|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: <<   < Prejšnja stran  1 2 [3]
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   RE: Koliko si pustite pomagati s strani stari...
22.3.2010 7:05:55   
barni
Hvala za odgovore. Eni so prav lustni. Sploh tisti o cankarjanskih mamah, in hudobnih tascah... ha ha, kaj vse se naplete takole.

Mi ne bomo nic spreminjali, ker to ni bil namen posta, ceprav ste nekatere ugotavljale drugace. Mene je pac samo zanimalo, kako imate drugi organizirano oziroma kaksno je vase mnenje. To je vse.

Nam je zaenkrat cisto ok tako kot imamo.

(odgovor članu BAMBINA_)
Neposredna povezava do sporočila: 51
   RE: Koliko si pustite pomagati s strani stari...
22.3.2010 13:45:08   
liliana
Pri nas so stari starši precej "aktivno" vključeni v hčerino življenje.......in nam je vsem čisto ok tako, kot imamo.....user posted image

Tudi tašča in tast, ki živita 300 km vstran......"dobita" hčer zdaj, ko je že malo večja vsaka dva meseca za kak teden na počitnice.......moja mama in oče jo pa tako imata vsak dan, ker še ni v vrtcu.......

In včasih si brez slabe vesti vzameva ali pa si kar sama vzamem nekaj ur zase.....ali za šoping, kavo, večerjo, kino, koncert......in otrok je ta čas pri starih starših......

(odgovor članu barni)
Neposredna povezava do sporočila: 52
   RE: Koliko si pustite pomagati s strani stari...
22.3.2010 14:19:31   
Urska09
Od starih staršev si pustimo pomagat vedno, ko rabimo pomoč, oni pa imajo čas. Brez kančka slabe vesti, ker to ni vsak dan. Tud v shoping skočiva z možem. Z največjim veseljem user posted image

(odgovor članu barni)
Neposredna povezava do sporočila: 53
   RE: Koliko si pustite pomagati s strani stari...
23.3.2010 13:45:17   
Čili 1
Da še jst mal pojamram ;-)....

Jst večino stvari probam nardit sama. pa ne vedno zaradi svojih principov, ampak zaradi nekaterih okoliščin. Moja mami je recimo kronični bolnik, ki se precej časa slabo počuti in sem vesela in hvaležna, če mi lahko kljub temu vsaj tukaj in tam priskoči na pomoč. Drugače pa večinoma mi hodimo k njej na obiske, ki niso varstvo, ampak le druženje.

Tašča je pa že v štartu uvedla tak režim, da ko ona reče, mi skočimo in seveda nikoli obratno. Sej se sploh ne pritožujem, samo razlagam kako je. Tut če bi mi kdaj ponudila varstvo, bi jo zavrnila. Problem je namreč v tem, da ima tamala laktozno intoleranco in še neke druge težave s prebavo, zato se moramo držati nekaterih pravil diete. Ko jst prosim taščo, da naj za tamalo naredi kuro brez vegete, mi zagotovi, da je 100% brez. Ko pa jst pečeno kuro probam, ma pa okus po sami argo župi. Ponoči sledijo krči, krvava driska in podobno. Rine ji mlečno čokolado, da sem pol jst ta usrana, k tamali ne morem pustit da se naje čokolade. In ona pol joka, ko dež. Stara je 1,5 leta. Kako ji naj dopovem, da ji bo škodilo. Tašča pa se reži, da so babice pač za to na svetu, da vnukom kupujejo čokolade. Se ji kr ne da dopovedat, da tamala ne sme vsega jest in da to ni moja modna muha. Se vid, da jo nikol ni nč matral in da lhk požre vse kar ji pade na krožnik.


(odgovor članu Urska09)
Neposredna povezava do sporočila: 54
   RE: Koliko si pustite pomagati s strani stari...
23.3.2010 13:46:22   
ZARA
Moja mami jo občasno popazi, tast je že pokojen, moj oče tudi, tašča je pa predaleč.

_____________________________

This will take some time depending on
your operating sistem and hardware.
(plačano oglasno sporočilo).

(odgovor članu Čili 1)
Neposredna povezava do sporočila: 55
Stran:   <<   < Prejšnja stran  1 2 [3]
Stran: <<   < Prejšnja stran  1 2 [3]
Pojdi na:





Kdaj se vaš otrok začne spominjati?
Noben otrok nikoli ne pozabi materinega glasu. "Eden najzgodnejših spominov je spomin na materin glas."
Otroci, ki se zbujajo zgodaj zjutraj so ...
Se vaš malček zjutraj prebuja skupaj s petelini, ne glede na to ali je delovni dan ali vikend? Imamo dobro novico za vas...




NOSEČNOST
пеперутка16

Kateri del nosečnosti vam je bil najbolj všeč oz. najlažji?