|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: <<   < Prejšnja stran  6 7 8 9 [10]
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   čvek za današnji večer
11.7.2005 23:00:15   
smrka
O kalina me veseli, tud mene ta mačka spravlja v dobro voljo, ko zagledam te zobe :) Saj se tud jest rada smejim.. če se ne smejim me prijatelji sprašujejo če sem bolana :)

(odgovor članu india)
Neposredna povezava do sporočila: 226
   čvek za današnji večer
11.7.2005 23:01:57   
Kalina
Nocko miska, sweet dremas 9nebesa.

hehe smrka, pri meni je tud neki tazga, vsaka kolegica ce joka mene poklice, pol pa jst cist kaksno neumesno prbijem pa je ze polna skleda smeha :bravo:

(odgovor članu india)
Neposredna povezava do sporočila: 227
   čvek za današnji večer
11.7.2005 23:03:15   
smrka
a si vodnarka?

(odgovor članu india)
Neposredna povezava do sporočila: 228
   čvek za današnji večer
11.7.2005 23:03:48   
Kalina
ne, ovnica :hudicek:

(odgovor članu india)
Neposredna povezava do sporočila: 229
   čvek za današnji večer
11.7.2005 23:03:57   
kofetek2010
nočka vsem, grem v meka na požrtijo, se bo prileglo po dolgem cajtu neki domačga pojest :)-

(odgovor članu india)
Neposredna povezava do sporočila: 230
   čvek za današnji večer
11.7.2005 23:04:21   
smrka
nočko jana

(odgovor članu india)
Neposredna povezava do sporočila: 231
   čvek za današnji večer
11.7.2005 23:04:58   
Kalina
Men mami skoz govorila da je ze ko me je rojevala vedla da bom hudic babji, k nism hotla pridt vn kokr treba, namrec sm sla vn z ritko:) mogoce mam pa zato tko fajn ritkico :)-:)-:)-

(odgovor članu india)
Neposredna povezava do sporočila: 232
   čvek za današnji večer
11.7.2005 23:05:28   
smrka
hahahahah, si delala zgago ze na samem zacetku :)

(odgovor članu india)
Neposredna povezava do sporočila: 233
   čvek za današnji večer
11.7.2005 23:05:29   
Gina
Ja, v zgodnji nos. je mene vse bolelo, če sem se kaj naprezala. Vse. Pa še krvavet sem začela vsakič, ko sem kaj fizično delala. Nič fajn. Pa marsikatera čuti bolečine ob tem, nisem bila edina. Tako da je to normalno.

Miška, nočko9nebesa, saj bom jaz tudi kmalu šla v mižale...

(odgovor članu india)
Neposredna povezava do sporočila: 234
   čvek za današnji večer
11.7.2005 23:09:19   
Kalina
haha ja smrka morala sm jo opozorit mal :)-

jah gina upam da je to to, joooj sploh nebom vec govorila o tem, sej bo cetrtek kmal tukaj:bravo:
ja a ves k prej se nism sploh obremenjevala s tem, pac zamuja pa tko te znaki, sploh nism mela namena testa delat, pa pol kle to napisem pa me takoj anitka napsihirala da grem takoj delat test, cist je bla vesela itd, tko da sm zdej se jst tko fiiiirbcna :)

(odgovor članu india)
Neposredna povezava do sporočila: 235
   čvek za današnji večer
11.7.2005 23:14:36   
smrka
drzim ti pesti da bo pokazal da si noseca, ce ne pa nebodi zalostna.. sam treniraj treniraj :)

(odgovor članu india)
Neposredna povezava do sporočila: 236
   čvek za današnji večer
11.7.2005 23:15:30   
Kalina
hvala smrkica, sej jst tolk treniram da me je moj :love: povisal ze v profesionalnega trenerja, hahahha:)-:)-:)-

(odgovor članu india)
Neposredna povezava do sporočila: 237
   čvek za današnji večer
11.7.2005 23:16:59   
smrka
yeeeeh,... saj moras napredovat ce tolk treniras :) Mi smo tud trenirali pa ni blo nč, pol smo pa kar enkrat ko sva se vidla bla v akciji in evo... nardila štručko ki še noče it vn..

(odgovor članu india)
Neposredna povezava do sporočila: 238
   čvek za današnji večer
11.7.2005 23:18:15   
Kalina
hehe no sej mogoce ce nism zdej nosecka, bom pol ko bo moj sel za pol leta pa k se vrne pa me oplodi :)- :bravo: :sloncek:

(odgovor članu india)
Neposredna povezava do sporočila: 239
   čvek za današnji večer
11.7.2005 23:20:29   
smrka
to to, čez pol leta, ko se vidita pol bodo iskre skakale joj.. boš vidla, :sloncek::sloncek::sloncek:

(odgovor članu india)
Neposredna povezava do sporočila: 240
   čvek za današnji večer
11.7.2005 23:21:10   
Kalina
joj ti lepa nosecka srecka smrkica, morm it se posodo pomit pa pod tush pa v pojstlo pa vstat ob 5.30h zutri :( tako da se jutri tipkamo naprej, lepo spi pa pobozaj :duda: od tetice kaline :bravo:

gina kam si pa ti zginila?:) no kokrkol smo jutri na vezi, bodite pridne in navihane, huhu:sloncek:

kisses

(odgovor članu india)
Neposredna povezava do sporočila: 241
   čvek za današnji večer
11.7.2005 23:21:34   
iva01
:)preden sem se odpravla na spanje sem še skočila mal na RR in ne morem verjet iz tistih palačink je nastal čvek dolg 24 strani, sej ko se babe skup dobimo ni čudno da kaj takega rata, če bi moj to vidu bi raku zdej bo pa zihr še 5 dni dež ko tolk bab na kupu čveka:):)
LP

(odgovor članu india)
Neposredna povezava do sporočila: 242
   čvek za današnji večer
11.7.2005 23:22:19   
smrka
teta kalina, lepo se mej!
smrketa

(odgovor članu india)
Neposredna povezava do sporočila: 243
   čvek za današnji večer
11.7.2005 23:22:44   
smrka
ja saj zdaj so pa sle skor vse spat počas :)

(odgovor članu india)
Neposredna povezava do sporočila: 244
   čvek za današnji večer
11.7.2005 23:23:43   
Kalina
hehhe iva, hvala za povod, ti kr vsak vecer speci palacinke pa pridi na RR, al pa se boljse prinesi nam palacinke, no ja smrkica bo malo tezje dobila, hehe :hudicek:

(odgovor članu india)
Neposredna povezava do sporočila: 245
   čvek za današnji večer
11.7.2005 23:24:55   
smrka
teta kalina bejž spat, tako da nebo nobene več na tem čatu polj grem pa še jest spančkat :)

(odgovor članu india)
Neposredna povezava do sporočila: 246
   čvek za današnji večer
11.7.2005 23:28:03   
Kalina
evo evo grem nocka! :rozica:

(odgovor članu india)
Neposredna povezava do sporočila: 247
   čvek za današnji večer
11.7.2005 23:34:30   
Anonimen
Lep pozdrav! :bravo::bravo::bravo:

Dober večer tudi od mene...
Vidim, da sem sicer veliko zamudila (25 strani!), pa vseeno...
Srečno sem pristala na delovnem mestu, kjer bom sedela do šestih zjutraj... Kaj bom počela, mi še ni čisto jasno, ampak Internet je zagotovo na 1. mestu...

Pa-pa!

:bravo::bravo::bravo:

(odgovor članu india)
  Neposredna povezava do sporočila: 248
Stran:   <<   < Prejšnja stran  6 7 8 9 [10]
Stran: <<   < Prejšnja stran  6 7 8 9 [10]
Pojdi na:





Ovulacija in plodni dnevi
Kaj je ovulacija? Kako izračunati kdaj ovulacija nastopi? Načini ugotavljanja ovulacije.
Nosečnost: Tabela rasti ploda po tednih
Kako velik je plod v posameznem tednu nosečnosti? Preveri, kako izgleda nosečnost po tednih!
Zgodbe malih junakov: 9 dni sem bila v ume...
Sprejeli so me v zelo kritičnem stanju na Infekcijsko kliniko, opravili nujen carski rez, intubirali. Potem sem bila v ...
Pesmi o mami in za mamo
Mama je nekaj posebnega, je popolna in ena sama. Ko ne najdemo besed, kako bi se ji zahvalili za vse, kar nam je dala, z...
Živilo, ki preprečuje pojav alergij pri ot...
Znanstveniki iz Nove Zelandije so prišli do zanimivega odkritja, da lahko samo z enim samim živilom v prehrani otroka zm...




NOSEČNOST
пеперутка16

Kateri del nosečnosti vam je bil najbolj všeč oz. najlažji?