rabiš za svojega otročka?Imaš tudi ti nedonošenega ali sem jaz kaj zmanjkala oziroma nisme kaj zasledila.Kdaj rabiš te pleničke in od kod si doma?V sredo grem z Valom v MB in bi šla pogledat če ne rabiš takole nujno saj točno vem kje sem jih kupila....Javi se mi na zs,ok???

LP Mojcauser posted image


Hvala ti za ponudbo. Sem ti pisala na ZS. Ne, naša ni nedonošena, je pa zahirana. :)

(odgovor članu Sulfinija)
Neposredna povezava do sporočila: 19
   RE: Nujno - plenice za nedonošenčke
26.2.2010 9:13:17   
tana13
http://www.e-natura.si/index.php?keyword=bambolina&Itemid=1&option=com_virtuemart&page=shop.browse&vmcchk=1&Itemid=53
Tukaj pa lahko tudi po spletu naročiš. Drugače pa na Helpy pokliči in ti bodo šli na roko, jaz imam dobre izkušnje.

(odgovor članu zvesta)
Neposredna povezava do sporočila: 20
   RE: Nujno - plenice za nedonošenčke
26.2.2010 9:16:54   
**Tinkara78**

IZVIRNO SPOROČILO: zvesta


IZVIRNO SPOROČILO: Sulfinija

Moltex kupila lani julija v MB pri vhodu v bolnici je blok dve trgovini in tam v eni izmed njih imajo Moltex pleničke za nedonošenčke.V Sanalobaru in Orfam pa le po naročilu.Sporoči če si jih dobila.

32komadov 8,50Eurov.Lahko se zmeniš tudi v bolnici ti njih pamperske in za zamenjavo dobiš moltex pleničke takole so meni rekle lani sestre v MB porodnišnici.

LP mojcauser posted image


Mojca, hvala tebi kot tudi vsem ostalim... :)

Moj je zdaj prinesel fixies 1, pa so res manjše od Pampers,a še vedno prevelike.user posted image

Bo mi pa šal kolegica jutri v tole trgovino pri bolnici.

Aja, letos pa MB p nima več Moltexovih.... te so bile tako fajn. zdaj imajo ene druge, ki so trše, meni so bile Moltexove 3 leta nazaj boljše.


Mi smo imeli na intezivni negi Moltexove. Potem doma pa najmanjše Pamperske. Je pa imela takrat 2,1 kg in niso puščale. Sem jo pa potem še morala široko povijati in je vse ostalo na mestu user posted image

(odgovor članu zvesta)
Neposredna povezava do sporočila: 21
   RE: Nujno - plenice za nedonošenčke
26.2.2010 10:23:00   
skuštrana
Muler ima Moltexove, samo prej pokliči in vprašaj, ker jih nimajo vedno.

_____________________________

Ne brinite što vas djeca uvijek ne slušaju, brinite se zbog toga što vas neprekidno promatraju (R. Fulghum)

"A clean house is a clear sign of a wasted life"

(odgovor članu **Tinkara78**)
Neposredna povezava do sporočila: 22
Stran:   [1]
Stran: [1]
Pojdi na:





Ovulacija in plodni dnevi
Kaj je ovulacija? Kako izračunati kdaj ovulacija nastopi? Načini ugotavljanja ovulacije.
Nosečnost: Tabela rasti ploda po tednih
Kako velik je plod v posameznem tednu nosečnosti? Preveri, kako izgleda nosečnost po tednih!
Zgodbe malih junakov: 9 dni sem bila v ume...
Sprejeli so me v zelo kritičnem stanju na Infekcijsko kliniko, opravili nujen carski rez, intubirali. Potem sem bila v ...
Pesmi o mami in za mamo
Mama je nekaj posebnega, je popolna in ena sama. Ko ne najdemo besed, kako bi se ji zahvalili za vse, kar nam je dala, z...
Živilo, ki preprečuje pojav alergij pri ot...
Znanstveniki iz Nove Zelandije so prišli do zanimivega odkritja, da lahko samo z enim samim živilom v prehrani otroka zm...




NOSEČNOST
пеперутка16

Kateri del nosečnosti vam je bil najbolj všeč oz. najlažji?