|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: [1]
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   Ločevalna dieta-nekaj vprašanj
10.3.2010 8:28:56   
moja malenkost
Tudi jaz sem se lotila ločevalne diete, pa imam nekaj vprašanj:
1. zanima me ali moraš obvezno jesti večerjo ali lahko samo zjutraj sadje, potem kosilo in večerje ne? Sem bila prej na eni drugi hitri dieti in sem se ful navadila, da zvečer nisem tako lačna, pol se mi zdi pa nesmiselno silit, če sem lahko brez.
2. poleg tega pa me zanima ali lahko jem indijske oreščke - surova jedrca, neobdelana, brez soli? Jaz jih imam ponavadi malo za grickat, ko je kriza. A je to ful narobe?

No, zaenkrat toliko. Mi je pa uspelo zgubiti že 4 kg in tudi počutje je več kot odlično, zato imam veliko motivacije za naprej.

Hvala za odgovore in veliko uspeha vsem user posted image !

LP
Neposredna povezava do sporočila: 1
   RE: Ločevalna dieta-nekaj vprašanj
10.3.2010 9:26:49   
kristinaj
jaz jem ko sem lačna in če ti zvečer nisi ti ni treba jesti...

jaz jem lešnike in orehe ko me prime...

sem pa od januarja do sedaj šla že 5 kg dol.. jupi jaja

moram pa še najmanj 5 zgubit...

_____________________________

polona 5.4.2007, 55 cm 3900 g
vili 19.10.2008, 57 cm, 3910 g

bila bi neustavljiva, če bi lahko začela....

(odgovor članu moja malenkost)
Neposredna povezava do sporočila: 2
   RE: Ločevalna dieta-nekaj vprašanj
10.3.2010 11:11:07   
2violina
IZVIRNO SPOROČILO: moja malenkost

Tudi jaz sem se lotila ločevalne diete, pa imam nekaj vprašanj:
1. zanima me ali moraš obvezno jesti večerjo ali lahko samo zjutraj sadje, potem kosilo in večerje ne? V kolikor boš zjutraj pojedla sadež ali dva, nato kosilo in nič za večerjo boš v svoje telo vnesla premajhno količino hrane.  Sem bila prej na eni drugi hitri dieti in sem se ful navadila, da zvečer nisem tako lačna, pol se mi zdi pa nesmiselno silit, če sem lahko brez. Delno imaš prav a če nisi tako lačna pojej vsaj malo, kajti malo lačna si vsekakor.
2. poleg tega pa me zanima ali lahko jem indijske oreščke - surova jedrca, neobdelana, brez soli? Jaz jih imam ponavadi malo za grickat, ko je kriza. A je to ful narobe? Niti ni, vendar v zmernih količinah, kajti jedrca so kalorično zelo bogata.

No, zaenkrat toliko. Mi je pa uspelo zgubiti že 4 kg in tudi počutje je več kot odlično, zato imam veliko motivacije za naprej. Lepo, v kolikor si motivirana, zagnana in trdno odločena, da ti uspe si pol poti k cilju že prehodila.

Hvala za odgovore in veliko uspeha vsem user posted image !

LP


_____________________________

Drobec ljubezni je lahko kot kaplja vode, ki podari roži moč, da se ponovno dvigne. Verjamem v moč ljubezni. Ljubezen je edini ključ, ki odpira rajska vrata." Phil Bosmans

(odgovor članu moja malenkost)
Neposredna povezava do sporočila: 3
   RE: Ločevalna dieta-nekaj vprašanj
10.3.2010 12:10:23   
lukec
Po moje: če nisi lačna, ne bo hudega, če ne boš jedla, oreščki pa so dovoljeni samo na sadni dan.

_____________________________

Meni nebö odprto se zdi,
kadar se v tvoje ozrem oči,
kadar prijazno nasmejaš se,
kar sem prestala, pozabljeno je.
(F. Prešeren)

(odgovor članu 2violina)
Neposredna povezava do sporočila: 4
   RE: Ločevalna dieta-nekaj vprašanj
10.3.2010 12:23:55   
pety78
No, pa da se še jaz uštulim. Kako je s pitjem nesladkanih čajev raznoraznih okusev, kot je vanilija, karamela? Lahko v neomejenih količinah?

_____________________________



(odgovor članu lukec)
Neposredna povezava do sporočila: 5
   RE: Ločevalna dieta-nekaj vprašanj
10.3.2010 12:52:16   
2violina
IZVIRNO SPOROČILO: pety78

No, pa da se še jaz uštulim. Kako je s pitjem nesladkanih čajev raznoraznih okusev, kot je vanilija, karamela? Lahko v neomejenih količinah?


Nesladkane čaje lahko piješ v neomejenih količinah.

_____________________________

Drobec ljubezni je lahko kot kaplja vode, ki podari roži moč, da se ponovno dvigne. Verjamem v moč ljubezni. Ljubezen je edini ključ, ki odpira rajska vrata." Phil Bosmans

(odgovor članu pety78)
Neposredna povezava do sporočila: 6
   RE: Ločevalna dieta-nekaj vprašanj
10.3.2010 12:55:28   
2violina
IZVIRNO SPOROČILO: lukec

Po moje: če nisi lačna, ne bo hudega, če ne boš jedla, oreščki pa so dovoljeni samo na sadni dan.


Sama jem včasih dopoldne študentsko hrano s suhim sadjem namesto sadja. Mi izredno paše obenem pa me nasiti. Ob tem ne gledam ali je sadni dan ali beljakovinski ..... Skratka suho sadje in oreščke jem, ko mi paše dopoldan in sem kljub temu od 4.1.2010 shujšala že dobrih 10 kg. Se jih pa nebi lotila zvečer.

_____________________________

Drobec ljubezni je lahko kot kaplja vode, ki podari roži moč, da se ponovno dvigne. Verjamem v moč ljubezni. Ljubezen je edini ključ, ki odpira rajska vrata." Phil Bosmans

(odgovor članu lukec)
Neposredna povezava do sporočila: 7
   RE: Ločevalna dieta-nekaj vprašanj
10.3.2010 21:23:59   
nincika
moja malenkost, iz prve roke ti lahko odgovorim, da nisem toliko shujšala, ko sem izpuščala večerje, kot pa sedaj, ko vsaj nekaj malega pojem. Tudi, če ne čutim lakote, nekaj malega pojem, da zaposlim želodec. V nasprotnem primeru lahko začne telo varčevati, to pomeni, si delati zaloge, kar pa sigurno ni dobro za izgubljanje kg.

Glede oreščkov pa ne vem...jaz jih jem samo na vitaminski dan. So mi super, ker me nasitijo in mi dajo energije.

uspešno klestenje kg še naprejuser posted image user posted image

< Sporočilo je popravil nincika -- 10.3.2010 21:24:21 >

(odgovor članu 2violina)
Neposredna povezava do sporočila: 8
Stran:   [1]
Stran: [1]
Pojdi na:





Ovulacija in plodni dnevi
Kaj je ovulacija? Kako izračunati kdaj ovulacija nastopi? Načini ugotavljanja ovulacije.
Nosečnost: Tabela rasti ploda po tednih
Kako velik je plod v posameznem tednu nosečnosti? Preveri, kako izgleda nosečnost po tednih!
Zgodbe malih junakov: 9 dni sem bila v ume...
Sprejeli so me v zelo kritičnem stanju na Infekcijsko kliniko, opravili nujen carski rez, intubirali. Potem sem bila v ...
Pesmi o mami in za mamo
Mama je nekaj posebnega, je popolna in ena sama. Ko ne najdemo besed, kako bi se ji zahvalili za vse, kar nam je dala, z...
Živilo, ki preprečuje pojav alergij pri ot...
Znanstveniki iz Nove Zelandije so prišli do zanimivega odkritja, da lahko samo z enim samim živilom v prehrani otroka zm...




NOSEČNOST
пеперутка16

Kateri del nosečnosti vam je bil najbolj všeč oz. najlažji?