|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: <<   < Prejšnja stran  1 [2]
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   RE: angina-antibiotiki-vrtec
31.3.2010 9:21:29   
ledenaa
ja atribus saj vsak ki nekaj prodaja je vse najboljše user posted image user posted image

(odgovor članu atribus)
Neposredna povezava do sporočila: 26
   RE: angina-antibiotiki-vrtec
31.3.2010 9:46:06   
Ajvy
IZVIRNO SPOROČILO: Naja31

Vedno doma še kakšen dan po koncu jemanja AB.
Meni je nedopustno da starši peljejo otroke v vrtec dokler so še na AB.





user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image


_____________________________

Beauty Comes With Dark Thoughts

(odgovor članu Naja31)
Neposredna povezava do sporočila: 27
   RE: angina-antibiotiki-vrtec
31.3.2010 9:47:04   
Ajvy
IZVIRNO SPOROČILO: koala.cek

hm, takole zastopim: če bi mi pediater predpisal 10 dni AB in dal 5 dni bolniške, si predstavljam da gre lahko zadnjih 5 dni otrok v vrtec. Kam pa naj otroka vtaknem ? In izgleda, da je P presodil, da gre lahko.

Če bi mi dal 10 dni AB in 10 bolniške, potem seveda je otrok doma. Popolnoma logično.

Zdaj pa mi povejte, kdo je neodgovoren ?


zdravstvo..k špara


< Sporočilo je popravil Ajvy -- 31.3.2010 9:56:16 >


_____________________________

Beauty Comes With Dark Thoughts

(odgovor članu koala.cek)
Neposredna povezava do sporočila: 28
   RE: angina-antibiotiki-vrtec
31.3.2010 16:07:33   
dana
Nam je pediater rekel da angina ni tako nedolžna reč. K sreči jo je imel samo enkrat, pa še to smo odkrili po naključju. Ker se mu je kašelj vlekel dalj časa, sem ga peljala poslušat, in potem vidi grlo in mu vzamejo bris in diagnoza agnina. Ni imel nobene vročine, jedel je brez problema, tako da tudi pomislila nisem na angino.

In takrat mi je P povedal, da je nezdravljena angina obremenilna za srce in da je dobro, da se poje AB do konca in da je otrok še po koncu jemanja AB doma vsaj par dni.

(odgovor članu Ajvy)
Neposredna povezava do sporočila: 29
   RE: angina-antibiotiki-vrtec
1.4.2010 8:55:39   
atribus
Lp

Sam nekaj bom rekel est nimam nobenmu nič prodajat sploh pa kej usiljevati. Sem samo omenil in če ljudje niste toliko, da bi prisluhnili drugim potem je to vaša stvar. Zaradi mene lahko daste svojim otrokom vse kar vam dohter napiše ker tisto je pa itak sveto brez da kakšen reče da on kaj prodaja. Sam delam v Leku in dobro vem kaj so zdravila..itd. Ok podal sem samo informacije in omenil da tiste ki želijo nisem prosil nobenga. Lp

(odgovor članu Ajvy)
Neposredna povezava do sporočila: 30
Stran:   <<   < Prejšnja stran  1 [2]
Stran: <<   < Prejšnja stran  1 [2]
Pojdi na:





Kdaj se vaš otrok začne spominjati?
Noben otrok nikoli ne pozabi materinega glasu. "Eden najzgodnejših spominov je spomin na materin glas."
Otroke uspavam zgodaj
Moji otroci so vedno šli zgodaj spat. Zapadli smo v rutino, ko so smo se odrekli dnevnemu spancu, približno tretje ali č...




NOSEČNOST
пеперутка16

Kateri del nosečnosti vam je bil najbolj všeč oz. najlažji?