|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: [1]
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   torba peg perego
7.7.2005 9:40:09   
p@tricij@
uporabnice torbe za potrebščine peg perego, kako ste zadovoljne z njo? jaz se odločam za nakup te, pa ne vem ali bi ali ne? ali je mogoče kakšna ceneje varianta torb, ki se pripenejo na vozek?

hvala

P.S. če pa mogoče katera proda samo torbo, bi se pa priporočala.
Neposredna povezava do sporočila: 1
   torba peg perego
7.7.2005 9:53:20   
Rabarbara
Jaz sem jo kupila skupaj z vozičkom. Notri dobiš še podlogo za previjanje. Zelo mi je bila všeč.
Zdaj pa sem spakirala stvari za dojenčka iz porodnišnice noter, pa moram priznati, da je malo premajhna... če računam, da bom kasneje dala noter še flaško, kakšno hrano, čistilne robčke ipd...
Za cene ostalih torb pa ne vem, ker nisem gledala.

Lep in praktičen nakup želim.
LP, Rabarbara 37t 4/7.

(odgovor članu p@tricij@)
Neposredna povezava do sporočila: 2
   torba peg perego
7.7.2005 10:35:19   
Tiamo
Hy,

jaz sem se odločala tudi za torbo od Peg perego-ta, vendar me je cena odvrnila od tega.

sem kupila v Toys-u tole, nevem kako se bo odnesla, ampak mi je všeč, ker se del torbe spremeni v previjalno podlogo in še eno mal manjšo podlogo notri dobiš. Ima dosti predalčkov,..

http://www.toysrus.at/index.php?mapid=5&produkt=3058&details=1&PHPSESSID=4add20700e0d9f674ed14654df1a5779


lp Tia74

(odgovor članu p@tricij@)
Neposredna povezava do sporočila: 3
   torba peg perego
7.7.2005 19:18:01   
Maxica
Jaz sem jo kupila kr zraven vozička. Z njo sem res ful zadovoljna, saj je zraven še previjalna podloga, pa precej prostorna je, tako da mi ni žal, da smo jo kupili. Sicer je stala okrog 30 eurov, pred dobrim letom.

(odgovor članu p@tricij@)
Neposredna povezava do sporočila: 4
   torba peg perego
7.7.2005 23:33:21   
Tasika
Jz imam manjšo (ta je bila na zalogi ko smo kupovali voziček) pa je PREMAJHNA. Vsaj zame. Ne kompliciraj in kakšno cenejšo kupi.

LP

(odgovor članu p@tricij@)
Neposredna povezava do sporočila: 5
   torba peg perego
8.7.2005 11:38:58   
malika
v DMju imaš super nahrbtnike, za 5000 sit; pa imajo tudi previjalno podlogo, zraven dobiš še škatlo za robce in en paket rpbcev zraven, pa kremo za rito, še ene potovalne robce, vrečko za umazane pleničke in vrečko za flaško.
Novi modeli so v rdeči :love: in temno modri barvi, stari modeli, pa so temno moder karo in modewr karo z vzorcem-ti novi mi zgledajo kvalitetnejši.

(odgovor članu p@tricij@)
Neposredna povezava do sporočila: 6
Stran:   [1]
Stran: [1]
Pojdi na:





Porodna zgodba: Moj dojenček je doživel mo...
Mali Tim je bil težko pričakovano dete. Veselili smo se ga vsi, tako mami in ati, kot njegova velika sestrica Tia.
Celodnevna avantura za bodoče starše in ml...
Pomlad prinaša sveže začetke in nove avanture, zato je popoln čas za Baby Expo, edinstven dogodek, ki združuje vse, kar ...




NOSEČNOST
пеперутка16

Kateri del nosečnosti vam je bil najbolj všeč oz. najlažji?