|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: [1]
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   deodorant
10.4.2010 16:44:25   
okon
Imam vprašanje za mame najstnic: katere deote kupujete svojih hčeram? Jaz sem bolj za naravne, pa mi je hči zabrusila, da po "zeliščih že ne bo smrdela". Ali poznate kak deo, ki je naraven (da je brez aluminija in raznih parabenov), pa vseeno diši, pa mora bit v spreju....
Neposredna povezava do sporočila: 1
   RE: deodorant
10.4.2010 17:36:10   
Anonimen
nimam pojma, mam pa jst rexona teen, pa je full fajn.

(odgovor članu okon)
  Neposredna povezava do sporočila: 2
   RE: deodorant
10.4.2010 19:17:52   
Getreal
zakaj pa mora bit v spreju?

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 3
   RE: deodorant
10.4.2010 22:10:57   
okon
Ne me vprašat, zakaj sprej. Pač ena od idej najstniceuser posted image .

(odgovor članu Getreal)
Neposredna povezava do sporočila: 4
   RE: deodorant
10.4.2010 22:59:21   
Gina
Od lavere dezodoranti se dobijo v dm-u ali je drugje v "bio lekarnah" brez parabenov in aluminijevega klorida in v spreju. In dišijo po vanilii in kokosu in vrtnicah in drugih podobnih rečeh.

(odgovor članu okon)
Neposredna povezava do sporočila: 5
   RE: deodorant
11.4.2010 9:23:12   
s.
Naravna deo krema brez alkohola z izvlečkom rmana, žajblja, ginka, aloe, ki ima zelo nežen vonj, ki se ga ne voha in ne prekrije ostalih vonjem ( npr. parfum, mehčalec...)

(odgovor članu Gina)
Neposredna povezava do sporočila: 6
   RE: deodorant
12.4.2010 11:22:04   
noranate
Pri nas pa zelo radi uporabljata Justov roll-on, pa tud nek sprej ima just, mislim da od planike, zlo lepo diši. To nosita kar v torbi s sabo, ker po telovadbi baje vse smrdi user posted image

(odgovor članu okon)
Neposredna povezava do sporočila: 7
   RE: deodorant
12.4.2010 11:24:53   
špelin@
Moja najstarejša hči uporablja tale roll-on:

user posted image

Aja: nima parabenov, alkohola in aluminijevih soli.


< Sporočilo je popravil špelin@ -- 12.4.2010 11:26:04 >

(odgovor članu noranate)
Neposredna povezava do sporočila: 8
Stran:   [1]
Stran: [1]
Pojdi na:





Trmast otrok
Čeprav ste šokirani, na otrokovo trmo nikakor ne odgovarjajte z jezo in kričanjem. Najbolje je, da otroku poskušate mirn...
Kdaj se vaš otrok začne spominjati?
Noben otrok nikoli ne pozabi materinega glasu. "Eden najzgodnejših spominov je spomin na materin glas."




Otrok vam pove, da je istospolno usmerjen
rotkappchen



poslal/a bi ga/jo k psihiatru (12%)

to se mi ne more zgoditi (4%)

odpovedal/a bi se ga/je (1%)

sprejel/a bi to (82%)


Število vseh glasov: 210

Hvala za glasove. Glasoval/a si že za vse aktualne ankete. Lahko pa ustvariš svojo anketo!